Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych i Australii ogłosili istnienie światów równoległych

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Dla większości ludzi sformułowanie "światy równoległe" to zupełna abstrakcja. Niektórzy znają to pojęcie z filmów science fiction okazuje się jednak, że coraz więcej badaczy uważa istnienie innych wszechświatów za naukowy fakt. Wraz z naszym wszechświatem w interakcje wchodzą inne, w których na przykład dinozaury nigdy nie wymarły. Takie światy mogą istnieć w równolegle do naszego.

 

Teorię wieloświatu jest podzielana przez naukowców. Najnowsze opracowanie na ten temat przygotowali specjaliści z Griffith University w Australii i University of California z USA. Naukowcy zaproponowali jednak zupełnie nową koncepcję, dzięki której mają nadzieję rozwiązać niektóre z problemów mechaniki kwantowej.

 

W przeciwieństwie do poprzednich wersji, teraz naukowcy dopuszczają możliwość istnienia ograniczonej, ale jednak niewyobrażalnie ogromnej liczby wszechświatów o określonych właściwościach, które istnieją w czasie na stałe bez tzw. rozgałęzienia. Specjaliści wierzą, że każdy ze światów jest prawdziwy w tym samym stopniu, a interakcja między nimi jest źródłem efektów kwantowych.

 

Według uczonych można zaobserwować efekt tak zwanego "odpychania" się od siebie światów równoległych. Naukowcy stwierdzili, że można tylko określić prawdopodobieństwo poprawności takiej teorii, ponieważ obserwator, który znajduje się w danym świecie nie wie dokładnie, gdzie ma szczęście być. Eksperci uznają, że jest tylko jeden świat, którego rozwój będzie się odbywać w ścisłej zgodności z zasadami mechaniki Newtona - ten, w którym żyjemy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Przemysław Zawadzki

Czyli swiat bez

Czyli swiat bez Inleligentnego Projektu. Świat, który sam, ex nihilo wykumał swoje zasady i prawidła fizyki, chemii, biologii, matematyki. Świat bez algorytmów. Wybierasz nicość, mój drogi.

Portret użytkownika H.R.

"Coś" istnieje obok naszego

"Coś" istnieje obok naszego wszechświata, czy raczej, naszego wymiaru i styka się z naszym bezpośrednio, ponieważ istnieje jedno zagadnienie nie wyjaśnione do końca do dziś. Fale elektromagnetyczne, czyli radiowe. To typ fali równoległej, a takiowe występują wyłącznie w miejscu styku dwóch, różnych środowisk. Istnienie tych fal jest faktem, nasze środowisko jest faktem, nie jest znane to drugie środowisko. Tym problemem ponad 100 lat temu zajęli się pionierzy radiofonii Tesla i Marconi podczas prac nad radiem. Problem nie został wyjaśniony. Roboczo, umownie nazwano wówczas to drugie środowisko "eterem", na wzór antycznego, greckiego określenia. Stąd przez długie dziesięciolecia łączność na falach radiowych nazywano też "na falach eteru". Przy czym, nie wyklucza to możliwości istnienia wielu takich innych środowisk stykających się z naszym, a raczej przenikających się z naszym i ze sobą nawzajem, na co może wskazywać istnienie fal radiowych wewnątrz naszej przestrzeni w każdym jej miejscu, nie wyłączjąc gęstej materii. Fale z zakresu długich i bardzo długich mają zdolność przenikania przez przeszkody, co wskazywałoby na przenikanie się tych teoretycznych na razie światów nawzajem.
 

Portret użytkownika D.Metza

Ja patrze na to pod innym

Ja patrze na to pod innym kątem,
tzn wszechświat jest jak by wielkim mózgiem a jego budulcem są wymiary, i każdy z tych wymiarów ma ze sobą połączenia które umożliwiają analizę danych postaci która ten narząd posiada (np. Człowiek) przy każdym podjęciu decyzji informacja (np. Ubrać dresy czy slimy?) Przemierza te wszechświaty w postaci energii/materi/..(itp) w celu uzyskania jak najpoprawniejszej odpowiedzi, i w takim samym wymiarze istniejemy my. Rodzimy się, żyjemy, umieramy, tworzymy bazy danych każdy z tych wymiarów jest taką bazą z której postać ponad nami (ta od mózgu) korzysta przeszukując te wymiary, no a co do eteru i fal to taka fala kt się spotyka z przeszkodą wykorzystuje łączenia między wymiarowe i przenosi się do wymiaru w którym po pierwsze
za ta fala nie zostala nigdy wypuszczona, a sama przeszkoda nie istnieje. (UWAGA WSZELKIE DANE PRZEDSTAWIONE POWYŻEJ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE OSOBISTE TEZY NIE FAKTY)

Portret użytkownika Articz

Jeśli dobrze zrozumiałem to

Jeśli dobrze zrozumiałem to tak jak u mnie we snach znajomi byli np.w naszym świecie dobrą osobą we śnie tą złą a ja sam miałem inny by PhraseFinder"> styl ubierania niż w naszym świecie.Nie skłonny jestem że by kogoś uderzyć nawet jak za słóżył.Na początku w snach też nie mogłem ale juz teraz sie nauczyłem może po cześci dlatego że wiem że to sen nawet po tem byłem w jakejś brygadzie anntyterrorystycznej Smile

Portret użytkownika Hattrick

Mhym... Światy równoległe z

Mhym... Światy równoległe z naszym światem to bardzo prawdopodobne , wyjaśniało by tak zwane ` UFO` bo skoro niby tak zwani obcy nas odwiedzają to napewno nie z kosmosu ponieważ nawet gdyby ktoś żył na innych gwiazdach (nie wykluczę tego że tak jest wkońcu to wszechświat ,napewno jest gdzieś jeszcze życie) to do najbliższej gwiazdy lecielibyśmy tak ~70 000 lat czyli oni do nas tyle samo , nikt by tyle nie przeżył pozatym , nie ma takiej technologi , prawa fizyki obowiązują cały wszechświat więc to poprostu to nie możliwe ... Więc mój tok myślenia nawiązuje do tego ,że muszą być gdzieś te załamania miedzy światami i oni poprostu to odkryli może brzmi to absurdalnie ale moim zdaniem to właśnie tak jest i dużo by to wyjaśniało co do różnych anomali w naszym świecie bo UFO to tylko przykład ...

Portret użytkownika krolik198111

´prawa fizyki obowiązują cały

´prawa fizyki obowiązują cały wszechświat ´ - i tu sie mylisz kolego wiele ´praw fizyki´ o jakich myslisz to niestety tylko teorie ktore puki co sie sprawdzaja nawet predkosc swiatla jest inna niz obliczaja ´naukowcy´ zmiezyli ja przeciez tylko w prozni wytwozonej  w laboratorium a to sie ma nijak do calego wszechswiata.

Portret użytkownika Hattrick

Zacytuje tu profesora od

Zacytuje tu profesora od fizyki kwantowej kosmosu : "...Obserwując widma bardzo odległych galaktyk stwierdzamy, że prawa fizyki odkryte na Ziemi obowiązują w całym obserwowanym kosmosie. Skoro tak, to cały wszechświat możemy badać metodami fizycznymi. Poza tym wszechświat jest jednorodny i w każdym punkcie wygląda z grubsza tak samo.``

Portret użytkownika krolik198111

naukowcy obserwuja te widma

naukowcy obserwuja te widma poslugujac sie prawami fizyki odkrytymi na ziemi i nie moga miec pewnosci czy sie nie myla kolego. Najpierw niech udowodnia te prawa kosmosu w praktyce a potem niech twierdza ze ze ich teorie sa zgodne na terenie calego wszechswiata. puki co to udawadniaja wszystko w teorii o ktorwj twierdza ze jest faktem a niee teoria.
Poza tym ´z grubsza´ w e wszechswiecie potrafi zrobic niewyobrazalna roznice.

Portret użytkownika Hattrick

Mhym... Światy równoległe z

Mhym... Światy równoległe z naszym światem to bardzo prawdopodobne , wyjaśniało by tak zwane ` UFO` bo skoro niby tak zwani obcy nas odwiedzają to napewno nie z kosmosu ponieważ nawet gdyby ktoś żył na innych gwiazdach (nie wykluczę tego że tak jest wkońcu to wszechświat ,napewno jest gdzieś jeszcze życie) to do najbliższej gwiazdy lecielibyśmy tak ~70 000 lat czyli oni do nas tyle samo , nikt by tyle nie przeżył pozatym , nie ma takiej technologi , prawa fizyki obowiązują cały wszechświat więc to poprostu to nie możliwe ... Więc mój tok myślenia nawiązuje do tego, że muszą być gdzieś te załamania miedzy światami i oni poprostu to odkryli może brzmi to absurdalnie ale moim zdaniem to właśnie tak jest i dużo by to wyjaśniało co do różnych anomali w naszym świecie bo UFO to tylko przykład ...

Portret użytkownika benet

oj admin, admin ale

oj admin, admin ale namąciłeś, najpierw piszesz, że "naukowcy uznali wieloświaty za fakt, a później... eksperci uznają, ze jest tylko jeden świat" Smile  i jeszcze to "obserwator, który znajduje się w danym świecie nie wie dokładnie, gdzie ma szczęście być "... jestem załamany, bom obserwator Smile

Portret użytkownika benet

zxzx no właśnie, że

zxzx no właśnie, że przeczytałem ze zrozumieniem dlatego widzę w tym sprzeczność, a swoją drogą o pierwszej w nocy to dzieci powinny już chyba dawno spać na lewym boczku... czyż nie zetiksie ? Smile

Portret użytkownika Kazek12

Istnienie światów

Istnienie światów równoległych jest udowodnione od dawna, ale ta wiedza jest ukrywana przez społeczeństwami, a poowinno sie jej uczy,c w szkołach, które niestety spełniają rolę indoktrynacji do określonych zachowań miłych elitom, bo wiedza ta mogła by rozsadzić  istniejący porządek rzeczy.

Portret użytkownika scolo

Fantastyczna wiadomość, że

Fantastyczna wiadomość, że naukowcy wiedzą jak dobrać się do kolejnych pieniędzy  na badanie owych światów. Podatnicy, naiwniacy będą płacić za bajki wyssane z brudnych paluszków nudzących się akademików.
Równolegle toczy się życie, o którym jedno wiemy na pewno. Świat schodzi na psy razem z naukowcami.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Oto subtelne różnice

Oto subtelne różnice (NewAge):
* Wszystko jest wielką jednością
* Wszystko jest Bogiem
 * Człowiek jest Bogiem tylko nie pamięta tego. Za pomocą wiedzy tajemnej (wiedzy węża) dostępuje iluminacji (oświecenia) i przypomina sobie że jest Bogiem sam w sobie (oczywiście owa weekendowa wiedza kosztuje)
* Praktyka dążenia do oświecenia bazuje na ciągłych zmianach stanu świadomości (głównie przez hipnoze i autohiponze)
* Istnieje coś takiego jak kosmiczna ewolucja (patrz teksty naszego "jasnowidza"). Poprzez cykle reinkarnacyjne człowiek dostępuje poszerzenia świadomości a ostatecznie owego oświecenia
* Materia jest iluzją (więc jak ktoś mi przywali w nos nie przejmuje się tym, bo ból też jest iluzją)
* Istenią objawienia (orędzia, instrukcje, przekazy, nauki) istot z innych światów, które bardzo pragną podnieść ludzkość z kolan (patrz teksty naszego "jasnowidza"). Od dziesięcioleci przekazują to samo a wynika z nich jedno - NWO.
* Reinkarnacja itd itd itd
 
