Na naszej planecie przebywają co najmniej 4 rasy istot pozaziemskich

Kategorie: 

dreamstime

Paul Hellyer był kanadyjskim Ministrem Obrony Narodowej w latach '60 podczas zimnej wojny. Do zakresu jego kompetencji należało między innymi zarządzanie kanadyjskimi Siłami Powietrznymi, Marynarką Wojenną oraz Armią lądową. W tamtych latach był on najwyższym rangą urzędnikiem Departamentu Obrony lecz dzisiaj jest on jednym z najwyżej postawionych byłych urzędników państwa, otwarcie mówiących na temat UFO i istot pozaziemskich.

 

Hellyer już od bardzo dawna opowiadał o swoich doświadczeniach z UFO. Tuż po przejściu na emeryturę, były minister przyjął sobie za cel rozpowszechnianie wiedzy na temat istot pozaziemskich i zajął się tak zwanym whistleblowingiem. Jest to anglojęzyczny termin oznaczający mniej więcej demaskowanie ukrywanych przez rządy, bądź korporacje informacji, które mają nie dostać się do opini publicznej. Ostatnimi czasy Hellyer pojawił się w telewizji Russia Today, gdzie podczas rozmowy z prezenterką opowiadał o conajmniej 4 znanych mu obcych rasach, które odwiedzają ziemię od tysięcy lat.

 

Jego twierdzenia zdają się mieć wsparcie w zeznaniach setek wysokich rangą oficjeli rządowych z całego świata. Mało tego, odtajniane ostatnio oficjalne dokumenty z agencji wywiadowczych pokroju amerykańskiego FBI oficjalnie dowodzą, że istnienie latających spodków to fakt, który rządy starały się potajemnie badać.

 

[ibimage==25844==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Warto też wspomnieć o ostatnich poczynaniach rządu Kanady, który oficjalnie przyznał, że wiele miejscowych agencji federalnych włączając w to Transport Canada, RCMP oraz Department of National Defence badało i śledziło różnego rodzaju niezidentyfikowane obiekty latające. Twierdzą oni, że te programy zostały już przerwane, ale stoi to w zupełnej sprzeczności z tym o czym mówił Paul Hellyer. Zdaniem byłego ministra w tym momencie nie możemy wykluczyć, że wiele dowodów wskazujących na to, że UFO to nie pozaziemskie pojazdy może być fabrykowanych. Co za tym idzie różnego rodzaju tajne służby nie zajmowałyby się już teraz badaniem zjawiska UFO jak za czasów Hellyera, ale wchodziły by z nimi w kontakt w celu przyswojenia nowej technologii.

 

Oto część wypowiedzi Paula Hellyera na temat kłamstw dzisiejszych rządów:

„W jednym z przypadków, podczas zimnej wojny, w 1961 odkryliśmy blisko 50 UFO lecących w ścisłej formacji z południa Rosji przez całą Europę. Dowódca wojsk sprzymierzonych był bardzo zmartwiony tym przebiegiem spraw i już miał nacisnąć „guzik paniki”, gdy nagle obiekty zawróciły i skierowały się na Biegun Północny. Zdecydowano zbadać to zdarzenie a po blisko trzech latach z całą pewnością zdecydowano, że jedynym rozwiązaniem może być to, że 4 pozaziemskie cywilizacje odwiedzają naszą planetę średnio co kilkanaście tysięcy lat. W ostatnich dwóch dekadach notuje się zdecydowanie coraz więcej obserwacji UFO, szczególnie od kiedy wynaleziono bombę atomową. Przybysze są bardzo zmartwieni tym czy wykorzystamy ją ponownie, ponieważ cały kosmos jest jednością a takie działanie dotknęło by nie tylko nas ale i innych mieszkańców wszechświata. Bardzo boją się, że możemy znowu użyć bomb atomowych co byłoby złe zarówno dla nas jak i dla nich” – Paul Hellyer

 

 

Można oczywiście powiedzieć, że rewelacje głoszone przez Hellyera to tylko bajdurzenie starego człowieka. Choćby dla czystego sumienia, warto jednak dowiedzieć się, co takiego ma nam do powiedzenia ktoś kto miał dostęp do największych sekretów rządu kanadyjskiego. Tajemnic o których większość z nas, może tylko pomarzyć.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ShinTekk

Jako dziecko 14 letnie

Jako dziecko 14 letnie widziałem obiekt w kształcie kuli lecący nisko może 500 m nad ziemią w Wilkowie koło Złotoryji. Byłem wtedy na wakacjach u rodziny. Od tamtej pory interesuję się astronomia i zjawiskami zwanymi UFO. Wierze że Ziemię odwiedzają obcy którzy podchodza do zycie równoznacznie pod kontem rozwoju duchowego [na Ziemi 10% ludzi wierzy i podąża drogami wiary] i technlologicznego. Wierze że istnieją obcy. Prosty powód to to, że nie wierze iż w całym ogromnym wszechświecie Bóg stworzył tylko Ziemie. Nie wspomina o tym biblia. Wymienia nazwy gwiazd :Oriona, Plejady i że Bóg zna je wszyystek z nazwy. W Nowym Testamencie napisane jest, że z nieba [z gwiazd] przybędzie na ziemie miasto Boga Noowe Jeruzalem o kształcie idealnej piramidy o bokach 1260 km.Mając 18 lat interesowałem się okultyzmem. Pewnego razu byłem w Częstochowie i trafiłem do sklepu radiastezyjnego. Kiedy tam wszedłem wszystkie dzwonki fend shui i wszystko co opierało się na energiach zaczęło wariować. Wyszła pewne starsza pani, spojżała na mnie i zaprosiła do środka. "Nie wiem z jakiej jesteś planety, ale jesteś tu mile widziany" powiedziała do mnie i usiedliśmy. Po tej wizycie zacząłem miewac dziwne sny. niły mi się bardzo skomplikowane urzadzenia mogace leczyć raka i inne choroby. Kiedy narysowałemj jedną z nich bo zapamiętałem dokładnie, pojechałem do Częstochowy. Radiesteci którym to pokazałem powiedzieli że to technologia wyprzedzająca Ziemską o 1000 lat. Nie można zbudowac jej na Ziemi. Zostawiłem im dokumenty. Do dziś nikt tego nie stworzył. To było ponad 30 lat temu. Od tamtej pory powoli urywał się mój kontakt z UFO i okultyzmem. Nawróciłem się i poszedłem droga duchowości jednak nadal wierze w obcych.

Jesteśmy inteligentną rasą która powinna postrzegać otaczający nas świat i wszechświat oraz inne wymiary [duchowe] w sposób przysługujący rasie inteligentnej. Jednak wielu ludzi swoim stylem myslenia zyje w czasach neandertalczyków. 

 

Portret użytkownika tamuzyn

Diabeł ma 666 sieci. W

Diabeł ma 666 sieci. W czasach Antychrysta ludzie będą oczekiwać ratunku z kosmosu. Stanie się to największym podstępem diabła: ludzkość będzie prosić o pomoc „przybyszów z innych planet”, nie wiedząc, że są oni w rzeczywistości demonami.

ROSYJSCY PROROCY (2). PRAWOSŁAWNI STARCY O CZASACH OSTATECZNYCH. ARCHIMANDRYTA GAWRIIŁ (URGEBADZE)

 

Niczego nie odjąłem i niczego nie dodałem, a reszty poszukajcie sami.

Portret użytkownika Alfik34

A wiec nie jestesmy sami na

A wiec nie jestesmy sami na tej planecie i w kosmosie, zawsze mialam taka cicha nadzieje ze taka informacja stanie sie faktem i tak tez sie stalo wiadomosc ta zostala podana do publicznej wiadomosci na lamach jednej z czolowych miedzynarodowych stacji telewizyjnych Smile
Zawsze rowniez mialam nadzieje ze znajda sie ludzie, ex politycy czy tez ex pracownicy agencji wywiadowczych ktorym "na sercu" lezec bedzie prawda, ktorzy dosyc maja zaklamanych klik typu NASA i rzadow roznych panstw ktorzy wciaz oklamuja opinie publiczna twierdzac ze tzw. UFO - inteligentne istoty z innych planet nie istnieja.
Z jednej strony jest to bardzo optymistyczna wiadomosc z drugiej jednak strony warto zadac pytanie czy wiecej jest ras obcych ktorym zalezy na dobru ziemian czy tych drugich ktorzy niekoniecznie musza miec wobec nas ludzi dobre zamiary.

Portret użytkownika rymzii

Skrót UFO nie oznacza

Skrót UFO nie oznacza inteligentne istoty z innych planet... Ale co do wypowiedzi, to sam jestem zdania, że na miliard % nie jesteśmy sami w czymś tak potężnym jak Wszechświat. Znając życie na pewno nawet nie musielibyśmy daleko szukać, bo jak powiadają "najciemniej jest pod latarnią", ale pewnie nie dożyjemy czasów, gdy technologia pójdzie tak w górę, że możliwe będą spotkania z nimi albo kolonizacja Wszechświata. Chciałbym dożyć tego okresu Smile Pozdrawiam

Portret użytkownika Krzysztof Piotr

Przypadkiem się skłąda, że

Przypadkiem się skłąda, że starożytni Egipcjanie wiedzieli więcej o naszych znajomych niż obecni naukowcy wszelkich krajów, jedno jest pewne, jest ich więcej niż się wydaje i tylko manipulacje rządowe stoją na przeszkodzie w dostępie do tej informacji na porządku dziennym.

Portret użytkownika Rodak

Kto im pozwolił  wylądowac na

Kto im pozwolił  wylądowac na Ziemi, kiedy obydwa obszry dd 0 - do 23,5  stopnia równoileznika południowego i od 77,5 - 90 stopnia równioleżnika półnconego ,to strefy  zmilitaryzowane, a  wejście do środka Ziemi  liczy 145 km średnicy   i  jest  strzezone  przez  wojsko, które ma otwierac ogień  bez ostrzezenia.
Czy to działania  dla niedopuszczenia  ludzi do poznania tajemnicy  urządzenia Ziemi ?

Strony

Skomentuj