Naukowcy Hitlera zbudowali bombę atomową i mieli zamiar dostarczać ją za pomocą latających spodków

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Najpopularniejsza teoria odnośnie tego czym w istocie było słynne nazistowskie Wunderwaffe, zakłada, że Niemcy budowali bombę atomową, broń, która mogła i przeważyła o losach II Wojny Światowej. Wiadomo jednak, że nie wystarczy sama niszcząca bomba, potrzebne są też środki do jej przenoszenia. Tutaj zaczyna się historia niemieckich latających spodków, które miały spełnić to zadanie.

 

Naziści, walczący na froncie zachodnim ze Stanami Zjednoczonymi próbowali zrobić coś, aby wojna przeniosła się też do Ameryki. Osiągnięcie tego możliwe było tylko w przypadku posiadania pojazdów zdolnych do podróży transkontynentalnych. W czasach II Wojny Światowej nie było takich środków przenoszenia.

 

Samoloty miały ograniczony zasięg i wymagały międzylądowania. Dlatego Naziści postanowili pozyskać technologię opisywaną jeszcze w starych Wedach. Mowa o vimanach, pojazdach antygrawitacyjnych napędzanych za pomocą silnika zwanego "dzwonem". Opisy budowy takiej technologii zostały pozyskane z jakiegoś źródła, być może podczas wypraw organizowanych przez nazistowską organizację Ahnenerbe, która była rzekomo zaangażowana w rozwój wielu niemieckich cudownych broni podczas II wojny światowej.

 

Nie wiadomo do końca jak działało to urządzenie, ale z opisów wynika, że wewnątrz znajdowały się dwa cylindry poruszające się przeciwstawnie i wypełnione substancjami przypominającymi rtęć. Wszystko było tak tajne, że podobno zbędnych świadków udanych eksperymentów z antygrawitacją prewencyjnie rozstrzeliwano.

 

Niemcy prowadzili bardzo skrupulatne badania antropologiczne w Tybecie, uważali Tybetańczyków za potomków Arian. Wyprawy organizowane przez dr Ernsta Schaefera z "Deutsches Ahnenerbe", oficera SS wysokiej rangi. Większość nakręconych przez niego wtedy filmów trafiła w ręce Amerykanów i do dzisiaj jest zdeponowana w ich archiwach.

Jednak istnieją informacje potwierdzające, że Niemcy nie jechali do Tybetu tylko po to, aby mierzyć czaszki autochtonów. Podstawowym celem wypraw tybetańskich były poszukiwania śladów pozostawionych przez inne cywilizacje. Oczekiwano, że uda się odnaleźć wiedzę pozostawioną po poprzedzających naszą cywilizacjach ziemskich.

 

Poszukiwania prowadzone były głównie w ukrytych w górach klasztorów tybetańskich i hinduskich. Badacze spodziewali się odkryć jakieś starożytne księgozbiory, których tłumaczenie mogło spowodować pozyskanie wiedzy o wielkim znaczeniu.

Poszukiwano mitycznego miasta Shambala, które według legend miało być podziemnym miastem stworzonym przez bogów. Niemcy spodziewali się odkryć to miejsce i przejąć znajdującą się tam technologię. Jednak dostęp do tego tajemniczego miejsca jest pilnie strzeżony przez mnichów. Nie ma odpowiedniej ilości informacji pozwalających na stwierdzenie, czy Niemcy odnaleźli to, co chcieli czy nie.

 

Można chyba jednak założyć, że coś znaleźli i swój plan niemal doprowadzili do realizacji. Jak wiadomo wojna została jednak przez nazistów przegrana. Istnieją jednak domniemania, że prace nad Dzwonem kontynuowano już po wojnie, w Ameryce Południowej. Było to podobno w Argentynie, a odpowiadał za to SS-man ze Szczecina Obergruppenführer Hans Kammler.

 

Oficjalnie człowiek ten zmarł w ostatnich dniach wojny, ale nieoficjalnie przedostał się do Ameryki Południowej jak większość Nazistów. Ten generał SS był jednak wyjątkowy, bo był bezpośrednio odpowiedzialny za projekt Wunderwaffe. Właśnie on miał odpowiadać za projekt budowy rzekomych "latających spodków" zasilanych przez silniki antygrawitacyjne w kształcie dzwonu.

Obergruppenführer Hans Kammler - źródło: wikipedia

Nazwisko Kammler wiąże się też z nazistowską organizacją Ahnenerbe, która była zaangażowana w rozwój wielu niemieckich cudownych broni podczas II wojny światowej. Padają liczne sugestie, że członkowie okultystycznej Ahnenerbe poszukiwali egzemplarza vimany, latającego pojazdu wspominanego w Wedach. Ostatecznie podobno im się to udało.

 

Następnie próbowano dokonać replikacji tej technologii, a na miejsce do tego wybrano kompleks Riese w Górach Sowich. Lokalizacja ta była idealna, ponieważ był położony poza zasięgiem bombowców sił aliantów i dlatego był najlepszym miejscem do próby industrializacji pozyskanej technologii.

 

Nie trzeba chyba tłumaczyć, że gdyby Naziści pozyskali tak znaczącą przewagę w powietrzu, nawet bez broni atomowej byłby to cios dla wszystkich światowych flot lotniczych. Niemieckie vimany byłyby niepokonane, a ich możliwości byłyby niedoścignione dla innych przez stulecia.

 

Jeśli chodzi o produkcje nazistowskiej broni atomowej, to była ona również bardzo zaawansowana. Niemiecka telewizja ZDF opublikowała niedawno film dokumentalny, z którego można się dowiedzieć, że wspomniany powyżej Kammler doglądał tez produkcji niemieckiej broni nuklearnej, która odbywała się z kolei w Turyngii. Tam zresztą tworzono podobno również plany podboju przestrzeni kosmicznej.

We wspomnianym dokumencie ZDF przytacza się wiele sowieckich meldunków ma temat niewielkiej bomby rzędu półtora metra wielkości, ale za to zdolnej do zniszczenia miasta. Brzmi to jak próba opisu zdolności niszczenia broni jądrowej. Co więcej według raportów Niemcy zdołali dokonać dwóch skutecznych eksplozji próbnych. Oznaczałoby to, że Hitler miał bombę atomową na sam koniec wojny, ale za późno, aby przechylić szalę zwycięstwa.

 

III Rzesza stworzyła potęgę, która mogła zawładnąć całym światem. Na szczęście nie udało się tego przeprowadzić. Niemiecka maszyna wojenna ugrzęzła w walce z nieracjonalnymi Rosjanami, a raczej czekistami NKWD, którzy mieli we krwi traktowanie ludzi jak zwierzęta. Walka na dwóch frontach spowodowała, że III Rzesza po prostu nie była w stanie kontynuować walki i wszystkie rozpoczęte projekty, które mogły odmienić losy wojny nie zostały ukończone - przynajmniej oficjalnie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Zapominamy o jednym bardzo

Zapominamy o jednym bardzo istotnym aspekcie w tej sprawie. Koncepcje takie jak Szambala, Białe Bractwo, Starżnicy, energia Vrill, promienie ewolucyjne, rasa panów, tajne technologie to koncepcje powstałe tylko i wyłącznie podczas przekazów channelingowych. Pojęcia Szambali, Bractwa, Vrill kolportowane było przez teozofów, ale oni sami mówili, że źródło tych informacji jest nie z tego świata (słynny tybetańczyk przekazujący Bławackiej podwaliny przyszłego NWO). Towarzystwo Thule (powstałe na fundamencie teozofii) zajmowało się nawiązywaniem kontaktu z tymi istotami celem uzyskania mitycznych technologii czym chętnie zainteresowali się później naziści (czytaj Niemcy). Powiem więcej, koncepcje teozofów nie umarły wraz końcem wojny - one są rozwijane nadal, choćby w książkach D. Icke'a czy na forum samego ONZ...

Portret użytkownika maniek

otóż chyba się mylisz

otóż chyba się mylisz kolego... Badaczem takich rzeczy jest pan Igor Witkowski i znalazł on dokumenty powtierdzające, że Niemcy pracowali nad takimi techologiami jak Die Glocke. Nie wadomo czy one powstały, ale prace nad nimi były prowadzone.

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Moim zdaniem dzisiaj są znowu

Moim zdaniem dzisiaj są znowu hitlerowcy, to są USA i unia europejska, bo te kraje chcą wszystkich zabijać bo mają GMO i inne trucizny, dlatewgo znowu hitlerowcy się pojawili na Ziemi, i znowu chcą zabijać ludzi i znowu chcą robić broń do zabijania !

Portret użytkownika Homo sapiens

Jesli chodzi o hitlerowców to

Jesli chodzi o hitlerowców to na razie jeszcze nie ma obozów koncentracyjnych ale się elity NWO bardzo starają to robić. Możliwe że w przyszłości znowu pojawią się miejsca kremowania niewygodnych dla reżimu NWO ? W obecnym czasie istnieje jednak niewidoczny system odsysu energi:
(...)Chciałbym państwu przedstawić hipotezę dotyczącą wysysu życia z czasów II wojny światowej. Ofiarami tego procederu stali się również Polacy. Chodzi o działalność hitlerowców w diabelskich obozach pożerających żywcem. Część biblistów, zwłaszcza protestanckich, twierdzi że należy czytać Pismo Święte dosłownie. Dlatego przytoczę urywek Biblii, w którym jest zaznaczone, iż człowieka może pożreć diabeł. Część badaczy sugeruje, że hitlerowcy będący pracownikami szatana pracowali jako jego pomocnicy, by dostarczać mu/im (innym istotom mu służącym) pożywienia. Widać na pokazanych zdjęciach ludzi straszliwie "zjedzonych".

 

Urywek Biblii wskazuje również, że należy być trzezwym, aby nie zostać pożartym, co jak wspomniałem w powyższym tekście jest nie bez znaczenia ! Często alkoholicy lub narkomani (co jest tym samym demonicznym odsysem życia) są pozbawiani wagi ciała, wyglądają jak chodzące szkielety/trupy.

 

"Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć." 1 List św. Piotra 5:8

 

Aby nie dać się złapać tej potężnej istocie/istotom, należy w momentach krytycznych, albo w całym swoim życiu zwracać się do Jezusa Chrystusa, jak o tym mówił znany chrześcijański ufolog Joe Jordan.

 

Przykładowe zdjęcia Polaków/Żydów z obozów koncentracyjnych gdzie zostawali pożarci:

więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/maszyneria-orgoniczna-aktualizacja.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pilip

"Osiągnięcie tego możliwe

"Osiągnięcie tego możliwe było tylko w przypadku posiadania pojazdów zdolnych do podróży transkontynentalnych. W czasach II Wojny Światowej nie było takich środków przenoszenia."  admin, ty czasem myslisz co piszesz?

Portret użytkownika lipka

Wychwalanie "niemieckiej

Wychwalanie "niemieckiej myśli technicznej" jest ogromnie przesadzone i ma się tak do ich możliwości jak pięść do oka. Co mówi historia - "W roku 1903 Konstanty Ciołkowski, rosyjski uczony polskiego pochodzenia w artykule wyłożył teorię lotu rakiety z uwzględnieniem zmiany masy (pierwsza poważna praca z dziedziny astronautyki). W roku 1929 Ciołkowski opracował teorię ruchu rakiet wielostopniowych w ziemskim polu grawitacyjnym. Zaproponował zastosowanie w rakietach stabilizatorów żyroskopowych, chłodzenie komory spalania silnika rakietowego składnikami paliwa. Po raz pierwszy w dziejach podał podstawy teorii silnika rakietowego na paliwo ciekłe. Zaprojektował wiele rakietowych mieszanek paliwowych." Niemcy nie są źródłem swoich pomysłów a powiem więcej oni nawet koło tego 'źródła' nigdy się nie znaleźli. Komu więc zależy na promowaniu Niemców, a może chodzi o konkretne nazwiska z tajemnicą w tle.

Portret użytkownika H.R.

Po pierwsze to, to, co już

Po pierwsze to, to, co już przedmówcy napisali, czyli że III Rzesza posiadała możliwości do przeniesienia bomby atomowej przez Atlantyk bez użycia latających talerzy. Po drugie w tym temacie ciekawe jest nie to, czym zamierzali przenieśc bombę, ale to, gdzie zbudowali reaktor, a raczej, reaktory atomowe potrzebne do wzbogacenia uranu, by taką bombę zbudować. I to jest sedno sprawy i temat naprawdę pasjonujący, ponieważ Niemcy podczas wojny NA PEWNO mieli pracujący conajmniej jeden reaktor, a także budowano kolejne. Są na to niezbite dowody, jak np. brytyjska akcja w Norwegii zakończona sukcesem, czyli zatopieniem w jeziorze promu kolejowego wraz z jadącym na nim pociągiem cystern z całym zapasem ciężkiej wody wyprodukowanej w Norwegii. Transport jechał do Rzeszy. Innym dowodem są dane brytyjskiego wywiadu mówiące o udanej akcji sabotażowej w jednej z fabryk produkujących brykiety z grafitu o bardzo wysokiej czystości do budowy cokołów reaktorów. Udało się zanieczyścić partię brykietów, przez co opóźniono uruchomienie kolejnego reaktora. Już te dwa fakty wskazują na istnienie reaktorów, lub conajmniej jednego już pracującego. Nie wspomnę już o utajnionej próbie eksplozji ładunku o bardzo dużej sile dokonanej na poligonie na wyspie Uznam. Najciekawsze jest to, gdzie takie obiekty się znajdowały? Jak dotychczas w Niemczech ich nie znaleziono, mimo poszukiwań różnego typu pozostałości technologii militarnej Rzeszy przez wywiady aliantów. Więc gdzie to się znajdowało? Wg. moich dociekań, Niemcy mieli doskonałą organizację, doskonale lokowali tajne ośrodki badawcze i produkcyjne, wiele rzeczy potrafili perfekcyjnie przewidzieć oprócz jednego - że stracą wschodnie terytoria swojego kraju. Te obiekty mogą się znajdować jedynie w dzisiejszej Polsce, ponieważ również tu znajdowały się złoża uranu, a tajne obiekty były poza zasięgiem alianckiego lotnictwa zarówno bombowego, jak i rozpoznawczego. Wiele wskazuje na to, że te obiekty, niewątpliwie zabytki techniczne w unikalnej skali światowej znajdują się właśnie w dzisiejszej Polsce ... podobnie jak ... Bursztynowa Komnata, którą można było niemal w "biały dzień" przeładować w miejscu ostatniej lokalizacji statku z tym ładunkiem i bezczelnie przetransportować wgłąb dzisiejszej Polski niemal na oczach postronnych świadków, którzy nie zwrócili na to uwagi, ponieważ był to w owym rejonie naturalny widok. Ale to już inna historia, dodam, niebezpieczna historia, więc lepiej się w nią nie wgłębiać.

Portret użytkownika Q...

Na Rugii. Odpalili tą bombkę

Na Rugii. Odpalili tą bombkę na Rugii według relacji świadków. To bardzo blisko. Są też doniesienia o próbach na południu Niemiec i wykorzystywaniu do tego jeńców jako "myszek doświadczalnych" czy o wypalonym w jednej chwili pułku sowieckim na stepach południowej Rosji ale to może być celowe tworzenie mitu ich zaawansowania i "wielkości intelektualnej". Z drugiej strony coś w tym może być skoro obecne bojowe, miniaturowe ładunki jądrowe o małej mocy i do wyburzania budynków (jakieś skojarzenia?)  jakie stosują kraje NATO w pociskach artyleryjskich,  mają podobno konotacje z niemieckimi patentami z czasów wojny co do zasady ich działania. Innej niż klasyczne ładunki jakie odpalono w Japonii czy w USA. Tyle podaje, z grubsza, legenda (jest coś o tym w sieci i drukował to Nexus) a jak było naprawdę?.  Kto to wie?. 

Portret użytkownika Io600

To już wiem dlaczego jakieś

To już wiem dlaczego jakieś dziesięć lat temu, gdy wracałem przez las o zmierzchu pojawił się nade mną spodek, wyszli z niego piloci i jeden zagaił:
- Guten morgen, Ich heise Hans Weiderman und das ist Fritz Muller. Wir fliegen nach berlin Willst du mit uns?
- Nein.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ludzie którzy nie są

Ludzie którzy nie są uduchowieni a mają kontakt z technologią ufonautyczną stosować chcą ją do przemocy, takie jest moje zdanie, wypływa ono z badań nad zaginioną ludzkościa.
Zdjęcie poniższe przedstawia megalityczną konstrukcję z Japonii, w środku badacze odkryli ślady stosowania maszyn do obróbki skał, z których konstrukcja jest wzniesiona. Odkrycia takie pokazują, że zaginiona cywilizacja NATURY wznosiła budowle naturalne, zgodne z naturą i umysłem "kosmicznym", ze świadomością spokoju, wydobywającego się z Umysłu Stwórcy ? Oczywiście dokładnego przeznaczenia tych niezwykle zagadkowych konstrukcji nie znamy. Podejście takie może się wyjątkowo zgadzać z przekazem Prawdziwego Boga YHWH:
"...A jeśli uczynisz mi ołtarz z kamieni, to nie buduj go z kamieni ciosowych, bo zbezcześcisz go, gdy przyłożysz do niego swoje dłuto...” Wyjścia 20,24
Zagadnienie to było rozpatrywane w tekście pt.: "Maszyneria Orgoniczna"

więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/megalityczna-rzeczywistosc-kontra.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Homo Sapiens! A od kiedy to

Homo Sapiens! A od kiedy to Yahfe-Jehowa-YHWH jest bóstwem pokoju miłości i tego co piszesz: ''jest zgodne z naturą i umysłem kosmicznym'' ???
Poczytaj lepiej Talmud tam dużo masz cytatów z Jehowy-YHWH ! SERIO PRZECZYTAJ, bo jak na razie to bredzisz dyrdymały bo całkiem zamącili ci w głowie - lepiej napij się wódki albo zawiń se głowę folią aluminiową lub jedź na turniej rycerski tylko nie zdejmuj metalowego czerepa przez 2 tygodnie ani na chwile - może to pomoże oderwać ci się od podłączenia, które Yahfe ci przyczepiła do mózg-a.
B.T.W. PS. ETC.
A JEŚLI CZYTAĆ NIE UMIESZ TO NIC TEZ JEST OK - BO NA CZYM POLEGAJĄ RELACJE SPOŁECZNE JEHOWY Z LUDEM PRZEDSTAWIE CI ZA POMOCĄ 1 OBRAZKA, KTÓRY POCHODZI WPROST Z ICH ŚW. KSIĘGI NAUKOWEJ:

Portret użytkownika zLo3000

wszyscy znamy bajki zwane

wszyscy znamy bajki zwane pisem świętym i wiemy kogo wg bajek umiłował Bóg - wybrał Abla, który przelał dla niego krew co strasznie zirytowało Kaina niosącego w darze plony matki ziemii wk***y Kain sam później przelał krew ale brata - wszyscy szczamy na 5. przykazanie
kolejną bzdurą głoszoną przez tzw. pismo święte jest to czego użył jakiś włóczęga zastraszając bniednego farano czym? wężem - czy to nie węża depcze matka Boska w niemal każdym kościele? sprzeczności gonią absurdy a ciemnota wieży w bajki i najgorsze jest to, że tacy ludzie mają prawo głosu

Portret użytkownika baca

bolesna stulejka homosia

bolesna stulejka homosia znowu przemówiła i podała jasny przekaz dla ludzkości: "Ludzie którzy nie są uduchowieni a mają kontakt z technologią ufonautyczną stosować chcą ją do przemocy"
to co mówi stulejka to by się homoś nawet i zgadzało - ty jako osoba kompletnie nie uduchowiona bezlitośnie znęcasz się nad użytkownikami mając dostęp do wyższej technologii - laptopa...
wiem że jako kulturalny podczłowiek nie chcesz o tym porozmawiać ale zastanów się skąd się biorą u ciebie te wszystkie skłonności do psychicznej przemocy?
myślałeś może o tym aby się od czasu do czasu wybiczować lub tak trochę podegzorcyzmować? u Jezusa miałbyś plusa... a i jehowa by na ciebie swym gadzim okiem lepiej patrzała...
wiem że nie chcesz się obrzezać - bo stracisz na zawsze szansę na wydłużenie czaszki - no ale coś za coś - jak nie uporasz się ze stulejką w końcu palma ci odbije do końca - i co ci wtedy po wielkiej głowie?
 

Portret użytkownika zxc

W Lubiążu na przełomie roku

W Lubiążu na przełomie roku 1999 i 2000 wraz z ekipą (sponsor ostatnio zmarł w Wiedniu) weszliśmy do kompleksu na poziomie -2. Jedyną rzeczą którą zabraliśmy była dokumentacja silnika skalarnego. Jeżeli ktokolwiek wejdzie tam dziś znajdzie sporo sprzętu pozostawionego w tym laboratorium, wraz z piecem do oczyszczania krzemu. My natomiast pozostawiliśmy tam trochę przedłużaczy.
 

Portret użytkownika rok2

Witam! Samolot Ju 390 w

Witam!
Samolot Ju 390 w pocżątkach 1944 roku dotarł w pobliże Nowego
Jorku,wykonano zdjęcia miasta i bezpiecznie powrócono na lotnisko we Francji - lot został nie wykryty przez lotnictwo USA.Samolot ten prawdobodobnie latał do Argentyny,w ramach akcji "Odessa".
Prowadzono tez prace nad innymi samolotami dalekiego zasiegu - M-264,Horten Ho 18A,Focke Wulf Ta 400,rakietami balistycznymi A9 i A10.Myslę więc,że gdyby wojna potrwała dłużej,to Niemcy zaatakowali by USA bez użycia spodków latających [ które rzeczywiście zbudowali i uzywli je].
Pozdrawiam

Portret użytkownika xv600

Bzdura Niemcy nie mieli ani

Bzdura Niemcy nie mieli ani bąby atomowej ani żadnych spodków latających--nie zajmowali się tym !!!
Mieli natomiast pociski v1, i pracowali nad rakietami v2--ale im to nie wyszło--brak kasy, i załamanie się frontu na ich niekorzyść. Hitler skomlał krzyczał, straszył że ma cudowną broń ale nic z tego nie wyszło, i ostatecznie przegrał wojnę!!!  
 
 

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Hitler przegrał wojnę??!! Tak

Hitler przegrał wojnę??!! Tak mogą twierdzić tylko idioci.
Wystarczy rozejrzeć się wokół, by dostrzec, że potega III Rzeszy przerodziła sie w potęgę IV-tej
""Zwycięstwo ocenia się po upadku zwycięzców"... AMR

Portret użytkownika eldo

"Mieli natomiast pociski v1,

"Mieli natomiast pociski v1, i pracowali nad rakietami v2--ale im to nie wyszło-"
Mam pytanie .Ile v2 spadlo na Londyn?  [ciach] !!!Rozumiem,ze masz nascie lat i wlasnie kupujesz ksiazki do gimnazjum.

Portret użytkownika H.R.

Dodam, że mieli również

Dodam, że mieli również załogową, pilotowaną wersję V1, na której osiągnęli ówczesny rekord wysokości lotu i udało się im osiągnąć niemal granicę przestrzeni kosmicznej. Istnieją zdania, że pierwszym człowiekiem w kosmosie nie był Gagarin, ale w 1944 roku dokonał tego doświadczalny pilot -oblatywacz samolotów z napędem rakietowym Wrocławianin, inżynier fizyki.

Portret użytkownika El Koto

Właśnie że tak wyobrażam

Właśnie że tak wyobrażam sobie trola, który po pracy w firmie PR relaksuje się w domu darmowo smrodząc np w Inne Medium itp. Co do rozbierania się przed kompem to też wydaje się oczywiste że ludzie produkujący zło muszą się wk*** na zawołanie i produkować brudy jak im kierownik (czyli wypierd belzebuba) każe szczekać w danym kierunku - więc podnoszą sobie ciśnienie krwi i temperaturę ciała dlatego pocą się itp etc вы понимаете?

Skomentuj