NASA: obcy są już wśród nas

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Astronauta Leroy Chiao twierdzi, że kosmici są od dawna wśród Ziemian, ale ludzie ich nie zauważają, podaje portal Limon.

 

 

Ekspert NASA jest przekonany, że w tej chwili istoty pozaziemskie wpadły w letarg, ale wkrótce otrząsną się z tego stanu i będą żyć normalnie razem z nami. Astronauta jest przekonany, że nastąpi to w przeciągu 200 lat, kiedy Ziemia przejdzie Apokalipsę.

 

Chiao przyznał, że pojawiły się oznaki życia na innej planecie obcych, a jako człowiek wychodzący  w przestrzeń, nie ma zamiaru zaprzeczać wszelkim domysłom.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

A co wam mówi liczba

A co wam mówi liczba 5342482337666? Nie wszystko da się zakłamać; pisząc o Jezusie wprowadzono kłamstwo między prawdę i choćby tej prawdy miało być tylko 1% to ona nie zniknie.

Kult Maryjny został zaakceptowany bo u dawnych Słowian odpowiednikiem Maryi był kult Mokoszy a pieśń "chwalcie łąki umajone góry doliny zielone chwalcie cieniste gaiki źródła i kręte strumyki..." jest oddawaniem czci Matce Ziemi.

Niepowodzenia i problemy Polski to polityka obcych, ale obcych naszej kuturze i naszej dawnej wierze, słowiańskiej, bo gdy już odejdziemy od Maryi to kto będzie pamiętał o Mokoszy?

Portret użytkownika demik

Żeby obcy mogli żyć  razem z

Żeby obcy mogli żyć  razem z ludzmi potrzene jest nowa ziemia i nowe niebo za dużow świecie jest rasizmu tylko ludzie bez agresji są w stanie pojąć że ziemia jest dla wszystkich a nie tylko dla człowieka bestii narcyza zapatrzonego w siebie  ludzie korporacjie niszą ziemie dla swojego zysku dla nich liczy sie tylko kasa jakby mieli żyć wiecznie .

Portret użytkownika Alien9174

Dziś nazywają to Mind Control

Dziś nazywają to Mind Control. Czy można przed tym jakoś się ustrzec? Nie. Dopóki będzie dwóch czarnych władców na Ziemi, dopóty będzie Mind Control. Kim są czarni władcy? To Obama i Franciszek, oraz Benedykt 16 w odwodzie. A z Kosmitami w letargu to raczej dałbym sobie spokój, bo to bzdura. 

Portret użytkownika Sio

Kedyś byłem w Indiach i

Kedyś byłem w Indiach i widziałem jak pewne ''bóstwo'' wchodzi w medium i przemawia poprzez nie. Po tym jakjuż jest osoba jest kimś innym. Kiedyś oglądałem filmik z Billem Clintonem - siedział przed jakimś wystąpieniem w letargu i potem nastąpił ten sam proces.Bill odszedł i coś innego przemawiało poprzez niego. Spójrzcie na filmik sprzed paru dni jak Hillary się słania na nogach. Dla mnie to jest jasne, że coś odeszło lub  weszło nieodpowiedniego, pewnie nie ten co powinien.

Pozyskiwaniem demonów czy jakkolwiek to nazwiesz do swoich celów zajmował się niegdyś znany król z biblii Salomon. Potrzebne są klucze i pewna wiedza, która nigdy nie zanikła. Crowli czy jak mu tam prubował tę sztukę nieco wskrzesić. W Ameryce jest pewne lobby, które się tym zajmuje od lat.

Jest tylko pytanie kto kogo używa?

Hillary zasłabła na obchodach 11.09 co również jest znaczące jako,że tamte brały w nim udział.

Dla władzy ludzie zrobią wszystko - nawet staną się niewolnikami ubezwłasnowolnionymi psychicznie.

Kościół też tak funkcjonuje, rabis i muzułmanie (rozmawiałem z kilkoma muzolami na temat jak meczety funkcjonują) tak samo jak kk. Pieniądze i władza nad wyznającymi ale te rzeczy to też jedynie podszywka. Gra jest o coś większego i bardziej znaczącego.

Strony

Skomentuj