Naukowcy odkryli nowe dowody wskazujące na istnienie życia na Marsie!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com, NASA/JPL-Caltech/MSSS

Astrobiolog Barry DiGregorio mógł odkryć dowody na obecność obcego życia na Marsie. Mężczyzna dokonał odkrycia na podstawie zdjęć wykonanych przez łazik Curiosity.

W ubiegłym miesiącu łazik Curiosity, który bada krater Gale na Marsie w ramach misji Mars Science Laboratory, odnalazł maleńkie, ciemne nierówności na marsjańskiej skale. Naukowcy potwierdzili, że nierówności te są wielkości nasion sezamu. Wyglądają podobnie do kryształów gipsu na Ziemi.

„Te odkształcenia są charakterystyczne dla kryształów gipsu” – powiedział Sanjeev Gupta, członek zespołu Curiosity Science w Imperial College w Londynie, który badał kryształy gipsu. – „Mogą one powstawać, gdy sole zostają skoncentrowane w wodzie, np. w parującym jeziorze.”

Po przeanalizowaniu obrazów uchwyconych przez łazik Curiousity, Barry DiGregorio sądzi, że odkrył na Marsie skamieniałości podobne do tych znalezionych na Ziemi. Skamieliny to ślady stóp oraz odchody, które zostały pozostawione przez niegdyś żyjące stworzenia. DiGregorio uważa, że te skamieniałości sprzed około 450 milionów lat, są dowodem na istnienie życia na Marsie.

DiGregorio dodał, że NASA obecnie nie uważa tego odkrycia za dowód. Astrobiolog dodał, że nadal zamierza badać strukturę marsjańskich skamielin, a nawet planuje przedstawić swoją hipotezę na konferencji, która odbędzie się w czerwcu tego roku w Australii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

masakra jakie głupoty ludzim

masakra jakie głupoty ludzim wciskają ... skamieniałe odciski stóp i odchody sprzed 450mln lat ... i kuźwa jak wiatr wieje to przez 450mln lat nie zatarł tych śladów? i jeszcze... skoro wymyślili że to są odciski stóp, to jaki mają kształt?... co to za stworzenia?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika WR

Gips i odchody - To raczej

Gips i odchody - To raczej dowód na zniszczenie tam życia ,to naukowcy przyczyniają się do niszczenia pod pretekstem udoskonalenia co widzimy już po nasionach ,które by rosnąć muszą być "napędzane" i kupowane u tych napędzaczy ! 

Portret użytkownika Znawca

W kosmosie istnieje życie i

W kosmosie istnieje życie i znajduje się na planecie Ziemia ! Ciekawe że to naukowców nie zastanawia ! Skoro życie zostało tu zasadzone przez super inteligencję, to warto się zastanowić Kim Ona jest i jak jest potężna ?! A także dlaczego nie nawiązuje oficjalnych kontaktow z "nałukofcami" ?!

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj