Naukowcy potwierdzają - planeta X może rzeczywiście istnieć

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sceptycy od dawna wyśmiewali tych, którzy twierdzili, że w Układzie Słonecznym istnieją nieznane planety. Wydawało się to oczywiste, że nasz poziom rozwoju jest już tak duży, że nie ma mowy, aby ludzkość nie zauważyła jakichś ciał niebieskich relatywnie bliskich Ziemi. Okazuje się, że tak właśnie może być.

 

Od kilku dni środowisko naukowe debatuje na temat tego, co zakłóca orbity obiektów znajdujących się poza orbitą Neptuna i Plutona, uważanego kiedyś za ostatnią planetę. Skala grawitacyjnego wpływu "czegoś" na te ciała niebieskie jest tak wielka, że naukowcy sugerują, iż musi się tam skrywać nie jedna, a dwie nieznane dotychczas planety i to większe od Ziemi.

 

Co więcej nie wyklucza się, że takich obiektów, prawdopodobnie planet gazowych, może być nawet więcej niż dwie. Zamieszanie w świecie nauki wywołał Carlos de Fuente Marcos, astronom z Complutense University of Madrid. Po przeanalizowaniu trzynastu tak zwanych ekstremalnych transneptunowców uznał, że zebrał odpowiednią ilość danych, aby obwieścić, że matematyka wskazuje na istnienie nowych planet na orbitach oddalonych ponad 200 jednostek astronomicznych.

Oczywiście od publikacji de Fuente w Royal Astronomical Society Letters, do stwierdzenia, że Nibiru istnieje, jest jeszcze daleka droga, ale najnowsze dane powinny przynajmniej nauczyć ekspertów pokory względem własnego poziomu wiedzy, który nie jest czymś ostatecznym i kompletnym, a raczej przybliżeniem zmiennym w czasie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

Po pierwsze. Badania jakie

Po pierwsze. Badania jakie zostały przeprowadzone dotyczące zaburzeń grawitacyjnych planet Nepton i Pluton zostały poprawione ponieważ pierwsze badania zostały źle obliczone i źle zinterpretowane, szczególnie przez media. Po drugie jeśli Planeta X istnieje to NASA powinna wysłać sondę.

Portret użytkownika Ernest

Obliczenia matematyczne

Obliczenia matematyczne wykazują zaburzenia równowagi w ruchu orbitalnym samego Neptuna zwanego lodowym olbrzymem.Neptun stabilizuje plutonki i obiekty pasa Kuipera a mimo to siła ta nadal wprowadza haos grawitacyjny.W końcu znajdą źródło zakłóceń a 8/9 takich przypadków to układy podwójne bądź jeszcze liczniejsze.

Portret użytkownika pasjonat

Konia z rzędem temu kto Ci

Konia z rzędem temu kto Ci wyjaśni że o tych naukowcach nie masz bladego pojęcia i o nauce najzwyczajniej też.
Jeśli piszesz głupoty musisz się liczyć z tym że ktoś może to wyśmiać, chociaż ja daleki jestem od wyśmiewania, raczej staram sie pokazać gdzie tkwi absurd.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Drodzy przyjeciele ... 

Drodzy przyjeciele ...  ciemniacy uwaga Pebu przedstawia porządek swiata przestan robić to co robisz i czytaj.
Tak zaawansowana ze unicestwila siebie sama albo opuscila ziemie z powodów swojego zaawansowania. Domysł goni domysł. Podejrzewam ze jej zaawanowanie polegalo na zladowaniu na czerwonym karle i orbitowaniu od 3,5 tys lat.
 
Tylko jakiś Pebu poza aronem doznał oswiecenia. i on poza Maxem kolonko mowi jak jest
 
<dżingiel i reklamy>
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Oczywiscie że mam, ale nie

Oczywiscie że mam, ale nie tak absurdalne. I nie czuje specjalnej potrzeby by sie nimi dzielić w taki sposób jak Ty. Wierzysz że starozytna cywilizacja ktora budowała piramidy metodami nam nieznanymi, uzywala super sil, technologii, wiesz ze odwzorowuja one miedzy innymi Pas Oriona i kilka innych rzeczy, wiesz ze cofnieto o kilka tys lat czas w symulatorze i stad nabylismy wiedze ze kosmos wyglada i funkcjonuje tak, a nie inaczej.
Ale juz w kształt obecnego kosmosu nie wierzysz ? Jak można sobie ze spojnego obrazu naukowego wyjac jakies fakty i je negowac nie podajac absolutnie zadnych konkretów ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

pasjonat...no to jak nie

pasjonat...no to jak nie czujesz potrzeby dzielenia się swoimi przemyśleniami...to może nie powinieneś czuć też potrzeby wyśmiewania przemyśleń innych...
dlaczego piszesz w co...ja wierzę? to tylko przybuszczenia, tak samo jak na przypuszczeniach opierają się " badania" "naukofcóf"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kazek12

Nauka jest po to, od wielu

Nauka jest po to, od wielu stuleci , aby utrzytmywac populację w ignoirancji i wmawiac populacji, ze świat wygląda jak wygląda, gdy nawet na logo CIA zapisano sentencję , że "świat nie jest taki jak wygląda" , co nie kłóci sie nawet z biblijnymi i nie tylko wiadomościami, że żyjemy w  śrtodku ziemi , a cała nauka ma na celu szukanie prawdy na linią Karmana, zas która umieszczoino stację kosmiczną i wszelkkie teleskopy, aby zbadać co tak naprawdę jest za linią Karmana  czyli w tzw. kosmosie, 
Przekrój wewnątrz Ziemi wynosi około 12.740 km, linia karmana jest na wysokości 100 km nad poziomem mórz i za linia Karma krążą światła oświetlające ziemię w dzień ( Słonce), a w nocy Księżyc, gdy gwiazdy i ich konstelacje  są wyświetlane na firmamencie linii Karmana, a kosmonauci bedący w kosmosie tj. poza linią Karmana nie widzieli nigdy żadnych gwiazd, ani galaktyk gwiazd, których jest oponoc wiele miliardów, a w rzeczywistości  Niebiosa ze swoja linia Karmana jest tylko wyświetlaczem tych gwiazd na swoim firmamencie.
Wszelkie nauki astrologii i astronomii maja nas utrzymywac w ignorancji  i  poklazywac jacy jestesmy mali i nic nie znaczący, gdy w rzeczywistości jesteśmy tak samo silni jak ci co wprowadzają nas w błąd od stuleci.

Portret użytkownika Pebu

Nie było ewolucji - ryba nie

Nie było ewolucji - ryba nie może stać się ptakiem a robak wężem. Wszystkie gatunki zostały stworzone przez o wiele wyższą cywilizację poprzez tworzenie DNA tutaj u nas na Ziemi ! ! Telewizja robi programy na temat czy życie pozaziemskie istnieje, ale po co ? a no po to aby nie uświadamiać ludzi tylko ogłupiać bo w szkołach uczą o ewolucji, a wiadomo, że ewolucja to ogłupianie i „hipnotyzowanie”, a nie nauka. Drodzy przyjaciele.. przecież paprocie z przed 300 mln lat nie ewoluowały i są takie same jak teraz, a człowiek homo sapiens sapiens niby pojawił się 40000 lat temu i ewoluował ? Z czego się pytam z małpy ?... haha. Małpa to zupełnie inna istota, przecież one żyją na tej planecie do dziś ! To nie istoty ewoluowały ale Ziemia została przygotowana do ich ciał. Jeśli ktoś myśli że obce istoty nie istnieją, Ba!, że my jesteśmy najinteligentniejsi, albo że Bóg nie istnieje to śmieję się z niego bo jest głupi jak dziecko, któremu można wcisnąć najbardziej niewiarygodny kit... Proszę Państwa zacznijcie w końcu myśleć. Ile to już razy pisałem tu, że za bardzo ludzie są „dostrajani” do rządzących tą planetą, że nie potrafimy sami pomyśleć jak jest tylko pozwalamy żeby oni manipulowali nami nie dając jak najmniejszego pola do zastanowienia się nad tym jak jest naprawdę i wciskają nam od lat te same brednie… Odnośnie prawdopodobnie odkrytych planet – czy nie widać tego że znowu wciskają nam ochłapy, żeby nie wzbudzić jakichkolwiek podejrzeń ? Przecież od dawna wiadomo że te planety istnieją, a przynajmniej ta jedna zwana Nibiru. Wiadome jest też to, że istniała kiedyś planeta zwana Tiamat, ale została zniszczona w wyniku starożytnych kosmicznych wojen – tak, tak, KOSMICZNYCH WOJEN!, nie piszę tego dla jaj! To są już od dawien dawna potwierdzone informacje moi mili. Świat naukowy to zaledwie kilka procent z tego co tak naprawdę powinniśmy wiedzieć o otaczającym nas Świecie i Kosmosie. Nasi przodkowie pozostawili nam wiele artefaktów z przed tysięcy lat, które informują nas o tym co było i o tym co stanie się powtórnie, ponieważ wiedzieli, że nas czas także nastanie i chcieli nas o tym ostrzec – mówię tu o prawdopodobnie ponownym unicestwieniu ludzkości poprzez wielki Potop lub inną kosmiczną zagładę naszej planety i życia zarazem. Z wspomnianych przeze mnie artefaktów jednoznacznie można wywnioskować, że tu u Nas na Ziemi żyła kiedyś bardzo wysoce zaawansowana Cywilizacja posiadająca zaawansowaną wiedzę przewyższająca dzisiejszą o tysiące lat.

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika Promień

Pebu zgadzam się z tobą.

Pebu zgadzam się z tobą. Zgodzą się z tobą ci, którym chce się trochę poczytać. Wielu to ignoranci, nic im się nie chce, mają swoje koncepcjenie nie poparte żadną wiedzą. Są też tacy, którzy nie chcą wiedzieć, albo nie mają czasu się tym zajmować. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko przycisnąć odpowiedni klawisz, no a potem wyciągnąć wnioski. Ja myślę też że wile osób tu zgląda tylko się nie wypowiadają. 
Kilka moich przemyśleń: "Legendarna Nibiru" - może to już legenda i już nie istnieje, rozpadła się gdzieś w kosmosie, zmieniła swój wygląd. Stała się nie przystępna do zamieszkania, a jej mieszkańcy albo zniknęli, albo przenieśli się na inne planety, albo przystosowali się do ziemi wszczepiając sobie nasze DNA i chcą teraz nami rządzić. Inna koncepcja: mieszkańcy byłej Nibiru krążą na swoich statkach kosmicznych w kosmosie, mając bazy w różnych miejscach, chociażby na księżycu, okradając nas z surowców, energii i innych srodków, czasami za przyzwoleniem rządów za "coś".., pytanie za co? Przystosowali swój organizm do tego aby podróżować w kosmosie. Mogą też mięć taki poziom duchowego i technicznego rozwoju, że pojawiają się i znikają. Nie przeczę, że mogą to być duchy, które bardzo często się manifestują udając kogoś innego, tak, że wiedza na ten temat jest rozległa. Wszystko jest możliwe. Napewno są też duchy dobre i złe, których my nie widzimy. Ale to nie znaczy, że nie ma innych cywilizacji, w internecie aż huczy na ten temat. Poczytajcie sobie o Sumerze. Ciemnotą jest dziś twierdzić, że wszystko to diabły. Może ksiądz o tym w kościele nie mówi, ale to nie znaczy, że kościół się tym nie interesuje i nie wypowiada się na temat innych cywilizacji. I jeszcze, jeżeli ta planeta jeszcze istnieje i cywilizacja, która na niej była, a możemy przypuszczać, że rozmaiwamy o "Anunnakich", to kilka tysięcy lat minęło kiedy mieliśmy o nich ostatnie informacje. Mogą już być na takim poziomie, że zasłaniają swoją planetę przed intruzami i my ich nie widzimy. Nawiasem mówiąc, co my robimy, żeby uchronić naszą cywilizację przed intruzami z zewnątrz, kotłuje się od nich na niebie. A potem sobie powiemy o nie wiedziałem, jaki biedny jestem nikt mnie nie ostrzegł.
Kiedyś miałam informację, że jest to zimny kolos, który otoczy nasz a planetę i pójdzie do innej galaktyki, wywoła ogromne fale. więc można trochę ruszyć łepetynką i pomyśleć: "O ogromne fale, to może sobie jakiś kajak przygotuję, albo ponton, albo będę wiał w góry." Tu mi się przypomina temat 'przebiegunowanie" i koniec świata w roku 2012, wiele osób zrobiło sobie zapasy, wybudowało bunkry, łącznie z różnymi rządami na świecie, myślę, że to się kiedyś przyda. Noe z bibli dostał ostrzeżenie, że ma wybudowac arkę - potop podobno przyszedł 100 lat później a wszyscy się z niego śmiali. Bawcie się, bawcie się dalej w piaskownicy. 
Poza tym myślę, że pewne tematy porusza się po to, żeby ludzie zaczęli myśleć, a nie kpić. jeżeli kpisz to znaczy, że nie myślisz , jesteś ignorantem. Jak cię ktoś ostrzega leje deszcze weź parasol, to go weź, albo zmokniesz. To samo dotyczy Nibiru, czy innych tematów. Mówi się dużo o przebudzeniu ludzkości, poszukajcie sobie coś na ten temat. Dawno wiadomo, że nie wszystko jest ujawniane, ale są jakieś przecieki i dla zainteresowanych otwierają się drzwi, zacznijcie myśleć. Fakt faktem, że niektóre fakty są tak niesamowite, że aż niewiarygodne. Albo będziemy odważni i wyruszymy w tę drogę, albo będziemy trwali w średniowieczu. Słyszałam, że są już urządzenia, które wykrywają kto jest klonem, a kto człowiekiem. Gdzie o tym słyszałam, nie powiem, sami poszukajcie. 
Poza tym na naszej planecie coś się dzieje, wybuchy wulkanów, pękająca ziemia, zmienia się klimat. Pomyślcie o ziemi po której chodzicie, co się tutaj dzieje. nie dość, że nie znamy dobrze naszej planety, to nie znamy siebie, kim jesteśmy, jaka jest historia człowieka. Co zostawimy naszym dzieciom, przyszłym pokoleniom. Dlaczego nikt nas nie chroni przed kosmitami, dlaczego pozwalamy na porwania, na eksperymenty nad nami,  dlaczego nie dbamy o naszą planetę. Wojny, wojny, wojny. Podobno już były kiedyś wojny atomowe, inne cywilizacje, które upadły. Jezeli ktoś z was jest wierzący, to Bóg chce mieć dzieci mądre, które myślą. 

Portret użytkownika kali

Aleś ty chłopie naiwny. Jak

Aleś ty chłopie naiwny. Jak dla ciebie wszystkie bzury z internetu to fakty, to winszuję i powodzenia życzę.
I jeszcze to nieszczęsne nibiru i annunaki, chłopie to ściema dla podjaranych małolatow, nic z tego nie jest prawdą. Bzdury mitomana który na naiwnych zrobił biznes.
Prawisz jak nawiedzony kaznodzieja, a sam powtarzasz kłamstwa. Ładnie to tak?

Portret użytkownika jazon

A w jaki sposób powstały te o

A w jaki sposób powstały te o wiele wyższe cywilizacje ? Z kapelusza wyciągnął je wielki potwór spaghetti ? A rozumiem a potwór spaghetti istnieje wszędzie i zawsze. Zastanów się co jest bardziej absurdalne twoja koncepcja która nie daje żadnej odpowiedzi czy koncepcja Darwina.

Portret użytkownika dąb

jest jedna nieścisłość w

jest jedna nieścisłość w twoim rozumowaniu : skąd się wzięła i jak powstała ta wyższa cywilizacja. Bóg jest poza naszym rozumowaniem bo znajduje się poza naszą rzeczywistością , którą dla nas stworzył. Jego wielkość jest niewyobrażalna jak i Jego struktura .  Tu jest problem czy była ewolucja , czy też jest ona wymysłem szatana by zaprzeczyć istnieniu Boga . Wiadomo , że XIXw to wejście "racjonalizmu" czyli odrzucenia Boga i szukania wszystkiego co zaprzecza Jego istnieniu jak np. teoria ewolucji. Do tego okazuje się że Marks twórca komunizmu był satanistą stąd w ideologii komunizmu jest zaprzeczenie Boga i wszystko co sprzeczne z tradyzjonalizmem nazywane jest postępem chociażby było to wbrew podstawom logiki np. gender czyli kulturowość płci a nie budowa ciała i jego funkcjonalność .  A czy UFO, jak pisał tu Homo Sapiens, jest obiektem obcej cywilizacji czy też sposobem zwodzenia ludzi przez szatana , który może kłamać że nie jesteście sami w kosmosie , że Biblia w takim przypadku nie mowi prawdy o powstaniu świata. Przecież szatan przewyższa nas inteligencją i może nas wieść na zatracenie każdą drogą . Dlatego my ludzie musimy wierzyć bezgranicznie w Słowo Boże bo Dziesięć Przykazań jest nezaprzeczalną odwrotnością zła  i jest drogowskazem dla zbawienia człowieka , który znalazł się na Ziemi by przejść próbę: czy może dostąpić zbawienia. Dla ludzi zagubionych o pewnych predyspozycjach szatan ma odpowiedź  : UFO , sex , pieniądze , władza itd , w zależności do kogo kieruje kłamstwo. Możecie sobie popatrzeć na spodki , na obcych , możecie nawet porozmawiać przez objawienia we śnie o przyszłości świata (?) i wiele innych rzeczy (głupot) , nawet można podrzucić jakieś ciało . Czyż demony nie mogą się materializować lub materializować różnych rzeczy ? Mogą . Ale wciąż nie ma ani oficjalnego kontaktu , ani nie ma radiowych sygnałów od innych cywili . To co opisałem jest jedną z możliwych teorii ale czy to jest prawda to nie wiem . Bóg powiedział , że i tak nigdy nie zgłębimy wiedzy o wszechświecie dlatego lepiej postępować zgodnie ze Słowem Bożym jako drogowskazem życia , niż  żeby po śmierci okazało się że przez swoją głupotę zostać ukaranym i potępionym .       

