Naukowcy poszukują śladów pozaziemskiej ingerencji w ludzkim kodzie genetycznym

Kategorie: 

Zdjęcie: nexusplexus / 123RF Zdjęcie Seryjne

Ludzki kod genetyczny przypomina program komputerowy. Tak jak zwykły software zbudowany jest z konkretnych informacji umożliwiających jego działanie przy zastosowaniu odpowiedniego interfejsu tak i DNA jest rodzajem programu determinującego zachowanie białek w celu przetworzenia ich do postaci znanej nam, jako związki organiczne. To trochę tak jakby ktoś kiedyś napisał kody doskonalących się programów i puścił je w biologicznym komputerze pozwalając na ich ewolucję.

 

Pochodzenie człowieka nadal nie jest jasne. Naukowcy sugerują, że homo sapiens powstał przypadkowo w Afryce w wyniku ewolucji z innych naczelnych. Na drugim biegunie są kreacjoniści stwierdzający, że to Bóg stworzył człowieka i inne stworzenia na świecie. Mniej więcej w połowie między tymi koncepcjami plasują się Ci, którzy wierzą, że człowiek powstał na skutek manipulacji genetycznych wykonanych na naszym genomie mniej więcej pół miliona lat temu. 

 

Ostatnio niektórzy naukowcy zaczynają sugerować, że nasz kod genetyczny zawiera zamaskowany komunikat. Gdyby udało się to odczytać to okazałoby się, że nie trzeba wysyłać czy odbierać sygnałów radiowych, aby potwierdzić ze stuprocentową pewnością, że inne cywilizacje rzeczywiście istnieją.

 

Ta stosunkowo nowa hipoteza została ostatnio zaproponowana przez dwóch naukowców, Władimira Szczerbaka z Narodowego Uniwersytetu Kazachstanu oraz Maksima Makukova z Instytutu Astrofizyki imienia Fesenkova. Są oni przekonani, że w naszym kodzie DNA znajduje się komunikat, który można odczytać. Koncepcja ta może być określona, jako biologiczne projekt SETI.

"Ten kod został genetyczny został zaimplementowany i nie może być zmieniony przez tak wiele lat. Z tego co wiemy jest to długoterminowa informacja. I obca cywilizacja wywarła piętno na naszym kodzie genetycznym, co potwierdza obecność inteligentnego życia we wszechświecie, innego od nas. Przepisane genom informacje będą replikowane z drobnymi zmianami i mogą podróżować w czasie i przestrzeni "-  twierdzą wspomnieni uczeni

Naukowcy szczegółowo analizowali genom ludzki i zmapowali dokładnie kolejność występowania wiązań.  Ujawniono wyraźną kolejność występowania nukleotydów i aminokwasów.  Prosty i przejrzysty rodzaj kodu genetycznego, w którym informacja jest zapisywana w rodzaju języka symboli.  Kod zawiera system dziesiętny i jego logiczne wariacje a nawet abstrakcyjne pojęcie takie jak zero.

 

Ten zoptymalizowany system jest według naukowców wynikiem logicznego myślenia i nieprzypadkowych szacunków.  W wyniku analizy i obliczeń, naukowcy doszli do wniosku, że kod został napisany gdzieś daleko poza Układem Słonecznym wiele miliardów lat temu.  A to z kolei argument za teorią panspermii, czyli hipotezy, że ​​życie zostało przywleczone na Ziemię z kosmosu.

 

Stąd tylko krok do stwierdzenia, że wszechświat, który widzimy, to tylko system operacyjny innego rodzaju a nasze organizmy to swego rodzaju programy komputerowe stworzone przez jakąś obcą cywilizacją.  Warto wspomnieć, że wszystkie hipotezy o możliwym "obcym kodzie genetycznym" są częścią koncepcji kreacjonizmu.  Wiadomo jednak, że przekora ludzka zawsze prowadzi do zadania pytania: kto stworzył tych, którzy stworzyli nas?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika obserwator007

Wszystko co nas otacza z nami

Wszystko co nas otacza z nami włącznie jest środowiskiem programistycznym.Wszystko jest inteligentnie wyliczone oparte na stałych regułach(wzorach matematycznych).Inteligencja musiałaby sama siebie stworzyć ,ale to nie możliwe,bo jak wyjaśnic fakt,że do dziś dnia nic się samo nie robi wszystko trzeba wcześniej zaprojektować i wrzucić nakład sił na wytworzenie czego kolwiek.

