NASA wyłącza przekaz z kamery po pojawieniu się UFO

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Liczni entuzjaści w trybie ciągłym obserwują wszystkie przekazy z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, które są dostępne publicznie. Niekiedy dochodzi do sytuacji, gdy w obiektywach kamer widać coś interesującego i nagle transmisja zostaje przerwana. Z czymś takim mieliśmy właśnie do czynienia.

 

Przekaz na żywo pokazał przelatujący obiekt i po mniej więcej 45 sekundach NASA podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu transmisji. W tym czasie na ekranie pojawił się komunikat w języku angielskim.

'The High Definition Earth Viewing (HDEV) experiment is either switching cameras, or we are experiencing a temporary loss of signal with the International Space Station'

Wygląda na to, że to zwyczajowe zachowanie NASA, iż jakiekolwiek anomalie oznaczają koniec transmisji. Zwykle jest to tłumaczone jako "problemy techniczne".

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Bo to nie jest kamera z

Bo to nie jest kamera z wysokoczułą matrycą. Po za tym przesłona ustawia się głównie na natężenie światła słonecznego odbitego od Ziemi żebyś mógł coś zobaczyć pod stacją więc nie doszukuj się  tu spisku. Jest ich wiele na Ziemi. Natomiast  kamery w ogóle są  tam z dwóch powodów. Pierwszy to żeby w odpowiednim momencie dać nam "dowód" istnienia fUFO a drugi to  propaganda by podatnicy wiedzieli na co łożą ciężką kaskę i zachwycając się pięknymi skądinąd widokami nie burczeli za głośno. A tak przy okazji... to "UFO" to nie Księżyc?. Ktoś nagrał film z najmarniejszą rozdzielczością. W "Best" Księżyc wygląda podobnie tylko wyraźniej i też jest brązowawy po oświetlonej stronie, czyli inaczej niż widzimy to z powierzchni Ziemi.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kimbur

Ludzie wierzą w Matrix z

Ludzie wierzą w Matrix z filmu ale nie wierzą w matrix Rzeczywistości. Nie ma UFO, nie ma chemtraili, nie ma spraw ukrywanych przez rządy (poza wydatkami na ośmiorniczki). Taki prosty świat, w ktorym ważne jest najedzenie sie, napicie, dobry samochód i willa.

Portret użytkownika koko

Bo to nikomu do szczęscia nie

Bo to nikomu do szczęscia nie jest potrzebne. Tak jest najlepiej. Skupić sie na swoim życiu. Zjeść, napić się itd. Po co nam inne problemy? Malo ich jest w życiu codziennym? Wiele rzeczy nie wiemy i pewnie się nie dowiemy wieć po co truć sobie tym dupę? Cieszyć się tym co mamy trzeba.
Tak, wole "matrixa" niż rzeczywistość.

Portret użytkownika debet

fajne zdanie wiele rzeczy nie

fajne zdanie wiele rzeczy nie wiemy i pewnie się nie dowiemy tak to prawda lecz musisz wiedzieć że znaczna większość ludzi zdaje sobie sprawę z kłamliwej rzeczywistości no ale cóż twój wybór niech tobie wiedzie się jak najlepiej i wiesz co nie oglądaj lepiej telewizji oni tam tylko manipulują ludźmi wywal to baw się ze swoimi dziećmi spędzaj czas na świeżym powietrzu a nie ogłądaj manipulantów

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiem że wielu z was się to

Wiem że wielu z was się to nie podoba ale fakty mówią same za siebie ! Jesteśmy na polu bitwy pomiędzy człowieczeństwem a hybrydami !

Rodzaju 3:15 "...Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę..."
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/prawdziwy-oblivion-jest-w-nas-tu-i-teraz.html
 
Każdy powinien sobie wyrobić sam swoje zdanie na ten trudny temat. Jeżeli przez lata ukradkiem zostały nam przemycone wierzenia dalekiego wschodu to z pewnością nie będzie łatwo "zmienić myślenie" jak nam to zalecał Zbawiciel. Występuje jednak wiele znaków zapytania w całej teorii reinkarnacji, bo jest ona tylko teorią hinduistyczną czy buddyjską, często zle rozumianą.
Osobiście opowiadam się za tym, że prawo kosmiczne może być "kasowane" poprzez Jezusa Chrystusa mającego pełną władzę w Niebie i na Ziemi ! Oczywiście od niego zależy czy "odpuści" nam nasze zapisane gdzieś grzechy !
Czy się rodzimy kolejny raz ? Każdy niech rozważy za i przeciw, sądzę, że jest to nasze "jedyne" życie, jest ono niepowtarzalne, każdy jest niepowtarzalny. Są jednak istoty ufo które wyglądają jakby były zrobione, wyglądają jak kolejne egzemplarze powstałe w fabryce GMO !  Życie na Ziemi chociaż może być ciężkie jest zjawiskiem-cudem o którym filozofom się nie śniło !
Jeżeli wierzycie w reinkarnację, a chcecie przerwać cierpienie koła powtórnych narodzin i śmierci to powinniście poważnie rozważyć chrześcijaństwo, jako to które prowadzi do zbawienia i opowiada o jednym  niepowtarzalnym istnieniu.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Robaczkowa

Te praktyki dotyczące

Te praktyki dotyczące ingerencji w naszą rozrodczość trwają już bardzo długo. Są takie przekazy już z okresu średniowiecza. Nie łudźmy się. Jeżeli ten proceder trwa tak długo (a może znacznie dłużej) to pewno już wszyscy jesteśmy w większym czy mniejszym stopniu zmodyfikowani. Tak jak uprawiane róże, które sadzone od stuleci już mało przypominają dzikie gatunki z których powstały. Nawet nie jestem pewna czy  Ty Homo sapiens jesteś w pełni Homo sapiens bez dodatków.

Portret użytkownika Arkatch

Widzę że opierasz swoje

Widzę że opierasz swoje teorie na bardzo "wiarygodnej" księdze.

I jak już kiedyś pisałem proszę o zdjęcia/nagrania tych twoich hybryd, bo ciągle o nich tu piszesz, a ja dalej nie wiem jak wyglądają.

 
 

Portret użytkownika taj

Jasne, wyłączają kamery żeby

Jasne, wyłączają kamery żeby PRAWDA nie wyszła na jaw. Nie ośmieszajcie się, ten przekaz nie idzie na żywo, na pewno jest opóźnienie. Można to zweryfikować na kamerze "pionowej" i porównać miejsce, które widać na kamerze z aktualną pozycją ISS. Wg mnie opóźnienie jest co najmniej kilku- minutowe.
 
Poza tym jakby już ktoś tam siedział i nadzorował czy akurat ufo nie przelatuje przed obiektywem, to wyłączali by kamerę zanim obraz pójdzie w eter.
Skoro ja na to wpadłem w 1 minutę, to nasa raczej też Wink
pzdr

Portret użytkownika Homo sapiens

Wyłączają bo jakby wyszła

Wyłączają bo jakby wyszła prawda o UFo to trzeba by uznać, że nadprzyrodzoność istnieje i nie mogli by wciskać wszyskim kitu o ewolucji. Te istoty także nie chcą się ujawnić bo chcą stworzyć hybrydy by te kontrolowały ludzkość.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Ufo to podejrzne typki, ich działania mają przynieść nowy rodzaj istot hybrydalnych:
[...]- Wyglądało, jakby byli zorganizowani. Nie chciałam iść z nimi. - Czoło Patty pokryło się zmarszczkami i zaczęła się pocić. - Bolały mnie ramiona. - Uniosła prawą dłoń i pomasowała przez chwilę lewe ramię. Harder i Randle odnieśli wrażenie, że intruzi przytrzymywali ją za ręce.
- Martwiłam się o dzieci. Wszystkie były w tym pokoju. Nie, nie wszystkie - poprawiła się.
- Przejdźmy się po pokoju i sprawdźmy, kto w nim jest. Widzi pani, kto tu jest? Proszę nam to powiedzieć.
- Betty stała tam. Dottie tam... nie widziałam tu Keitha - powiedziała, zachowując się tak, jakby go szukała. - Czułam, że ktoś go trzyma, ale nie mam pojęcia, jak to było możliwe. Trzymali go. Mieli nas wszystkich.
- Czy był tam Steve? - zapytał Harder.
- Widziałam Steve’a. To była grupa i ten z kąta podszedł bliżej. Stanął obok nas - powiedziała Patty i zaczęła zachowywać się tak, jakby się czegoś bała, po czym po dłuższym wahaniu dodała:
- Nie pamiętam, co się stało.
- Potrafi pani sobie przypomnieć - powiedział. - Może nam pani opowiedzieć, co się stało potem. Czy ktoś kazał pani o tym wszystkim zapomnieć?
- Mieli ze sobą przenośną maszynę. Działali z dużą fachowością. Ściskali mi boleśnie ramiona, ponieważ nie chciałam nigdzie iść. - Zamilkła na kilka sekund. Randle i Harder widzieli, jak jej strach narasta.
- Złapali mnie za obie ręce. - Przerwała na chwilę, po czym dodała:
- Widziałam, jak moje dzieci zmagają się z nimi.
- Nic się im nie stało. Być może to jest nieco przerażające, ale może pani to sobie przypomnieć. Kiedy to się skończyło, byliście cali i zdrowi, może więc pani śmiało wspominać całe to zdarzenie.
- Ujrzałam jasne pomieszczenie. Duże i jasne pomieszczenie i ich stojących dookoła.
- Ilu ich pani widziała? - spytał Harder.
- Czterech albo pięciu. Wszyscy byli w uniformach. Zastanawiam się, czy naprawdę to widziałam... czy też to tylko moja wyobraźnia. - Patty zamilkła, jakby czegoś nasłuchiwała.
- Wcale nie byli tacy mili, chociaż chcieli, abym tak właśnie myślała. Działali z zimną krwią, ale nie chcieli, abym zdawała sobie z tego sprawę.
- Czy wydarzyło się coś, co skłoniło panią do myślenia o nich jako osobnikach pozbawionych emocji? - zapytał Harder.
- Traktowali mnie jak świnkę morską - odparła.
- Ludzie jako tacy zupełnie ich nie obchodzili.[...]
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Ludzie będący w ich rękach czyli politycy to bezuczuciowe bioroboty mające wykonywać polecenia, możliwe że mają implanty w sobie ! Tylko chrześcijańscy i narodowi politycy są zdolni oprzeć się ich wpływom demonicznym.

