Nastolatka została opętana przez demona poprzez aplikację symulującą Tabliczkę Ouija

Kategorie: 

http://freeisoft.pl/

Era smartfonów znacznie ułatwiła nam życie, jeśli chodzi o różnego rodzaju darmowe aplikacje, które symulują takie rzeczy jak rzuty kostką czy latarkę. Jak się jednak okazuje niektóre aplikacje mogą mieć zgubny wpływ nie tylko na nasz wzrok, ale i na duszę. Zgodnie z doniesieniami z Peru młoda dziewczyna w skutek pobrania aplikacji na telefon zawierającej tabliczkę do wywoływania duchów została opętana przez demona.

 

Ciąg wydarzeń jaki doprowadził do opanowania dziewczyny przez złego ducha wydawać się może dość niewinny. Otóż w skutek prośby ze strony znajomych, osiemnastolatka pobrała na swój telefon aplikację zawierającą cyfrową wersję Tabliczki Ouija, służącej do wywoływania duchów. Gdy nastolatkowie rozeszli się do domów Patricia Quispe zaczęła zachowywać się w bardzo dziwny sposób.

Przykładowa aplikacja z Tablicą Ouija

Pierwszymi, którzy zauważyli zmiany w  zachowaniu dziewczyny byli jej rodzice. Pierwszym sygnałem, że dzieje się coś nie tak był nagły atak konwulsji, podczas którego z ust dziewczyny wydobywała się piana. Początkowo rodzice poszkodowanej sądzili, że najprawdopodobniej zjadła coś trującego, bądź brała narkotyki. Prędko zadzwonili oni na pogotowie i drużyna ratowników medycznych udała się na ratunek dziewczynie.

 

Świadkowie akcji reanimacyjnej twierdzą, że Patricia zachowywała się zupełnie jak gdyby była kontrolowana przez demona. Była niewyobrażalnie silna, mówiła dziwnym gardłowym głosem i zachowywała się bardzo agresywnie.  Gdyby miało miejsce tylko coś takiego możnaby było jeszcze zbyć to jako niecodzienną odmianę padaczki, niemniej dziewczyna wielokrotnie wykrzykiwała frazy pokroju "Prosze oddajcie mi telefon" (nie jest to co prawda zbyt niecodzienne zachowanie u nastolatek) lub charakterystyczne dla kultu szatana cyfry 666.

Nie jest to bynajmniej pierwszy przypadek, w którym zły duch wykorzystywałby nowoczesną technologię w swoim celu. Dobrym przykładem jest sytuacja jaka miała miejsce w przypadku księdza Mariana Rajchela.  Został on wezwany w celu przeprowadzenia egzorcyzmu dziewczyny, która zdawała się być opętana przez demona. Egzorcyzm niestety się nie powiódł a ojciec Rajchel zrezygnował z dalszych prób. Po niedługim czasie zaczął on otrzymywać smsy od egzorcyzmowanej dziewczyny, w których jak twierdzi ksiądz demon zamieszkujący jej ciało usiłował go zastraszyć na różnorakie sposoby.

Oto przykładowe wiadomości wysyłane rzekomo przez demona:

"I tak do mnie wróci, nie wyjdzie z tego piekła. Ona jest moja, podpisała mnóstwo cyrografów. Każdy, kto się będzie za nią modlił, zdechnie"

"Pożałujesz tego, marny klecho, dotknij mnie jeszcze raz tymi wyświęconymi łapami i swoimi zabawkami, a cię zabiję! Dość już tego, dość, dość, dość... Dość mówię!"

Przyjaciele Patricii opowiedzieli jej rodzicom o zdarzeniu z tabliczką Ouija i to właśnie przez to sugeruje się, że jest to opętanie. Po wstępnych badaniach zdrowotnych Patricia została przekierowana na badania psychiatryczne, na ten moment nie ma informacji, czy wezwany został egzorcysta. Niezależnie jednak od prawdy za tym zdarzeniem, perspektywa demonów, które wdzierają się w naszą duszę poprzez aplikacje na telefon to coś co nadawałoby się idealnie do serialu sci- fi, ale jeżeli dzieje się to w realnym świecie to rzeczywiście ludzka cywilizacja staje przed dużym problemem.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Tom

Brakuje jednej odpowiedzi.

Brakuje jednej odpowiedzi. Czemu się zły duch ujawnia?  W moim przypadku zadzwoniłem do mamy. 2 razy on sobie odebrał, gadał damskim mocno ochrypniętym cieszącym się głosem, pytał się czy wiem kim jest, że zabierze mi psa. Zabrał, w tym samym tygodniu, bo był już chory. Potem ja chorowałem 6 tygodni w gorączce. Teraz choruje wujas ale na mały palec u nogi, zapalenie.
Ja mu powiedziałem, że nikogo nie zabierze, a on na to, że zabierze.
Pytał się co bym chciał, ale tego dać nie mógł. Zrobiłem go w balona Smile
To kazałem mu w takim razie spie...
Uciekłem z chaty do sąsiadki po wodę święconą i modlitwę.
Nie będę pomyślałem, dyskutować z czymś czego jeszcze nie rozumiałem.
Od tamtego czasu piję tylko okazjonalnie, wystrzegam się kumpla z jego pomysłami. Podarowałem mu medalik św. Benedykta. Rozmyślam nad zmianą przyzwyczajeń w swojej psychice. Zmieniam się na lepsze.
Tylko po co on się do mnie odezwał ???

Portret użytkownika Piotr

Wszelkie nie ludzkie

Wszelkie nie ludzkie zachowania przypisuję się demonom ale jak te demony powstały??? Nie będziesz czynić sobie żadnej podobizny a w każdej relidze czczą obrazy,kamienie,figury więc macie odp. demony czcicie więc demony was atakują. Jezeli dajecie im siłę to co się dziwicie ich reakcji??? Jeżeli odwróciliście się od Boga a czcicie własnych bożków tzn.modlicie się do figur,obrazów itd i to w każdej relidze to co tu się dziwić że tak zaczyna się dziać.

Portret użytkownika mojnickniemaznaczenia

prawda jest taka ze opetac to

prawda jest taka ze opetac to cie moze nawet lyzka do herbaty wystarczy ze bedzie sie tego chcialo i sie uwierzy w jej moc do polaczenia ze swiatem duchowym ktory juz nie jest zabawa czlowiek ma blokade na takie polaczenie ale wystarczy ja zdjac a czym juz ja sie zdejmie to zalezy od posiadacza jej

Portret użytkownika zadziwiony

Widzę pole do popisu dla

Widzę pole do popisu dla sekciarzy: kto pierwszy zakrzyczy czy wmówi innym, że to demony z akurat przez niego wyznawanej wersji baśni - ten automatycznie nada splendoru swojej bajce!
Ja p......olę : mamy XXI wiek, a tych telefony opetują. Tęsknimy do czarnych kotów i palenia czarownic na stosie? Za dużo przerwy było i zj.anie mózgowe się skumulowało i szuka ujścia?!

 

Portret użytkownika Łupaszko

Widzę , że najwięcej wpisów

Widzę , że najwięcej wpisów mają ci , co nic nie wiedzą o opętaniach ( a taki jest temat ) i wypisują jakieś swoje teologiczne fantazje w jeszcze bardziej obcym im temacie. Czy ktoś tu na forum wie cokolwiek o dręczeniach i opętaniach ?

Portret użytkownika Łupaszko

Należałoby najpierw

Należałoby najpierw odpowiedzieć ma pytanie , czy istnieją demony i kim są. Ale nie zamierzam prowadzić szkółki dla niezorientowanych , bo temat jest zbyt rozległy. Liczyłem , że wymienię się z kimś swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami , ale z kimś , kto wie o co chodzi lub ma jakiś problem , np dręczenia demoniczne ( nie nmylić z opętaniem ). Z całym szacunkiem , ale w tym temacie do wymiany zdań potrzebna jest wiedza której nie posiadasz. Pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika b@ron

no okej...jesteś jednym z

no okej...jesteś jednym z tych..."ja wiem ale nie powiem" ...zastanawiające w takim razie, jakim cudem ty zdobyłeś wspomnianą przez ciebie wiedzę w tym temacie? skoro to taka tajemnica...nie chodzi tu przecież o to, żebyś robił wykład, a jedynie dyskutował...
jak dla mnie to opętania mogą być spowodowane ingerencją w świadomość "opętanego" przez
1 drugiego człowieka.
2 istotę dla której świadomość owego nieszczęśnika jest bramą do tego świata.
3 uszkodzenie mózgu.
na razie nie przychodzi mi nic innego do głowy...
wprowadzenie kogoś w celowy stan "opętania" może być wykorzystywane do celów religijnych

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Łupaszko

To nie ma nic wspólnego z

To nie ma nic wspólnego z "wiem , ale nie powiem" i nie jest to jakaś niedostępna tajemnica. Nigdy nie interesowałeś się tym tematem na poważnie , nie znasz mnie i nie jestem dla ciebie żadnym autorytetem. Ciężko wymieniać informacje z kimś , kto nie ma o tym zielonego pojęcia , a do tego będzie podchodził z niedowierzaniem ( to naturalne przy braku pewnych podstaw ) do przekazanych informacji.  Skąd zdobyłem wiedzę ? Jest to wiedza z moich doświadczeń.  Posługuję ( skutecznie ) modlitwą uwolnienia , czasami posługuję przy egzorcyzmach. Czerpię wiedzę z doświadczenia egzorcystów , a także z tego co dane mi było przeżyć samemu.  W drugim punkcie jesteś dość blisko , ale nie do końca... Opętania bywają z różnych przyczyn. Tak jak dręczenia , których jest o wiele więcej a pochodzą z tego samego źródła. Najistotniejszą rolę odgrywa tu wolna wola człowieka. Teraz gdybym chciał rozwinąć i uściślić cokolwiek z tego co napisałem , powstała by bardzo gruba książka.... Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kadziu

No tak

No tak

Teologia katolickazgadza się z tym

Dlatego jest dogmat Theotokos- Boża Rodzicielka, bo Maryja jest matką drugiej osoby Trójcy Świętej

Chrystus jest w Trójcy Świętej  prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem. Jest współistotny Bogu co do Bóstwa, a człowiekowi  co do człowieczeństwa.

 Ma od momentu wcielenia natury Boską i ludzką, połączone unią hipostatyczną bez zmieszania, bez zmiany, bez rozłączenia i bez rozdzielenia

Przed wcieleniem został zrodzony przez Ojca przed wszystkimi wiekami i miał tylko Boską naturę, a od momentu wcielenia, gdy stał się człowiekiem i został zrodzony z Maryji Dziewicy ma natury  Boską i ludzką

 

Portret użytkownika Cabaj

Trzyosobowy to może być motor

Trzyosobowy to może być motor z przyczepką..he he Dla cywilizacji wiara regulowała warunki życia wymuszała posłuszeństwo kiedy jeszcze doszła obietnica życia po śmierci ruszyła woda na młyn nowym wizjom.A ponieważ religia to intratny sposób na życie rosły siły bożych pomazańców proroków.Im ciemniejszy naród tym prostsze metody wiary.

Portret użytkownika b@ron

no nie zebym w to wierzył,

no nie zebym w to wierzył, jedynie napisałem że gdyby wierzyć w biblie, to jak najbardziej Maryja byłaby matką bożą...choć w zasadzie można by się doczepić wielu innych niescisłości...jak np. dlaczego bóg nie jest w czterech osobach, bóg ojciec, duch święty, maryja (skoro urodziła część boga) i syn boży ....ale ogólnie biblia nie docenia kobiet.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zielona mila

Baca-naprawdę myślisz, że

Baca-naprawdę myślisz, że wszyscy ludzie są tacy niedouczeni, że trzeba ich oświecać, a jedynie Ty tegoż oświecenia dostąpiłeś, a teraz szczodrze je rozdzielasz.
Odnośnie KULTU MARYJNEGO to on w Biblii jest SUROWO ZAKAZANY zgodnie z pierwszym przykazaniem "Jam jest Pan Bóg twój (...) nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. (...) Nie bedziesz sobie czynił podobizny, tego co na ziemi , ani w powietrzu, nie będziesz się im kłaniał (...)  tu podaję link dla ciekawych   http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=70&werset=8#W8    Maryja była tylko matką Jezusa, ale tylko i wyłącznie Jego ziemską matką, a nie matką Boską (jak Bóg może mieć matkę? )
Co do pogańskich eh w chrześcijaństwie, to jest tego znacznie, znacznie więcej niż tylko kult maryjny. http://davidicke.pl/forum/poganskie-echa-w-polskim-katolicyzmie-t3683.html     -takie małe czytanko dla ciekawskich Wink

Portret użytkownika Sio

Problem z opętaniami polega

Problem z opętaniami polega na tym, że to nie opętany potrzebuje pomocy tylko demon.
Egzorcyści bawią się jedynie w przeganianie ich nic poza tym.
Jeżeli ktoś zostaje opętany w ten sposób tzn że wcześniej dopuścił się czegoś i złamał reguły.
Tak czy owak te opętania to żarcik w porównaniu z tym co religia może zrobić z ludźmi, którzy z okrzykiem Bozi na ustach mordują lub wywołują wojny.Nawet w polsce święci się karabiny.
Demonem może się stać ksiądz a nawet zakonnica, która żyjąc dla Boga nie wyzbyła się nienawiści. Nie odrodzi się ponieważ myśli że zasłużyła na coś lepszego i nie wierzy w reinkarnację a więc nadal służy Bozi kreując przykre sytuacje tym którzy wierzą w magie np albo grzeszą przeciw wierze katolickiej.
kościół jest dobrze zoorganizowany nawet tam aby chronić swoich wpływów i jego macki sięgają aż po lucyfera jako że według nich to ktoś kto czyli anioł co osiągnął najwyższy stan światła i oświecenia.
Notabene Jezus według nich stałsię światłem i przejął władzę którą właśnie lucyfer mu proponował a od niego go nie chciał podobno.
To jest również to w co wierzy aron, feniks i ci od wyższych wibracji czy frekwencji

Portret użytkownika zielona mila

Z szatanem nie ma żartów,

Z szatanem nie ma żartów, tylko Jezus Chrystus może nas ochronić przed jego sztuczkami -w Biblii jest napisane, żeby nie igrać w ten sposób ze złem, bo to zawsze się skończy tragicznie dla nas. Szatan na każdego znajdzie sposób. Nie myślcie, że to niewinne zabawy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

Portret użytkownika Łupaszko

Niestety wiele osób dla żartu

Niestety wiele osób dla żartu lub z ciekawości , często nieświadomie otwiera zię na działanie demonów. Dobrze jeśli skończy się to u egzorcysty , a nie samobójstwem lub szpitalem psychiatrycznym. Demon , jeśli nie zostanie ujawniony , ma szerokie pole do działania i są to prawdziwe ludzkie tragedie. Wiele osób jest dręczonych przez demony i wcale nie zdają sobie z tego sprawy.

Portret użytkownika gal anonim

Dominus Bo ? Bo nie jest

Dominus Bo ? Bo nie jest niewolnikiem żydłackiej religii zwanej chrześcijaństwem ? Polacy mają swoją religię,swoje tradycje i swoją kulturę i nie ma ona nic wspólnego z żydowską religią którą nam narzucono.Dobre sobie Polak co się modli do Żydów i ich Boga.Swoich bogów nie masz ? Musisz się modlić do tego tyrana o imieniu jahwe ? Jesteś żenujący ot taki żydłacki sprzedawczyk.

Skomentuj