Nas może śmieszyć, jego trochę mniej: człowiek odkrył na paszportowym zdjęciu swoje podobieństwo do Hitlera

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkaniec brytyjskiego miasta Salford otrzymał nowy paszport ze zdjęciem, na którym przypadkowo upodobniono go do Hitlera, pisze BBC. Stuart Boyd opublikował dziwną fotografię na swoim profilu na Facebooku.

 

 

Mężczyzna powiedział, że wymieniał paszport, jak skończył 50 lat. Po otrzymaniu dokumentu zobaczył niesamowite podobieństwo do Hitlera, które powstało na skutek padającego cienia pod nos na gładko ogoloną twarz.

 

Brytyjczyk niezwłocznie złożył reklamację w biurze paszportowym, która została rozpatrzona pozytywnie. Boyda przeproszono i wydano mu nowy paszport bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przeciwnym razie Anglik musiałby podróżować z podobizną Fuhrera przez co najmniej najbliższe dziesięć lat.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ściema jak nic... nie nawalił

ściema jak nic... nie nawalił fotograf ani biuro paszportowe i gwarantuje że gdyby ze zdjęciem było coś nie tak, to biuro paszportowe by go nie przyjeło, nawalił sam gościu bo nikt mi nie wmówi że biuro paszportowe mu edytowało zdjęcie... jakby każdy kto sobie ogoli wąsy na hitlera twierdził że jest do niego podobny, to by pół świata nie miało paszportów :)... gostek ewidentnie chciał zabłysnąć na fejsbuku i wymyślił taki kiepski pomysł.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj