Naukowcy odkryli mocny dowód na istnienie życia pozaziemskiego

Kategorie: 

Internet

Całkiem niedawno naukowcy z University of Buckingham Center for Astrobiology ( w skrócie BCAB ) wypuścili w świat prawdziwą bombę. Mianowicie zaprezentowali oni światu pierwsze naukowo poparte zdjęcie istoty pozaziemskiej, która do tej pory znajdowała się nad naszymi głowami.

 

Sprawa ta łączy się ze wspominanym w lutym tego roku materiałem siewnym obcych, odnalezionym w stratosferze ziemskiej poprzez zupełny przypadek. Wtedy, głownym punktem zainteresowania były małe metalowe kulki, które przyczepiły się do przelatującego nieopodal balonu meteorologicznego.

Dr Milton Wainwright, dyrektor wspólnego badania powiedział, że konstrukcja jest wykonana z tytanu i wanadu i wciąż sączyła się z niej "lepka" substancja biologiczna. Co więcej, naukowcy twierdzą, że znajduje się tam materiał genetyczny, który mógł być stosowany do rozpowszechniania pozaziemskiego życia na Ziemi. - cytat z artykułu
pt. 
Materiał siewny obcych znaleziony w stratosferze ziemskiej

 

[ibimage==25246==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Jak się ostatnio okazało badacze z University of Buckingham zdecydowali się zbadać ten fenomen jeszcze głębiej. Używając potężnego magnesu przyciągnęli do siebie wystarczającą ilość obiektów, aby rozpocząć testy. Jakie musiało być jednak ich zdziwienie, gdy odkryli rogatego mikroba, który okazał się być "żywą istotą", a na dodatek wszystko wskazuje na to, że pozaziemską.

 

[ibimage==25247==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Professor Milton Wainwright wyjaśnił, że pozaziemska istota została znaleziona na wysokości blisko 30 kilometrów. Badania przeprowadzone na uniwersytecie dowiodły, że istota ta nie ma żadnych powiązań genetycznych ze znanymi nauce zwierzętami. W związku z czym naukowcy odpowiedzialni za ten projekt wierzą, że właśnie odpowiedzieli na jedno z najważniejszych pytań dzisiejszej nauki i dowiedli, że życie pozaziemskie rzeczywiście istnieje.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz

po co naukwcy mówią w ten

po co naukwcy mówią w ten sposób o obcych ? dlaczego nie pokażą prawdy o istotach z którymi mają kontakt tylko pokazuja nam usprawiedliwienie że zła rasa zmienia kody gentyczny itd ? wszystko po to aby dalej siać nienawiść ? czemu nie powiedza o rasach które dały im ultimatum ? które porozumiewają się z Rosją a odeszły od usa i unii ? będą chcieli zrzucić wine za to co robią na obcych abyscie znów mieli wroga numer 1 ,skoro prawde o okupancie łatwo mozna teraz zobaczyć to zostaje jeszcze dać kolejnego wroga a tym samym dac im enenrgie do istnienia .Wszystko robione jest po to aby odebrać wam nadzieję i wairę że ktoś wam pomaga ,że są siły które pomagaja tej planecie i wam ssamym w codziennym życiu .Zło jest bardzo sprytne i pisałem o tym że wiele wydarzy się we wrześniu ale nie bedzie końca śwaita za to pobudka dla śpiochów a i tez pomoc z góry dla nas i anszej kochanej planety ,dlatego już mówią o złych obcych aby ta pomoc móc sfałszować i postraszyć nią ludzi .Nie dajmy się nabrać jeżeli istnieje zło to istnieje też dobro i skoro one jest w każdym z nas to jest tez dookoła nas .Zamiast wroga poprośmy o to aby otrzymali pomoc i wyszli z mroku dla którego pracują to da lepszy efekt niż nienawiśc w ich strone .

Portret użytkownika sio

Znów Arooooooooooooon ha,

Znów Arooooooooooooon ha, ha.
Dyletancie - nie ma złych i dobrych. Dziś jesteś tym dobrym a jutro możesz być zły.
Ci,którzy uwazają się za dobrych cierpią na coś takiego jak arogancja. Faszyści też początkowo uważali się za dobrych. Byliby dobrzy(dla swoich wyznawców) jakby wygarali wojnę. Rosja i USA wygrały no i co? Diabły też.
Och a co z tymi  niewinnymi serduszkami ojoj - czekają na swój czas. Nie ma dobra a zło jest wymuszone sytuacjami.
No ok można popracować  nad swoimi tendencjami, no ale spójrz tu na forum jakież to filozofie na temat jedzenia mięska. Demony hodują zwierzęta, karmią śmiećmi, trzymają w klatkach, zabijają i żrą.
Och jacyż oni ineligientni. Oni są dobrzy z punktu widzenia zwierzęcia? A do innych mogą się łazdrzyć i mizdrzyć i modlić - ale i tak są jedynie demonami.
Dobroć to coś co się wypracowuje i tu zmieniłbym jej nazwę na wolność od wszelkich kont.
Wtedy jesteś jak Bóg i lata ci czy jesteś zły czy dobry - nie ma innej opcjii.
 
 

Portret użytkownika angelus maximus rex4

... "rogaty mikrob"... Zywa

... "rogaty mikrob"... Zywa istota... Smile Pewnie diabeł z pudełka wyrwał się w kosmos...
 A tak na powaznie to coś w tym jest... Skorumpowane z ziemskimi demonami elity szykują zmiany klimatyczne, genetyczne na Ziemi aby stworzyć dla swoich zarodków odpowiednie warunki do zasiania "nowego zycia" na Ziemi...??

Strony

Skomentuj