Naukowcy z University of California twierdzą, że "zakamuflowani" kosmici żyją wśród nas

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego zaproponowali niezwykłą hipotezę, która sugeruje, że kosmici od dawna żyją wśród nas w charakterze obserwatorów. Oczywiście, nie ma na to stuprocentowych dowodów, ale według starożytnych źródeł, w tym Biblii, nasza planeta była odwiedzana przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji, od momentu jej powstania.

 

Teoria nie jest nowa i już w 2000 roku na wspomnianym Uniwersytecie odbyła się konferencja prasowa profesora Jonathana Malkinsona. To właśnie w jej trakcie ogłoszono sensacyjną wiadomość, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji już od dawna żyją wśród ludzi tylko przybrali ludzką postać i przeważnie nie możemy ich odróżnić od nas samych. Celem takiej infiltracji miałyby być badania, które można nazwać "etnograficznymi".

 

Tak zwani podmieńcy mają rzekomo ściśle monitorować każde nasze działania. Zwraca się też uwagę, że przypadki dziwnych spotkań z nietypowymi, jakby sztucznymi ludźmi, odnotowywano już w wielu krajach świata. Istoty te ukrywają swą prawdziwą naturę dzięki nieznanej nam wersji kamuflażu.

 

Z kolei fizyk Adrian Kent, z Perimeter Institute w Kanadzie, przekonywał, że według zapisów historycznych, kosmici byli na Ziemi praktycznie od początków jej stworzenia. Niezbity dowód, według kanadyjskiego naukowca, można znaleźć w Księdze Rodzaju, gdzie Jakub opisuje swoją konfrontację z Najwyższym.

Niektórzy wierzą w to, że obcy przebywają wśród nas stosując metodę zmiennokształtności. Sieć Internet jest zalana nagraniami wideo przedstawiającymi znane osobowości, których twarz nagle zmienia się, tak jakby na chwilę tracili zdolność perfekcyjnego kamuflażu.

 

Oczywiście mimo, że na temat infiltracji Ziemian przez UFO wypowiadają się poważni naukowcy, większość tak zwanych sceptyków woli poczekać na to, aż będzie to na tyle oczywiste, że istnienie obcych zostanie ogłoszona w wieczornych wiadomościach.

 

Kwestia tego, czy takie stanowisko można uznać za zbyt naiwne pozostaje kwestią sporną, niemniej warto pamiętać, że opowieści o ludzie Wirakoczy, Annunaki czy Nefilim mają ze sobą wiele wspólnego. Jeśli uznać, że Obcy rzeczywiście chcieliby poznać naszą cywilizację od środka, to czy podszycie się pod jednego z ludzi nie byłoby idealnym rozwiązaniem ? W dzisiejszych czasach, gdy ludzie są stale zabiegani i bezwiednie idą przed siebie gonieni przez pracę i obowiązki, kto normalny zwróciłby uwagę na przechodnia, który zachowuje się jakby był nie z tej Ziemi ?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Obserwator1971

Po czym poznać inną

Po czym poznać inną inteligencje czyli obcych, normalnie jest to niemożliwe należało by znać taką osobowość conajmniej 40 lat i być bardzo blisko niej, a jest to nieprawdopodobne. Ale podaję wskazówki:
1. Wiąże się tylko z jednym odmiennym osobnikiem góra na 10 lat.
 a. płodzi tylko jedno dziecko
 b. najważniejsze jest dla niego potomstwo dba o dziecko w każdym zakresie, oraz o jego potomstwo czyli wnuka     lub wnuczkę
 c.pozostawia partnera lub partnerkę po maksymalnym okresie 10 lat, jednak bedąc blisko rodziny cały czas,      pozwala na związki drugiej strony i nie ma przeciwko temu żadnych zastrzeżeń wręcz całkowicie akceptuje taki    stan rzeczy, pomagając cały czas matce i dziecku oraz wnukowi lub wnuczce.
2.Jako nienaturalne i dla tej osoby "obrzydliwe" nie wiąże się poraz kolejny z innym osobnikiem ludzkim
 a. jest całkowicie aseksualny, nie korzysta z kontaktów seksualnych jest obojętny wobec płci przeciwnej i także  własnej, nazwać to można całkowitą aseksualnością i impotencją.
 b. całkowity brak zainteresowania życiem seksualnym można nawet określić to jako brak empati, obrzydzenie  zdegustowanie, całkowicie zdegustowany osobnik nie możliwy do "poderwania" przez człowieka
3. Brak empati osobnik taki podchodzi do katastrof czy innych nieszczęść bez emocji całkowicie obojętny.
4.W pracy obojętny faktycznie to on jest górą bo mu nie zależy, pracodawcy daje do zrozumienia a nawet  manipuluje pracodawcą że to on jest po to żeby szef zarobił.
5. Nie udziela się w związki koleżeńskie w pracy wie że ma przewagę lekceważy kolegów współpracowników , jako gorszy gatunek ale nie daje tego odczuć, pracodawca ma jakiś wewnętrzny respekt i szacunek przed nim.
6.Apolityczny jego zadaniem nie jest wiązać się z daną społecznością , jego zadaniem jest przygotować grunt  pod eksterminację populacji rdzennej.
7 Wszystko do czego dąży i robi ma jeden cel przetrwanie jego gatunku , kosztem eksterminacji słabszych osobników innych egzotycznych cywilizacji.
8. Jego potomkowie dzieci i wnuki według niego i jego zwierzchników, i całego wyższego społeczeństwa całej rasy są traktowane jako gatunek dominujący.
Jako obserwator przestałem się zgadzać z tymi celami już dziesięć lat temu, jednak ja nic nie mogę z tym zrobić wszystko zależy od gatunku ludzkiego. Po trzydziestu latach stałem się człowiekiem choć wiele niema w mojej osobie z człowieczeństwa. Pokochałem mój dom ale nic wiecej. Kocham mój drugi dom ale go nie obronię. Nie jestem w stanie go obronić. Wy musicie go obronić jak , zwierciadła wklęsłe, lasery zrównoleglone, promieniowanie ultrafalowe zrównoleglone , HA HA HA ALE WAS WKRĘCIŁEM czy na pewno.

Portret użytkownika ekscelencja

Obcy żyją na Ziemi. Mają

Obcy żyją na Ziemi. Mają swoje podziemne bazy w górach naszego świata oraz pod Antarktydą a może i pod wodą oceanów. Posługują się bardzo zaawansowaną technologią i usiłują dążyć do genetycznego podobieństwa z ludźmi. Stąd porwania i eksperymenty z pobieraniem materiału genetycznego. Ponieważ tu żyją więc zależy im na istnieniu planety. Dlatego ingerują tam gdzie powstaje zagrożenie dla planety. Są tu od bardzo dawna i chyba ludzi nie lubią ale jesteśmy im do czegoś potrzebni. Mają swoje bazy na księżycu i być może nie tylko. Być może że rządy państw współpracują z nimi. Obserwuję że ludzi przygotowuje się do uświadomienia im tego faktu. Stąd wprowadza się mnóstwo symboliki z nimi związanej. Można to zauważyć - obecnie bardzo popularne sowy(duże oczy, obserwacja) w postaci wisiorków, obrazów na ubraniach, wystawach itp. I czy to nie przypadek że sowa jest symbolem Bohemian. Świat symboli dla rządzących jest bardzo ważny bo kryje się za tym wymiar energetyczny.Kiedy ludzka percepcja oswoi się z takimi obrazami, widok twarzy z takimi cechami nie będzie wzbudzał trwogi. Można doszukiwać się innych objawów tego oswajania. A poza tym jest tak wiele filmów, zdjęć pokazujacych przeloty obcych pojazdów że można odnieść wrażenie że oni się nie kryją ze swoją obecnością. Tylko ludzie faktycznie czekają aż im się to powie w lemingowych wiadomościach. Ale najwyższy czas obudzić się bo zasłona już się zaczęła odsłaniać. Pozdrawiam. E.  

Portret użytkownika sirmatthew

"Sieć Internet jest zalana

"Sieć Internet jest zalana nagraniami wideo przedstawiającymi znane osobowości, których twarz nagle zmienia się, tak jakby na chwilę tracili zdolność perfekcyjnego kamuflażu." Przykłady ? Jakieś linki do tych filmów ?

Portret użytkownika aa

no dobra istnieją wśród nas.

no dobra istnieją wśród nas. Ale czym róznią się w środku. Jesli sa maszynami to przy sekcji nieszczęśnika, ktory zginął w wypadku, lekarz by zobaczyl, że to nie człowiek.( Sorry ale nawet kosmita może miec pecha). jeżeli są gadami to też będą się róznić. Albo choćby i w kodzie DNA (bardziej rozbudowany itp). Pytam czy moga mieć aż takie wplywy, ż e kazdy przypadek zatuszują ? Myslę, że jezeli juz to raz na jakiś czas. (odleglóść robi swoje) odwiedzają nas i patrzą w czy6m nam pomoc aby pchnąć nas w rozwoju. Kiedyś byliśmy poligamistami i wierzyliśmy w wielu bogow. Not to ci od JAHWE np. nauczyli nas wiary w jednego boga i posluszeństwo,. Dali nam 10 przykazań. Nadal jednak nie byliśmy prawdziwymi ludźmi to jezus nauczyl nas przykazań milosci. No ale ludzie nawet to schrzanili nawracając na siłę. Ci źli bojąc się rozwoju jednej wielkiej religi milości stworzyl,i podrobę w osobie mahometa i w jego "religi" gdzie nawracanie silą bylo z urzedu nakazane. Może za jakiś czas przyjdzie ktoś od Jezusa i poiwe panowie i panie coście popsuli moje przeslanie i nadal sa wojny itp. Chyba musimy zakończyć te waszą zabawę zanim sami sobie zrobicie krzywdę. A może jednak prawdziwy Bóg objawiał sie tak aby na poszczególnym etapie rozwoju ludzkosci byl zrozumialy jako Bog i dlatego pokazywal sie lub swoich aniołów w sposob materialny , namacalny. Kto to wie. Może więc kosmici nas odwiedzali a może Bóg i jego aniołowie. Tak czy siak mamy być dobrzy aby nas nie zniszczono, aby nie zakończono przedwcześnie eksperymentu pod nazwą cywilizacja człowieka na ziemi.    

Portret użytkownika H.R.

No to zastanówmy się, czy ta

No to zastanówmy się, czy ta teza o kosmitach „ukrytych” wśród nas ma w ogóle sens. Kosmita – to ktoś typu „Człowiek Myślący”, z tą różnicą, że na dużo wyższym poziomie inteligencji, wiedzy, nauki i techniki. Po co ten kosmita szwęda się po Ziemi? Nikt z tych uczonych nie stara się odpowiedzieć na to podstawowe pytanie. Po co? Najbardziej sensowną odpowiedzią wydaje się: po to, aby wydobywać potrzebne mu na eksport do siebie surowce naturalne. Tak jak jego poprzednicy, lub przodkowie robili to dziesiątki, setki, a nawet więcej tysięcy lat temu. Są na taką działalność dowody na naszej planecie. No, dobrze, tylko skoro przylatuje na naszą planetę, jak na jakąś platformę wiertniczą, do roboty, to po kiego grzyba ma się „przebierać” za Ziemianina ???! Po to, żeby swoimi podmieńcami obsadzić stanowiska rządowe w różnych krajach? Po to, żeby doprowadzić do utworzenia rządu światowego, jak to niektórzy twierdzą? A po co mu to, skoro nie potrafimy nawet zauważyć miejsc, w których prowadzi przemysłowe wydobycie? Skoro tak łatwo kamufluje rejony swej rabunkowej eksploatacji (np. mega hologramami gór), to po kiego grzyba mu kontakty z tą prymitywną intelektualnie rasą, która przy nich jest jak małpy, lub słonie ??? Nonsens. Czy człowiek lądujący kiedykolwiek na obcym, nieznanym lądzie, lub wyspie zajmował się takimi pierdołami, jak nawiązanie przyjaznych stosunków z przywódcami lokalnych stad słoni, lub małp, aby łatwiej mu było eksploatować złoża? Czy przebierał się tam za słonia, lub małpę, aby sobie porządzić w ich stadzie? Czy kiedykolwiek człowiek stosował takie podchody w stosunku do zastanych tam innych, ale prymitywnych ludzi??? Owszem, tak, ale jedynie w początkowej fazie eksploatacji i jedynie z tego powodu, że nie dysponował techniką wyprzedzającą tubylców o setki tysięcy lat. I zdarzało się to tylko czasem, bo taki Kolumb, czy Cortez nawet nie próbował się obcyndalać, tylko walił z okrętowej armaty we wioskę na „powitanie” i nie pytali nikogo czy im wolno. Jak z powyższego widać, Ukrywanie się kosmitów i jakieś „przebieranie się” za ludzi i polityków jest pozbawione nawet naszego, prymitywnego jak na kosmos, sensu. Po co cyndolić się z małpami, skoro można je najwyżej odgonić od szybu, a jak są namolne, to je zmieli maszyna wydobywcza i znikną bez śladu, a inne małpy będą między sobą bredzić o jakimś „wniebowzięciu”, albo „wzięciu przez kosmitów”. Po co mieliby sobie zadawać tyle trudu z zabobonnymi prymitywami, którzy są ciągle na etapie jakiegoś „Jezusa”, „Boga” i aniołów???? Pytanie, po co „uczeni” wymyślają takie teorie? Może po to, aby winę za knowania swoich rządów zrzucić na jakichś „onych”, tym razem z kosmosu, bo do tych „onych” kosmicznych, to nijak się ta ziemska tłuszcza nie dobierze w razie rewolucji i prawdziwi, ziemscy „oni” będą bezpieczni??? Może po to ??? Chyba jednak, po to.

Portret użytkownika nobody

Bo widzisz, we wszechświecie

Bo widzisz, we wszechświecie (poza naszą galaktyką) obowiązują prawa i normy, których wymogiem koniecznym jest stosowanie przez takie "wyższe" od nas istoty, które przybyły jako "goście" na nasza planetę. Tylko ludzią wydaje się arogancko, że są Panami.

Portret użytkownika ojtamojtam

Echh, psujesz taką piękną

Echh, psujesz taką piękną wizję, że na Ziemi ląduje wspaniała rasa UFO i z szacunkiem pytają się nas o wszystko, a my możemy wyrazić zgodę lub nie, w stylu:
UFO:: czy możemy porywać Wasze kobiety, zapładniać i w ogóle pobadać?
My: Spoko, ale wybierajcie te brzydsze.
UFO: Fajnie! A możemy zabrać Wam też trochę krów w różnych celach?
My: Spoko, ale wybierajcie te brzydsze.
I tak nikt nie pamięta nawet jaki był los Indian, żeby tak nakreślić relacje między cywilizacjami...

 

Portret użytkownika Z autopsji

W kosmosie istnieje takie

W kosmosie istnieje takie pojęcie jak dobro czy zło. Myślę, że wpływy na ziemii chcą przejąć Ci źli kosmici nastawieni na Nasze zniszczenie czy przejęcie planety wraz z jej zasobami naturalnymi. Niestety, ale Ci dobrzy obcy na to tak łatwo nie pozwolą. Jesteśmy gdzieć "między młotem, a kowadłem". Tu jest cały ten zmyślnt szatan czy anioł. To właśnie tak ludzie dawniej wyobrażali sobie walkę dwóch sił kosmosu. Niebiańskie istoty niematerialne chcą Nam pomoc przejść przez tą trudną bolesną drogę.

Portret użytkownika Paczałka

Nic w tym dziwnego, że ludzie

Nic w tym dziwnego, że ludzie są hybrydami. Połączniem małpy z kosmitą. Od dawien dawna jesteśmy królikami doświadczalnymi. Fajnie to sobie teraz Ci pseudo zakłamani naukowcy tłumaczą. Tak wiem. Prawda boli...

Portret użytkownika x234

To może być prawda,ponieważ

To może być prawda,ponieważ sluchając nie których ludzi ma się wrażenie,że wyrwali się z kosmosu,sądzę,że sami kosmici,którzy upodobnili się do nas zapomnieli już,że są kosmitami.Oni obserwują tak jak redaktor tu pisze tylko nie wiedzą po co i dlaczego.

Portret użytkownika DRON

Dopóki to nie "zostanie

Dopóki to nie "zostanie podane w wieczornych wiadomościach",autor artykułu musi zadwolić się moim obnażeniem.Jestem "kosmitą"i to kosmopolitą.A kosmopolitą dlatego ,że nie potrafię zliczyć gatunków stworzeń rozumnych i istot u których żyłem lub egzystowałem.

Portret użytkownika Mick

Oczywiście że są wśród nas,

Oczywiście że są wśród nas, ameryki to oni nie odkryli i nie są to żadne upadłe anioły tylko archoni, te istoty które wyglądają jak ludzie są po prostu na ziemskie tłumaczenie bio robotem który nie posiada prawdziwej duszy,tylko sztucznie z modyfikowana i odpowiednio zaprojektowaną, by służyć im. Dla ludzi brzmi to jak science fiction a dla nich jest to normalna technologia jak dla nas wiele urządzeń codziennego użytku. Problem polega na tym że człowiek jest zbyt bardzo zaopatrzony w siebie aby mógł dostrzec że nie jesteśmy najbardziej inteligentnymi istotami na tym świecie... Lub może po prostu strach przed tym że ktoś albo coś może być potezniejsze?

Portret użytkownika Io600

Ten artykuł przypomina

Ten artykuł przypomina sposób, w jaki zagajają świadkowie jehowy, no bo nie ma dowodów, jednakże w biblii jest napisane... Właściwie nie wiemy jaka będzie pogoda za miesiąc, ale.. czy nie chciałby pan poroznawiać o Chrystusie?

Portret użytkownika debet

Tak jasne ci naukowcy to

Tak jasne ci naukowcy to chyba na usługach NWO żeby wspierać teorie o reptilianach niech lepiej jadą do egiptu i badają piramidy od nowa ten oszust hawass narobił niezłych szkód

Portret użytkownika pulsar

Pewnie, że "zakamuflowani

Pewnie, że "zakamuflowani kosmici" mieszkają wśród nas.
Są tu od początku ludzkiej rasy.
To niewidzialne istoty duchowe, wzane upadłymi anielskimi demonami.
Potrafią tworzyć dowolne zmiennokształtnie twory widoczne dla naszego oka.
Wszelkie holograficzne postacie demonów i przeróżnych stworów i bóstw, czynione przez nich ich mocą, na wieki utrwalały mitologię wierzeń dawnych ludów. Dziś udają obcych z innych planet, czy imitują statki UFO. Ale głównie nadal wprowadzają w błąd ludzkość czyniąc objawienia religijne i cuda, dzięki którym odbierają od ludzi cześć i chwałę.

Portret użytkownika arka

Henoch, którego z pewnością

Henoch, którego z pewnością masz na myśli to nie syn Kaina lecz potomek trzeciego syna Adama i Ewy - Seta. Był on siódmym po Adamie patriarchą
Chodził z Bogiem, był wzięty do nieba, pokazane mu zostały miejsca przebywania dusz, upadłych aniołów, nieposłusznych gwiazd itd. Opisał zachowanie Aniołów którzy mieli opiekować się ludzmi, aniestety swoim zachowaniem dopuścili się nieposłuszeństwa wobec Najwyższego. Nauczyli ludzi pisma, wyrabiania metalu, wyrobu broni, nauczyli kobiety
makijażu,czarów itd
w swojej księdze Henoch opisał czasy ostateczne, które w opisie bardzo przypominają to co się dzieje obecnie...;/
Na koniec Bóg zabrał go do swego królestwa, nie pozwalając mu zaznać śmierci na Ziemi
Polecam wszystkim Księgę Henocha. Zawarte w niej informacje o układach planet  dopiero teraz uczeni są w stanie potwierdzić
Ciekawym jest fakt , że księga ta wchodziła wskład ksiąg natchnionych Hebrajczyków.Nawet apostołowie znali jej treść. Kościół Powszechny niestety nie zaliczył jej do kanonu ksiąg Starego Testamentu
Ale i to przewidział Henoch w swojej księdze...

Portret użytkownika jaa

wydaje mi się, że tacy, inni

wydaje mi się, że tacy, inni niż ludzie, o ile są i mają możliwości to mogliby nie tyle kamuflować się w ludzkich ciałach ile po prostu adaptować się do danych ludzi poprzez zagarnięcie psychiki. Chociaż mogą być i tacy i tacy. Ale zawładnięcie psychiką, która jest dość podatna jest chyba łatwiejszą formą. Można w razie czego wycofać się i zostawić takiego człowieka samemu sobie. Tak zwane opętania lub inne tego rodzaju oddziaływania są jakby trochę znane i nieraz opisywane. Taki "opętany" może być chyba zawładnięty przez różnych "kosmitów". Niektórzy mogą być zawładnięci przez takich dbających o ludzi a inni przez takich wprost przeciwnie. Ale też może być tak, że to ludzie sami poprzez jakieś nieznane sobie więc trochę przypadkowe postępowanie wkraczają na jakieś dodatkowe ale swoje własne płaszczyzny i nieznane dotąd funkcje. Bo niby jesteśmy ludźmi ale to może być taka aktualnie dostępna genetycznie forma. Coś jak transformers. Inne ustawienie genów może może zrobić z nas na przykład siłaczy albo geniuszy albo kogoś innego. W końcu skoro jaszczurce może odrastać ogon to być może nam też mogą wyrosnąć na przykład skrzydła.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex3

Irytuje mnie pogląd, jakoby

Irytuje mnie pogląd, jakoby "obcy" przylatywali z kosmosu. To jest manipulacyjne kłamstwo. Oni są tak samo mieszkańcami naszej planety jak my, tylko istnieli tutaj na długo przed człowiekiem.
Opanowali podróże kosmiczne, gdyż są spadkobioercami Administratorów Wszechświata i naszymi hodowcami. Ci, którzy są pomiędzy nami i kontaktujący się i korumpujący rządy państw to nasi najwięksi mistyczni wrogowie.
 Zalecam daleko idącą powściągliwość co do charakteru tych kontaktów i do samych istot.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Czy kiedykolwiek jakaś z tych

Czy kiedykolwiek jakaś z tych istot powiedziała prawdę ?. Przejdźmy się do pierwszej lepszej księgarni - znajdziemy tam dział poświęcony new age a w nim mnóstwo książek poświęconych przekazom medialnym (fachowe słowo channeling). Szacuje się że na całym świecie wydano już miliony tytułów traktujących o kontaktach z kosmitami, galaktycznymi admirałami, białym bractwem, w niebowstąpionymi mistrzami, plejadanami, orionidami, zeta reticulanami i wiele wiele innych. Są nawet poradniki jak stać się takim medium !!!. Od czasów sióstr Fox (tak, to te od stukającego stolika) przejawia się ten sam wzorzec - pobudzanie energii, kierowanie energią, otwieranie się na energię, energia, energia i jeszcze raz energia - o tym mozna byłoby pisać i pisać. Mój "ulubieniec" niejaki D.Icke regularnie wchodzi w kontakty z tymi istotami a te przekazują mu pewne informacje, które są niczym innym jak powielaniem tez teozofów. Przykładem może być teza Icke o siedmiu promieniach ewolucji, o roli boga słońca (słoneczny logos teozofów, który jest niczym innym jak energią lucyferyczną co zdradziła Bławacka w Izis Odsłoniętej). Tak proszę państwa i tutaj dotykamy fantastycznej sprawy - otóż mamy do czynienia  z tym samym źródłem informacji - Bławatska - Bailey - Icke: to same źródło tylko inaczej określone, nazwane.
Oczywiście każdy niech robi co chce, każdy ma swoje życie i sówj cyrk. tNie fair jest to, że owe istoty przedstawiają nam tylko jedną stronę medalu a my łykamy to bez zastanowienia jak prawda objawiona i kolportujemy dalej zarażając owym wirusem.
 
Co do plejadan. Śledziłam uważnie ów temat. Nie będe rozpisywała się bo to długi temat. Media twierdziły że mają kontakt z istotami z Plejad, które przesyłają posłanie do ludzkości itd itd. Po pewnym czasie naukowcy stwierdzili, że to bzdura bo w układzie Plejad nie ma żadnej planety zdolnej do życia. I wiecie co się stało. Stało się coś niesamowitego - istoty te zaczęły mówić (ustami mediów), że oczywiście nie chodzi to o fizyczne Plejady tylko o ich wymiar duchowy, a więc żyją sobie w innym wymiarze. I tutaj popełnili największy błąd - jak jehovi dopasowali swoją filozofię do danej sytuacji...
Tyle ode mnie...

Portret użytkownika zibi1973

Och ci sceptycy chcą usłyszeć

Och ci sceptycy chcą usłyszeć w wieczornych wiadomościach,usłyszą jak ich trumna będzie wsuwana do ziemi,nie liczę że wreszcie się pokarzą,jakby w oczach wyglądali ci poważni co chichrają się na ten temat,jak są w śród nas to może i na innymmedium też są ,zawsze chciałem spotkać kogoś z innej planety,taka pamieć z dzieciństwa super film  E.T., a może spotkam oko w oko i prosto w twarz ?

Portret użytkownika aron jasnowidz

Nie tylko są wśród nas ale

Nie tylko są wśród nas ale też są pod nami ,nad nami i w niektórych z nas ,powoli przygotowują ludzi na to co nie uniknione,na spotkanie z nimi ,teraz gdy rozmawiają tylko z niektórymi ,reszta neguje to bo nie mogą znieść ze wyznaczono innych a nie ich ,a sposób na kontakt jest prosty wystarczy pozbyć się napuszonego ego ,zrozumieć ze to nie wy decyduje cie o kontakcie ,zamienić butę ,pychę ,próżność na skromność i pokorę ,dodać do tego wiarę w źródło ,duszę ,uwierzyć że oni istnieją i swoim życiem pokazać że tworzyć i dobra pozytywna energię ,a potem poczekać na kontakt .Na moje blogu opisuje spotkanie z Nubirianinem ,admin nie dopuszcza moich artykułów ale tam znajdziecie rozmowę z obcym .opisuje świat w którym żyją ,opisuje świat we wnętrzu ziemi w którym żyją z innymi rasami ,opisuje drogę ewolucji swojej rasy oraz to jak naczelni oszukują ludzi oraz rasy obce dobre .ponieważ wielu z was uważa się za bogów i myślą że skoro im się nie pokazali tzn ze innym tez nie a prawda jest taka ze oni widzą inaczej nas ,widzą nas razem z naszą powłoka energetyczna czyli aura i po tym poznają czy dana istota jest gotowa na kontakt i czy będą mogli się z nią połączyć ,a ponieważ wielu nie wierzy w aury ,nie dba o nią, dlatego zostaje im tylko patrzeć i słuchać jak inni już z nimi rozmawiają .nasz świat to świat materii i energii z naciskiem na materię ich dąży do oderwania się od materii ,dlatego uczą się widzieć ,czuć energię i jej postrzeganie zapewnia im dokładne widzenie danej istoty ,my natomiast dopiero jesteśmy przed uwierzeniem ze to energia stanowi źródło i cel wszechświata ,a oni będą tylko lekcja która będziemy musieli zaliczyć aby rozwijać się dalej .

Portret użytkownika aron jasnowidz

no wychodzi na to ze musze mu

no wychodzi na to ze musze mu podziekować Smile że dba o moje dobro , Smile ale cóż jedni wciąż zadają pytania w kólko o to samo a inni znają juz odpowiedź i je publikują i ci co chca znaleźć odpowiedzi znajda publikację reszta będzie czytac o kolejnych odkryciach naukowców i znów tworzyc bzdurne teorie o ufo ,pamietasz jak napisałem wam ze w tym roku powiedza o wszytkim o czym pisze ze potwierdza dokaldnie to co pisze i masz kolejny dowód ,powoli wprowadzają niedowiarków w śwait o którym nukowcy dawno wiedzą ,w tym roku ogłosili że mamy dusze ,alternatywne wymiary i wszechśwaity ,inne rasy typu syrena ,krasnale ,elfy ,że zyjemy w matrixie ,wiec czeka nas jeszcze ogłoszenie ze budowa ziemi jest inna niz mówili ,ze w ziemi moga istniec podziemne swaity ,że wulkany są połączone ,że jądro ziemi to wirująca skała magnetyczna a nie lawa ,że budowle takie jak piramidy budowali obcy ,że energia ziemi wystarczy dla wszytkich i nie trzeba wegla ,ropy i gazu, że religia sie myli ,że wszechbyt jest jeden ,że medycyna powinna leczyc ciało energetyczne a nie fizyczne (to juz powiedziano w usa ale oczywiscie jeszcze go wysmiano) wiec jeszcze troche bedziecie mieli co czytac i komentowac ,do czasu globalnej pobudki ,a potem juz ugryzienie się w jezyk i nowa świadomość ,a na razie program wyparcia i ignorancji jeszcze działa .

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Oczywiście, że byli, są i

Oczywiście, że byli, są i będą do końca. Wystarczy przeczytać sobie Genesis (jak aniołowie upodobali sobie kobiety a te rodziły im gigantów). Uzupełnieniem Genesis jest Księga Henocha gdzie mamy wymienione nawet imiona tychże aniołów (teraz modnie nazwanych kosmitami). Aniołowie nauczyli ludzkość sztuki wytapiania metali, tworzenia pancerzy, tworzenia broni, nauczyli ich astrologii, magii itd.

Co ciekawe pojawia się zarys tajemniczego plemienia węża - wprowadzę niezgodę pomiędzy potomstwem twoim (węża) a potomstwem niewiasty. To tak (zaznaczam, że jest to moja interpretacja) jakby tutaj żyły dwa gatunki ludzi - ludzie jako ludzie (z czystymi genami)  i ludzie potomkowie węża a cała historia naszej cywilizacji to nieustanna walka między nimi. Proszę zwrócić uwagę na pewnien fakt - otóż w wielu kulturach wąż stanowi symbol wiedzy, symbol wiedzy tajemnej i oświecenia (a nawet sztuki medycznej - patrz wąż esulap).

I teraz najważniejsze pytanie - kim są potomkowie węża (inteligentni domyślą się)....

Portret użytkownika Io600

Ja na pewno jestem z innej

Ja na pewno jestem z innej planety, a jak reszta, to nie wiem, ale jak czytam komentarze i widzę coraz to nowsze rasy, jakieś nowe wnioski, istoty z stot i za istotami i porównania i kombinacje do kwadratu, to przypomina mi się Władca Pierścieni i elfy, krasnoludy, ogry i inne istoty z bajki.

Strony

Skomentuj