Następny niezidentyfikowany obiekt latający w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Aktywność UFO w okolicy meksykańskiego wulkanu Popocatepetl nie ustaje. W ciągu kilku dni widziano tam dwukrotnie obiekty latające w okolicy krateru.

 

Kolejny niezidentyfikowany pojazd latający zarejestrowano tam 25 grudnia. Tym razem UFO nie wleciało do krateru, ale przelatywało w jego okolicy, co zostało zarejestrowane na jednej z obserwujących ten wulkan kamer internetowych.

 

Widoczny na nagraniu kształt sugeruje, że może to być bardzo podobny obiekt do tego widzianego kilka dni wcześniej, który wleciał do krateru. Nikt nie potrafi powiedzieć co to za aktywność i przez kogo jest powodowana.

 

Oczywiście badacze zjawisk paranormalnych uważają to za kolejny mocny dowód na teorię, że we wnętrzach niektórych wulkanów mogą się znajdować jakieś bazy UFO, które z powodu usytuowania są niedostępne dla ludzi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika SBLR32

Skoro wiedzą że takie

Skoro wiedzą że takie przypadki się zdarzają, to dlaczego jakość wideo jest z kamienia łupanego? Dlaczego przy tak wyjątkowych przypadkach nie ma kamery HD. Nigdy ale to nigdy nie widziałem jakiegokolwiek filmiku z udziałem "ufo" w odpowiednio dobrej jakości. Taka bieda? Dobra kamerka to nie aż taki majątek dla takich scen.

Portret użytkownika Kierownik ostatniej imprezy

ludzki postę techniczny jest

ludzki postę techniczny jest niewyobrażalny w ostatnim czasie, ludzie za 1000 lat będą prawdopodobnie przemieszczać się po wszechświecie tak jak dzisiaj z kuchni do pokoju, czyli w mgnieniu oka, prawdopodobnie podróże w czasie też nie będą niczym nadzwyczajnym.

Skomentuj