Naoczny świadek z Austrii nagrał dokowanie dwóch UFO

Kategorie: 

Źródło: http://www.dailymotion.com/video/x443e67_bright-ufos-over-graz-austria_tech#tab_embed

O słynnym austriackim mieście Graz, gdzie swoją karierę zaczynał słynny Arnolda Schwarzenegger, znowu stało się głośno. Jednemu z mieszkańców udało się sfilmować na nocnym niebie dwa kuliste przedmioty, które są nie tylko w ruchu, ale także wchodzą w interakcję ze sobą.

 

Na nagraniu można zobaczyć skoordynowany lot dwóch obiektów, które starają się połączyć ze sobą. Pomyślnie zadokowany po konwergencji statek wyprostował lot, osiągnął odpowiednią wysokość i zniknął w chmurach.

 

Po obejrzeniu tego filmu powstało wiele wersji wydarzeń. Opinie, jak zwykle, są podzielone. Wiele osób uważa, że Austriakowi udało się zarejestrować UFO, podczas gdy inni twierdzą, że to dwa samoloty z włączonymi reflektorami. Operator mógł być świadkiem tankowania w powietrzu, prowadzonego podczas ćwiczeń lotnictwa wojskowego.

 

Niemniej jednak, brak oficjalnych informacji na temat manewrów armii austriackiej, które rzekomo miały odbywać się tego dnia w okolicach Grazu.

Bright UFOs over Graz, Austria przez justa4t

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

To są dwa ufo które się łączą

To są dwa ufo które się łączą w jedno coś bo to jest ciekła materia inteligentna która może sie łączyć w jedną masę ! Wtedy dwa duchy przebywające w inteligentnej masie się łączą w jeden byt ufo !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika XaX

Tiaaa najlepiej wszystko

Tiaaa najlepiej wszystko zwalić na fejka i uniwersalne "wyjaśnienie" gotowe ... Spróbuj ucelować telefonem na maksymalnym zoomie w tak dalekie obiekty to inaczej pogadamy. Poza tym nie każdy ma na tyle doświadczenia i umiejętności żeby zrobić coś takiego, oraz komu chciało by się specjalnie coś takiego tworzyć? 

Portret użytkownika n2we

widocznie przy zbliżeniu

widocznie przy zbliżeniu aparat nie ma stabilizacji , ale prawdą jest , że dużo filmów jest , które , mogłyby być nagrane lepiej . Sam kupiłem canona sx 60 ,aby nagrać film w nocy i stwierdziłem  - porażka . Aby najlepiej nagrać film to kamerą analogową z funkcją 0 LUX .

 

Portret użytkownika pasjonat

tankowanie ? ono odbywa sie

tankowanie ? ono odbywa sie przy wysokiej predkosci zeby tral mial okazje trafic do otworu zbiornika co umozliwia mu dyfuzor. samoloty ? 2 hariery bylo by slychac i widac slup gazow spalinowych. Film najciekawszy jaki tallinn zamiescil tu od 1410r.

Myślę, więc jestem...

Skomentuj