„Natura nie mogła stworzyć takiej anomalii" - naukowcy odkryli tajemnicze ruiny na Antarktydzie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy pod przywództwem Josepha White'a odkryli tajemnicze ruiny na Antarktydzie. Relacja o szczegółach odkrycia została zaprezentowana szerszej publiczności w programie pn. Ancient aliens, wyemitowanym na kanale History Channel.

 

Eksperci przeanalizowali zdjęcia z obszaru Shackletona, wykonane z powietrza i zwrócili uwagę na kwadratowy przedmiot, ukryty w lodzie. Natura nie mogła stworzyć takiej anomalii, dlatego zasugerowano możliwość kosmicznej interwencji lub po prostu wizyty obcych.

 

Autorzy programu Ancient aliens nadal przekonują widzów, że piramidy antarktyczne, chińskie, egipskie i indyjskie są ze sobą powiązane. Według ufologów, wykorzystywane są one przez obce cywilizacje poprzez emitowanie sygnałów. Obcy otrzymują w ten sposób informacje o wydarzeniach naziemnych.

 

Warto przypomnieć, że naukowcy wcześniej odkryli tajemniczą anomalię, która istnieje na dnie Bałtyku. Obiekt o okrągłym kształcie znaleziono w 2011 roku na głębokości 100 m. Jego długość wynosi 70 m, a wysokość ok. 8 m. Kształt konstrukcji przypomina Sokół Millennium (ang. Millennium Falcon) z popularnej Sagi pt. Gwiezdne wojny.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ARKADIUSZ Rusinek

to prawda nikt nie moze

to prawda nikt nie moze pojechac na antarktyde bez zgody tych co trzymaja lape ale jedno mnie zastanawia samoloty omijaja antarktyde a przeciez jest blizej doleciec po lini prostej zaden satelita tez nie lata polnoc poludnie tylko wschod zachod a czego nie wolno latac nad antarktydo co tam jest ze strzelaja do ciebie bez ostrzerzenia mozesz miec miliony a i tak nie pojedziesz

Portret użytkownika its

Natura nie mogła stworzyć

Natura nie mogła stworzyć takiej anomalii, dlatego zasugerowano możliwość kosmicznej interwencji lub po prostu wizyty obcych.  - czlowiek tez mogl to stworzyc. Pchanie w to kosmitow na sile jest zenujace.

Portret użytkownika Kmieciu

I dzie ta anomalia? Bo 1)

I dzie ta anomalia? Bo 1) fotka (jak zwykle...) niewyraźna w ch**, a 2) szczerze powiedziawszy wygląda to jakby ktoś ręcznik biały na oparciu krzesła powiesił, a nie żadna Antarktyda (niebieskich pasków nie widzę, więc to chyba nie ręcznik serwisanta systemów alarmowych "Mezuzah©®™"). Zresztą Ziemia jest płaska i nima Antrankdyty, ino pierździeń wokuł dyzgu i masony go pilnójo... Blum 3

 

Strony

Skomentuj