Na naszej planecie przebywają co najmniej 4 rasy istot pozaziemskich

Kategorie: 

dreamstime
Paul Hellyer był kanadyjskim Ministrem Obrony Narodowej w latach '60 podczas zimnej wojny. Do zakresu jego kompetencji należało między innymi zarządzanie kanadyjskimi Siłami Powietrznymi, Marynarką Wojenną oraz Armią lądową. W tamtych latach był on najwyższym rangą urzędnikiem Departamentu Obrony lecz dzisiaj jest on jednym z najwyżej postawionych byłych urzędników państwa, otwarcie mówiących na temat UFO i istot pozaziemskich.

 
Hellyer już od bardzo dawna opowiadał o swoich doświadczeniach z UFO. Tuż po przejściu na emeryturę, były minister przyjął sobie za cel rozpowszechnianie wiedzy na temat istot pozaziemskich i zajął się tak zwanym whistleblowingiem. Jest to anglojęzyczny termin oznaczający mniej więcej demaskowanie ukrywanych przez rządy, bądź korporacje informacji, które mają nie dostać się do opini publicznej. Ostatnimi czasy Hellyer pojawił się w telewizji Russia Today, gdzie podczas rozmowy z prezenterką opowiadał o conajmniej 4 znanych mu obcych rasach, które odwiedzają ziemię od tysięcy lat.
 
Jego twierdzenia zdają się mieć wsparcie w zeznaniach setek wysokich rangą oficjeli rządowych z całego świata. Mało tego, odtajniane ostatnio oficjalne dokumenty z agencji wywiadowczych pokroju amerykańskiego FBI oficjalnie dowodzą, że istnienie latających spodków to fakt, który rządy starały się potajemnie badać.
 
 
Warto też wspomnieć o ostatnich poczynaniach rządu Kanady, który oficjalnie przyznał, że wiele miejscowych agencji federalnych włączając w to Transport Canada, RCMP oraz Department of National Defence badało i śledziło różnego rodzaju niezidentyfikowane obiekty latające. Twierdzą oni, że te programy zostały już przerwane, ale stoi to w zupełnej sprzeczności z tym o czym mówił Paul Hellyer. Zdaniem byłego ministra w tym momencie nie możemy wykluczyć, że wiele dowodów wskazujących na to, że UFO to nie pozaziemskie pojazdy może być fabrykowanych. Co za tym idzie różnego rodzaju tajne służby nie zajmowałyby się już teraz badaniem zjawiska UFO jak za czasów Hellyera, ale wchodziły by z nimi w kontakt w celu przyswojenia nowej technologii.
 
Oto część wypowiedzi Paula Hellyera na temat kłamstw dzisiejszych rządów:
„W jednym z przypadków, podczas zimnej wojny, w 1961 odkryliśmy blisko 50 UFO lecących w ścisłej formacji z południa Rosji przez całą Europę. Dowódca wojsk sprzymierzonych był bardzo zmartwiony tym przebiegiem spraw i już miał nacisnąć „guzik paniki”, gdy nagle obiekty zawróciły i skierowały się na Biegun Północny. Zdecydowano zbadać to zdarzenie a po blisko trzech latach z całą pewnością zdecydowano, że jedynym rozwiązaniem może być to, że 4 pozaziemskie cywilizacje odwiedzają naszą planetę średnio co kilkanaście tysięcy lat. W ostatnich dwóch dekadach notuje się zdecydowanie coraz więcej obserwacji UFO, szczególnie od kiedy wynaleziono bombę atomową. Przybysze są bardzo zmartwieni tym czy wykorzystamy ją ponownie, ponieważ cały kosmos jest jednością a takie działanie dotknęło by nie tylko nas ale i innych mieszkańców wszechświata. Bardzo boją się, że możemy znowu użyć bomb atomowych co byłoby złe zarówno dla nas jak i dla nich” – Paul Hellyer
 

 
Można oczywiście powiedzieć, że rewelacje głoszone przez Hellyera to tylko bajdurzenie starego człowieka. Choćby dla czystego sumienia, warto jednak dowiedzieć się, co takiego ma nam do powiedzenia ktoś kto miał dostęp do największych sekretów rządu kanadyjskiego. Tajemnic o których większość z nas, może tylko pomarzyć.

 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika tamuzyn

Diabeł ma 666 sieci. W

Diabeł ma 666 sieci. W czasach Antychrysta ludzie będą oczekiwać ratunku z kosmosu. Stanie się to największym podstępem diabła: ludzkość będzie prosić o pomoc „przybyszów z innych planet”, nie wiedząc, że są oni w rzeczywistości demonami.

ROSYJSCY PROROCY (2). PRAWOSŁAWNI STARCY O CZASACH OSTATECZNYCH. ARCHIMANDRYTA GAWRIIŁ (URGEBADZE)

 

Niczego nie odjąłem i niczego nie dodałem, a reszty poszukajcie sami.

Portret użytkownika Jasneniewidziane

Matis ty debilu przestan

Matis ty debilu przestan wypisywac takie rzeczy miej na uwadze innych ktorzy to czytaja twice farmazony ty idoito pozniej moze byc juz za pozno I moze as ludzom w glowach poprzewracac!!!!!!

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

A może All'alu? W wolnym,

A może All'alu? W wolnym, nieco germanizmem trącącym tłumaczeniu wychodzi "wszystko alu"...miniowe? Może to nawiązania do materiału z jakiego robili swoje statki? Kpiną w całej jakże brzemiennej w skutki historii ludzkich religii jest, że dziś w imię tego A'LUminata(!!?) niektórzy wyjątkowo rozrywkowi wielbiciele tego pierwiastka(!) wysadzają się w powietrze, najchętniej w tłumie...

Portret użytkownika Alfik34

A wiec nie jestesmy sami na

A wiec nie jestesmy sami na tej planecie i w kosmosie, zawsze mialam taka cicha nadzieje ze taka informacja stanie sie faktem i tak tez sie stalo wiadomosc ta zostala podana do publicznej wiadomosci na lamach jednej z czolowych miedzynarodowych stacji telewizyjnych Smile
Zawsze rowniez mialam nadzieje ze znajda sie ludzie, ex politycy czy tez ex pracownicy agencji wywiadowczych ktorym "na sercu" lezec bedzie prawda, ktorzy dosyc maja zaklamanych klik typu NASA i rzadow roznych panstw ktorzy wciaz oklamuja opinie publiczna twierdzac ze tzw. UFO - inteligentne istoty z innych planet nie istnieja.
Z jednej strony jest to bardzo optymistyczna wiadomosc z drugiej jednak strony warto zadac pytanie czy wiecej jest ras obcych ktorym zalezy na dobru ziemian czy tych drugich ktorzy niekoniecznie musza miec wobec nas ludzi dobre zamiary.

Portret użytkownika rymzii

Skrót UFO nie oznacza

Skrót UFO nie oznacza inteligentne istoty z innych planet... Ale co do wypowiedzi, to sam jestem zdania, że na miliard % nie jesteśmy sami w czymś tak potężnym jak Wszechświat. Znając życie na pewno nawet nie musielibyśmy daleko szukać, bo jak powiadają "najciemniej jest pod latarnią", ale pewnie nie dożyjemy czasów, gdy technologia pójdzie tak w górę, że możliwe będą spotkania z nimi albo kolonizacja Wszechświata. Chciałbym dożyć tego okresu Smile Pozdrawiam

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

Przypadkiem się skłąda, że

Przypadkiem się skłąda, że starożytni Egipcjanie wiedzieli więcej o naszych znajomych niż obecni naukowcy wszelkich krajów, jedno jest pewne, jest ich więcej niż się wydaje i tylko manipulacje rządowe stoją na przeszkodzie w dostępie do tej informacji na porządku dziennym.

Portret użytkownika Rodak

Kto im pozwolił  wylądowac na

Kto im pozwolił  wylądowac na Ziemi, kiedy obydwa obszry dd 0 - do 23,5  stopnia równoileznika południowego i od 77,5 - 90 stopnia równioleżnika półnconego ,to strefy  zmilitaryzowane, a  wejście do środka Ziemi  liczy 145 km średnicy   i  jest  strzezone  przez  wojsko, które ma otwierac ogień  bez ostrzezenia.
Czy to działania  dla niedopuszczenia  ludzi do poznania tajemnicy  urządzenia Ziemi ?

Portret użytkownika Won

Zapewne te 4 rasy to ta

Zapewne te 4 rasy to ta zasrana banda więziennych kapo i to tych najbardziej słynnych czyli (cw)elohimy, jahwistyczne aniołki, szaraki oraz reptyle którym non stop sie nudzi i wymyślają nowe coraz to durniejsze sposoby na uprzykrzanie nam życia przez tworzenie i nasyłanie demonów albo wcielanie ich w ludzkie ciała, tworzenie obrzydliwych plugawych urządzeń blokujące przepływy energii chi w ciele i powodujących depresję i ogólny marazm psychofizyczny czy też próby rozpaczliwego i frustracyjnego podtrzymywania tego obleśnego żydonazistowskiego chlewu jaki zrobili ze szlachetnej niegdyś Ziemi. Te 4 obrzydliwie wynaturzone, zepstue, plugawe i ześmierdzielałe rasy pasożytów, wampirów, pedałów, pedofilów i kosmicznie rozwydrzonych hipokrytów odpowiadają za cały syf jaki tutaj mamy, oczywiście nawet między sobą nie potrafią być zgrani i mielą sie między sobą o co tylko popadnie a najlepiej to widać w wojnach religijnych gdzie leją sie o to kto mocniej wali łbem i uszami o podłogę ku czci demoniska yahwe tudzież innych wynaturzonych megapotworów Smile Oczywiście do tego dochodzą różne systemy reżimowej masońsko-satanistycznej czarnej magii brandzlowane na śmierdzących forach i blogach ezoterycznych wypchanych po brzegi bandą psychopatycznych gimnazjalistów plujących jadem na siebie o to która magia jest słuszniejsza, czyja racja jest mojsza, czyje new age jest bardziej "świetliste" a na końcu dochodzą to tego że kwintesencją duchowości jest pchanie się w satanistyczny reżimowy system wyzysku czyli pochylanie garba dla bata pracodawcy-chama i zadawanie sobie w życiu katuszy, bo niby po tym lepsza karma i lepsze niebo Smile
Ale wracając do tematu typ ma racje, ale bajdurzeniem już jest że owe 4 ścierworasy sie "martwią" o nas, one sie martwią o swój marny system i NWO jakie już tutaj zdołali zbudować i o siebie oczywiście też, że kiedyś dosięgnie ich ręka sprawiedliwości za to co zrobili i miejmy nadzieję że jak najszybciej Smile Bo tutaj są już tylko ich resztki, bo po "tamtej stronie" zostali już skutecznie wysterylizowani i skończyło się mieszanie w ziemskim burdelu Smile

Portret użytkownika Won

 A co, tobie już takie

 A co, tobie już takie powiedziała wkręcana protezo baranich rogów? Biggrin Durny żuku gnojowy, idź wtaczać swoją kupę gnojówki pod Częstochowę albo inne kalwarie zebŻydowskie, bo tak to jak ci spada na klawiaturę to wyskakujesz nam tu jak człowiek-biegunka..... a tak to sobie życie ułożysz i może PiS da ci jakieś 500 zł za złożenie larw Smile

Portret użytkownika zadziwiony

Jak nie patrzeć to sytuacja

Jak nie patrzeć to sytuacja mocno niezręczna.
Z  jednej strony jakoś mało (zero - to też mało) zebrał dowodów, jak na kilka lat pracy jako minister obrony z dostępem do najwiekszych tajemnic....a z drugiej strony to czyłbym się niewyraźnie słysząc, że minister obrony opowiada, że "kosmici żyją wśród nas", bo Kanada chyba miała na swoim terenie bomby atomowe.

