Naukowcy badają dziwny piktogram, który pojawił się w Czechach

Kategorie: 

Źródło: denik.cz

W okolicy miejscowości Sychrov w Czechach w połowie sierpnia znaleziono dziwny wzór odciśnięty w zbożu. Kręgi te stały się hitem sezonu turystycznego w Libereckim Kraju.

 

W miejsce pojawienia się piktogramu zjeżdzali się turyści z całego kraju. Przybywali tam specjalnie po to aby pochodzić po piktogramie. Z poziomu gruntu nie można oczywiście ocenić jego struktury. To podobny problem na jaki musieli natrafić budowniczowie słynnych linii z Nazca.

[ibimage==18891==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pod względem stopnia skomplikowania czeski piktogram nie ustępuje najbardziej niesamowitym strukturom tego typu, które odkrywano w ciągu tegorocznego sezonu. Pod względem rozbudowania wzoru w tym roku najbardziej skomplikowane piktogramy znajdowano we Włoszech i w Anglii, ale ten również może z nimi konkurować.

[ibimage==18892==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Czeski piktogram ma 71 metrów długości i 32,5 metra szerokości. Sprawą zainteresowali się naukowcy z pobliskiego Turnova. Byli na wizji lokalnej zanim rolnicy skosili pola i zdołali pobrać wtedy próbki ziemi. Jak twierdzi Petr Drbohlav, w ziemi nie wykryto nic nadzwyczajnego.

[ibimage==18893==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18894==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18895==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika iwan2229

odbiegne od tematu pikto...od

odbiegne od tematu pikto...od jakiegoś czasu w telewizjach różnych krajów pojawia sie coraz więcej programów (''naukowych'') o tematyce; obcy atakują, obcy obserwują, obcy nas odwiedzają. jest dosłownie ogrom reportaży , świadków(piloci, etc.) wojskowi wypowiadają się na temat ewentualnej obrony itp. Wydawac by się mogło że ... przygotowują grunt,oswajają motłoch, a za jakiś czas... no cóż ...na kogo wypadnie na tego bęc.

Portret użytkownika zielonawyspa

Moim zdaniem jest

Moim zdaniem jest autentyczny, ale czy przypadkiem coś się w Czechach nie stanie ? bo w polsce gdy była fala piktogramów w Wylatowie to po tym zjawisku nastąpiła seria gospodarczych katastrof w Polsce ! i nie tylko gospodarczych...
Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm
[ibimage==18136==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Jasio

Szanowani Państwo!   Sami

Szanowani Państwo!
 
Sami możecie sobie narysować takie kręgi na kartce, wystarczy dobry cyrkiel, najlepiej stalowy profesjonalny. Początkowe będą nieregularne ale potem zaczniecie lepiej rysować, ponieważ zacznie płynąć przez was energia z góry. Z mojego doświadczenia wiem, że po narysowaniu kilku takich kręgów jest się bardzo zmęczonym. Rozkminiając to dalej, te narysowane kręgi rysunki można programować, im bardziej skomplikowany rysunek tym precyzyjniej działa ale do tego trzeba prób i doświadczenia. Sam je robiłem http://projekt-naturalna-energia.bloog.pl  ale po dłuższym czasie stało się to już za ciężkie i zrezygnowałem.
http://pu.i.wp.pl/k,MjE1NjcyODEsNTAzOTQwODU=,f,krg169_UR_big.jpg
 
Jakiś rok temu zrobiłem kamienny krąg, pod nim zakopałem małe oszlifowane kryształy górskie, później za rok polaryzowałem kamienie, głównie to było na odwal, bo budując swoje centrum mocy trzeba posiadać wiedzę, jakie kryształy, jakie kamienie, jakie ułożenie, jakie kierunki ale energia ciebie prowadzi to jest proste ale roboty jest dużo. Efekty były takie że kontem oka można było zobaczyć jak białe światełka chodzą z góry, rośliny rosły lepiej, ludzie się interesowali bo coś widzieli.
Teraz już kręgu nie ma, został rozmontowany, ponieważ z tymi ludźmi co żyję powiedzieli że to pogaństwo bo kościół w telewizji powiedział.
 
Własne centrum mocy można używać do wszystkiego, tylko trzeba konkretnie wiedzieć co chce się zrobić i wysłać to do Wszechświata, potem zacząć pracować.
 
Sami spróbujecie to się przekonacie, i nie będzie domyśleń i itp
Pozdrawiam

Portret użytkownika ArDoR

Interesujący temat z tym

Interesujący temat z tym rysowaniem kręgów... to może być metoda do wypracowania umiejetnosci odczytania przekazów zawartych w niektórych kręgach.Dla przeciętnego leminga, żującego wurst, wszystko to będą bujdy na resorach a osobę która się tym zajmuje, jako cheretyka najlepiej było by się pozbyć dokładając nim do pieca tudzież innego stosu całopalnego.
Nie należy się jednak opinią lemingów przejmować, te futerkowce, tchórzliwe - mlekiem i glutenem żywiące się kręgowce, mają wrodzoną awersję do wszystkiego co nowe i wykraczające poza ich ograniczoną percepcję.
Tak się składa że tego typu tematy są dla przebudzonych, którzy potrafią wsłuchać się w naturę i siebie...
Dało mi do myślenia i poczułem w swoim polu to co napisałeś... dziękuję Ci za ten przekaz.
 

Strony

Skomentuj