Naukowcy odkryli makabryczne szczegóły praktyk stosowanych w starożytnych Chinach

Kategorie: 

Źródło: http://www.vesti.ru/theme/index/tid/107715/from/01.11.2013/till/30.11.2013/p/1#/media/1

Naukowcy w trakcie wykopalisk archeologicznych w Yinxu ujawnili makabryczne szczegóły pochówków ofiar w starożytnych Chinach.

 

 

Archeolodzy odkryli masowe groby w starożytnej stolicy Chin. Liczne groby zawierały szczątki dziesięciu, trzydziestu, a nawet pięćdziesięciu osób. Łącznie znaleziono 13 tys. szczątków ludzkich ciał.

 

Naukowcy dowodzą, że ofiary z ludzi były składane w starożytnych Chinach przez ponad tysiąc lat za panowanie trzech dynastii: Xia, Shang, Zhou. W rezultacie, w każdym ceremoniale zabijano średnio około pięćdziesięciu osób. Według badaczy, przy jednym z największych rytuałów uśmiercono 339 osób.

 

Ofiary były zabijane na kilka sposobów, tj. ścięcie, rozcinanie ciała na pół, ćwiartowanie, wyszarpywanie żył, odcinanie kończyn, bicie, smażenie, gotowanie we wrzątku, wystawianie na działanie słońca, topienie itd. Ponadto, trupy suszono w słońcu.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

W dzisiejszych Chinach też

W dzisiejszych Chinach też się stosuje makabryczne zachowania władz ! Są informacje że się morduje więzniów i żywcem pobiera od nich organy i sprzedaje bogaczom ! Chińskie władze to ludożercy ! "

Chiny stoją już od lat pod pręgierzem międzynarodowej opinii publicznej ze względu na powszechność stosowania tam kary śmierci. Nie wiadomo dokładnie, ile egzekucji wykonywanych jest rocznie, bo - jak zaznacza John Kamm, przewodniczący amerykańskiej organizacji praw człowieka Dui Hua Foundation - dane te mają w Chinach rangę tajemnicy państwowej. Eksperci przypuszczają, że w roku 2011 wykonano wyrok kary śmierci na prawie 4 tysiącach osób, jak podał Kamm w rozmowie z Deutsche Welle.

Organizacje praw człowieka podejrzewają, że liczba ta jest jeszcze wyższa. Tajemnicą owiana jest także sprawa pobierania narządów do transplantacji z ciał więźniów po egzekucji. Roseanne Rise z Amnesty International twierdzi, że zwłoki więźniów są głównym źródłem, z którego pochodzi materiał do przeszczepów. Już nawet sam chiński wiceminister zdrowia przyznał, że ta praktyka nie jest rozwiązaniem, które można by zaakceptować na dłuższą metę."

http://www.dw.com/pl/szybkie-transplantacje-w-chinach-egzekucje-w-pobli%C5%BCu-szpitali/a-16487308

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Kmieciu

O, to jest pewnie ta 10,000

O, to jest pewnie ta 10,000-letnia Wielka Ukraina, co piramidy postawiła, Morze Czarne wykopała, a także założyła Przemyśl, Kraków, Gniezno (i pewnie Paryż też), o której się w pustych łbach pierd*li ostatnio UPAdlińcom (szwabskiej podróbie Słowianina, złożonej z najgorszych mętów z pogranicza Polski i Rosji, z dodatkiem chazarsko-mongolskiego zdziczenia) na tej ich banderowszczyźnie... Wnoszę z technologii pozbawiania życia jak największej liczby osób różnego wieku i płci, w jak najbardziej sadystyczny i zwyrodniały sposób - wypisz wymaluj chiński Wołyń!
 

 

Portret użytkownika Zenek :)

Składanie ofiar z LUDZI w

Składanie ofiar z LUDZI w Chinach nie powinno dziwić przecież ROZPOCZĘŁO SIĘ DOKŁADNIE WTEDY kiedy na Ziemię powrócił hitlerowiec NOE (czyli to co znacza się emblematem SS czy zwą Czarnym Słońcem) głosić swój "objawiony" WYZYSK zwany judaizm.....  On to ZAPOCZĄTKOWAŁ.... przecież.... WIELKI PROROK judeohitlerowskiej religii..... LUDOŻERCZEJ HYDRY OKUPUJACEJ TĘ PLANETĘ..... Mity o tym i nich mówią... PRAWDE o ich naturze skrywanej za maskami "pobożnych żydków"... dlatego są wyśmiewane..... PRZEZ NICH....

Cóż więcej potrzeba by zrozumieć... OCZYWISTE FAKTY....

 

Portret użytkownika Suspect.

Liczne masowe groby, po 10,40

Liczne masowe groby, po 10,40 i 50 k osób w poszczególnych. Szczątków znaleziono 13k. Skoro jedna osoba ma samych kości 206, a małe dzieci więcej to ci szukacze staroci znaleźli 63 osoby. Przy założeniu , że wszystkie kosci były całe i nie były liczone razy dwa lub więcej .Ale wiemy, że tak nie było, bo ci biedni ludzie byli przcinani,łamani itd. W grobie z 339 osobami musiało być co najmniej 69 834 szczątki. Wimy już , że było ich więcej bo groby organizowali amatorzy cięcia zwok w poprzek i wzdłuż, więc szczątków namnażało się. Ale wykopaliskowcy na podstawie 13k szczątków odkryli wiele masowych grobów. To zapewne byli ludzie którzy  swojej pasji (grzebanie w ziemi)od najmłodszych lat tak się poświęcili, że nie mieli czasu uczęszczać na lekcje matematyki.

Skomentuj