Naukowcy starają się rozwikłać tajemnicę dziwnych stworzeń morskich

Kategorie: 

Dziwne zwłoki na plaży w Hiszpanii

Niezwykłe morskie stworzenie, który niedawno został znaleziony na jednej z plaż w Hiszpanii wzbudziło kontrowersje wśród naukowców. Według wielu świadków, stworzenie to wyglądało jak potwór z głębin morza. Być może, tajemnica pochodzenia tego stworzenia mogła zostać wyjaśniona.

 

Wielkość niezwykłego stworzenia, które znajdowało się już na etapie rozkładu wynosiła około 4 metry. Znalezisko zostało określone w mediach, jako "ryba mutant"'. Często padały porównania do słynnego potwora z Loch Ness.  Wrażenie zrobiły zwłaszcza dwa wielkie rogi na czymś, co mogło być głową istoty.

 

Według pierwotnej teorii było to ciało stworzenia nazywanego wstęgorem królewskim. Gdyby nie rogi można by było uznać, że są podobieństwa.  Ale hipoteza ta została jednak obalona. Jak twierdzą ichtiolodzy z University of Florida, dziwne zwłoki to tusza rekina.

[ibimage==18830==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wstęgor Królewski - źródło: wikipedia.org

Specjaliści sami przyznają, że niektóre fragmenty ciała mogą mylić, ale po jakimś czasie staje się jasne, że widać szczątki płetwy ogonowej, a rzekome rogi to kości ramion, które obsługują płetwy piersiowe. Trudno powiedzieć, czy tak prozaiczne wytłumaczenie zostanie przyjęte przez przejętych miejscowych mieszkańców. Jest to przynajmniej jakakolwiek odpowiedź na dręczące tych ludzi pytania.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Rasta4Peace

No ale przecież pod przymusem

No ale przecież pod przymusem nie wchodzisz na dany temat, patrz na tematy i jaki cie interesuje to na niego wchódź a tych które cie nie obchdozą nie neguj czy to takie trudne? Mi akurat artykuł się podoba, tak naprawde nic nie wiemy o glębinach oceanów kto wie może są jakieś podwodne laboratoria genetyczne istot o których nic nie wiemy.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Zenek

E tam, przecież to od razu

E tam, przecież to od razu widać, że to sardynka GMO a kto twierdzi inaczej to cyklista, homofob i zapluty karzeł reakcji wkładający szprychy w rozpędzoną lokomotywę yewropedalskiego sukcesu gospodarczego.
 
Dziś w dobie zdjęć i portali jest trudniej ukrywać takie znaleziska ale dawniej to by wzieli spychaczem do morza i by tłumaczenie "było podobne jak powyższe". A wszelkie osoby wypatrujące czy morze takich szczątek ponownie by nie zwróciło byłyby spisywane za "zakłócanie ustalonego obietnicą demona yahwe światowego porzadku". Proste, nie?
 
ZOMO wiecznie żywe, Adolf Mojrzesz nie umarł. A ludzie to przecież tylko bydło od płacenia podatków i umierania w wojnach swoich Panów. Ciekawe kiedy nasze lokalne szczekaczki zaczną trąbić o zobowiązaniach sojuszniczych i konieczności umierania za Biblijną Bestię czyli nazistowski Zion bo to macie jak w banku jak amerykanie poddadzą się wywieranej, przez "zatroskanych syryjskimi złożami ropy" nazioli, na nich presji i napadną na Syrię. Wrzask "dręczonych żydków" będzie się wydobywał nawet "spod szpar w podlodze" a nie tylko "zza dzwiczek lodówki". "ZION w potrzebie", "ratuj ZION", "NAZIZM musi wygrać" - przecież to jest tesowaną od dziecka w I-Podowej ynteligiencji powinnością wobec swojego dobrodziejnego pana, nie Mięsko Armatnie?
 
Pomierzcie się, poważcie, trumne sobie sprawcie. Zróbcie wszystko by rodzinie było łatwiej zidentyfikować wasze zwłoki. Tylko "poprzez śmierć za ZION wiedzie droga do raju". Tak to stało w "Żołnierzach Kosmosu" nie? A wy chcecie być "przykładnymi trupami" tfu "bohaterami wojennymi" nad zwłokami których kolejne pokolenia nazistowskich polityków będą ronić co rocznica hektolitry swoich judaszowych łez tak jak to obecnie czynią nad mogiłami Powstańców Warszawskich sami ich wcześniej z zimnym wyrachowaniem wydając bezbronnych na rzeź. Bo wcześniej kazano  AKowcom CAŁĄ zgromadzoną broń wyprowadzić z wWarszawy do Kampinosu. Z GOŁYMI RĘKAMI MIELI SZTURMOWAĆ STANOWISKA POINFORMOWANYCH PRZEZ "londyńskich zdrajców" NIEMCÓW. Wszyscy wiedzieli o DACIE WYBUCHU TEJ RZEZI. Wiecie o tym? Nie bo to TAJEMNICA. A yahwe kocha plugawić świat gojowską krwią. Waszą krwią. Nakarmicie go bezmyślnie dając się na cudzej wojnie jak to gojowskie bydło SZLACHTOWAĆ?
 
A tak, przecież myslenie o własnej przyszłości czy szczęściu to MYŚLOZBRODNIA i NAJGORSZY ANTYSEMITYZM, nie? A wy chcecie być "przykładni". Tak jak te ludzkie zombi z EQUILIBRUM. Tylko się nie zdziwcie jak wytęskniony "raj" okaże się "wersją demo", niach, niach, niach.
 
Z tej planety jest tylko jedna droga do raju i wiedzie ona poprzez "ręce Króla z Krakowa". Szukajcie aż znajdziecie takiego po znajomych. ;p
 
 
 
 
 
 
 

Skomentuj