Naukowcy nie potrafią ustalić, jaki obiekt wleciał do krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kadr z nagrania kamery obserwującej wulkan Popocatepetl

Naukowcy nie są w stanie dać racjonalnego wyjaśnienia dla tego, co stało się niedawno w obrębie krateru wulkanu Popocatepetl. Niezidentyfikowany obiekt latający o średnicy 200 metrów, dosłownie wleciał w wielką prędkością do krateru czynnego wulkanu Popocatepetl.

 

Obiekt był prawdopodobnie cylindryczny, ale ze względu na wysoką prędkość lotu, trudno jest stwierdzić to w sposób zdecydowany.  Na nagraniu wyraźnie widać, że głowica tego UFO jest czarna. Widać też, że cylinder emituje blask. Pojawiły się niestworzone teorie zakładające, że do krateru wpadł meteoryt. Oczywiście można wierzyć, w co się chce, ale doprawdy trudno o dobitniejszy dowód na poparcie tezy, że wulkany stanowią otwory wlotowe do podziemnych baz.

Ludzkość nie potrafi spenetrować skorupy ziemskiej dowiercając się do mniejszej głębokości niż kilkanaście kilometrów. Wulkany stanowią podobną zagadkę i o ile ktoś posiada odpowiednia technologię do przetrwania ciepła tam panującego (na przykład w postaci jakiegoś pola siłowego) to stanowią przykrywkę idealną.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bernixon

W telewizji wloskiej tez tez

W telewizji wloskiej tez tez filmik pokazywali w wiadomosciach,wulkan jest obserwowany 24h w zwiazku z ostatnia aktywnoscia no i faktycznie cos tam im wlecialo,cylinder ma pod 1 km dlugosci to tyle jezeli chodzi o fakty.Sceptycy uwazaja ze ten obiekt to zla jakosc filmiku,ale naukowcy zajmujacy sie obserwacja krateru mowia co innego poza tym puscili filmik na caly swiat

Portret użytkownika kolo21

gdyby tak duży obekt wleciał

gdyby tak duży obekt wleciał z taką prędkością to by wulkan rozpieprzyło na kawałki.wyglądał jak czopek wsadzany do giganta  anusa he he.zrób adminie coś z tą captchą ,tysiąc razy wpisywać ją to się żygać chce jak pokazuje że jest nieprawidłowo wpisana.jak bym nie wpisał to zle.i jeszcze ta wielkośc liter przy wpisywaniu.

kolo21

Portret użytkownika Endor

Ukrywają się we wnętrzu

Ukrywają się we wnętrzu skorupy ziemskiej bo nie chcą być rozpoznani, a wiadomo że duchy tych istot podróżujących w pojazdach ufo robią doświadczenia na ludziach, więc wszyscy mieszkańcy Ziemi powinni prosić o ratunek Zbawiciela kiedy czują się zagrożeni porwaniem przez UFO ! Zbawiciel Jezus Chrystus jest tym któremu została dana wszelka władza na Ziemi i w Niebie ! Radzę wszystkim badaczom ufo by wyrazili prozbę o ochronę by nic się nie stało podczas prac badawczych !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Strony

Skomentuj