Przed demonicznym UFO chronią święte obrazy chrześcijan i modlitwa.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo Galacticus

Wyjaśnij mi proszę dlaczego

Wyjaśnij mi proszę dlaczego wierzysz (bo w grę wchodzi tylko i wyłącznie wiara!!!) w to co ludzie bredzą? Wyjdź poza wąskie ramki i spójrz z perspektywy człowieka a nie zwięrzęcia hodowlanego. Może odmieni się twoje spojrzenie na świat? Cytujesz tłumaczenia... z filmów czy z gazet... co ciebie skłania, że taki przyjmujesz punkt widzenia i sposób pojmowania???

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika ktos

dalej nic nie widac..zamazane

dalej nic nie widac..zamazane ,osmolone,nie pprzejzyste ..(sciemy)sprzet kosmiczny nawyzszej jakosci jest w kosmosie..!robi fotki odleglych galaktyk...
baca dobrze pisze nagrywator pewnie sie zepsul:)nerwy se strzepie na tych beznadziejach..stacja kosmiczna zarejestrowala cos czego nie mozna rospoznac..zorka 5 by sie lepiej sprawdzila..

Portret użytkownika pasjonat

Zauwazyles ze nikt nie

Zauwazyles ze nikt nie dyskutuje na temat Twoich urojen ? Plusy i minusy całkowicie pomijam bo na IM nawet jak ktos powie cos madrego zawsze najdzie sie grupa spauperyzowanych umyslowo podwazajacych nawet oczywistosci. Takze nie jest to dla mnie zaden wyznacznik. Moze znajdz jakichs towarzyszy swoich obserwacji wtedy moze staniesz sie osoba powazna, narazie budzisz politowanie.
Kolejny raz pytam dla kogo te twarze i skad umieszczacz twarzy wie ze zibi bedzie patrzyl ? Probowales porobic zdjecia swoim klockom ? i tam cos pozaznaczac ? Przestan juz prawic glupoty o zagluszaczach wylacz router wifi na 2 dni albo odchyl monitorek do przodu, moze Ci sie poprawi, ja jak i wielu innych na IM jestesmy zwyklymi ludzmi a nie oplacanymi przez rzad oglupiaczami czy oplacanymi przez illuminati zagluszaczami.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

nie wiadomo nawet czy to na

nie wiadomo nawet czy to na filmie to był obraz ze stacji kosmicznej - nie widać gwiazd, nie widać Ziemi, nie widać wychodka za stodołą tej stacji kosmicznej, nic tam nie było widać tak generalnie - więcej było widać przed cięciami w budżecie NASA - kiedy do filmowania lądowania na Księżyciu wynajęto porzadnego reżysera aktorów i profesjonalne studio filmowe... stare dobre czasy...
teraz umieszczają kamerkę internetową przed jakimś starożytnym monitorem z nieostrym wygaszaczem ekranu i widać że nie stać ich nawet na murzynkę która raz na tydzień ogarnie ten monitor jakąś czystą ścierką z much albo pajęczyn...
nie wiem dlaczego ci z NASA tak robią, przecież są dla widzów ciekawych świata całkiem dobrej jakości filmy do dyspozycji pełne latających obiektów:

Portret użytkownika Kacperu

Ciekawi mnie to, że nasa z

Ciekawi mnie to, że nasa z własnej woli daje nam możliwość doglądania kosmosu prawie 24/7 Przecież wiadome było , że będą się czasem pokazywać jakieś niezidentyfikowane obiekty.. może illuminaci chcą zadrwić z bezsilnych ludzi dając im tą możliwość coś w stylu dawanie cukierka dziecku w papierku i zabieranie nim te zdąży go otworzyć..

Portret użytkownika Mata

Jest:) Masz mapę obok streamu

Jest:) Masz mapę obok streamu na oficjalnej stronie. Bądź w miejscu gdzie powinnien przelatywać i lukaj przez lornetkę czy jest. Najlepiej kilka razy tak sprawdź. Jak zobaczysz jest to prawda , jak nie ... bujda na resorach

Skomentuj