NASA po raz kolejny przerwała transmisję z ISS w chwili pojawienia się UFO

Kategorie: 

Źródło: NASA

Wielokrotnie zdarzało się, że amerykańska agencja kosmiczna NASA, natrafiała na niespodziewane problemy techniczne, gdy tylko w pobliżu transmitowanej przez ISS transmisji na żywo, przelatywało coś co można było zinterpretować jako UFO. Tego typu zdarzenia są tak nagminne, że zasadniczo nikogo już nie dziwią, a ostatnia taka obserwacja miała miejsce całkiem niedawno.

 

Poniższe nagranie pochodzi z transmisji NASA i pokazuje zewnętrzną część Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W kadrze widać jak stacja porusza się w ciemnej otchłani kosmosu aż do momentu pojawienia się tajemniczego kulistego obiektu a następnie kolejnych podobnych do niego. Po dosłownie chwili od pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów transmisja została odcięta i zastąpiono ją obrazem z NASA.

O ile był to po prostu jakiś kosmiczny śmieć to po co cała ta konspiracja z wyłączaniem transmisji włącznie? Nie wykluczone, że istnieje jakieś logiczne wyjaśnienie, które tłumaczyłoby zarówno dziwne zachowanie NASA jak i korelacje między transmisją a wspomnianymi obiektami. Obecnie bardzo trudno wymyślić jakiekolwiek uzasadnienie dla takiego zdarzenia w związku z czym te dziwne kształty, przynajmniej na tą chwilę pozostają Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ufolog_domorosły

Od razu napiszę - całym sobą

Od razu napiszę - całym sobą czekam na informację, że odkryliśmy życie poza ziemią. Ale większość z tych dziwnych filmów o UFO i prób tłymaczeń co to jest, mnie bawi. Skoro pozaziemscy podróżnicy są ta zaawansowani, że mogą latać między gwiazdami, galaktykami - to sorry, ale po co im swiatła pozycyjne? Po co im kolorowe lampki wokół spodka. Wierzycie w to, że każdy radioamator, astronom amator, radioastronoamator jest zamieszany w spisek zabraniający ujawniania, że coś tam jest? Miliony anonimowych zapaleńców słuchają się rządów USA i innych i milczą? No i najważniejsze - przy dzisiejszej technologii, gdzie w telefonie są kamery FHD i lepsze, gdzie ostrość ustawia się automatycznie w ułamku ułamka sekundy, gdzie zwykłe selfie tyłka robione po pijaku przez gimbazę wychodzi ostre jak japoński miecz. A tu filmy, kręcone przez przygotowanych ludzi są zamazane jak LCD 10 letniego laptopa? Sorry - ale nie jestem w stanie logicznie tego ogarnąć. Zbyt dużo dziwnych rzeczy które się nie zgadzają. Robię czasami testy, gdy leci samolot. Zwykły ludzki samolot. Wyjmuję komórkę, włączam kamerę i filmuję. Robię zbliżenie. No kurczę... filmy są żyleta. To tyle w temacie Smile

Portret użytkownika Arturho

Kolego ale ty wiesz że w

Kolego ale ty wiesz że w przeciwieństwie do twojego smartfona, stacja kosmiczna nie powstała w tym roku, tylko bazuje na podzespołach sprzed kilkunastu lat, które musiały być już wcześniej przez lata sprawdzone i pewne. Stąd nie ma tam kamer fullHd a ich komputer pokładowy jest słabszy od procesora w twoim smartfonie, trochę logiki...

Portret użytkownika Q...

Pan Witkowski twierdził też

Pan Witkowski twierdził też kiedyś że wyburzenie wszystkich trzech "wież" WTC to nie mogła być robota wewnętrzna służb i że to nie była akcja typu "false flag". Stwierdził też w jednej z wypowiedzi że  ma swoich "osobistych doradców duchowych" którzy naprowadzają go na tematy jakimi powinien się zająć. Ma też zdolności prekognicycjne czy zdalnego widzenia (nie sprecyzował o co chodzi) które "wyćwiczył". Obawiam się że zarówno watykańscy zwodziciele masońscy, jacy opanowali Kościół, jak i pan Witkowski powinni się zająć egzorcyzmowaniem "obcych".... i siebie samych. Czas zwiedzenia  właśnie trwa. Teraz i tu. Ten pan niezaprzeczalnie wiele wnosi do naszej wiedzy choćby np. podając właściwą interpretację wiedzy nt. działania kawitacji (w kontekście prac Schaubergera) i wiele innych interesujących rzeczy ale wszystko to jest tylko opakowaniem mającym zainteresować "masy ludzkie" by podać im  istotną porcję informacji mających ludzi przygotowywać na "kontakt" czyli utwierdzić w zwiedzeniu!. Prawdopodobnie demony jakie mu podpowiadają co ma opisywać właśnie w tym kierunku go wykorzystują. Nie jego jednego zresztą. Nie musisz przyjąć mojej interpretacji. Oczywistym jest że taką wersję wydarzeń większość ludzi odrzuci. Bo tak ma być. Nawet głęboko wierzący ulegną iluzji!. To wyraźnie zapowiedziano.

Portret użytkownika Rogers

Gdzie leci ten cały stream z

Gdzie leci ten cały stream z którego pochodzi ten wycinek? Dlaczego wideo jest w tak słabej jakości (patrząc na logo)? Na jaki punkt stacji ISS była skierowana kamera? 

Równie dobrze może to być część stacji. Czekam na odpowiedzi, podałem prawdziwego maila więc tu wrócę Smile 

Portret użytkownika henio

Jak już przeleciały w

Jak już przeleciały w ostatnich kadrach, widać że to jeden duży obiekt. Świecące punkty są najbardziej widoczne i odwracają uwagę od tego co jest w cieniu. widać linie łączące te świecące punkty.  Nigdy nie byliśmy i nie jesteśmy sami w "kosmosie" . Co z tego że mam pewną wiedzę na ten temat. jak nie mam dowodów namacalnych. od 23 lutego 2017 miejcie oczy i uszy szeroko otwarte.

Portret użytkownika Damian

Ale się nakręcacie. Aż

Ale się nakręcacie. Aż żenujące. Gdyby mieli cokolwiek ukrywać to wyłączyli by po pierwszym przelatującym punkcie a nie w momencie kiedy już wszystkie schowały się za stacją.

Dzieci... i znawcy... Masakra do czego doszedł ten świat.

Portret użytkownika Homo sapiens

Odwiedzający innemedium dali

Odwiedzający innemedium dali jedną gwiazdkę pod tym artykułem. To pokazuje poziom sceptcyzmu. Ufo zjawisko potwierdza całą Biblię, zmartwych wstanie Jezusa i wiele innych cudów, a zwłaszcza historię aniołów. Wystarczy poważnie przeanalizować całe zjawisko by zostać chrześcijaninem. Można dzięki UFo zostać też wyznawcą New Age, i to jest pierwszy etap. Każdy kto drąży temat bardziej i bardziej dojdzie do chrześcijaństwa, bo UFO, zwłaszcza te materializujące się i duchowe prowadzi do Pisma Świętego.

Badania pana Jacobsa są o tyle istotne, że potwierdzają starożytne informacje z Biblii i literatury okołobilijnej. Poświadczają to również i inni poszukiwacze odpowiedzi, jak choćby L.A. Marzuli który, zauważył że w starożytnej Księdze Henocha występuje postać o nazwie "Semjaze", o niej wspomina też jeden z najsłynniejszych XX-weicznych UFO-kontakterów Billy Mayer, twierdzący o nawiązaniu z tym bytem kontaktu ! Genetyczny i duchowy mix "ufonautów" zgadza się również z "filozofią" państw iluminackich, tj.: "mieszania cywilizacji, kultur, religii i mieszania ras" (tzw. multi kulti).

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/o-masonerii-gejach-i-ufo-tylko-dobrze.html

Nie wspominając o Fatimie i aniołach Maryi Dziewicy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

Oczywiste. Ale trzeba czytać,

Oczywiste. Ale trzeba czytać, porównywać, zapoznawać się - a to dla wielu zbyt trudne. O opowiadaniu własnych przeżyć związanych z UFO nie ma co mówić - lepiej nie opowiadać bo ludzie wtedy patrzą na ciebie jak na wariata, czasem nie wiedząc że też mieli takie doświadczenia, lecz byli skutecznie zahipnotyzowani.

Siła mediów zaprzeczających jest przeogromna, bo są to media mające pieniądze. A pieniądz dla współczesnych jest wyrocznią prawdy. Bardzo to smutne.

Skomentuj