1 * Bóg jest osobowy, i święty (tzn. znajduje się poza swoim dziełem stworzenia) ------ NWO - Bóg jest bezosobowy, przenika wszystko i znajduje się we wszystkim a więc i my jesteśmy Bogami (patrz wykłady współczesnych teleewangelistów)
2* Chrystus jest Bogiem ----- NWO - Chrystys jest tylko jednym z wielu oświeconych mistrzów, którzy zeszli na Ziemię pomagać ludzkości (bardzo popularne są dzisiaj channelingi od rzekomo wniebowstąpionych mistrzów czegoś tam)
3* Zbawienie zależne jest od wiary i czynów ----- NWO - człowiek sam zbawia się dzięki wiedzy węża (kabała, okultyzm, channelingi itd)
4* Szatan to przeciwnik Boga ----- NWO - Szatan to anioł światłości, który zesłał na ludzkości światło oświecenia bo zły Bóg trzymał świadomość pierwszysch ludzi w stanie ignorancji (dlatego przyszła światowa religia to będzie Lucyferianizm o czm wspominają pisam Bławatskiej i Beiley - patrz Tezosofia)
5* Zmartwychwstanie ---- NWO - ciągła reinkarnacja
6* Powrót Chrystusa ---- NWO - pojawienie się kolejnego mistrza
7* Bóg przekazuje swoje posłannictwo ustami prorków ---- NWO - mediumiczne, channelingowe objawienia (patrz teksty naszego "jasnowidza")
8* Dobro to dobro, zło to zło ---- NWO nie ma czegoś takiego jak dobro i zło, wszystko jest względne. Nasze umysły znajdują się w stanie ignoracji (jedynym lekarstwem na to jest wiedz węża) dlatego tego nie sotrzegamy. Poznanie dobra i zła zależy tylko i wyłącznie od stanu świadomości. Na każdym poziomie dobro i zło oznaczają co innego (czysty Hinduzim)
9* Celem ludzkości jest życie w raju, poza śmiercią i cierpieniem w obecności samego Boga ---- NWO celem ludzkości jest praktycznie nieskończona ewolucja poprzez reinkarnacje
10* Śmierć jest faktem i istnieje dzięki zwiedzeniu przez Szatana ----NWO  śmierć to iluzja
11* Modlitwa --- NWO - medytacja, hiponza, techniki transowe
12* Wyganianie złych duchów mocą Słowa ---- NWO otwiernie się na duchy (patrz teksty naszego "jasnowidza"), bo owe duchy chcą nas nuczać. Owe duchy już nas nauczyły - patrz księga Henocha i skończyło się to tak jak teraz widać...
13* Niebocnetryzm  --- NWO - antropocentryzm...

Portret użytkownika Cezar

Jak zes z torunia to od

Jak zes z torunia to od papiezaka rydzaka.
Tereso,biblia jak i tora czy koran sa pokrecone jak ich przekladowcy-tlumacze na inne jezyki,powiem jedno jak mowi powszechne powiedzenie: "Kazdy chój na swój strój " !
Przeczytaj te ksiegi w oryginalnych jezykach to cie olsni jak jestes oklamywana i znasz tylko szczatkowe polprawdy.
Kobieto jestes oslepiona absurdem wlasnej nieudolnosci,gdzie masz boga ( elloh ) czy bogow ( ellohim ),modlisz sie do kosmitow-kosmity i oddajesz im wlasna energie ktora jest ci potrzebna do ziemskiej egzystencji.
Religie jak i polityka a w tym politycy sa przyczyna glupoty ludzkiej,a glupota ludzka jest przyczyna takich politykow,polityki i absurdalnych kultow religijnych,tak ze kolo sie zamyka.
Jakbys chciala wiedziec mialem przyjemnosc byc po tamtej stronie,powiem jedno niema tam zadnych janiołków,bozusiow czy jakich rajow jak to przedstawiaja jahwici.
Raj,pieklo,grzech to pojecie wzgledne i wymyslone na potrzebe ogarniecia tepego parabogobojnego plebsu.
 

Portret użytkownika jaa

ja tam wolę wychodzić z

ja tam wolę wychodzić z założenia, że ludzie są zbyt głupi żeby ogarnąć jak jest naprawdę i zbyt naiwni żeby móc móc stwierdzić autrytatywnie, że to co uważają za prawdę to stan faktyczny a nie jedynie dźwięk strun, które oni sami lub ktoś inny porusza. Jeżeli ktoś miałby jedynie zmysł sluchu i słyszał ciągle piękną grę na harfie lub skrzypcach lub innym podobnym instrumencie, to na podstawie swojego jedynego zmysłu mógłby stwierdzić, że świat to piękna muzyka. A jak to by się miało do stanu faktycznego to każdy może sam sobie różne sytuacje dopowiedzieć.

Portret użytkownika Io600

Zgadza się. Człowiek jest jak

Zgadza się. Człowiek jest jak rejestrator lotów, rejestruje on określone parametry. Poza nimi nie rejestruje niczego. Parametry, które rejestruje czlowiek są mu potrzebne, do bycia człowiekiem i nikim innym, tak, jak małpie do życia potrzebne jest drzewo i banany. Małpa nie potrzebuje odkurzacza i tak samo czlowiek nie potrzebuje rzeczy, o któreych nawet mu się nie śniło.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

I jeszcze jeden ważny

I jeszcze jeden ważny punkt:
14* Chrystu powróci sam z własnej woli kiedy czas dojrzeje  ----- NWO - człowiek musi sam przygotować pole pod nadejście nowego mesjasza (patrz problem odbudowy III świątyni celem sprowadzenia tam ludzkiego mesjasza). Musi powstać jeden rząd, jeden system monetarny, jedna religia dopiero cała praca zostanie zakończona.
Poczytajmy pisma Bławatskiej i Bailey, poczytajmy wypowiedzi D.Icke popatrzmy o czym mówią współcześni teleewangeliści - to wszystko pochodzi z jednego źródła. Ci ludzi mówią ciągle o tym samym - o duchowej ewolucji i boskim pochodzeniu człowieka i otym że możemy stać się jak Bóg. Zaraz zaraz, ale kto po raz pierwszy powiedział cytuje: "będziecie jak Bóg, znali dobro i zło" oraz " nie umrzecie"...
 
P.S właśnie dowiedziałam się bardzo ciekawej rzeczy - otóż do Polski dotarło tzw. Lakewoodzkie przebudzenie i cały proceder ma miejsce w Częstochowie. Temu nie dziwnie się bo Częstochowa to bastion tzw. królowej niebios...

Portret użytkownika jaa

to jest fantastyka

to jest fantastyka ideologiczna. Bo co to niby znaczy, że wróci? Był już? To po co wraca? Z własnej woli wróci gdy czas dojrzeje? To już jest kompletna ignorancja.Bo albo wróci bo czas dojrzał albo wraca z wlasnej woli. I skąd niby będziecie wiedzieli, że wrócił ten o którym myślicie, że jest właściwy skoro go nawet właśni znajomi nie umieli podobno rozpoznać, że jest ich znajomym z którym niby się spotykali. Pomijam fakt, że mogli sotkać kogoś zupełnie innego o kim zaczeli myśleć, że to ten ich znajomy. Ludzie w stresie przyjmują różne odczucia za właściwy osąd sytuacji. No i jest jeszcze kwestia po jakim czasie go potem niby spotkali. Jakieś przebudzenie? Niby, że kiedy sprawy mają się w miarę dobrze to ludzie mają gdzieś przebudzenie ale gdy zaczyna się grunt palić pod nogami to wtedy niby nagle się budzą i zaczynają kombinować jakby ti zasłużyć na ewentualne życie w niebie albo pod kimś kto zwycięży? Sorry ale co komu po takich? Przebudzeń jak można poczytać na tym świecie bylo już tyle, że się nawet w pamięci nie mieści. A co było choćby z Oławą?

Portret użytkownika Pacal

Coś tu chyba nie jest tak.

Coś tu chyba nie jest tak. Istneije, w jak czytam, tylko jeden taki swiat który nadal będzie sie rozwijał w zgodzie z mechaniką Newtona? To jest jest ten swiat w którym żyjemy a zatem w jaki sposób w tym swiecie powstały mechaniki: relatywistyczna, Newtona a także teorie" OTW, STW /mam nadzieję zę rozumią tutaj te skróty bo nie beę sie rozwodził/.tudzież kosmologie zgodne z tymi teoriami /w większości wniosków/? Naturalnie, referuję kontekst naukowy moich wątpliwości w pewnym uproszczeniu ale chodzi mi o to że chyba w tej relacji jaką podważąm, jest jednak jakiś błąd bo jeżeli nawet pojęcie/teorie światów równoległych akceptować to niestety, jednak nadal w znaczeniu jakichś teorii. Oczywiście nie odrzucam tego apiorycznie, wcale.

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak to pieknie się składa

jak to pieknie się składa kilka miesiec temu pisałem o tym że w końcu naukocy napisza prawde o wymiarach tak jak pisza juz o wszytkim co mówilem ,dzisiaj rano dodałem komentarz na czacie o wszechśwaitach a potem na im pada taki post ,ale wszystko ma swój czas i miejsce dlatego napisze wam co mi pokazano ,naukowcy mylą świat równoległy z wszechśwaitem ,świat równoległy to powiedzmy że kopie tego co dzieje się na ziemi ale np hitler wygrał wojne i to sobie trwa ,ameryka i rosja upadły  i to sobie tam leci ,ale gdy pisałem że zamykaja wymiary równoległe i że zamknięcia odczuwamy na ziemi to już nie było smieszne bo zjawiska z tym związane były nie wytłumaczalne a nadmiar energii i świadomości uwalnianej przenikał na nasz wymiar i wiele tych zjawisk było opisanych tutaj na im i znz ,pytanie JAK DOWIEMY SIĘ CZY ŻYJEMY W WYMIARZE RÓWNOLEGŁYM ? jak ktoś słusznie zauwazył jednym ze sposobów komunikowania się świadomości są sny ,wiele razy każdy z nas mial sen gdzie widział swoją rodzinę lub siebie w zupełnie innym mieście,państwie  ,był jakby obserwatorem tego co się dzieje w innej rzeczywistości a sen byl tak realny że nie moglismy sie obudzić ,to sa własnie sny z alternatywnych wymiarów ,często nasza śwaidomośc wędruje szukając dusz blizniaczych ,często wzywana jest na pomoc i wówczas w snach widzimy tak realny obraz nas samych gdzieś indziej i tego co robimy że rano zamiast wyspania mamy zmęczenie ,neistety nasze wymiary zeimi zostały zamknięte i to co sie dzieje teraz na głownym wymiarze zostaje układane do zmian jakie nastąpią na ziemi ,wszytkie alternatywne plany zostały odpalone i istoty które umieją sie poruszac po wymiarach wyciągneły wnioski i teraz przekłąda się to na to co się dzieje na ziemi ,dlatego gdy pisałem o upadku usa ,rosji ,chin był to plan kóry został odpalony na wymiarze alternatywnym i pokazany pseudoprzywódcą a potem dano im ultimatum o czym pisało im ,rosja przyjeła i tworzy nowy sysytem podobny do tego co jest w islandi 
CO do wszechśwaitów ,pokazano mi że jest ich 12 ,ale wszechśwait to nie wymiary równoległe tylko wszytkie planety ,ciała ,istoty które go stanowią ,jest oczywiscie kulą a nie piramidami jak to twiedzili niekórzy geniusze ,ale piekne jest to że te wszechśwaity śa połączone ze soba tworza jakby OKRĄG GLOBUSÓW i stykaja sie ze sobą i gdy śwaidomość wyleci z jednej strony i przeleci przez wszytkie wróci w punkt wyjścia ,no ale to potrafią istoty duchowe ,niektóre energetyczne ,po co tyle wszechśwaitów ? nie wiem nie pytałem ,powiedziano ze to juz tak jest i ja to zaakceptowałem ,ale pokazano mi po co to jest ,gdy np w naszym wymiarze  egzorcysta wygoni demona z powrotem do strefy mroku a tutaj jego szefowi nie spodoba się to że nie przyleciał z duszyczką i go usmierci wówczas jego energia przelatuje do innego wszechśwaita ,Stwórca nie zabija włąsnych dzieci ,on je tylko uczy i doświadcza tak aby mogły wócic do niego w całości stworzenia , daltego ta energia jest we wszechswiecie którego nasz ułamny rozum nie zrozumie ale tam ona od nowa wychodzi z mroku kiedy widzi dobro ,cięzko to opisac bo są wszechśwaity gdzie nie ma planet są tylko enenrgie które tworzą istoty do powrotu na wszechśwait z materią i enenrgią ,Geniusz stwórcy jest wielki szkoda tylko że przepuszczamy go przez ułamny ludzki umysł i myslimy że coś wiemy o świecie ,:) ,przekazy i przesłania dla ludzi umieściełm w jednym miejscu na swoim blogu aron-przekazy i tam można dowiedzieć się wiecej na temat naszych pieknych czasów ,bo jak widać wychodzi wszytko to co nam mówili od stycznia tego roku i będzie nam pokazane to że nasz swait to ułuda a rzeczywistośc tworzą ci w kórych tak nie wierzymy Smile a i obama nie jest juz człowiekiem ,przejeli jego ciało jest albinosem ,nordykiem rózna ma znawe ta rasa ,niestety takich przejęc jest więcej i dązenie do 3 wojny jest konsekwencją tych decyzji ,ale skoro złi ubierają sie w ciała to dobrzy pomagają innym aby wszytko to się zmeiniło w pokojowej atmosferze Smile

Portret użytkownika R. Daneel Olivaw

"wiele razy każdy z nas mial

"wiele razy każdy z nas mial sen gdzie widział swoją rodzinę lub siebie w zupełnie innym mieście,państwie  ,był jakby obserwatorem tego co się dzieje w innej rzeczywistości a sen byl tak realny że nie moglismy sie obudzić ..."
To wychodzi na to,że po tych równoległych światach bujamy się cały czas z tą samą rodziną?

Portret użytkownika aron jasnowidz

to tylko przykład ,możesz byc

to tylko przykład ,możesz byc sam ,mozęsz byc kobietą ale będzeisz wiedział ze to blizniacza towja świadomość itd ale najczęstrzym snem jest własnie rodzina którą znasz w innym czasie i miejscu ,gdy to zaakceptujesz wówczas w kolejnym idziesz dalej ,na inny wymiar ,ciężko to opisac bo ludzie postrzegają to jako nieznaczące sny a okazuje się że ich ciało astralne podrózuje w nocy ,pokazujac im jak wielką istotą jest człowiek 

Portret użytkownika zxzx

co za [ciach]  nie moge!

co za [ciach]  nie moge! obserwuje twoje wpisy od dawien dawna, nigdy nie komentowalam ich ale to byl blad. wez ty sie tu nie wypowiedaj nie masz racji, piszesz tylko zeby kogos zmieszac z blotem  [ciach]
 
Aron Jasnowidz- ZGADAZAM SIE Z TOBA W 100% nie dlatego ze chce tylko ze to co piszesz to JEST PRAWDA I FAKTEM.
 
[ciach]
edit: skasowano
ostrzeżenie za łamanie regulaminu
/mod/

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz robociku ty oglądasz

widzisz robociku ty oglądasz i dalej nic nie wiesz ,co jest prawdą a co kłamstwem , a że potwierdza się dokładnie to o czym pisze to twój porgramik w głowie zmienił teraz język z polsiego na psi i szczekasz na mnie ,ale ja kocham pieski wiec kocham tez twoje szczekanie robercik .hauhauhau , Smile 

Portret użytkownika MASAKRA

Tak to jest, Aronie ! Ja nie

Tak to jest, Aronie !
Ja nie miewam zadnych przekazow. Ucze sie od samego poczatku pobytu na ziemi zrozumiec sens zycia.
Wiele dowiedzialem sie z moich snow. Cale zycie rozmawiam z Wszechswiatem. Bedac jeszcze dzieckiem, potrafilem sie z nim laczyc. Byla to cudowna podroz we WSZYSTKO ! Bylo to najwspanialsze uczucie jakie kiedykolwiek doznalem ! Dzisiaj wiem, ze nie nalezy sie bac niczego ! Bylismy, jestesmy i bedziemy !
--------------------------------------------
Bardzo ladnie to napisales !

Portret użytkownika jaa

pod warunkiem, że Ty ją

pod warunkiem, że Ty ją zamykasz i włączasz a przed zamknięciem liczysz skarpetki. Bo może tylko wydaje Ci się, że wkładasz dwie. A może druga zostaje w pralce? Czasami może się przylepić do bębna od góry.

Portret użytkownika Io600

W świecie alternatywnym

W świecie alternatywnym skarpetki nie przyczepiają się do bębna, a to dowód na istnienie światów równoległych. Przeczytaj uważnie tekst, tam jest napisane, że dowodem na istnienie światów równoległych jest teoria. Ale nie wiadomo, czy ta teoria przewiduje istnienie alternatywnych skarpetek, ktore przenikają do naszego świata i wtedy wydaje nam się, że mamy do pary..

Portret użytkownika MASAKRA

Jestem pewien ze wlasnie tak

Jestem pewien ze wlasnie tak jest !
Jest wielu ludzi, ktorzy swiaty rownolegle potrafia wyczuc.  Wydaje mi sie tez, ze sa tacy, ktorzy potrafia zaistniec w swiecie rownoleglym na nieokreslony czas, po czym znowu wrocic na swoj !
Dziala to tez w druga strone !  Czesto spotykamy ludzi, ktorzy zaistnieli w maszym swiecie na czas nieokreslony. Czesto wydaje nam sie, ze juz gdzies tych ludzi widzielismy.... ///
Czesto wyczuwamy inna osobe w pustym pokoju...///
A czym jest SEN ? Niech kazdy odpowie sobie sam.
 
Jestem takze pewien, ze podroz do innego swiata ( rownoleglego ) jest bardzo prosta. Z pewnoscia jest to podroz o wiele krotsza niz na nasz srebrny Glob ! Wystarczy zrobic KROK... ///
 
Mam tez pewnosc co do tego, ze po naszej smierci sie okaze, ze zyjemy nadal ( w swiecie rownoleglym ).
Dlatego zawsze twierdzilem, ze czlowiek ( nie mylic z naszymm cialem, bo to jest tylko nasze ubranie ) jest wiecznie zywy i niesmiertelny !
 

Portret użytkownika Dżolka

Niektórzy twierdzą, że w

Niektórzy twierdzą, że w ogóle nie śnią Smile Nawet są tego całkiem pewni i robią za mistrzó tu na tym formum Wink Pewnie dlatego, że w innych światach równoległych nikt nie chce ich słuchać Smile

Strony

Skomentuj