NASA wybiera grupę 16 naukowców do zbadania zjawiska UFO

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

NASA wybrała zespół szesnastu naukowców z różnych uniwersytetów i kilku dziedzin nauki do badania UFO. Analizy fenomenu mają potrwać przez dziewięć miesięcy.

 

 

Chyba nikt lepiej nie nadaje się do badania UFO niż agencja kosmiczna, która wykorzystuje, rozwija i obsługuje najbardziej wyrafinowany sprzęt. NASA powinna była zająć się UFO już kilkadziesiąt lat temu. Pomimo tego, że agencja wcześniej kategorycznie zaprzeczyła faktowi zaangażowania w badanie niezidentyfikowanych obiektów latających, w 2022 roku wszystko się zmieniło. 

 

UFO nie są już teorią spiskową. Pentagon chce być zaangażowany w ten proces i ma własną grupę badawczą UFO. Kongres USA chce przejrzystości, a nawet sugeruje, że niektóre z tych obiektów mogą nie pochodzić z naszego świata. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj sytuacja z UFO nie jest taka sama jak kilkadziesiąt lat temu. Ponadto teraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Ludzie mówią o UFO. Politycy chcą wiedzieć więcej. Wojsko nie jest pewne, czy powinni się martwić. A naukowcy zaczęli wykazywać zainteresowanie.

 

Wreszcie w świecie UFO wszystko jest tak, jak powinno. Ludzie pracują razem, aby lepiej zrozumieć, czym są te przedmioty i skąd pochodzą. Co ważniejsze, NASA nie tylko umieściła losową grupę ludzi w swojej grupie badawczej UFO. Wydaje się, że traktują ten temat poważnie. A Agencja robi wszystko, co możliwe, aby dotrzeć do sedna UFO z pomocą najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Agencja kosmiczna NASA ogłosiła niedawno, że wybrała grupę szesnastu osób do swojego zespołu zadaniowego ds. UFO. Według agencji niezależne badanie rozpoczęło się w poniedziałek 24 października. Studiowanie UFO potrwa przez dziewięć miesięcy. W ciągu tego czasu wiele może się zmienić. 

 

Ponadto NASA będzie pracować nad określeniem, w jaki sposób organizacje administracji cywilnej gromadzą dane o UFO. Ale wykorzystane mają być również dane z innych źródeł, które można przeanalizować, aby rzucić światło na problem nieznanego. Mówiąc o „NASA's UFO Task Force”, Thomas Zurbuchen, zastępca administratora Biura Misji Naukowych NASA, powiedział, że „odkrywanie nieznanego w kosmosie i atmosferze jest podstawą naszej pracy w NASA”.

 

W rzeczywistości w najnowszym oświadczeniu NASA Zurbuchen powiedział, że naukowcy będą ciężko pracować, aby zrozumieć odkrycia. Powiedział też, że pomoże to wyciągnąć krótkie wnioski, naukowe wnioski na temat tego, co dzieje się na niebie naszej planety. W sumie szesnastu naukowców z różnych uniwersytetów będzie pracować nad nową grupą UFO. Urzędnikiem NASA, który poprowadzi badanie, jest Daniel Evans. Evans jest zastępcą administratora ds. badań w Dyrekcji Misji Naukowych NASA.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj