Naukowcy odkryli, że obcy obserwują nas przy pomocy kotów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kazachski biolog Timur Bajsalow bada wpływ życia pozaziemskiego na mieszkańców Ziemi od ponad trzydziestu lat. Badacz uważa, że najbardziej ulubione zwierzaki ludzi – koty, to kamery „obcych”. Teorię tą promował wcześniej Lobsang Ramp w swoich książkach.

 

 

Timur Bajsalow jest zafascynowany swoim „odkryciem” tak, że stworzenie teorii przypisał sobie. Odniósł się jednak do Tybetańczyków, którzy są z kolei przekonani, że kosmici  -  to rodzaj „ogrodników ludzkości”. Mnisi buddyjscy, zdaniem naukowca, mogą komunikować się z kotami na poziomie telepatycznym.

 

Według legendy, obca rasa sprowadziła na Ziemię koty, obdarzając je oczami, które są niczym innym, jak zwykłymi kamerami. Lamowie tybetańscy wierzą, że koty przyglądają się nam wzrokiem kosmitów. Zwierzęta te posiadają rzekomo oczy reptilianów. W przeciwieństwie do większych gatunków dzikich drapieżników (tj. tygrysy, rysie, pumy), które mają okrągłe źrenice, udomowione osobniki wyposażone są w oczy, podobne do tych, jakie występują u jaszczurek i węży.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika anonim

Parę lat temu doszedłem do

Parę lat temu doszedłem do tych samych wniosków.Koty obserwują nas bardziej,intensywniej niż inne zwierzęta domowe.Przyszła mi wtedy do głowy myśl,a jeśli to żywe kamery.Może to być śmieszne,ale coś w tym jest,skoro ktoś na świecie równiez tak sądzi.

Portret użytkownika tomasz26

obwiniacie zwierzęta z cechy

obwiniacie zwierzęta z cechy ludzkie przecież kot to takie samo zwierze jak inne najlepiej czuje się na zewnątrz,a nie w pomieszczaniu..jeśli coś przyjmujesz pod dach to czynisz to z całym jego dobrostanem ...zaletami i wadami. natura każde zwierze uważa za równe i każde ma swoje miejsce

Portret użytkownika rafał

Koty nie zostały sprowadzone.

Koty nie zostały sprowadzone. One tu były przed nami i sa bardzo stara rasą. Jedną z doskonalszych raz. Maja wszystkie cechy doskonałego zwiedzęcia. Gdyby je prowadzono, musianoby zmienić ich genetykę, by przystowoać je do wibracji naszego słońca. Sztucznie zmienie genetyki powoduje choroby. Podobnie jak u człowieka. Jesteśmy rasą hybrydową. Chorujemy najbardziej na planecie.
Koty są najbardziej "połączone" ze zwierząt  na planecie z planetą.  
Czarownice też wykorzystawy koty. Patrząc w ich oczy widziały więcej. Kot to telewizor wdustronny. Wiadmo już do czego wykorzystywano koty w Egipcie. Do komunikacji.

Portret użytkownika KrólMałpaEnpa

Koty to nie sa złe łajzy !

Koty to nie sa złe łajzy ! źle rozumujecie !! one są zesłane przez Reptylian ale nie czynią zła ,mają wolną wole i wyznaja nauki Chrystusa. Nie raz widziałem mojego kota gdy po nocach studiował Biblię. To są gentelmeńskie stwożenia dążące do zbudowania włąsnej niezależnej cywilizacji. Planeta Kotów , skoro Małpy mają swoją planete to czemu nie Koty ? czas na Mruczusie.

Strony

Skomentuj