Nawiedzony dom zostanie oddany za darmo śmiałkom gotowym tam zamieszkać

Kategorie: 

Źródło: Sylvia McLain/pixabay

Właściciele starego domu zbudowanego na przełomie lat 20. i 30. XX wieku chcą oddać swój dom za darmo, pod warunkiem, że zostanie przetransportowany i odnowiony. Niewielu chce się jednak podjąć takiego wydatku, i bynajmniej nie tylko z powodu ceny takiego transportu. Rezydencja, ma być bowiem nawiedzona.

 

Rodzina Dawn Declot była właścicielem tej nieruchomości od lat 90. XIX wieku. Kobieta twierdzi, że od dawna mieszkał z nimi duch jej prababki Adele. Za życia rzekomo uwielbiała ona gotować i dlatego do tej pory, jeśli zostawisz garnki lub patelnie na kuchence, możesz usłyszeć, jak ktoś grzechota pokrywkami i miesza ich zawartość.

Nie wszyscy zgadzają się jednak na dodatkowego lokatora. Poprzedni najemca wezwał nawet pogromców duchów, aby wypędzili Adele z domu. Okazało się to jednak bezskuteczne. Agentka nieruchomości odpowiedzialna za sprzedaż tego domu, wierzy że znajdzie się ktoś chętny do jego kupienia. Alternatywą jest jego zupełne zburzenie co pogrzebało by ten ponad 100 letni kawał historii.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj