Naukowcy wyjaśnili, dlaczego nie możemy robić zdjęcia w lustrze

Kategorie: 

Źródło: tg

Wielu ludzi, zwłaszcza dziewczęta, uwielbia fotografować swoje odbicie w lustrze i udostępniać efekty swoich prac na portalach społecznościowych. Często zajmuje im to wiele czasu, ponieważ trzeba przybrać piękną postawę, uśmiech, odpowiedni kąt widzenia itp. Na pierwszy rzut oka, to nic strasznego.

 

 

Amerykańscy naukowcy spędzili prawie 15 lat, badając oddziaływanie efektu lustrzanego na ludzi. Eksperymenty przy użyciu sprzętu fali wysoce magnetycznej wykazały, że powierzchnia lustra jest rodzajem wampira energetycznego.

 

Ludzie, spędzający dużo czasu przed lustrem, często cierpią, odczuwają zmęczenie i mają problemy z pamięcią. Trochę trudno w to uwierzyć, ale osoby, które częściej patrzą w lustro mają tendencję do wcześniejszego starzenia się niż ci, którzy korzystają z tego dobrodziejstwa rzadziej.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ECIK

Teraz wiem, dlaczego kobiety

Teraz wiem, dlaczego kobiety maluja się przed lustrem i ciągle uważają, że są brzydkie, stare, mało atrakcyjne ..., gdby kobiety spojrzały w oczy ukochanego i same w oczach miały uczucie do swojego ukochanego to od razu stałyby się młodze, piękniejsze i pożądane przez swojego męża a tak to widzą w lustrach tylko pustkę i nicość ... . Jednym słowem szukajmy swojego odbicia w uczuciach do najblizszych a będziemy szczęśliwsi, zdrowsi i będziemy się czuć że jesteśmy wartością i pięknem samym w sobie. Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj