Naukowcy odkryli, dlaczego ludzie przeczuwają swoją własną śmierć

Kategorie: 

Źródło:

Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych odkryli, jak ludzie przewidują swoją własną śmierć. W badaniu analizowano obszerną dokumentację medyczną, po czym eksperci wyciągnęli wnioski, które wyjaśniają to zjawisko.

 

 

Od czasu do czasu słyszymy, że niektórzy ludzie mają przeczucie końca żywota, który wcześniej, czy później następuje. Amerykańscy naukowcy postanowili rozwiązać zagadkę i dowiedzieć się, skąd u ludzi biorą się takie obawy. Po przepytaniu kilku tysięcy chorych, którzy twierdzili, że wkrótce umrą, eksperci utworzyli unikalny system testowy, który może określić, kiedy to nastąpi.

 

W eksperymencie, który trwał trzy lata, wzięło udział 80 ochotników w wieku od 65 do 91 lat. W ciągu pierwszego roku zmarła połowa uczestników badania. Naukowcy odkryli, że ludzie, którzy odeszli, posiadają zdolności auto analityczne, ale są mniej aktywni i wykazują słabe umiejętności poznawcze. Poczucie zbliżającej się śmierci zaczęło się nasilać na około rok przed zgonem.
 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika micro

Czy w tych badaniach

Czy w tych badaniach wyjaśniono przypadki, gdy człowiek, który wkrótce zginie śmiercią tragiczną stara się załatwić wszystkie "otwarte" sprawy, pogodzić się z osobami, z którymi miał na pieńku, odwiedza dawno niewidzianych znajomych oraz rodzinę?

Coś takiego ma miejsce, a dodatkowo osoba, która ma wkrótce umrzeć (zginąć w wypadku) na 24h przed jest otoczona jakby "czarną mgłą". Jej aura jest czarna. Gdy pierwszy raz coś takiego widziałem myślałem, że to jakieś złudzenie, zmęczenie wzroku. Jednak nie. Ta osoba umarła 8h później. Kolejne podobne zdarzenie i kolejne. Teraz wiem, że gdy zobaczę osobę otoczoną czarną aurą to już mogę kupować kwiaty na jej grób. Przy czym nie ma znaczenia czy zginie śmiercią tragiczną czy naturalną. Po prostu jej czas dobiegł końca, a sposób odejścia... jest bez znaczenia.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika Szczepan Pestka.

Nasz Tata powiedział w 1967 .

Nasz Tata powiedział w 1967 ., żw umrze gdy upadnie Komuna w Rosji, nie dożyje 75 lat. Zmarł 18 lutego 1990 r. Dwa miesiące przed 75 urodzinami. Obudził mnie o 6 trzydzieści i powiedział, NO JESTEM WOLNY. ....A mieszkałem w Datteln, w Niemczech 1400 km od domu rodzinnego. Co my wiemy o Życiu na Ziemi.

 

 

Portret użytkownika WR

Ja czują kiedy ktoś o mnie

Ja czują kiedy ktoś o mnie mówi, że zaraz zadzwoni telefonem a nawet że chce rezygnwać z zamówionego zabiegu i to dużo wcześniej niż osoba ta podejmie decyzję np. o 15 miałem takie przeczucie o 17 szef dzwoni do tej osoby musisz zastąpić koleżankę,17 10 telefon dziś muszę przesunąć zabieg na jutro następnego dnia pytam o której wiedziała że nie będzie na zabiegu i słyszę jw. wczoraj o 20 przeczucie dziś 10 telefon pilna praca muszę odwołać zabieg ? U niektórych pacjentów widziałem znamię śmierci u ojca na 10 dni przed choć zmarł na zawał goniąc złodzieja .Niezbadany jest ten świat i ludzie.Mama opowiadała jak sąsiadki ciocia kobieta 62 letnia zdrowa pomagająca jej przy dzieciach powiedziała by poszła po jej kuzynkę bo będzie umierać ta mówi ciocia pranie trzeba zebrać ,ta nalegała bo musi się pozegnać poszła kuzynka widzi zdrową ale już ubraną na czarno kuzynkę,która mówi by podać jej gromnice te nie chciały mówiąc po co więc sama wstała wzięła gromnicę powiedziała żegnajcie i skonała ! Kiedyś ludzie mieli większą intuicję i wiedzieli kiedy będą umierać .  

Portret użytkownika Juzek

Ten artykuł jest tak

Ten artykuł jest tak idiotyczny, że po prostu brak mi słów. Powinno być napisane, że naukowcy odkryli, że ludzie, którzy odeszli NIE posiadają, tylko POSIADALI zdolności auto analityczne i NIE są mniej aktywni i wykazują słabe umiejętności poznawcze, tylko BYLI mniej aktywni i wykazywali słabe umiejętności poznawcze. Poczucie zbliżającej się śmierci zaczęło się nasilać na około rok przed zgonem? I co w tym takiego nadzzwyczajnego? Ktoś, kto ma 90 lat doskonale wie, że jego dni są już policzone, więc co to za odkrycie?
 

Skomentuj