Naukowcy planują stworzyć klona Leonardo da Vinci

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W całej historii ludzkości nie było wielu ludzi, którzy posiadali tak genialny umysł, jak słynny włoski geniusz Leonardo da Vinci.

 

 

Łączył on w sobie zdolności wszechstronne. Ten wyjątkowy twórca był malarzem, rzeźbiarzem, architektem, muzykiem, matematykiem, inżynierem, wynalazcą, anatomem, geologiem, kartografem, botanikiem i kryptologiem. Leonardo da Vinci potrafił spojrzeć w przyszłość w swoich projektach. Cały świat zachwyca się wciąż tym człowiekiem i próbuje rozczytać jego koncepcje, pomysły i plany.

 

Naukowcy, reprezentujący jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów genetycznych na świecie działające pn. Boyalife Group, chcą stworzyć klona da Vinci przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Specjaliści z ww. firmy wierzą, że poprzez obdukcję dzieł da Vinci, a zwłaszcza jego osobistych pamiętników i notatników, łatwo znajdą mikroskopijne elementy tkanek biologicznych w postaci komórek skóry i włosów. Pozwoli to na odtworzenie największego wynalazcy w dziejach ludzkości - Leonardo da Vinci. Ten geniusz wciąż inspiruje współczesnych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

jak stworzą klona Leonarda da

jak stworzą klona Leonarda da Vinci to będzie coś...

podrobka Leonarda namaluje podrobkę Mony Lisy no i w koncu będzie się coś działo na rynku praw autorskich ...

poza tym myślę że najpierw należałoby sklonować jednak Jana Pawła Drugiego - chyba że drugi był klonem - to wtedy trzeciego i nic mu nie mówić że był Karolem który został Papieżem ale Karolem który został uchodźcą z Syrii... ciekawe co zrobi...

Portret użytkownika b@ron

problem w tym, że jak się

problem w tym, że jak się klon rozmaluje, to obrazy stracą na wartości i te nowe i te stare ... ale jak naukowcy mają pomysł na klona to pewnie go zrobią, tyle że na wypadek bedą go musieli tak zaprogramować, żeby uwierzył, że jest malarzem ... pokojowym Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

No takie te postępy medycyny,

No takie te postępy medycyny, cuda na kiju, że aż się w głowie kręci, ale jak dodzie co do czego w realnym życiu to nagle medykom-bogom ręce i chuje opadają, bo po odpalenu im po 50 tysi miesięcznie i 200 000 na prochy z koncernów na zabieg (bo przecież kto by w Polsce robił badania i produkcję) to dla pacjenta nawet na żarcie w szpitalu nie wystarcza.
Innymi słowy zaczynają mnie wkurwiać doniesienia o cudach medycyny, genetyki. Kiladziesiąt instytutów opłacanych przez sorosów i innych chujków prowadzi prawdziwe badania (między innymi na ludziach) utajniając dane i wprowadzając patenty, a miliony "studentów" medycyny robi z siebie małpy uczące się obsługiwać odpowiednie urządzenia i czytać dokumentacje prochów dostarczanych przez koncerny - przy jednoczesnym pompowaniu swojego ego do stanu w którym są w stanie zabić człowieka, byle trzymać się procedur i mieć nadal dobre samopoczucie i krytą dupę - takie kurwa napompowane szewce tffu medycyny co to jak świnie nigdy nieba nie zobaczą.
Chyba jeszcze żadnej dziedzinie nie udało się tak ludziom wyprać mózgi, że myślą, że "dąży do ideału" gdy naprawdę od setek lat nurza się w gównie - jak tzw medycynie.
 

Skomentuj