Naukowcy: wampiry - to nie fikcja, wampiryzm to choroba

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Eksperci twierdzą, że mity o wampirach są autentyczne. Wampiry istnieją naprawdę.  Zwykle są to ludzie, którzy zmagają się z chorobą genetyczną. Medycy nazwali tą chorobę porfirią.

 

Na przełomie wieków ludzie uważali, że wampiry wcale nie są legendarnymi stworzeniami i istnieją naprawdę. Zawsze się ich obawiano i zabijano w dziwny sposób, stosując pewne rytuały. Ostatnio lekarze opisali tą chorobę, nadali jej nazwę i stworzyli metodę leczenia.

Zdaniem ekspertów, porfiria jest chorobą genetyczną, która może mieć niekorzystny wpływ na skórę, a słońce przynosi chorym ludziom okropny ból i cierpienie nie do zniesienia. Ludzie ci potrzebują krwi, aby pozbyć się bólu. Chorych może uratować przeszczep szpiku kostnego.

Jeśli osoba jest wampirem, jej ciało pokryte jest małymi wrzodami, które nie tolerują bezpośredniego światła słonecznego. Przez wieki ludzie byli pewni, że wampiry nie mogą przebywać w słońcu, a promienie słoneczne mogą je zabić.

Obecnie lekarze są przekonani, że wampiry istnieją naprawdę, ale muszą one być traktowane tak, aby w przyszłości móc prowadzić normalne życie. „Wampiryzm” to choroba, którą należy leczyć. Dawniej ludzie byli dalecy od prawdy, bo wierzyli w klątwy.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Wampiry dzisiaj?  David

Wampiry dzisiaj? 
David Rockefeller numer 1 Smile i pozostalych 5...
Ich rodziny wygladaja jak wampiry,sa najbogatszymi ludzmi swiata a ich majatek nie jest publikowany w calosci zeby ludzie nie zaczeli czegos podejzewac.
Nie zdziwilo by mnie ,gdyby w koncu ujawniono ile to niewinnych ludzi ( wtym dzieci) usmiercili zeby pobrac ich krew i organy potrzebne aby moc zyc dalej normalnie....
Niech juz ten koniec swiata nastapi i sprawiedliwosc nadejdzie ,dosyc bezkarnosci zlym istotom i ludziom!!!!!!!
 

Laszka

Portret użytkownika El Koto

Oto są prawdziwe cele wojen,

Oto są prawdziwe cele wojen, epidemii i celowo wywołanych kataklizmów:

Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety.

Podczas wywiadu dla organizacji CLIMAT ONE Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.

Prowadzący wywiad Greg Dalton zapytał:

    „Czy nie jest prawdą, że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

Christina Figures odpowiedziała:

    „Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coć zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

Wypowiedz  sekretarz ONZ mimo, że wzbudza uzasadnione obawy nie jest niczym nowym w planach globalistów. Oficjalna plan klimatyczny ONZ został opisany przez UNFCC jako „kompletne przekształcenie struktury gospodarczej świata.” Kilka dni wcześniej Figueres  w wywiadzie dla Bloomberg News pochwaliła  chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ  jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.

Strony

Skomentuj