Portret użytkownika Damian

Rubikman, dobry jesteś...Ale,

Rubikman, dobry jesteś...Ale, oni nie są z kosmosu tylko z ziemi...Tacy są ludzie i zganianie na inne cywilizacje, że działają na ziemi i że robią te wszystkie rzeczy na ziemi przez politykę, jest niedorzecznością...
Przybysze są na ziemi, ale nie ingerują czekają na znak odpowiedni...Oni się wcielili w istoty ludzkie...I nie mówi się kosmici, tylko przybysze a lepiej już bracia i siostry z kosmosu... Smile
Pozdrawiam
Damian

Portret użytkownika Ari

To ze ludzie sa postrzegani

To ze ludzie sa postrzegani jaki ostatnie prymitywne istony w galaktyce co niszcza wlasna planete i zwalczaja swoj wlasny gatunek i maja sie przy tym za inteligentne istoty nic dziwnegoe  o obawy. a zarazem o to ze ten smietnik zabieraja zawsze ze soba na rozne wyprawy.
Jest wiele nie tylko 4 rasy. Glownymi to byli mieszkancy maldeka te agresywne istoty  teraz pokazuja  swoj potencjal. Maldek byl miedzy jowiszem i marsem.
Innymin  to syriusz b, Orion, byle nibiru. Plejadianie , kasjopejanie jak i arkturianie i andrmeadanie.. Jest tez wielki wplyw upadlego systemu, ale ich tez jest spora chierarchia.  w Sumie obserwuje nas galaktyczna federacja z ponad 20tys czlonkow tejze federacji przrciw upadlym.Jednak  wolna wola  i galaktyczne prawo zabrania ingerencji.
Pozdrawiam A

Portret użytkownika Zenek :)

Masz nieaktualne

Masz nieaktualne "channelingi", Ziemia od jakiś 3 lat jest centrum MEGAGALAKTYCZEJ NAWALANKI z "rozwojowymi" tendencjami. Acute

A na Ziemi jest więcej ras niż 4, przynajmniej było bo już kilkanaście wybyło w swoją OSTATNIĄ PODRÓŻ DO PIACHU.... tfu właściwej im gęstości a reszta chętnie by stąd dała drapaka ale... hm... portale im się sfajczyły... więc grzecznie czekają w kolejce do "piachu". Smile

Portret użytkownika Zdzichu

Jeżeli istnieje zaawansowana

Jeżeli istnieje zaawansowana cywilizacja to nie ma powodów żeby się ujawniać takim szkodnikom.Śledzą naszą degenerację i prowadzą badania antropologiczne.A my udajemy,że coś tam wiemy i mądrzymy się opluwając nawzajem.Wyobraźcie sobie cywilizację,która istnieje miliard lat dłużej niż my :)Nie można sobie wyobrazić.

Portret użytkownika Rodak

Te pokazywane spodki latające

Te pokazywane spodki latające  to  wytwór  ziemski, który prezentowany  był od  dawna, ale w taki sposób aby nikt  ich nie rozpoznał jako ziemskie  wytwory, które  w pewnym momencie zostaną  zaporezentowane jako przybysze  z kosmosu, którzy z  nikim nie chca sie  spotykac tylko z  bogatymi  elitami.
To  taki  planowany spektakl  dla  tłumów.

Portret użytkownika pacynka

Jedyny sensowny komentarz

Jedyny sensowny komentarz jaki tu przeczytałem. Iluminaci powoli tracą cierpliwość. Szczepionki, GMO, Chemtrails itp dają mizerne efekty w stosunku do ich zamierzeń. Rozpatrują więc wiele ewentualnych możliwości przeprowadzenia "ostatecznego rozwiązania kwestii ludzkiej". Jednym z nich może być najazd złowrogich "Obcych"... wytworzonych oczywiście w tajnych laboratoriach. Skoro "dzień sądu" jeszcze nie nastąpił znaczy że nie są gotowi. Ludzie nie mają jescze wystarczająco wypranych mózgów i/lub technologia UFO nie jest na tyle gotowa żeby publika to łyknęła (ciągle im się rozbijają te wehikuły). Wszystkie te obserwacje i "dowody" istnienia UFO plus filmy (szczególnie SF - całe Hollywood też do nich należy) służą przygotowaniu nas do ewentualnego scenariusza

Portret użytkownika zadziwiony

Tylko cztery rasy

Tylko cztery rasy pozaziemskie? Odważne stwierdzenie, bo co się rozejrzę,  porozmawiam z kimś czy obejrzę tv - to kurde sami kosmici. Pozostaje pytanie: gdzie się podziali ziemianie.

Portret użytkownika El Koto

A tak rzekomo wygląda mongoł

A tak rzekomo wygląda mongoł prawdziwy w naturalnym środowisku i tradycyjnym stroju - świadczy o tym otoczenie mongoła górami i gównami. Jaka szkoda, że zupełnie niepodobny jest do mongołów z Wiejskiej nr 4. Widocznie któreś z tych 4 UFO podmieniło mongołów ... tylko kurna których podmienili?

Portret użytkownika nkwd

Czytam wasze komentarze i jak

Czytam wasze komentarze i jak zwykle czego człowiek nie zobaczy nie dotknie to nie uwierzy Czy wam sie to podoba lub nie  sa rzeczy którym nawet fizjologom sie nie śniły 
i sa ludzie ktorzy maja dar widzieć to co wasze ograniczone umysły nigdy nie zobacza i nie zrozumia 
Dla tego tak fatwo można was programować sterować i ogłupiać dlatego tym swiatem ziemskim swiatem rządza ludzie ktorzy mówia wprost że Ludzi trzeba likwidowac i kontrolować bo sa jak bydło ktore sie nie uczy i rozwija 
żal mi tych wszystkich nieswiadomych nad którymi ich bezwzgledny mózg przejoł kontrole zagłuszając ducha swego dlaczego napisałem że mózg jest bezwzgledny ot w totalnej skrajnej sytuacji dla ratowanie Sie trawi własneorgany 
szatanski porzadek świata wielkich iluminatów 
Ja was nawet nie zamierzam z błędu wyprowadzać jest potęrzne zło i poterzniejsze dobro 
żyj i bąć świadomy wyjdź z mroku ogłupienia
 

Portret użytkownika El Koto

Cabaj wypierdku belzebuba. On

Cabaj wypierdku belzebuba. On napisał jak jest. To fakt, że z błędami bo jest np przyjezdnym albo wypił piwo. To dobrze, że takich jak ty prawda zmusza do reakcji. Przydajecie się jak papierek lakmusowy, miernik podręczny na poziom stężenia szamba i siarki. 

Portret użytkownika Cabaj

Pomyliłeś posty kocie,widać

Pomyliłeś posty kocie,widać lizanie własnego zadu nie wpływa na ciebie najlepiej.
Zatem pozbądz sie tego zwyczaju a moze unikniesz takich wpadek na przyszłość.
Zapomniałes wkleić swoją ulubioną fotke stary zboku.

Portret użytkownika pasjonat

ja wymienie te rasy wprost

ja wymienie te rasy wprost ...
sio
homosapiens
zenek
zibi...
 
analiza czaszek wskazuje jeszcze 3 podrasy tallinn matis i admin C=====3 love this guys
reszta to banda manipulantów
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika El Koto

Dobrze że nie wymieniłeś Bacy

Dobrze że nie wymieniłeś Bacy + się należy za obiektywność. Ładnego kotka wkleję następnym razem bo obecnie cabaje są w rui po paleniu świeczki chanukowej. Ruja u pasożyda polega na wbijaniu zębów we wszystko co jest z przodu prze nimi, dlatego najpierw poszukam jaką twardą deskę ...

Portret użytkownika zibi1973

Na czwartym miejscu,słabo

Na czwartym miejscu,słabo wyglądam,mam mały rebusik odnośnie ręki tej byłej miss co zapomniała majteczek,co ona ma zamiast ręki,czy to noga?a może twarze ,chodzi o prawą rękę co trzyma torebkę                                                                                                http://www.fotosik.pl/zdjecie/c1d832385541d625                                                                                                                                                                          

Portret użytkownika Cabaj

Czekaja na kase...lenie

Czekaja na kase...lenie pier....ne i nieroby,lekkie życie i zanim zaczną zdychać to każdy każdego musi wytupcyć..
Wp to gówniany portal i nie zaglądam tam od czasu gdy stał sie "nieskończony"..nie masz tam co szukać...no chyba że "prawdy"Do Twojego "zaczyna sie"to jeszcze długa droga...mimo iż wiekszosci wydaje sie ze to juz wkrótce.

Strony

Skomentuj