Portret użytkownika angelraphael

"Bóg powiedział , że i tak

"Bóg powiedział , że i tak nigdy nie zgłębimy wiedzy o wszechświecie dlatego lepiej postępować zgodnie ze Słowem Bożym jako drogowskazem życia , niż  żeby po śmierci okazało się że przez swoją głupotę zostać ukaranym i potępionym"
Ciekawe stwierdzenie.Postępować zgodnie ze Słowem Bożym bo w przeciwnym razie może być kara i potępienie. Czyli co? Strach przed skutkami reinkarnacji? 
Który to z Bogów tak karze i potępia, bo przecież było ich tak wielu? Według mnie zwrot Stwórca jest bardziej na miejscu. Druga sprawa: Kto Ciebie tak straszył potępieniem i karą? KK pewnie? Ja już dawno sobie odpuściłem, bo miałem dosyć tej hipokryzji. Ktoś dobrze namieszał wymyślając dawno temu różne religie. Skutki teraz oglądamy na Świecie. Wystarczy szanować drugiego jak siebie samego bez podtekstów religijnych, rasowych i podziałów na lepszych i gorszych. Nie żyjmy według czyichś zasad tylko według tego co nam serce dyktuje.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Homo sapiens

Pozdrawiam admina, jednak

Pozdrawiam admina, jednak sprawa planety X może przedstawiać się trochę inaczej, to znaczy możliwe, że takowa istnieje ale nie jest tą starożytną o której mówili Sumerowie.

Możliwe że jakiś pojazd typu planety czasami zakłóca orbity planet lub jeszcze coś innego, ale nie jest to starożytne ciało Sumerów, oczywiście ci co śledzą prawdziwe dowody starożytnych wiedzą o czym piszę. Smile
Pozdrawiam

Prawda nas wyzwoli !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika sio

Nie mogę zrozumieć na czym ma

Nie mogę zrozumieć na czym ma polegać niesamowitość tej tezy.
Przecież każdy kto ma drobne pojęcie z astronomii wie,że jest wiele obiektów poza Plutonem jak Sedna np. 200 jednostek ast. to ogromnie dużo i trudno wykryć obiekt nawet taki jak Uran.
Pas Kuipera jest pełen różnych obiektów i pyłu kosmicznego a Oorta jest jeszcze dalej i też są tam obiekty jak komety chociażby

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Nie znam się na tyle na

Nie znam się na tyle na astrofizyce żeby zacząć teraz oceniać pod względem merytorycznym te wiadomości ale wiem że Ci ludzie mają duże uznanie w środowisku, współpracują z najważniejszymi uczelniami na świecie (Harvard, Berkley itp.), dużo publikują w pismach naukowych, więc pseudonaukowcami na pewno nie są.
Może doczekamy wreszcie czasów, w których popularni będą ludzie którzy coś sobą reprezentują, propagują naukę i dają dobry przykład. Już parę takich "gwiazd" naukowców mamy np. Stephen Hawking, Bill Nye, Neil deGrasse Tyson, Aleksander Wolszczan (nieżyjący Kopernik Newton...) i ten trend akurat mi się bardzo podoba że mówią jak jest. Jest to o wiele lepsze od nieletnich p**d ze swędzącą pipą występujących na scenie dla tysięcy takich samych p*zd. Wy swoim podejściem i komentarzemi nie ruszacie świata do przodu.

Portret użytkownika solar

wstyd mi za takich naukowców

wstyd mi za takich naukowców którzy nawet nie potrafią znaleźć wszystkich planet w ukłądzie słonecznym mimo że technologie powinny już dawno odkryć te planety. w innym układzie słonecznym można czegos nei zauważyć ale w tym samym układzie słonecznym nie zauważyć planety? Nioe chcę obrażać naukowców ale dziwi mnie to ze naukowcy zobaczyli tę planetę dopiero teraz.

Portret użytkownika Q...

Juszka ma rację. To nie jest

Juszka ma rację. To nie jest łatwa sprawa jeśli nie wiesz gdzie patrzeć.
Przeczytaj to (nie przepraszam za Wikipedię) https://pl.wikipedia.org/wiki/%28134340%29_Pluton

"Jeszcze na długo przed odkryciem Plutona (w 1930 roku) astronomowie przewidywali istnienie dużego ciała, krążącego poza orbitą Neptuna. Postawiono tezę, że za zaburzenia w ruchu Neptuna odpowiada niezaobserwowana planeta (Planeta X)". 
Parę lat temu, przez Internet przemknęła informacja że żadnych perturbacji dalszych planet Układy Słonecznego nie ma (niestety nie mogę teraz znaleźć źródła ale pamiętam dobrze że coś takiego się pojawiło) a ich  stwierdzanie jest wynikiem błędnych obliczeń.
Tak więc nauka, której wiele "dogmatów" zmienia  się, mniej więcej, co około dziesięć lat,  najbardziej odpowiada na treść przysłowia: "Mylić się jest rzeczą ludzką".
Zapominają o tym ci którzy zaczęli traktować naukę jak religię, choć oczywiście się do tego nie przyznają.

Portret użytkownika m65

Bo oni szukają tylko tego, na

Bo oni szukają tylko tego, na co im się pozwala. Nie myślisz chyba, że przedstawiciele tzw. nauki to "wolne elektrony" i "elektronowe mózgi". Każdy zna swoje miejsce w szeregu i wiesz...równiaj w prawo i szlus. W przeciwnym razie banicja, a jak ktoś twardszy to kończy jak Lepper lub Petelicki.

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak oni szybko zmieniaja w

jak oni szybko zmieniaja w ciagu jedengo roku swoje poglądy Smile piekne jest to że prawda wychodzi na jaw ,że w tej zatwardziałej konstrukcji naukowej dano ludzi którzy potrafia szybko zburzyc ten moloch ,dobrze ze mlodzi ludzie zaczynaja postrzegac wiecej niz tylko nauka ,bo skoro sama nauka mówi o duszy ,bogu ,swaitach równoległych i o tym ze kompletnie nic nie wie i myli sie cały czas ,to wreszcie dano ludzi któzy uzupelniaja wiedze i przygotowują ludzia na to co ma sie zdarzyc ,rozum nie goarnie tego chaosu na ziemi jak zaraz powstanie ,dlatego nauka łaczy się ze śwaitem duchowym aby ludzie zrozumieli że razem z dusza zrozumieja wszytko bo ona wie doskonale po co i dalczego zeszla na ten czas prawdy i budowy nowego czasu ,a skoro większosc ludzi zaprogramowała nauka to teraz sami musza ich odprogramwoać ,taki kolejny absurd tu na ziemi ,jak czują się ci co mówili ze ufo nie istnieje gdy amerykanie opublikowali juz czesc danych o ufo ,jak czuja się ci co nie wierzą w dusze skoro nawet ich naukowcy potwierdzili jej istnienie i jak czuja sie ci co nie wierza w stówrce ,skoro siła wyzsza prowadzi naukowców po za ich program w głowie .Nie jest wazne teraz jak się czują odporgramowani ludzie wazne jest co zrobią z nowa wiedza ,co zbudują ? czy nienawiśc do innych ludzi ?czy zaczna wojne która sie zbliża ? moze to przkona tych co maja jeszcze w sercu nienawisc a w głowie programy przeszłosci :opowiem wam to co wczoraj usłyszałem w rozmowie z opiekunem:"nienawidze ruskich ,żydów ,niemców -krzyczał młody człowiek ,dajcie mi karabin pozabijam wszystkich i będzie spokój ,Masz -powiedzieli w armii idź i zabijaj ,wziął karabin i z nienawiścią w sercu,z nieśmiertelnością w głowie zaczął strzelać ,w głowie myśl zabije was wszystkich i strzelał bez opamiętania i gdy zapadła cisza wychylił sie aby zobaczyć ilu zabił ,aby móc sie tym pochwalić wśród kolegów i nagle padł strzał ,wiedział że kula zmierza w jego stronę a w głowie pojawiła się myśl :JAK TO DLACZEGO JA potem padł martwy .Dusza uleciał do góry do światła i podeszła do opiekuna ,DLACZEGO JA ?zapytała przecież zabijałem wrogów ,broniłem kraju ,przecież byłem nieśmiertelny ,taki młody ? usłyszał OD ŻRÓDŁA OTRZYMAŁES JEDEN PODARUNEK -DAR ŻYCIA ,RESZTE WYBRAŁEŚ SAM ,PYTASZ DLACZEGO NIE ŻYJESZ ?CO BARDZIEJ SZANOWAŁEŚ PODARUNEK OD ŻRÓDLA CZY TO CO WYBRAŁEŚ? JEŻELI SZANUJESZ BARDZIEJ NIENAWIŚĆ OD ŻYCIA TO NIE DZIW SIĘ ZE STWÓRCA ODEBRAŁ CI SWÓJ PODARUNEK MÓJ PRZYJACIELU A ZOSTAWIŁ TYLKO TO CO WYBRAŁEŚ SAM CZYLI NIENAWIŚĆ .GDZIE JESTEŚ BEZ JEGO DARU ? WRACAJ I PRZEKAŻ TO INNYM ,NIE NIENAWIŚCIĄ ZMIENISZ ŚWIAT ALE SWOIM ŻYCIEM i stał cię cud ,chłopak przeżył śmiertelny postrzał ,gdy opowadział to co przeżył ilu z jego przyjaciól w koszarach go posłuchało ? 
dobre pytanie ilu z was posłucha innych a ilu wybierze smierć zamiast pokoju.
 

Portret użytkownika Poison

Skończ wypisywać tu te swoje

Skończ wypisywać tu te swoje bzdury, przecież ten turbobełkot nie ma żadnego sensu. Wynoś się z tym na swoją stronę. Może tacy ześwirowani i pozbawieni rozumu ludzie jak ty zechcą czytać tam te wypociny. 

Portret użytkownika sio

Aronie ja jestem miłującą

Aronie ja jestem miłującą osobą i nie uznaję przemocy.
Od prawie 30 lat nie zabijam - jestem totalnym wegetarianinem.
Kocham ludzi za to kim są a nie z czym się utożsamiają.
Moja duchowa przemiana nastąpiła kiedy przestałem czytać dziwaków z różnych tzw św pism zwanych prorokami.
Bóg otworzył mi osobiście oczy i łatwo rozpoznaję fałsz.
W ostatnim zdaniu grozisz śmiercią tym, którzy nie słuchają.
jesteś fałszywym prorokiem
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

wystawilęs sobie piekna

wystawilęs sobie piekna laurke ,dobrze ze twoje komentarze dokladnie pokazuja jaki rozwój duchowy wybrałes i co naprawde myslisz ,znów nie zrozumiales ostatniego zdania ale to nic dziwnego skoro wybrales mnie na wroga numer 1 ,pytanie dlaczego ? a wiem, bo wszytko co ty mówisz to prawda a to co mówia inni to szajs ,pamietam twoje słowa ,wypowiedziane przez człowieka który przeszedl rozwój duchowy,hahaha ,napisałem ci kiedys że nawet nie wiesz co to zanczy rozwój duchowy ,potwierdzłąes to za kazdym razem swoim komentarzem a ze program w twoje głowie nie akceptuje drogi innych ludzi tylko twoją to wybacz ale ostanie zdanie to pytanie a nie grozenie smiercią a skoro nie wiesz co sie dzieje na swiecie to pozwól ze ci przytocze pare faktów ,wojna będzie wtedy kiedy polacy nie zjednoczą sie aby obalic rzadu ,kiedy dadzą sie kupic waidomosciom w tv że rosja jest zła ,kiedy ich nienawisc skierowana przeciwko rosji spowoduje poligon dla wojsk unii i usa a nasz kochany słowiański naród którego sprzedali wraz z ziemia na której jest ,zostanie posegregowany wałsnie na takich uduchowionych i na tych co naprawde wiedza co to zycie wraz z dusza ,nasza kochana pami premier dala 100 milionów euro ukrainie a raczej kazali jej dac wiec ona dała, tym samym pokazując rosji po której stronie ejstesmy ,a jak myslisz jak zaprogramuja mlodych ludzi do wojny ? jak ich podzielą ? na Znz aż sie gotowali do wojny po ostatnich postach o ukrainie i rosji młodzi polacy wraz z moderatorem wiec patrzac na to co pisali żal mi było tych dusz ,bo ciała i tak zgnija po rowach ,stad od razu otrzymałem taką rozmowe do przekazania tym co sie tak gotują do wojny ,a tak po za tym masz ten sam porblem co popiól ,masz żal że zrobiłes niby wszystko aby rozwinac się duchowo a okazało się ze to komus innemu dali to o czym tak marzyles ,pytanie dalczego tak sie stało ? jak znajdziesz odpoweidz bedzeisz wiedzial gdzie popelniles bład ,
ps odpowiedzi szukaj w sercu nie w rozumie bo tam masz wgrany program ,życze udanych poszukiwań 

Portret użytkownika sio

Aron ja końcem świata żyłem

Aron ja końcem świata żyłem 30 lat temu.
Teoriami konspiracyjnymi 20 lat temu.
Jeżeli chodzi o tzw oświecenie - zachodzi w jednej sekundzie - wiesz tyle ile Bóg niemalże i to jest zawarte w uczuciach bardziej niż teorii - zgadzam się.
Problem polega na tym, że oświecenie to dopiero pierwszy krok pod górkę aż do końca życia.
Nie nawidzisz polski a nie dostrzegasz jednej rzeczy - faszyzm i komunizm - dwa najbardziej diabelskie pomioty zaczęły od Polski i się wyłożyli na niej.
Polacy nie potrafią kalkulować jednakże jak brytyjczycy,którym tak czy owak się dostanie.
Cały bliski wschód już się pali i afryka , w meksyku też się zażynają.
Posłanie miłości brzmi: każdy potem będzie szczęśliwy - po doświadczeniu kary albo ciężkiej pracy nad sobą. Człowiek obecnie nie ma nawet czasu na doświadczanie siebie samego a co dopiero o innych głębszych rzeczach. Posłannictwa to już przeżytek - albo doświadczasz albo tracisz czas.
Nie doświadczysz już poprzez słowa i jeżeli to anioł to zauważysz w jego spojrzeniu coś niesamowitego.
Słowami posługuje się diabeł

Portret użytkownika aron jasnowidz

"Słowami posługuje się

"Słowami posługuje się diabeł" a przeciez sam napisales słowa -oto link do wpisu na moim blogu ,dzisiejsze spotkanie z buddą i piekne słowa o tym jak budowac swoje schodki do nieba http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/   ,znów mówisz za mnie ,że nienawidze polaków itd ,ja w przeciwienstwie do ciebie szanuje drogi wszystkich istot ,i tych dobrych i tych złych ,bez jednych nie ma drugich ,próbujesz nazawac mnie fałszywym prorokiem ,nienawidzącym ludzi a jednak ci ludzie nie słuchają ciebie ,jednak góra nie wyznaczyła ciebie ,zadałem ci pytanie dalczego tak się stało ,dalej uzywasz rozumu zamiast posluchac serca .Nie jestem twoim wrogiem i szanuje ciebie tak jak wszyskie istoty ale to ty zrobiles ze mnie swojego wroga ,tylko dlatego ze mam odwage pisac i mówic inaczej niz myslisz ,inaczej niz cie zaprogramowano ? jezeli tylko daltego mnie osądzasz to znów podkreślasz to ze nawet nie zbliżyłes sie do rozwoju duchowego ,albo zwatpiłes w to co dane ci było przezyc ,ja doskonale wiem co robie ,codziennie przerpowadzam rozmowy z ludźmi i codziennie mam dowody na to co piszę i co robię .Ilu z was pomaga innym ? ilu z was swoimi słowami otwiera im serca ,zapala w nich swaitło ?tłumaczy absurd systemu i absurdy religii? ilu z was tak naprawdę w komentarzach daje serce a nie zatruty rozum ? moze własnie dlatego że ludzie widzą szczerośc ,odwage i prawde je tak czytają ,moze daltego zę przekazy trafiaja do ich serc ,moze dlatego że język duszy jest inny niz jezyk rozumu ,a dlaczego nie podoba się to wielu programom ? bo zywczajnie kazdy porgram został stworzony aby funkcjonwac i kiedy widzi zagrozenie  wóczwas włacza sie sysytem obronny ,agresji ,wyzwisk ,itd tylko jak mozna wyzwac ,obrazić kogos kto doskonale wie kim jest? nie mozna ,dlatego jak widzisz nie odpisuje nikomu wulgaryzmami ,wyzwiskami bo to tylko pokazuje ulomnosc umysłu .brak argumentów do rozmowy ,a mi ich nie brakuje .Za to każda taka rozmowa ,kazdy taki program ,takie wyzwiska pokazują ze to co robimy jest od śwaitła bo onie nie wyzywa ,nie osądza i nie oczernia ono tylko rożswietla mrok gdy budujemy własne schodki do nieba .Gdy światłeka w sercu nie ma siedzimy w mroku i krzyczymy tym co daje nam mrok ,aby ktos pomógl wreszcie się nam z niego wydostać .Stąd jedni krzycza wulgaryzmami a inni mowią przekazami ,ale to tój wybór towja droga zadecyduje jak długie bedą twoje schody do Źródła .a to że nie szanujesz schodów innych ludzi to pokazuje tylko ułmonośc rozumu bo przeciez w sercu masz śwaitełko tylko dodaj troche miłości aby świeciło pełnym blaskiem i wtedy zobaczysz ze kazda budowa to trud i pot  aby wrócic na góre .

