NASA potwierdza możliwość istnienia specyficzngo ustawienia Ziemi względem centrum galaktyki

Kategorie: 

Podobieństwo między ustawieniem planet przy rozbłysku Carringtońskim i pod koniec grudnia 2012

Agencja kosmiczna NASA opublikowała oświadczenie, w którym starała się zdementować wszelkie rewelacje związane ze szczególną datą, 21 grudnia 2012. Przypadkiem jednak agencja potwierdziła, że tego dnia faktycznie dojdzie do specyficznego układu planet i gwiazd.

 

Naukowcy wzięli na celownik mit o specjalnym oddziaływaniu ułożenia planet względem Słońca i środka galaktyki. Według jednej z teorii na temat możliwych przyczyn wystąpienia jakichś perturbacji pod koniec grudnia tego roku będą one spowodowane przez fakt przejścia przez galaktyczny równik. Specjaliści z NASA przekonują, że oddziaływanie grawitacyjne czarnej dziury zwanej Sagittarius znajdującej się w centrum naszej galaktyki nie może być w żaden sposób wzmocnione. Według nich absurd polega też na tym, że akurat 21 grudnia Ziemia będzie się znajdować 6,6 stopni od centrum galaktyki i będzie dużo bliżej kilka dni wcześniej.

Jednak zdecydowane dementi NASA pozostaje w sprzeczności z informacjami, które nadal pojawiają się w Internecie. Niewiele osób czuje się spokojnie po dziwnych oświadczeniach NASA. Niektórzy nadal poszukują astrologicznych dowodów na wyjątkowość ustawienia ciał niebieskich pod koniec grudnia. Szczególnie interesująco brzmi porównanie ustawienia planet z 28 sierpnia 1859 roku i 18 grudnia 2012. Wspomniana data z XIX wieku jest istotna, ponieważ to właśnie w 1859 roku doszło do ogromnego rozbłysku słonecznego nazywanego zdarzeniem Carringtońskim.

Aby jednak wierzyć w to, że specjalne ustawienie planet, które może być odtworzone pod koniec grudnia spowoduje kolejny wielki rozbłysk trzeba najpierw uwierzyć, że oddziaływanie grawitacyjne, któremu tak gorliwie zaprzecza NASA, może rzeczywiście coś takiego wywołać.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika DAG57

Chcialbym tu tylko zauwazyc

Chcialbym tu tylko zauwazyc ,ze uklad sloneczny nie przejdzie poprzez rownik galaktyczny ,a przez
biegun galaktyki.To bedzie powodem ,ze na pewien okres czasu calkowicie zaniknie na sloncu ,na ziemi 
i na wszystkich planetach pole magnetyczne.Jakie beda tego skutki sami panstwo mozecie ocenic.

Portret użytkownika sloun

Nie jestem zwolennikiem

Nie jestem zwolennikiem teorii końca , ale zobaczcie niedowiarki na solar system i ustawcie datę na 21 .12 i zobaczcie jak planety będą pojawiały się od rana na horyzoncie,,,,,,,,,w jednej linii. pie[przycie na tym forum a nie gadacie o faktach. Będą wschodzić prawie w lini po kolei.

Portret użytkownika Ej_Gościu

Wszechświat jaki znamy jest

Wszechświat jaki znamy jest trójwymiarowy - planety w lini prostej powiadasz? A zatem ta linia może być skierowana w dowolnym kierunku. Tak się składa, że ta linia nie "celuje" w Nas Wink widzieć ją będziemy pod kątem. Bez przesady typu " o kurr.....widze planety w lini - zginiemy" HAHA.
Mordercza linia Wink

Portret użytkownika olobabolo

Najmądrzejszy na świecie to

Najmądrzejszy na świecie to je baca je baca to je baca , bace je je to je baca !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baca na prezydenta , baca je mądry , baca wie wszystko , baca na premiera , baca za lekarstwo , baca zostań naszym przywódcą światowym!!! A może baca to antychryst? Jasiem bojem bacy!!!!!Może baca jaki ufoludek z innej galaktyki ????Bojem siem bacy!!!!Ludzie bujta sie bacy on wszystko obacy!!!!!Baca ludziom zycie skraca , baca to łysa glaca!!!Baca je baca !!!!
Myślę że tym wpisem dorównałem intelektem BACY???E ........JESTEM LEPSZY !!!!!!!I CO BACA ? ZDETRONIZOWAŁEM CIEBIE ???????!!!!!!!!!!!hłe hłe hłe

Portret użytkownika gość

a cóż to jest ten równik

a cóż to jest ten równik galaktyczny? czy nie jest to przypadkiem rzecz umowna? tak jak ziemski równik? szukałem i nic sensownego nie znalazłem. co do ustawienia planet w jednej linii - to już przerabialiśmy nie raz  i nic się nie stało.

Portret użytkownika elo

Gdybym to ja był okupantem w

Gdybym to ja był okupantem w jakimś kraju to co bym robił ? Likwidowałbym szkoły i szpitale, godziłbym w byt biologiczny okupowanego narodu, poprzez powodowanie milionowej emigracji i niskiego przyrostu naturalnego, niszczyłbym jego kulturę i język, środowisko (jest zezwolenie dla GMO) zakłamywałbym jego historię (np. obozy koncentracyjne) ośmieszał (np. dach stadionu czy sprawa smoleńska), wzmacniałbym siły policyjne i wprowadzałbym różne formy neoterroru (w budżecie na 2013, 20MLD zl ma pochodzić z mandatów i kar nakładanych niezależnie od tego czy zostało popełnione jakieś wykroczenie czy nie). Spróbujcie zatem drodzy rodacy sami zinterpretować poniższe dane statystyczne: - od 2004 roku z Czech wyjechało 60 tysięcy obywateli, z Węgier 95 tysięcy, z POLSKI prawie 3 miliony. Poczytałem trochę historii, Polski, i ani zaborca rosyjski, pruski, ani austriacki, z którego terenu, obecnie pisze, tych rzeczy nie dokonał, pozostaje zatem pytanie kim są i czyim interesom służą ludzie, którzy dziś nami rządzą.

Portret użytkownika stanlej

Dobrze napisane.To sie nazywa

Dobrze napisane.To sie nazywa socjotechnikom polityczną i nie trzeba wojny aby Naród zniewolić ,to juz są działania na poziomie tak zwanej nacjo technologiczno/socjalnej działania na poziomie narodowym.Jasniej to znaczy doprowadzic naród do całkowitego upadku z mozliwoscia całkowitego manipulowania socjotechnicznego, czyli nastepne wybory? wszyscy głosują na obecnych "zbawicieli". Są lepsi niż sam Gebels za czasów faszyzmu, który postawił na propagande i informacje ,ktora notabene zdała egzamin.Nawet została uznana przez polityków fenomenem , gdyz informacja /prawdziwa czy fałszywa/ po powtórzeniu 100x staje sie prawdą.Baca chyba się ze mną zgodzi?

Portret użytkownika Homo sapiens

Układ Słoneczny został

Układ Słoneczny został stworzony razem z życiem na Ziemi, która leci w kosmosie razem z innymi planetami układy słonecznego pędząc przez galaktykę z zawrotną prędkością ! A niektórzy badacze starodawnej świętej wiedzy przodków nawet dochodzą do wniosków iż możliwe jest istnienie wody poza granicą kosmosu ! Tu do obejrzenia w znakomitym i arcyciekawym filmie ! Też jest tam o piramidach !
Dr Kent Hovind - Pytania i odpowiedzi
http://www.youtube.com/watch?v=MJJ2yPxT-Vo
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

a propos "starodawnej wiedzy

a propos "starodawnej wiedzy przodków" - dla wyznawców religii chrześcijańskiej oraz innych odmian judaizmu warto dodać że prawdziwe imię ich zbawiciela to ISUS HRISTOS
W bardzo ciekawej dyskusji na Zmianach na ten właśnie temat wypłynęło coś co naprawdę warto aby wszyscy ci którzy się modlą wreszcie poznali
Oto zatem skrót tej pouczającej dysputy którą jako niemodlący się i mający kupę czasu specjalnie dla was odszukałem i do kupy zebrałem:
ISUS HRISTOS to jest prawdziwe imię Jezusa Chrystusa. To fałszywe "Jezus" powstało w IV w. n.e., kiedy cesarstwo rzymskie rozpadło się na część zachodnią i wschodnią. Kościół wschodni przyjął imię Iisous (wym. Isus), które jest dokładną transliteracją z języka greckiego, i używa je do dziś. Natomiast w Rzymie zlecono stworzenie łacińskiego przekładu Biblii - Wulgaty, w której pojawiło się imię Iesvs. Pozornie to samo imię, lecz w grece koine niegdyś druga litera imienia Pana (tzw. "eta") wymawiana była jako "e". Dlaczego pozornie? Bo poprzez itacyzm jej wymowa zmieniła się na "i". I co najważniejsze: w takiej formie obowiązywała już w czasach narodzin Chrystusa. Stąd Jego imię to: Isus.
Zatem skąd "Jezus"? W alfabecie nowoczesnej łaciny (który obowiązuje od XVI w. do dzisiaj) "I" zamieniono na "J", podobnie jak "v" na "u" i powstał "Jesus", po polsku: Jezus. Ale najistotniejsza kwestia dotyczy użycia litery "e" zamiast "i". Jeśli przyjrzeć się wcześniejszemu zapisowi po łacinie zauważyć można, że zawiera ono w sobie inne imię - Esvs. Dokładnie to samo, jakie widnieje na pewnej odkrytej płaskorzeźbie, ilustrującej jedno z celtyckich bóstw. Przypadek? Niekoniecznie. W 52 r. p.n.e. Galia została podbita przez Rzymian i w wyniku synkretyzmu do panteonu rzymskich bogów dołączył... Esus. Był on jednym z najważniejszych bóstw i jest utożsamiany z... samym lucyferem, stąd zwracając się do imienia "Jezus" ludzie nieświadomie modlą się do kogoś zupełnie innego...
Ciekawe jest także to że nieświadomi prawdy katolicy używają w swojej naiwnosci również imię demona Amena w każdej swojej modlitwie. Amen, czy tez Amen-Ra jest oczywiście staroegipskim szatanem.
to pozdrawiam wszystkich i miłego dnia
wasz oddany baca

Portret użytkownika felicyta

z Wiki: Esus – bóstwo

z Wiki:

Esus – bóstwo galijskie. Ze względu na podobieństwo etymologiczne (ie. esu - dobry, geniusz, pan ?), łączy się Esusa z Ahura Mazdą i z germańskim rodem bogów - Azami. Był przedstawiany jako postawny mężczyzna ścinający drzewo. To bardzo logiczne bo Esusowi sładano ofiarę poprzez wieszanie ofiar na drzewach. Najprawdopodobniej jeden z najważniejszych bogów, łączony w trójcę z Taranisem i Teutatesem.
 
Ciekawe, ze chyba kazdemu z bogow , ktorych wielbili czy wielbia ludzie skladano ofiary jak nie z ludzi to ze zwierzat. 

Portret użytkownika elo

1. Baca żydku napiszesz może

1. Baca żydku napiszesz może kiedyś po co zamieściłeś na tym forum link do filmiku z 2 srającymi na siebie Japonkami?
2. Fajne to co napisałeś, takie to bardzo jest żydowskie, że hej, typowa retoryka uczonych w piśmie rabinów. Sztandarowy przykład wysrania się na innych i obdarowywania ludzi "brakiem czegoś". Tj właśnie żydowski perfidny trik czyli dawanie im pustki i beznadziei. Żydki są wtedy oburzeni mówią : "przecież tyle ci dałem dobrego" (gówna) a ty narzekasz? Dziadek co pracował dla Gestapo mówił mi o tym. Dziadek dużo mnie nauczył. Biggrin
3. Tym właśnie różnią się budowniczowie piramid od żydków. Budowniczowie robią coś choćby budują se piramidę i tyle. A żydki w tym samym czasie kombinują komu by tu wcisnąć jakieś nic (czyli gówno) w zamian za coś realnie istniejącego. Bacuś jak tam twoje postępy w okradaniu tej piramidy?

Portret użytkownika baca

no skoro już zeszłeś Elo z

no skoro już zeszłeś Elo z tematu religii na jakiś antysemityzm to warto Cię zawrócić z tej donikąd prowadzącej drogi
ANTYSEMITA - to jest osoba której NIENAWIDZĄ... żydzi.
FASZYSTA - to taki ktory robi żydom ała i kuku
ktoś taki jak ja kto nigdy żadnego żydka nie skrzywdził to jest - JUDEOSCEPTYK
ps czym jak czym ale piramidą się nie interesuj bo Cię akurat temat nie dotyczy - nie wnikaj bo jak to w wojsku polskim powiadają "nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz".

Portret użytkownika Pacal

Amon, nie amen! Amon toz

Amon, nie amen! Amon toz naczy: "Zakryty"! Naczelne egipskie bóstwo wiatru, wygnany przez Asyryjczyków w 663 pne. Ciekawe zę mniej wiecej w tym samym czasie, w kulturzer Olmeków pojawiło się wężowe upierzone bóstwo, potem znane jako Kukulcan /Quetzalcoatl. Również bóstwo ożywczego tchnienia, wiatru i fal morskich.
Min utożsamiany też z wężem Kematef i może stąd utożsamienie Amona z Szatanem? Dodam że to mozliwe jest tylko w kategoriach bibilijnych. O tym dość spro, na stronie: http://www.wikalim.republika.pl/0458_Wazwraju.html 

Portret użytkownika Ariel

Judaizm bardzo dużo czerpie z

Judaizm bardzo dużo czerpie z wcześniejszych religii. Zresztą, księgi biblijne to w zasadzie jedno a judaizm i praktyki to co innego.

Jest niesamowite jak dużo starej religii przedjudaistycznej zostało wstawionej do wyznania koscioła rzymskiego (tzw. katolicyzm).

Portret użytkownika Borsuk Wytrawny

Celowo przekręcanie nicku na

Celowo przekręcanie nicku na formę "zabawną" czy też wyśmiewającą, pseudo cenzura świadcząca o jakże wybitnym zdenerwowaniu, którego powodem jest nie kto inny jak ignorancja... Jeszcze kilku takich jak ty, a admin będzie mógł zmienić nick na: "Przedszkolanka".

Portret użytkownika Roobaczkowa

Ludzie! Ja już dawno

Ludzie! Ja już dawno zauważyłam, że Polska jest takim specyficznym krajem, że jak się do kogoś bezinteresownie uśmiechnę na ulicy, to albo pomyślą że jestem idiotką (w przypadku kobiet) albo pomyślą że mam ochotę na podryw albo sex (w przypadku mężczyzn). Kurcze! Tu nie można być tak normalnie spokojnym, wesołym i zadowolonym z życia, bo dla wielu to synonim głębokiej choroby umysłowej. Mój Roobaczek mi często z pracy przesyła SMSami takie buziaki czy uśmiechy itp. i jest to dla mnie bardzo miłe. A zapewniam, że w przedszkolu to bywa jedynie u córki. Niedługo nie można będzie w necie napisać: pozdrawiam!, dziękuję! itd. Jakoś tak dziwnym trafem, jak ktoś tu innym ubliża, to jakoś nikt z niego sobie specjalnie jaj nie robi. O co tu chodzi?  

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Jest też inny problem, nie

Jest też inny problem, nie wiem czy nie poniżający dla innych. Można być uznanym za - i tu uwaga - zbyt kulturalnego/grzecznego Biggrin . Do tej pory sądziłem, że w społeczeństwie, kultura jest czymś naturalnym i oczywistym. A tu nagle ktoś walnie "Jest pan zbyt kulturalny" Biggrin . Albo ze mną coś nie tak, albo społeczeństwo robi się dziwne i jak w ciągu dnia kogoś nie zwyzywasz, nie czepisz, nogi nie podetniesz, staniesz w środku kolejki zamiast na końcu, nie wyśmiejesz, zadrwisz, nie podetniesz komuś skrzydeł i tysiące innych rzeczy aroganckich wzgledem innych nie zrobisz, to jesteś "zbyt kulturalny" :D. Albo jeszcze gorzej możesz być nazwany :D.
Niby dziwny jest ten świat, ale nikt nie wspomniał, że będzie się robił coraz dziwniejszy z każdym kolejnym dniem.
Jak mi się to przytrafi jeszcze raz, chyba uznam to za obelgę Biggrin .

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika normalny?!

Kolego

Kolego "ktoś_bliżej_nieokreślony" - może wynikać to z faktu,że podświadomie wysyłasz takie sygnały otoczeniu - tłumaczyłoby to nawet Twój osobliwy nick ! Wystarczy się OKREŚLIĆ,lub najzwyczajniej "WYJŚĆ z SZAFY" !!!  Biggrin
Tak poważnie - popieram w 100% i życzę wytrwałości !!! Ja po 25 latach w tym chorym kraju i wysłuchiwaniu podobnych bredni zwyczajnie poddałem się i wyjechałem w poszukiwaniu NORMALNOŚCI  Sad  Na szczęście okazało się,że są kraje gdzie taka postawa jest doceniana i lubiana - i uwierz mi - da się z tym ŻYĆ !!!  Wink  pzdr.
 

Portret użytkownika Roobaczkowa

Olobabolo! On sam nadał sobie

Olobabolo! On sam nadał sobie taki pseudonim wpisując kiedyś posty na różnych portalach, też na ZnZ. Ja tylko tę nazwę jedynie podchwyciłam i ją stosuję zamiast np. kochanie itd. Sama też mianowałam się Roobaczkową.  Roobaczek nie brzmi dumnie i pewnie tak miało być, bo nie jest to Ktoś ,,nadęty". Ja w życiu nie wymyśliłabym nigdy takiego zwrotu i sama bym go tak prywatnie nie zastosowała, tym bardziej że w przypadku mężczyzny mógłby być odczytany (zupełnie błędnie) jako ... wiadomo. Smile  I bez obrazy ale, Olobabolo też nie jest szczególnie pięknym pseudonimem.

Portret użytkownika Ampa Vatis

Trafnie... więc może dalszy

Trafnie... więc może dalszy fragment, przerobiony pod przepowiednie... 
 
Bez urazy oczywiście, jednak nie można być cały czas śmiertelnie poważnym, też lubię sobie pożartować.
 
...I dumni ludzie utracą władzę,
Tobie zaś Diable przejąć ją radzę...
Lecz kiedy Jezus ruszy w bój,
Marny to będzie koniec Twój.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Skomentuj