Naukowiec twierdzi, że kręgi w zbożu to wiadomość od cywilizacji z przyszłości

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Chemik pracujący w uniwersytecie Caltech w stanie Kaliforniia twierdzi, że kręgi w zbożu, to możliwa wiadomość od obcych cywilizacji z przyszłości. Jego zdaniem, tajemnicze symbole odnajdywane na całym świecie mają wykorzystywać coś w rodzaju zaawansowanego kodu binarnego, nieznanego dzisiejszym naukowcom.

 

Choć trzeba przyznać, że w wielu przypadkach kręgi zbożowe są tylko wymyślnymi oszustwami, stworzonymi przez prankstersów czy samozwańczych "artystów", niektóre z nich nie są tak proste do wyjaśnienia. Te tajemnicze formacje były przedmiotem dyskusji wśród badaczy już od wielu lat. Co ciekawe, według szacunków nowe kręgi pojawiają się gdzieś na naszej planecie co najmniej raz w tygodniu i w przeciwieństwie do popularnych przekonań, nie są one wyłącznie domeną ostatnich dziesięcioleci.


Już od wieków donoszono o tajemniczych formacjach pojawiających się na poszczególnych polach uprawnych. Teraz naukowiec z Caltech, dr Horace Drew, który badał to zjawisko od lat, twierdzi że odkrył obce przesłanie kryjące się za tymi enigmatycznymi formacjami. Jego zdaniem, kręgi w zbożu kryją co najmniej kilka wiadomości od cywilizacji pozaziemskich, które w ten sposób usiłują komunikować się z ludzkością.

Oczywiście, nie zaproponował on żadnej cudownej metody na odczytanie tych wiadomości, ale jeśli jego założenia są zgodne z prawdą, obecna ​​ludzkość nie potrafi ich zrozumieć, ponieważ nie jesteśmy jeszcze wystarczająco zaawansowani. Oznaczałoby to, że tajemnicze symbole widwane na polach całej planety mogą być w rzeczywistości formą testu dla całej naszej cywilizacji. Oczywiście pozostaje jeszcze najbardziej niepokojąca z wersji czyli, że nie jest to ani wiadomość, ani egzamin z wiedzy, a raczej ostrzeżenie. Rozpaczliwy krzyk przyszłych cywilizacji, którego nie jesteśmy w stanie zrozumieć.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Kto chce a w to wierzy niech

Kto chce a w to wierzy niech czyta i się trwoży: Ew. Łukasza rozdz. 21: "8 Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: "Ja jestem" oraz: "Nadszedł czas". Nie chodźcie za nimi!

9 I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec».

10 Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu.

11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.

12 Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników.

13 Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa.

14 Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony.

15 Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić.

16 A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią.

17 I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich.

18 Ale włos z głowy wam nie zginie.

19 JK Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.

20 Skoro ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wtedy wiedzcie, że jej spustoszenie jest bliskie.

21 Wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry; ci, którzy są w mieście, niech z niego uchodzą, a ci po wsiach, niech do niego nie wchodzą!

22 Będzie to bowiem czas pomsty, aby się spełniło wszystko, co jest napisane.

23 Biada brzemiennym i karmiącym w owe dni! Będzie bowiem wielki ucisk na ziemi i gniew na ten naród:

24 jedni polegną od miecza, a drugich zapędzą w niewolę między wszystkie narody. A Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż czasy pogan przeminą.

25 Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy.

26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte.

27 Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą.

28 A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie».

 

Portret użytkownika Dragon_Reborn

Wiadomość od cywilizacji z

Wiadomość od cywilizacji z przyszłości. Tylko co to za wiadomość? Krzyk rozpaczy - zdelegalizujcie islam i wypędźcie murzynów do Afryki i arabów na Bliski Wschód, czy wręcz przeciwnie - przyjmujcie więcej "biednych uchodźców" do UE, obu Ameryk, Australii?

Portret użytkownika vuklcan

Baco, w swojej analizie nie

Baco, w swojej analizie nie wspomniałeś o przesiedlonych góralach z Helu.  Na głodzie jodowym wywijają ciupagami. Tak powstają kręgi zbożowe na wsiach i ronda w miastach. Projekt jest dofinansowany z funduszy UE.

 

Portret użytkownika vuclcan

Baco, w swojej analizie

Baco, w swojej analizie pominąłeś zabłąkanych górali z Helu. Naładowani jodem wywijają ciupagami naokoło. W ten sposób na wsiach postają kręgi zbożowe a w miastach ronda. Ten projekt jest dofinansowany z zasobów UE.

Portret użytkownika vuclcan

Baco, w swojej analizie

Baco, w swojej analizie pominąłeś zabłąkanych górali z Helu. Naładowani jodem wywijają ciupagami naokoło. W ten sposób na wsiach postają kręgi zbożowe a w miastach ronda. Ten projekt jest dofinansowany z zasobów UE.

 

Portret użytkownika Bb

Dlaczego zawsze w filmach sf

Dlaczego zawsze w filmach sf to my musimy uczyć się języka obcych żeby porozumieć się z nimi? Czy oni nie mogą nauczyć się naszego skoro są ponoć od nas inteligentniejsi? Tu jest podobnie....  

Strony

Skomentuj