"Następne dni i tygodnie będą dramatyczne" twierdzi premier Donald Tusk

Kategorie: 

Donald Tusk - nonsensopedia.wikia.com

Bardzo alarmistycznie zabrzmiało dzisiejsze wystąpienie premiera Donalda Tuska. Słowa przestrogi przed następnymi kilkoma tygodniami zostały uznane powszechnie, jako dotyczące sytuacji w Grecji, co jednak, jeśli premier miał na myśli coś innego?

 

Cały Internet huczy od plotek odnośnie możliwości rychłego przeprowadzenia operacji "fałszywej flagi" na wzór operacji 11 września 2001. Potrzebne jest kolejne wydarzenie, które będzie cezurą, punktem w czasie, od którego będziemy klasyfikować świat, jako inny.

 

Najwięcej wzmianek, co do okresu możliwego przeprowadzenia jakiegoś zdarzenia skupia się na datach od 20 maja do 6 czerwca. Dzisiejsze tajemnicze słowa Tuska mogą być rodzajem sygnału ostrzegawczego, co do tego, co niechybnie nadejdzie, bo jest już dawno zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika as

pierdoły... na pewno dał

pierdoły... na pewno dał 'ostrzeżenie'... weź pomyśl zanim coś napiszesz..tusk to jest najgorszym premierem jakiego ta ziemia nosiła, ale tak głupi po prostu nie jest. Nikt nie jest.po co miałby to robić? chyba tylko po to żebyś mógł takie brednie wypisać.

Portret użytkownika Homo sapiens

Powinno być więcej partii w

Powinno być więcej partii w sejmie bo te stare wygi się okopały i nie dopuszczają nikogo nowego ! I na dodatek próg wyborczy 5% jest za wysoki ! Powinien być 2.5 % maxymalnie ! A partii powinno być pomiędzy 10 a 12-ście tak by można było wybrać coś a nie ciągle ci sami...! Jakieś partie co chcą nawiązać kontakt z innymi cywilizacjami zamieszkującymi inne wymiary i inne światy ! Co dążą do poleprzenia samoświadomości i do oczyszczania własnych wnętrz tak by kontakt stał się możliwy ! Czyli partia powinna namawiać do abstynęcji i wstrzemięzliwości tak by z supercywilizacjami wyższymi można było prowadzić dialog lub się kontaktować ! Partia propagująca dobro a nie narkotyki czy jakieś zboczenia ! Inne cywilizacje na wysokim poziomi rozwoju nie mogą nawiązać kontaktu z takimi co to się schlewają i ćpają to chyba oczywiste? ! Wystarczy się zapoznać z kontaktowcami i ich trybem życia aby popierać parię kontaktowców. No i paria, która będzie próbowała budować świadomość kosmiczną powinna organizować życie publiczne tak by panowała zgoda a nie kłótnie, oraz powinna dbać o dobro społeczne i budować uniwersytety i szkoły bo im bardziej wykształcone społeczeństwo tym kontakt z wyższymi wymiarami staje się bardziej możliwy a do tego takie partie kosmiczne powinny propagować uczciwość jako cechę nadrzędną bo wyższe cywilizacje nie mają czegoś takiego jak złodziejstwo ! To są rzeczy podstawowe do nawiązania kontaktu z supercywilizacjami ! Pozdrawiam.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

W następnych wyborach

W następnych wyborach zagłosuje na pana Zagórskiego, który ma ludzi młodych i wykształconych i czujących potrzebę ratowania Polski ! No chyba, że ich tak samo załatwią jak Korwina Mikke, czyli usuną z "jakichs" powodów z wyborów...! To jest możliwe bo Leppera się "pozbyli" a Korwina wykopali jak małe dziecko... Dlatego pan Zagórski powinien mieć ochronę jeżeli chce być na liście partii.http://www.youtube.com/watch?v=w7D8qVAnugI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika edmund

obejrzyjcie na yt filmik

obejrzyjcie na yt filmik "Ahmed death terrorist" to zobaczycie jak Tusek będzie wyglądał po śmierci.
Coraz bardziej się upodabnia.
I ta jego sssssssssycząca wymowa: quaiet! I'll kill you!
 

Strony

Skomentuj