Naukowcy potrzebują jeszcze około roku, aby przywracać do życia ludzi z zaświatów

Kategorie: 

Źródło: tg

Amerykańscy naukowcy mają nadzieję, że już w przyszłym roku będą mogli przywrócić do życia zmarłego po śmierci mózgu. Nieśmiertelność stanie się rzeczywistością. Biotechnolodzy, działający w Bioquark w Stanach Zjednoczonych, twierdzą, że nieśmiertelność jest realna i zamierzają wywołać sensację w świecie nauki.

 

 

 

Naukowcy są przekonani, że w 2017 roku będzie możliwy powrót ludzi z martwych. Dotyczy to tylko jednak tych, u których zdiagnozowano śmierć mózgu.

 

Ira Pastor, szefowa amerykańskiej firmy Bioquark, ogłosiła, że wcześniej ludzkość nie mogła sobie nawet wyobrazić, że proces śmierci mózgu może być odwracalny. Wkrótce będzie to jednak możliwe. Organizm ludzki nie posiada zdolności do regeneracji ośrodkowego układu nerwowego, ale inne stworzenia posiadają takie umiejętności. Niektóre gatunki ryb i płazów są w stanie naprawić uszkodzony obszar mózgu, nawet jeśli został on śmiertelnie zraniony.

 

Projekt ReAnima ma na celu zbadanie potencjału współczesnej biomedycyny w odzyskaniu aktywności mózgu. Biomedycy planują przeprowadzenie testów na ludziach, którzy są uznani przez lekarzy za nieżyjących i są podtrzymywani sztucznie przy życiu przez specjalistyczną aparaturę.

 

Badanie potoczą się bardzo szybko, ponieważ naukowcy otrzymali stosowne pozwolenia, aby przetestować swoją metodę. Jeżeli wyniki tych eksperymentów będą pozytywne, nie oznacza to od razu, że będzie możliwe uchronienie człowieka od starości lub zatrzymania akcji serca. Nowa technologia będzie użyteczna tylko w przypadku zatrzymania akcji mózgu.

 

W planach naukowców są także wielkie badania. W 2045 roku biotechnolodzy zamierzają wprowadzić unikalną technologię przeszczepu mózgu do sztucznego ciała, które umożliwi ludziom życie po śmierci swojego ciała.

 

W XVI wieku wielki wieszcz Nostradamus przewidział to wszystko i zapowiedział, że wydarzy się już w 2015 roku. Francuski astronom i alchemik prorokował, że w roku 2015 ludzkość wymyśli eliksir życia, który da nieśmiertelność i zapewni długi żywot nawet 200 lat. Według Nostradamusa, ludzie nie będą jednak szczęśliwi z tego powodu, ponieważ dożyją silnego promieniowania słonecznego, które wypali wszystko co żywe.

 

Prorok przewidział także śmierć czterech światowych liderów i początek serii wielkich konfliktów zbrojnych. Zdaniem Francuza, Niemcy i Francja będą cierpiały z powodu poważnego kryzysu gospodarczego, a w Stanach Zjednoczonych potężne trzęsienie ziemi zapoczątkuje katastrofę humanitarną. Włochy zaleje lawa z Wezuwiusza, a na całym świecie zostaną zniesione podatki. Znikną bariery językowe nie tylko między narodami, lecz także między człowiekiem, a zwierzęciem.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.2 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Szymonka

Z tym Nostradamusem to trochę

Z tym Nostradamusem to trochę przesadził, niektóre jego wieszcze się sprawdziły,ale nie wszystkie,gdyby wynaleziono eliksir który by przedłużył życie człowieka do 200 lat to byłaby taka sensacja, że raczej wszyscy byśmy już o tym wiedzieli,a tak apropo człowiek na tym świecie nigdy nie będzie nieśmiertelny,ewentualnie można wydłużyć życie człowieka kilkukrotnie, ewentualnie kilkunastokrotnie oczywiście chodzi mi o świat materialny, w tym niematerialnym oczywiście jestśmy nieśmiertelni.

Portret użytkownika zwierzak

Spoko, a zastanowił się

Spoko, a zastanowił się któryś z tych naukowców dlaczego ludzie nie mają zdolności regeneracji muzgu? Dlaczego taka umiejętność występuje tylko u stosunkowo prostych organizmów jak ryby i płazy?

Portret użytkownika lipka

"W 2045 roku biotechnolodzy

"W 2045 roku biotechnolodzy zamierzają wprowadzić unikalną technologię przeszczepu mózgu do sztucznego ciała, które umożliwi ludziom życie po śmierci swojego ciała"... To może niech wreszcie naukowcy się zdecydują i zdefiniują kto to jest Człowiek! Bo jeśli to tylko mózg ma być człowiekiem żyjąc w innym ciele lub maszynie, to mam wrażenie, że bezmózgi nie mogą mówić o sobie - Ludzie a tak postrzegam tych "naukowców".

Świat się kończy a takie życie na krawędzi może mieć tylko jeden skutek-cofnięcie w rozwoju.

Strony

Skomentuj