Naukowcy ustalili skąd obserwują nas Obcy

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Czy obce cywilizacje, stale nas obserwują? Odpowiedź na to pytanie, zaprząta umysły ufologów od dziesięcioleci. Potencjalna odpowiedź na to pytanie, przyszła od astronomów, którzy całkiem niedawno stworzyli listę planet, na których kosmici mogliby zobaczyć naszą planetę.

W trakcie nowych badań, odkryto 29 planet, które potencjalnie nadają się do zamieszkania, oraz są "idealnie usytuowane", do prowadzenia obserwacji Ziemi przez 5000 lat. Umożliwiłoby to kosmitom wykrycie oznak życia w atmosferze naszej planety, a nawet pozwoliło na nasłuchiwanie audycji z ubiegłego stulecia. Oznacza to, że ​​obca rasa odległa o 82 lata świetlne, byłaby na bieżąco z wydarzeniami z początku drugiej wojny światowej.

Mimo licznych obserwacji i doniesień na temat istnienia życia pozaziemskiego, jak dotąd nie zostało ono oficjalnie potwierdzone. Na przestrzeni ostatnich tygodni, wiele nadziei pokładano w słynnym amerykańskim raporcie UFO, który okazał się zaledwie upolitycznioną wydmuszką. Nie wykluczone, że dalsze obserwacje pozwolą nam odnaleźć dowody na to, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Kto wie, być może mieszkańcy jednej z tych 29 planet, odnieśli już taki sukces.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kubanczyk

Hahah wyobraźcie Sobie bardzo

Hahah wyobraźcie Sobie bardzo zaawansowaną rasę humanoidów którzy dopiero widząc 2 wojnę światową z ich planety przylatują aby pogodzić kraje i nie prowadziły wojen a tu spokój, dzień jak codzień hahah 

Skomentuj