Następne UFO zarejestrowane w okolicy Słońca

Kategorie: 

SDO - NASA

Dzięki obecności solarnych obserwatoriów, zwłaszcza tych w kosmosie, nowoczesna ufologia ma bogaty materiał badawczy. Praktycznie codziennie dochodzi do kolejnych obserwacji dziwnych solarnych anomalii, które mogą być nazywane obrazami niezidentyfikowanych obiektów latających. Dokładnie 22 lipca dość wyraźnie widać jakiś obiekt na zdjęciach z satelity SDO, a konkretnie z urządzenia AIA.

 

Obiekt wygląda bardzo realnie, na prawdę trudno będzie nazwać go kolejnym artefaktem obrazu. Jeśli założymy, że to w istocie jest realny pojazd musimy rozstrzygnąć również pytanie o przyczyny jego obecności.

Do znanej i szeroko omawianej teorii portalu dochodzi nowa,  zakładająca, że obiekty te mają za zadanie chronić ludzkość od gwałtowności Słońca w tym kluczowym momencie. Według tej teorii pojazdy stacjonują wokół gwiazdy aby odpowiednio neutralizować jej zachowanie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Anuradha

Witam Adminie! Czy informacja

Witam Adminie! Czy informacja od pana Michio Kaku jest tak groźna, że nie można jej otwarcie publikowac?
Wygląda na to , że została usunięta, wiadomo przez kogo, tylko nie wiadomo dlaczego?
Pozdrawiam! 

Portret użytkownika zio

Nie po to nas modyfikowali

Nie po to nas modyfikowali genetycznie zeby teraz nas unicestwic.Jak byscie chcieli wiedziec to jestesmy stworzeni jako istota doskonala hybryda ras.I bedziemy udoskonalani jeszzce wiele wiele lat.Oni tez tak zaczynali.

Portret użytkownika Ampa Vatis

 Tak na marginesie dodam, że

 Tak na marginesie dodam, że "restart" cywilizacji był już stosowany kilkukrotnie. Po to nas tworzyli byśmy wyewoluowali w konkretnym kierunku, skoro tak się nie dzieje (ciągłe konflikty i wyzysk popychane chciwością i chęcią władzy) to nie jesteśmy tu potrzebni. Planeta jest cenniejsza niż jeden gatunek.
Nie chcę straszyć, ale też nie chcę mydlić nikomu oczu.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Endor

Słońce daje światło ale

Słońce daje światło ale prawdziwe światło to Chrystus Mesjasz, i to jego światło jest dosłownie światłem
 
"I stało się w czasie drogi, że gdy się zbliżał do Damaszku, olśniła go nagle światłość z nieba, 4A gdy padł na ziemię, usłyszał głos mówiący do niego: Saulu, Saulu, czemu mnie prześladujesz? 5I rzekł: Kto jesteś, Panie? A On: Ja jestem Jezus, którego ty prześladujesz; 6Ale powstań i idź do miasta, tam ci powiedzą, co masz czynić. 7A mężowie, którzy z nim byli w drodze, stanęli oniemiali, głos bowiem słyszeli, ale nikogo nie widzieli. 8I podniósł się Saul z ziemi, lecz gdy otworzył oczy swoje, nic nie widział; wiodąc go tedy za rękę, zaprowadzili go do Damaszku. 9I przez trzy dni nie widział i nie jadł, i nie pił
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika kamikadz77

Komentarz admina spoko za

Komentarz admina spoko za wyjatkiem tego ze tylko w tym kluczowym momencie....moim zdaniem od "zawsze" korektuja aktywnosc słonca chocby z tego powodu ze to mała gwiazda i przez to niestabilna dla "spokojnej" egzystencji niezaawansowanej cywilizacji

Portret użytkownika Rasta4Peace

Tak jak poprzednicy i admin

Tak jak poprzednicy i admin uważają, te obiekty uspokajają ojca słońce aby matka ziemia nie ucierpiała, nie przypadkiem najmocniej "pluje" wtedy gdy jest odwrócony plecami do naszej planety. W kosmosie jest hierarhia ewolucji, "prawa" które jeszcze poznamy. Starsze bardziej rozwnięte cywilizacje nie mają prawa ingerować w rozwój młodych takich jak My. Conajwyżej podpowiedzieć, czasem pomóc, aby ewolucja trwała  i tak jak teraz, przyśpieszyła.
Pozdrawiam

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika realistic

Przypadków obserwacji

Przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obietów latających wokół Słońca jest zbyt dużo i ze zbyt wielu różnych obserwatoriów by traktować wszystkie te przypadki jako artefakt obrazu. Prawdą jest, że Słońce znajduje się teraz w zmożonym cyklu aktywności, którego szczyt przewiduje się na 2013-2014 o ile pamiętam. Teza o pomocy ze strony Obcych miałaby sens... Wiadome, że to jest teza z gatunku science-fiction bo aż trudno uwierzyć, że taki obrót spraw jest możliwy Smile Ale pomyślcie sami, czy to nie byłoby piękne? Gdyby okazało się, że czuwa nad nami jakaś pozaziemska bardzo wysoko rozwinięta cywilizacja (lub cywilizacje) to nie wiem jak wam, ale mi odrazu jakoś pogodniej się robi na sercu Smile Tak jak kolega wspomniał wyżej, gdyby chcieli nas zniszczyć już dawno byśmy nie istnieli. Dlatego ja żadnej inwazji się nie obawiam. Czekam natomiast z utęsknieniem dnia kiedy te wszystkie tajemnice, niedopowiedzenia i ukrywane oczywistości szlag trafi. Czekam dnia, w którym dojdzie do jednoznacznego Kontaktu i elity światowe nie dadzą rady go ukryć. Mam nadzieję, że ten dzień nastanie jeszcze za mojego życia czego sobie i Wam życzę.

PS: może to Inżynierowie z Prometeusza? Wink

Portret użytkownika grisza

Tylko dlaczego nikt nam w

Tylko dlaczego nikt nam w końcu nie powie co się tak naprawdę dzieje??? Czy to takie trudne przyznać że nie jesteśmy sami zarówno na Ziemi jak i poza nią? Że już od dawna trwają kontakty z innymi (obcymi) i to z niejedną rasą? Wkurza mnie to że traktuje się nas jak imbecylnych bezmózgowców. Jak długo jeszcze????

Strony

Skomentuj