Naukowiec ujawnił tajemniczą mumię i ogromną czaszkę kosmity

Kategorie: 

Źródło: Mar de Noticias Guerrero (Facebook)

Badacz kultury starożytnej, Pablo Enrique Garcia Sanchez z Meksyku ogłosił odkrycie obcej mumii, a także niezwykłej czaszki, publicznie prezentując swoje znalezisko. Szczątki, pochodzą ponoć z kopalni niedaleko Taxco, Guerrero.

 

Zdaniem Sancheza, szczątki należą do przedstawicieli nieznanej kultury, która zamieszkiwała Meksyk w starożytności. Dziwna mumia, która wygląda jak humanoidalne stworzenie o długim ciele i krótkich nogach, została nazywana brzez odkrywcę „Citlaltemini” („Brat z gwiazd”) co jest zapewne aluzją do gwiezdnego dziecka.


Źródło: Mar de Noticias Guerrero (Facebook)

Tajemnicza mumia posiada cztery palce u rąk i nóg, co niejako wymusza na nas poszukiwanie bardziej logicznych wyjaśnień, niż uznanie jej za istotę pozaziemską. Można chociażby uznać ją za martwą małpę lub zdeformowane ludzkie dziecko. Jest to relatywnie świeże odkrycie, więc minie trochę czasu nim wyjaśnimy tożsamość tej istoty.


Źródło: Mar de Noticias Guerrero (Facebook)

Jeszcze więcej pytań, rodzi odkrycie osobnej czaszki, która przypomina szczątki potwora z filmu science fiction. Czaszka ma ostre zęby, a jej boki są pokryte geometrycznymi wzorami wydrapanymi w kości. Te cechy sprawiają że sprawia ona wrażenie spreparowanej. Wielu internautów, nazywało mumię i czaszkę „rażącym fałszerstwem”. Sugerowano choćby, że czaszka „obca” została stworzona z czaszki świni.


Źródło: Mar de Noticias Guerrero (Facebook)

Oprócz mumii i czaszki Sanchez pokazał również artefakty znalezione w tej samej jaskini. Pokryte są zawiłymi wzorami, a niektóre z nich wyglądają jak głowy obcych z oczami w kształcie migdałów. Wiele meksykańskich gazet pisze o mumii, czaszce i dziwnych artefaktach Sancheza, ale co myślą o tym bardziej doświadczeni naukowcy? Wciąż nie wiadomo.

 

@innemedium Naukowiec ujawnił tajemniczą mumię i ogromną czaszkę kosmity #dlaciebie #popolsku #ciekawostki #kosmici #Obcy #Polska #tiktok ♬ dźwięk oryginalny - innemedium

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj