Naukowiec z NASA twierdzi, że istoty z innych planet już odwiedziły naszą planetę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowiec pracujący dla NASA, Silvano Colombano,  twierdzi, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji byli już na naszej planecie, ale nie udało nam się tego zaobserwować. Za przyczynę takiego stanu rzeczy bierze on fakt, że ludzkość istnieje w tej postaci jaką znamy przez bardzo krótki czas. 

Według profesora Colombano, nie można wykluczyć, że nie jesteśmy świadomi ich wizyt, ponieważ różnią się oni zbytnio od nas i tego jak wyobrażamy sobie kosmitów. Jego zdaniem nie można wykluczyć, że powodem niepowodzenia naszego poszukiwania obcych może być założenie, że jest to również życie oparte na węglu.

Jego zdaniem nasza cywilizacja jest po prostu zbyt młoda na kontakty z innymi. Główną bazą osiągnięć technicznych zdobyliśmy w ciągu ostatnich kilkuset lat, a skoro tak to wszystkie nasze próby przewidzenia rozwoju cywilizacji na kilka tysięcy lub milion lat do przodu - są po prostu śmieszne.

Jeśli jakaś pozaziemska inteligencja dotarła już do Ziemi to najprawdopodobniej korzysta z technologii, której nie możemy sobie nawet wyobrazić. Dlatego aby wykryć gości z kosmosu, musimy się wykazać ponadprzeciętną wyobraźnią. Wiele dzisiejszych technologii, które wydają się nam niezmienne i rozwinięte, na innej planecie mogła już dawno być zapomniane.

 

Ponadto, jeżeli zakładamy, że te organizmy nie są jednak zbudowane na bazie aminokwasów, czyli węgla, ale na przykład krzemu, to nie można nawet przewidzieć z czym możemy mieć do czynienia. Być może po prostu nie będziemy w stanie nawet zadać sobie pytania o to czy to co widzimy jest przedstawicielem obcej cywilizacji czy też czymś podobnym do bakterii.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 3sp

Technologia nie jest postępem

Technologia nie jest postępem cywilizacyjnym, tylko próbą porażenia sobie z niezdolnością gatunkową. Człowiek nie ma długich kłów, pazurów ani futra i bez technologii długo by nie przetrwał. Może obce cywilizacje są ewolucyjnie bardziej zaawansowane i nie potrzebują technologii?

Portret użytkownika aga aga

A może widzimy tylko wycinek

A może widzimy tylko wycinek widma żebyśmy się nie bali? np siedzę na krześle i coś mnie kłuje w stopę?? Może to jakieś kosmiczne zwierzątko, tylko ja go nie widzę. To nie fair, jak się mam od niego oganiać? 

Portret użytkownika Bolo

Kosmici za pomocą teori

Kosmici za pomocą teori ewolucji wyewoluowali z krowiego gówna poczym stworzyli super zaawansowane technologie dlatego obecnie sa extraterrestrial dla tego ich nie widzimy ale oni tylko przyczaili się by w odpowiednim czasie rozwalić telewizję:)

Portret użytkownika FrankKocurek

Niestety, ale ów naukowiec

Niestety, ale ów naukowiec nie ma pojecia o czym pisze, smutne to, ale prawdziwe.

To takie typowe "sranie w banie" nie wiedzieć czemu służące poza tym, aby wprowadzać ludzi w błąd.

Każdy Obywatel Planety Ziemia powinien obowiązkowo obejżeć film:

"Unacknowledge 2017" jest dostępny z polskimi napisami np. na CDA, ale jest też dostępny poprzez NETFLIX !!!

https://www.cda.pl/video/1494954af

Dla bardziej zaawansowanych polecam dodatkowo cykl wywiadów Dawida Wilcocka pt. "Kosmiczne ujawnienia". Na Youtube są zebrane w kilkadziesiąt czytanych wywiadów w ramach trzech sezonów - poszukać i posłuchać, rewelacja.

https://www.youtube.com/watch?v=bdgqs74RQig

pozdrawiam innych Obywateli Planety Ziemia,

FrankKocurek

Strony

Skomentuj