Następny nawiedzony pub w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Hayley Budd

Hayley Budd z Cardiff w Wielkiej Brytanii, była świadkiem, a nawet uwieczniła niezwykłe zjawisko paranormalne, podczas przerwy w pracy. Tajemniczy incydent miał miejsce we wrześniu 2021 roku i został uwieczniony na kamerze telewizji przemysłowej.

 

W pewnym momencie, jedno z krzeseł spontanicznie się po przeciwnej stronie stołu. Tego typu aktywność, bywa opisywana jako poltergeist i często przypisuje sie ją działaniom duchów. Okazuje się zresztą, że pub ma swoją historię o kobiecie nawiedzającej jego mury. Nawet ludzie mieszkający nad pubem mówią, że w ich domach dzieją się bardzo podobne rzeczy. Czy oznacza to że pub jest nawiedzony? Nie koniecznie, ponieważ takie plotki, często są wykorzystywane do wzmożenia zainteresowania. Zapraszam do wyrobienia sobie własnej opinii na bazie poniższego klipu.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Polterangel

Przednia lewa noga krzesła

Przednia lewa noga krzesła była uniesiona i stała na nodze od stołu. W wyniku oddziaływania pani przy stole, noga krzesła ześliznęła się, przód krzesła opadł, a siły bezwładności zrobiły swoje, czyli przesunęły krzesło delikatnie do przodu. Można się rozejść Wink Pozdrawiam.

Skomentuj