Portret użytkownika Lakshman Puri

Jest tylko jeden znany(jak

Jest tylko jeden znany(jak dotąd) kod genetyczny wspólny ludziom,zwierzętom i roślinom.Jest to kod,wg którego organizm zamienia zasady azotowe na aminokwasy.Różnimy się genomem,nie kodem genetycznym.

Portret użytkownika ktosniestad

Koncepcja bliższa prawdzie

Koncepcja bliższa prawdzie niż może wydawać. Tam gdzie jest uporządkowanie, spokój i logika, tam NA PEWNO działał wyższy umysł. 
Drobna uwaga... rozbawiło mnie sformułowanie, że życie zostało "przywleczone". W sumie jego zaczątek (życia) niewiele waży, a z ziemskiej perspektywy już wiemy co może latać. Smile

Portret użytkownika Kogut

Można do tego dojść choćby

Można do tego dojść choćby drogą dedukcji, śledząc zmieniającą się konformację białek na poszczególnych szczeblach ewolucyjnych, tzn. "ulepszenie" za "ulepszeniem". To samo w przypadku DNA.
A co do twojego toku myslenia, również nikt nie wie, czy światem rządzą kosmiczne gady, czy nie, a jednak niektórzy przyjmują to za pewnik Biggrin

Portret użytkownika Kogut

Droga Marylko, Za poznanie

Droga Marylko,
Za poznanie tego "Największego Sekretu" trzeba niestety słono zapłacić i nie jest to dane zwykłym szarym ludziom, którzy ledwie wiążą koniec z końcem.
Za tę książkę trzeba wydac około 80 zł. No i biedny człowiek ma tyle wydac tylko po to, żeby dowiedział się, w jaki sposób jest rżnięty na kasie. Biggrin Absurd sam w sobie, nieprawdaż?

Portret użytkownika Dama kier

No kogut gdybyś napisał,że

No kogut gdybyś napisał,że szary człowiek ma wydać na książkę 800 zł.no to pewnie by nie wydał,ale 80 no nie przesadzaj,ludzie aż tacy szarzy nie są niektórzy więcej wydają na piwo.Pytanie tylko jaka książka?

Portret użytkownika Kogut

No ale celem Pana D. Icke

No ale celem Pana D. Icke jest uświadomienie jak największej liczby ludzi, czyż nie? Ta książka mogłaby być tańsza. Ta sama historia była z wielce oświeconym Patrickiem Gerylem. Można zobaczyć analogię w sposobach działania tych panów.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

czy wiesz jak Indianie

czy wiesz jak Indianie nazywali Krzysztofa Columba??? Dlaczego nie może Homosapiens nazywać ich aniołami, kim oni są, czy obcy to zielone ludki czy ludzie tacy jak my posiadający skrzydła?? Dlaczego negujesz niepoznane dlaczego z góry zakładasz niemozność istnienia czegos nieudowodnionego ani też nie zaprzeczonego. Gdyby rodzaj ludzki tak właśnie myślał to dziś latał byś z maczugą po lesie za jakimś dzikiem albo bażantem..........

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Kolumba porównywano do

Kolumba porównywano do dawnego boga Słońce do wielkiego zbawcy który ma wrócić w chwale poopuszczeniu Ziemi.
twój sarkazm i ironia wiele mówi o tobie, "debilną" dlaczego bo nie chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego, bo uważasz się za najmądrzejszego, narcyzm bez podstaw to też choroba. szkoda bo sam wyśmiewałeś się myśli Homosapiens'a a sam nie potrafisz wymyślić nic ciekawszego.

Portret użytkownika SAH

Coś w tym jest , do dziś

Coś w tym jest , do dziś funkcjonuje powiedzenie i określenie ludzi nauki " jajo głowi " biorąc pod uwagę te wszystkie znalezione czaszki tak różniące się od ludzkich to musiała myć rasa o wielkiej wiedzy więkrzej od naszej nawet potrząc na malowidła żeźby posągi w Egipcie to postacie a przede wszystkim kapłanie mają na głowach nakrycia imitujące właśnie taki krztałt czaszek .............. Smile to musiały być naprawdę mądre istoty przynajmniej w tamtych czasach w porównaniu z ludźmi

Portret użytkownika 85r

Co więcej twoja biblia jest

Co więcej twoja biblia jest dowodem na to, że to żadne duchy, tylko istoty cielesne te anioły i twój bóg. I to nie tylko w biblii można znaleźć na to dowody, ale w większości świętych ksiąg rożnych religii, nawet w mitologi greckiej i rzymskiej którą przerabiałeś w szkole. A wedy słowiańsko aryjskie są najbogatsze w takowe opisy, z tego względu że jest to najstarsza obecnie stwierdzona religia przedpotopowa. Najbardziej jednak ciekawy w wędach jest opis gwiezdnych wrót oraz statków kosmicznych zwanych Wajtmarami i Wajtmanami lub niebieskimi rydwanami  na których bogowie i ludzie podróżowali między Ziemiami
 
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/19/wedy-slowiansko-aryjskie/

Portret użytkownika GodzinaW

Zmiany na ziemi i zmiany w

Zmiany na ziemi i zmiany w Polsce!Kolejna akcja to udanie się do sejmu na dni otwarte a inaczej zwiedzanie sejmu w koszulkach z odpowiednimi grafikami i napisami na nich.Jeżeli sprzedane media nie zadają podstawowych pytań o stan Państwa i nasza przyszłość,my udamy się do sejmu i "wniesiemy" te pytania!Dołączamy kochani do akcji budzenia Polski i Polaków.Pamiętajcie wchodząc na bloga i klikając w reklamy w 100 % wspieracie takie akcje!Nie odpuśćmy złodziejom i zdrajcom!
www.bzdetywsieci.pl

Portret użytkownika SAH

I ja myślę że z luckim DNA

I ja myślę że z luckim DNA jest coś nie tak , a czy rozszyfrowali naukowcy czy nie całą budowę DNA to jest chyba mało istotne bo tak zastanowić się i dokładniej przyjżeć się wszystkim istotom żywym na naszej planecie to tylko Człowiek jest naj mniej pasujący tutaj , uważam że oprócz oddychania to nie jest wogóle przystosowany do życia na tej planecie od samych narodzin musi wakczyć o życie rodzi się goły więc musi zadbać o wszystko o ubranie jedzenie itp . na każdym kroku coś mu zagraża włącznie z chorobami . A inne żyjące stwożenia nie mają aż takich problemów jak człowiek . Myślę że my jako ludzie zostaliśmy sztucznie stworzeni i to nie bez celu , przyjżeć się rozwojowi człowieka od pradawnych czasów do dziś to myślę że jesteśmy zaprojektowani do celów militarnych , wieczne wojny , uleprzanie broni i sposobów zabijania , szkolenie się do przetrwania w najbardziej ekstremalnych warunkach to wszystko by o tym świadczyło że taki jest cel człowieka który kiedyś nażuciła obca cywilizacja której rozwuj duchowy lub fizyczny nie pozwala na tego typu działanie wojenne i może kiedyś a może i już to się dzieje zostaniemy wykorzystani do jakiś operacji walki z innymi przectawicielami w kosmosie ............ To tylko takie moje przemyślenia Wink

Portret użytkownika pawus

Błagam, jesteśmy

Błagam, jesteśmy Polakami.Błędy stylistyczne w zdaniu są do przełknięcia (jeśli nie wypaczają sensu zdania) ale błędy ortograficzne można wykuć "na blachę".Nie róbmy z perfumerii szamba ! Co ma oznaczać słowo lucki ? Czy jest to zapożyczone z języka angielskiego słowo "lucky" czyli szczęśliwy (takie szczęśliwe DNA) . Torturujesz nas w
nieprzystający ludzkiemu gatunkowi sposób.

Portret użytkownika SAH

Masz rację że takie błędy

Masz rację że takie błędy drażnią już wytłumaczyłem skąd  to się wzięło „Lucki”  fakt  podobnych błędów robię pewnie więcej , postaram się nie powtarzać z błędami przynajmniej ortograficznymi  Pozdrawiam SAH . A tak na marginesie sporo ludzi robi tu błędy i nie koniecznie wynika to z ich nie wiedzy na temat pisowni i ortografii polskiej jak pewnie wiesz a jak sądzę że jesteś dość długim użytkownikiem internetu i na tyle poważnym  że zdążyłeś chyba zauważyć że jest ogólnie przyjęta zasada że na takie błędy nie zwraca się tu uwagi to tak jak byś komuś zarzucał że w wysłanym   sms z telefonu narobił błędów . Ale pewnie i tak uznasz że nie mam racji i się z tym nie zgodzisz bo zwracając uwagę na takie rzeczy to świadczy o Twoim ego które chyba masz ciut za wysokie Smile  jeszcze raz pozdrawiam SAH  

Portret użytkownika SAH

Zgadza się pawus , jeśli tak

Zgadza się pawus , jeśli tak uważasz jak piszesz to cofam co powiedziałem o Twoim ego , jest w takim razie OK. I ja uważam że w dobie UE powinniśmy a powiem więcej my jako Polacy mamy obowiązek wręcz dbać , pielęgnować swoją Polskość język i tu masz racje z tym , bo w sejmie już różne ustawy na temat ten są by go choć po części zatracić . Na to my nie możemy się zgodzić jako naród i dlatego szanujmy , pamiętajmy o historii naszej podtrzymujmy tradycje pradziadów i zostańmy dalej Polakami czy to się komuś podoba czy nie ........

Portret użytkownika Lemur

no właśnie bardzo dobrze, że

no właśnie bardzo dobrze, że została Ci zwrócona uwaga. dość mam czytania, jak ktoś kaleczy mój język. chyba wszystkie przeglądarki podkreślają słowo, jak zrobi się w nim błąd. a niepoprawianie takiego słowa świadczy o Twojej ignorancji. co z tego, że ludzie raczej nie zwracają na to uwagi? czas z tym skończyć, bo później jakiś bezczel wytknie Ci, że w zdaniu: "można pomóc tym ludziom" zrobiłeś błąd, bo poprawnie jest "ludzią". jesteśmy Polakami, korzystamy z polskich serwisów, to piszmy po polsku. ciężko nie jest. trzeba tylko chcieć.

Portret użytkownika SAH

Masz rację co do błędów nie

Masz rację co do błędów nie powinno się ich robić i postaram się je poprawiać a raczej nie robić ich na przyszłość ale z tym „ludzią” że poprawnie to lekko Cię poniosło Wink ale myślę że artykuł umieszczony jest o DNA i jego ewolucji , no chyba że pisownia i ortografia też ewoluuje to temat błędów można ciągnąć dalej ,,,,, oczywiście żartuje Wink i OBIECUJE POPRAWE ....... Pozdrawiam wszystkich SAH  

Portret użytkownika SAH

Oj Juszka :) ja nie napisałem

Oj Juszka Smile ja nie napisałem ani nie myślę czy broń boże nie uważam że człowiek jest wyjątkowy i ma jakąś wyższość nad innymi stworzeniami , wcale tak nie uważam , a Lucka ja się czepiłem ?? przypomnij mi bo jakoś nie pamiętam że się go czepiłem A co do ewolucji na naszej planecie to jest żecz wątpliwa bo zawsze gdzieś jest jakiś brak w przejściach z jednej formy w drógą i do końca to jest nie udowodnione że tak było a Darwina teorje to juz dawno obalono . Mówisz że człowiek mógł z mały ewoluować przy jakimś "nieszczęśliwym wypadku " zrozum dobrze co piszę nie czepiam się Juszka Ciebie o to że tak piszesz ale myślę że jak by tak było to z takiego wypadku ie powstał by inteligętny człowiek tylko jakiś bliżej nie określony mutant a co do małpy i człowieka to może było odwrotnie wręcz MAŁPA POWSTAŁA OD CZŁOWIEKA ale to też tylko moje przemyślenia  Wink

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ewolucja to mechanizm

Ewolucja to mechanizm naturalny i nie da się temu zaprzeczyć niemniej ewolucjonizm jako nauka nie jest do końcapoznany i człowiek uczy się rozwija fundamenty które zaproponował Darwin i myślę że nie można przekreślać tej dziedziny nauki. Rzeczywiście brakuje w rozwoju - ewolucji człowieka bardzo dużo, nie sposob potwierdzić ani też zaprzeczyć że wszstko stało się naturalnie, moze za jakiś czas zdobędziemy dowody że ktoś coś pomajstrował przy DNA małp i stworzył homo sapiens niemniej póki co nie ma takich chyba tylko dlatego że to co wiemy (wszystkie dzidziny w sumie) to dopiero pierwsze kroki w poznawaniu siebie samego i świata nas otaczającego.
Piszesz że powstał inteligenty człowiek ja tu się z tobą nie zgodzę bo jak można zwierzę które niszczy wszystko wokól siebie, zabija florę i faune a co gorsze zabija siebie dla zabawy, dla głupich zabobonów urojeń czy też dla religii??? Nie jesteśmy inteligentni bo inteligentne stworzenia tak nie robią jesteśmy jako gatunek bestiami mutantami można powiedzieć że pasozytami. ale to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No i bardzo dobrze że myślisz

No i bardzo dobrze że myślisz bo co niektórzy na tym portalu piszą bezmyślnie no i wtedy wychodzi bełkot bez wiedzy i bez pomysłu taka papka.
Co do twojego postu to dlaczego 98% ludzkiego DNA pasuje do do DNA małpy??? zbieg okoliczności a może jednak pochodzą ludzie od małpy w wyniku nieszczęsliwego zbiegu okoliczności. czy świnia nie może być kiedyć piękna jak koń kto wie jak wyewouluje takie psikusy natury którym należy się poddać a nie komlikować życie. Dlaczego myslisz że mielibyśmy zostać stworzeni sztucznie w kosmosie cóż jesteśmy tacy wyjatkowi tacy wspaniali czy zwierzęta aż tak bardzo różnią się od nas. nie nie jesteśmy wyjątkowi i to jest najlepsze że tylko sobie wmawiamy wyższość nad innymi zagarniamy wszystko i niszczymy ale na pewno nie jesteśmy ani lepsi ani wyjatkowi.
mam tylko jedno pytanko dlaczego czepileś się jakiegoś biednego "lucka" co on ci zrobił rozumiem ludzi wziąć na warsztat ale Lucek kim on jest Biggrin sory ale musiałem 
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika SAH

OK juszka dopiero teraz

OK juszka dopiero teraz zatrybiłem o jakiego Lucka chodzi Smile no cóż tak jest jak się szybko pisze i nie sprawdza Wink masz racje Lucek jest bogu ducha winien i jego DNA , tu mi chodziło o LUDZKIE DNA więc jak już to czepiam się LUDZIA a LUCKA przepraszam Wink dzięki Juszka za zwrucenie uwagi , pozdrawiam SAH

Portret użytkownika oświecony

Tak wiele naukowców pisze że

Tak wiele naukowców pisze że w ludziach jest spora część "śmieciowego" DNA. Mamy więc 2 nitki tegoż DNA a reszta to jakieś pozostałości, których naukowcy nie mogą wyjaśnić.Niech każdy spróbuje się zastanowić: przecież we wszechświecie/przyrodzie nic się niemarnuje (jest takie powiedzenie). Skoro tak, to dlaczego mamy tyle "odpadków" DNA w sobie? Zazwyczaj "odpadki/śmieci" pozostają po przerobieniu jakiegoś materiału w inny. Jako ludzie jesteśmy dość zaawansowaną istotą biologiczną a tutaj mamy tyle  "odpadków" w sobie? Wg mnie trochę to dziwne...
Można przeczytać różne ciekawe opisy w necie dlaczego mamy tylko 2 nitki DNA a nie więcej.Ta technologia manipulacji DNA zapewne wyprzedza naszą o wiele, więc szczerze wątpie w to aby dzisiejsi naukowcy to spróbowali udowodnić.Tak jak w przypadku Roswell, znaleźli pojazdy ale nie umieli wyjaśnić funkcji większości podzespołów, bo ówczesny postęp techniczny nie pozwalał na to.Dopiero po latach udało się naukowcom co nieco odgadnąć.
Dzisiaj naukowcy zapewne nie czytają innych ciekawych informacji (może to natchnęłoby ich), czasmi wydającymi się dość absurdalnie, ale to może być właśnie prwadą, by wiązką promienia świetlnego rozbić DNA, wkodować inne elemeny i spowrotem związać DNA.Sądzę że nasza wiedza na ten temat jest znikoma.

Portret użytkownika habemus czlowiek :)

Nie doszukiwalbym sie

Nie doszukiwalbym sie specjalnie jakiegos przeslania w DNA. Jezykiem natury podobno jest (przynjamniej po czesci) matematyka. Natura musi wiec nawet i w DNA stosowac rozne kody i jezyki. Ale kto wie!

Jednak to glebszy temat. W zasadzie wszystko w naturze ma tak jakby swoje "przebicie/odbicie" - wszystko jest podobne i instynktownie kazde stworzenie postepuje wedlug tego schematu.
Chodzi o to ze czlowiek - widzac cos w naturze ma ped zeby nasladowac to i wykorzystac na swoj sposob. Ale jak wpadamy na rozne pomysly? To ciekawe jest - bo czesto nie mamy pojecia o czyms, a tylko marzeniami czy instynktem wiemy ze mozna.

Moze tak byc dlatego ze wszystko jest jednoscia - od gwiazd po bakterie - wszystko sie skalda z atomow i roznych pierwiastkow. Gdy powstal wszechswiat - cala ta roznorodnosc powstala z tego samego. Wiec kazda czesc dazy do ujednolicenia z powrotem :).

Inna teoria, ktora jest z ta poprzednia tez zgodna to to, ze wszechswiat jest iluzja - hologramem. Ktos sobie zaeksperymentowal - wowczas wszystko to jest po prostu inna projekcja, ale z tego samego zrodla - z tego samego rzutnika. Wiec czy to samochod, czy czlowiek bez glowy, albo emocja radosci - to jedynie rozne obrazy, zbudowane z tej samej wiazki hologramu.

Pytanie jednak nasuwa sie samo - ku czemu taki samoswiadomy i myslacy hologram mialby sluzyc? Wiele moze byc odpowiedzi i prawdy wam nie powiem :P.

Jednak ja jestem raczej czlek "miesisty" i mam nadzieje ze to nie jest czysty hologram wokol mnie...

Zastanawiam sie tylko dlaczego akurat malpy naczelne na Ziemii mialyby wywoulowac do ludzi, skoro psy, albo delfiny sa nie glupsze od malp - a jednak im sie nie udalo wejsc na wyzszy poziom?

UFO maczalo palce - czlek to hybryda, ulepszony niewolnik?

Portret użytkownika sinnucce

Dlaczego tylu ludzi sie

Dlaczego tylu ludzi sie czepia tych nieszczesnych malp ?Tak  trudno pojąć, że stworzono malpe po to żeby biegala po lesie ,a człowieka żeby gonił małpe .To oczywiście żart. Chodzi mi o to że mogliśmy być tworzeni jako osobne eksperymenty na bazie tych samych produktów i podobnych procesów .Bo kto odpowie co było pierwsze jajko czy kura????

Portret użytkownika Juszka1980OGL

toproste ewolucja podział

toproste ewolucja podział komorkowy porwadzil do powstania baktrii roslin następnie organizmy złożone rozmnazajace sie przez podzial nastepnie nie wiadomo czy w doborze najlepszych genow czy defekcie ktoregos genu zaczely pojawiac sie narzady plciowe itd itd az do teraz stad wniosek ze jajako musialo byc pierwsze poniewaz kura sama od siebie nie mogla powstac a jedynie w procesie ewolucji czyli nastepnych pokolen wykluwajacych sie z jaja az do formy ostatcznej nam znanej, 
ps jestem ciekaw jak za mln lat bedzie wygladac kura:

czy tak

Portret użytkownika kolo21

A skąd wiadomo że poza

A skąd wiadomo że poza układem słonecznym?Piszę w tym kodzie czy jak?Ale dużo by potwierdzało to że duża grupa ludzkości czuję nie realność tego świata.Jak coś nam się śni to nie kwestjonujemy tego nawet nie dostrzegamy nierealności tego że  np latam czy przechodzę przez ściany itp.czlowiek nie widzi w tym nic nienormalnego.Czyli łatwo jest oszukać umysł ludzki.A skoro można tak wykiwać ludzki zmysł spostrzegania to w tym świecie też może jest coś nie tak tylko tego nie widzimy.Skoro kosmici nas stworzyli to gdzie jest bóg i jego dzieło?Czy oni też stworzyli nasze dusze czy może oni ciało a dusze bóg?

kolo21

Portret użytkownika benet

A może my w ogóle nie

A może my w ogóle nie jesteśmy dla nich ważni,może jesteśmy tylko brudem za paznokciem jakiegoś olbrzyma,powiedzmy jakąś bakterią ,która na razie nie daje się jeszcze we znaki,nie jesteśmy jeszcze szkodliwi,ale gdy za naszą przyczyną wda się infekcja i  paluszek zacznie puchnąć,to załatwią nas szczepionką i będzie po nas.Czy ktoś to może udowodnić ? Nie.A czy ktoś może temu zaprzeczyc ? Też nie.Więc wszystkie teorie są dopuszczalne,nawet te najbardziej absurdalne Smile

Portret użytkownika baca

teoria jak teoria - czas ją

teoria jak teoria - czas ją zweryfikuje
zawsze jest możliwe że to ktoś z innej galaktyki napisał DNA człowieka - gdyby tak było powienien gdzieś tam w kodzie być jego podpis albo namiar...
ale ten jehowa który napisał DNA żydów to musiał być tylko jakiś leszczyk po przyśpieszonym kursie złośliwego oprogramowania... wątpię zatem czy ony mają w kodzie jakiś do niego namiar... bo jak znam życie zaraz by go pozwali o kosmiczne alimenty czy coś...

Portret użytkownika Kogut

Dlaczego tak kurczowo

Dlaczego tak kurczowo uczepiłeś się Żydów, baco??! Przecież to ludzie tacy, jak my. Moim zdaniem, nie wolno wińić za cokolwiek całego narodu, lecz chore, patologiczne jednostki, a jestem pewien, że i wśród żydów znajda się jednostki dobre. Dlaczego akurat ten naród jest w 100% zły? Nie ma złych Polaków, Rosjan, czy Niemców?
Owszem, dawniej żydzi zajmowali wysokie stanowiska, bogacili się, ale tylko dlatego, że stawiali na wykształcenie, czego nie robili np. Polacy. Skutkiem tego, wykształceni Żydzi bogacili się kosztem niewykształconej części społeczeństwa (nie mam tu na myśli całego narodu żydowskiego).
Twoje poglądy skłaniajają się do skrajnie prawicowych. Zgadza się??

Strony

Skomentuj