Portret użytkownika El Koto

Do sio: DOBRE. A teraz do

Do sio: DOBRE.
A teraz do Arona: To co Aron robisz to zwykły marketing, tu dam ci opis + analizę tego co wyrabiasz robię to dla innych polaków ku przestrodze innym aby nie dawali się ''robić w kona'' takim jak ty:
"Przykladem jest rzekoma komedia filmowa z Charlie Chaplinem pt „Kid” – „Brzdąc”. W tym filmidle, w jednym z epizodów występuje Charlie Chaplin jako ubogi szklarz, który z powodu braku zamówień na szklenie okien cierpi niedostatek i przymiera głodem. Świta mu jednak pewien pomysł, postanawia, że powybija szyby mieszkańcom okolicznych domów i tak zarobi pieniądze. W tym celu posługuje się małym dzieckiem, które dla niego wybija kamieniami szyby w oknach.
Krótko po wybiciu takiej szyby domownik wybiega na zewnątrz i ocenia szkody. Wówczas pojawia się Chaplin-szklarz i poszkodowany prosi go wstawienie nowych szyb.
a
Potem, za tak wykonaną usługę ofiara płaci mu gotówką.
a
Dla goja humoreska tego filmu nie jest ani wesoła, ani ciekawa, mimo umownej przecież fikcyjnej sytuacji abstraktu filmowego, ta nikczemna filozofia wywołuje u niego spontaniczny niesmak. Goj – w przeciwieństwie do żyda – jest człowiekiem i jako taki ma umysł obwarowany zarówno wrodzonym sumieniem, jak i wykształconą etyką czy moralnością. Dokonywanie postępu, awansowanie w osiągnięciach na czyjejś krzywdzie, przez podstawianie komuś nogi jest czymś, co nie jest akceptowane w świecie goja. A jeżeli już – co się zdarza – uczucie takie opanuje czyjś umysł lub żądze jakiegoś goja, to te są skrycie i wstydliwie chowane przed otoczeniem, więc goj takich filmów nie robi, bo tego nie wypada.
U żydów jest zupełnie inaczej, tam żyd podpalacz, który podpala komuś stodołę, zatruwa studnie, demoralizuje nieletnich jest „kimś”. Bo tym albo pozbywa się konkurencji, albo stwarza sobie okazję do interesu, np. do sprzedania wody do gaszenia tego pożaru. Ten ktoś jest u żydów naśladowania godny i też żaden żyd z takimi metodami się nie kryje. Przeciwnie! Chełpi się tym, mówi o tym szeroko i nawet robi filmy, czy jak dawnej pisze święte księgi. Aby tego nie utracić, lecz wszytko dobrze utrwalić i nadać status obyczajowy powtarza to i powtarza, a za każdą powtórką wszystko jest tylko lepsze, no i kolejna pochwala kahału też się liczy.
Ta właśnie scena ze szklarzem Chaplina jest arcykanonem żydowskiego humoru-szkoły zastosowanego na absolutnie poważnie, bo w biznesie czy polityce – a nie mówiąc już o „religii”. To w takim stopniu, że kiedy żydzi zbierają się w jakiejś większej grupie i jeśli jest tylko wolna jakaś sala kinowa do wynajęcia, to na takie spotkanie zamawiają ten film Chaplina jako część mniej oficjalną i puszczają sobie tam te sceny, a teraz nowocześniej, to może i mają to jako skomputeryzowane „teledyski” wyświetlane na gigantycznym monitorze.
Scena, kiedy zwycięski Chaplin inkasując dolary za wstawianie szyb – które wcześniej sam wybił, za pomocą małego chłopca – jest ulubioną kultową sceną każdego żyda. Oglądając zbiorowo ten obraz żydzi siedzący na widowni popadają w euforie, biją brawo, wznoszą okrzyki i czynią podobne kahalne zachowania – scena, gdzie zaraz później, Chaplin-szklarz uciekając przed policjantem, kopie dziecko-wspólnika, nie jest jakakolwiek skazą estetyczną na umyśle żyda.
a
A nie gra żadnej roli to, że któryś z tych żydów widzi tę scenę po raz setny. Jak zaznaczono powyżej, tu nie o film chodzi, czy rozrywkę, a o pokazanie religijnego sakralnego obrzędu zdobywania przewagi nad gojem. W tym filmie Chaplina każdy żyd widzi siebie, w swoim interesie też przecież zbudowanym na wybijaniu szyb gojowi i później szkleniu mu okien – za opłatą oczywiście. I tak praktycznie czy przykładowo: handlarz sprzeda zły towar i klient musi wrócić i kupić nowy, lekarz źle leczy, a i nawet wywołuje następną chorobę, aby móc dalej zarabiać więcej na dodatkowym leczeniu, bankier pożycza pieniądze bez pokrycia w czymkolwiek i dzięki temu ma lepszą szansę zabrać oszukanym klientom dom lub mieszkanie, które było zabezpieczaniem tejże pożyczki, etc, etc. I ten film Chaplina jest multimedialnym zilustrowaniem żydowskiego geniuszu oszustwa, gdzie każdy szklarz czy nieszklarz, a i np. profesor nauk lub biskup stosuje metodę Charlie Chaplina w swoim interesie.
Te straszne wojny, które od stuleci przynoszą krzywdę i cierpienia setkom czy już nawet tysiącom milionów ludzi, są rezultatem takiej żydowskiej, opisanej przez Chaplina prowokacji, która prowokuje narody do wojen wyniszczając tymi nieszczęściami społeczności gojów, a co daje żydom dostanie życie, władzę i coraz to szybszą kumulację kapitału w skali całego globu.

Portret użytkownika aron jasnowidz

nie pokazałes nic innego jak

nie pokazałes nic innego jak swój zatruty nienawiścia do zydów umysł ,dadza ci karabin bedzeisz do nich strzelał ,gdy dostaneisz kulke w swój zatruty rozum ,gdzie on sie znajdzie ? gdzie pójdzie twoja dusza? pisałem o tym wiele razy z bacą ,jak zarpogramowano was na nienawiśc do zydów a nie do tych którzy naprawde wam szkodza ,ale nie bede sie powtarzal ,ty masz program walki ,ja żadnego ,jak przyjdzie wojna bedzeisz mógl go wcielic w czyn z innymi zaprogramowanymi ludzmi ,dołączoy baca i kilku z tego protalu ,a moze stanie sie tak jak zawsze ?kiedy usłysza huk wystrzału schowaja się w piwnicy aby ocalic to co dał ci stwórca? mzoe walsnie na tym polega problem młodych ludzi że potrafia krzyczec w necie a nie potrafia nic zrobic wiecej ,jakos nie było was gdy strajkowali niepelnosprawni ,gdy strajkowlai rolnicy ,górnicy jakos nie potrafiliscie obalic tego rządu skoro w nim siedza sami zydzi .Sprzedali nas z całym krajem a teraz zaprogramowali nienawisc do zydów i rosjan ,licząc na to że wezmiecie karabiny i bedziecie walczyc ,ilu z was jest gotowych zabic? czy jezeli dam ci nóz to podejdzies do zyda i go zarżniesz ? a co zrobi jego brat ,odnajdzie cie i zarznie ciebie i twoja rodzine i taka własnie przyszłosc sobie szykujecie .Zamiast ślepej nienawiści el koto skierujcie swoją energie na tych ktrzóy wami manipuluja ,którzy naprawde wam szkodza ,którzy chca wojny ,chca waszej depopulacji ,system nie wyrabia ,nie udało im sie z wojna religijna to szykuja wojne z rosja ,a do niej potrzebuja slepych robotów i tu w tym kraju takich nie brakuje .ja poczekam az nienawisc wyrznie nienawiśc i gdy rodziny beda plakac zadam  pytanie ?czy są dumni z tego że ich syn mordował innych synów ? dlaczego zamiast miłosci wszczepiliscie mu nienawiśc ?dlaczego nie odróznil wroga od przyjaciela ? dlaczego siedzieliscie i patrzyliscie jak gasnie swiatło w jego sercu a rosnie mrok w jego rozumie ? teraz macie dokladnie to na co patrzyliscie i na co nie zwróciliscie uwagi. został wam tylko płacz ,bo gdy trzeba było mówic to milczeliscie . a chaplina uwielbiam ,szkoda tylko że to co nam pokazął interpretujemy zupełnie róznie ale czas pokaże co będzeicie robic gdy przyjdzie dzien wyboru .

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz baron ja doskonale

widzisz baron ja doskonale wiem co robie i gdzie mam wklejac swoje wpisy ,dotrą one do tych ludzi do których maja dotrzec ,a zaprogramowanych dziecików na nienawisc akurat tutaj nie brakuje ,pozwól ze ja będe wykonywal swoje zadanie a wy bedziecie komentowac jak zwykle po swojemu w stałym cyrku ,w stałej publiczności .oglądnełs terroryste i jezusa i co uwierzyles ? czy to tez za mało i uwierzysz jak sie tobie przysni? czego ci życze .

Portret użytkownika aron jasnowidz

wróc do swojego komentarza o

wróc do swojego komentarza o zorzy nad islandia ,tam masz moja odpowiedz link do tego a o moje przekazy się nie martw ,trafiają tam gdzie mają trafić i od ponad roku pisze to samo o czasach ostatecznych a teraz siedzisz w nich i dalej jestes slepy ,dobrze ze inni je swietnie odczytuja ,ale kazdy bedzie mial swoja pobudke ,ty tez baron ale o tym ci juz pisalem .

Portret użytkownika baca

nawet ze zrozumieniem

nawet ze zrozumieniem prostego nagłówka masz poważny problem - to nie rokuje dobrze w zawodzie klauna...
przeczytaj klaunie tytuł jeszcze raz ale tym razem bez niepotrzebnej histerii to może sie przekonasz na spokojnie, że ani naukowcy niczego nie potwierdzają ani rzecz jasna żadnego zdania nie zmieniają...
badź co bądź to tylko kolejne twoje przywidzenia - czyli coś co już rok temu było do... przewidzenia Smile 

Portret użytkownika aron jasnowidz

bacus kochanie ty moje ,wiem

bacus kochanie ty moje ,wiem ze twoja rola na tym protalu to rozśmieszanie tobie podbnych ludzi i przepraszam cie za to ze troche zamieszalem w twoim cyrku ale jak byłes z mamusią w cyrku to wiesz że tam zawsze jest 2 klaunów ,jeden lata przez całe przedstawienie próbując rożsmieszyc publike z marnym skutkiem a drugi wychodzi tylko kilka razy i za swój wystep zbiera owacje ,wiec skoro juz rola w tym cyrku została podzielona to jak juz piszesz na czacie i pod kazdym postem swoje zarciki a nawet czasami zablyśniesz swoim  postem to nie denerwuj się tak że musisz biegać w kólko przez całe przedstawienie  w swoim cyrku ,,przeciez zawsze mozesz awansowac tylko wreszcie napisz cos takiego aby normalni ludzie chcieli to przeczytać i aby miało to jakąś wartość .no a teraz popisz się mój smutny clownie.

Portret użytkownika b@ron

naukowcy nie mają zielonego

naukowcy nie mają zielonego pojęcia co jest w kosmosie...prawdy dowiemy się jeśli odkryjemy swoje pochodzenie i sens po co tutaj jesteśmy.
do sugesti, że za plutonem są inne planety nie trzeba być naukowcem...zakładając oczywiście, że kosmos istnieje fizycznie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Niestety siedzac na IM jedyne

Niestety siedzac na IM jedyne co mozesz odkryc to ze pora wymienic sprzet na szybszy.
Rozumując po inzyniersku :
Zbadano eter kosmosu w naszym układzie słonecznym na tyle dokładnie że gdyby były inne planety obiekty karły czy gazowe olbrzymy to ta obecność była by zdradzona widmem falowym, badz charakterystyką częstotliwościową tego obiektu a mówiąc w uproszczeniu na paśmie selektywnym dało by sie usłyszeć szum o określonych i stałych parametrach (podróż wiazki radiowej o zmiennej długości fali) jako ze do badan trzena ponad 50 lat w zasadzie mozna uznac ze nasluch w bliskim nam kosmosie dobiega do konca. (5 lat temu uklad sloneczny opuscila 1 audycja telewizyjna wyemitowana na swiecie)
 
Przy tego rodzaju obliczeniach bardzo latwo o niezawiniony blad. Zderzacz hadronow tez juz pokazal cuda, okazalo sie, ze skorygowano nastawy i cud zniknal. A prawie odtrabiono sukces...

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj