Naukowcy odkryli starożytne miasto, które może być częścią Atlantydy

Kategorie: 

Źródło:

Eksperci znaleźli na Pacyfiku małą wyspę, która powstała z bazaltu i koralowca. Uważa się, że samo terytorium zostało sztucznie uposażone przy pomocy ludzi.

Na przedmiotowym terenie naukowcy zobaczyli najstarsze ruiny świątyń, budynków mieszkalnych i grobowców. Eksperci twierdzą, że miasto zostało zbudowane dwadzieścia tysięcy lat temu na południowym wschodzie Mikronezji. Być może znalezione struktury są tylko częścią starożytnej cywilizacji Atlantów, która według legendy znalazła się pod wodą.

Eksperci próbują teraz zrozumieć, dlaczego miasto znajduje się tak daleko od innych państw. Jak zauważono, znalezisko było prawdopodobnie pierwszą osadą na wyspach Pacyfiku. Archipelag, na którym znajdowało się miasto, ucierpiał z powodu zniszczeń naturalnych, a wcześniej był wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W tej chwili trwają badania starożytnej cywilizacji, więc być może z czasem naukowcy dostarczą nam nową porcję wiadomości w tej sprawie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Samael

Naukowcy za dużo myslą, tyle

Naukowcy za dużo myslą, tyle czasu stracili i do niczego nie doszli, a ja potrzebowałem kilku chwil i podzielę się wiedzą o Atlantydzie, proszę bardzo: Atlantyda była drugą jasno błękitną planetą po Mu. Po katastrofie nadano jej nazwę Maldek, by uczcić fakt, że była matczyną planetą, z której powstała Ziemia. Po katastrofie Atlantydy ocalał jej fragment, na tyle duży, by stworzyć nową planetę zaraz za orbitą Mu, gdy ten fragment przelatywał w pobliżu Mu, jego grawitacja ściągnęła większość wody i atmosfery Mu. Mu stało się niezdolną do życia czerwoną planetą. By uczcić ten fakt, nadano jej nową nazwę Mars, które miało odnosić się znaczeniowo do zniszczenia i śmierci, jaka wtedy miała miejsce. Obiektem, który za to wszystko odpowiada jest planetoida wykonana w większości z mieszanki metali bardzo twardych i o bardzo dużej masie, większość z nich nie istnieje na ziemi. Obiekt ten nazwano Nibiru co oznaczało niszczyciela i obcego agresora. Nibiru stało się jedną z kolejnych planet umieszczoną na bardzo wydłużonej orbicie w sposób sztuczny. Kolejne planety po za Uranem też zostały stworzone sztucznie w jeszcze późniejszym czasie po tym wydarzeniu i wszystkie one są dziedzictwem nowych panów tego układu, którzy przejęli nad nim kontrolę. Cała Ziemia jest fragmentem nieistniejącej już Atlantydy, która była planetą, a nie wyspą, czy kontynentem, jak się w to dziś wierzy, zaś reszta jej szczątków wypełnia całą orbitę, po której niegdyś krążyła, tworząc znany nam dziś pas asteroid pomiędzy Marsem i Jowiszem. Biblijny potop jest opisem tej zamierzchłej katastrofy, która miała wtedy miejsce.

Skomentuj