Naziści są na Księżycu? Zdjęcia z powierzchni tego globu zdają się to potwierdzać

Kategorie: 

Rzekoma baza w kształcie swastyki w obrębie krateru Schroedingera

Mniej więcej w 2009 roku w Internecie znalazły się zdjęcia rzekomo wykonane przez tajemniczą sondę kosmiczną Cassiopeia, która przelatywała w okolicy niewidocznej z Ziemi strony Księżyca. Zdjęcia wzbudziły duże kontrowersje wśród zwolenników teorii spisku. Pokazują one strukturę w formie swastyki w kraterze Schrödingera znajdującym się w pobliżu południowego bieguna Księżyca.

 

Fotografie te nie są wyraźne.  Wynika to z dużej odległości i zjonizowanego pyłu księżycowego. Mimo to da się na nich dostrzec zarys kształtu w postaci swastyki, który jest nieco mniejszy od krateru mającego około 1,5 km średnicy.  To nie pierwszy raz, że dziwne obiekty są wyraźnie widoczne na zdjęciach z sond kosmicznych.  Na Marsie w regionie Cydonia znajdują się nawet struktury przypominające piramidy.  Badacze nie są pewni, czy księżycowa swastyka to rzeczywisty twór czy złudzenie optyczne.

 

Odkrycie jest szczególnie intrygujące, z powodu niezwykłej formie.  Anomalia jest wyraźnie ukształtowana w formie swastyki, symbolu, który został wykorzystany, m.in., przez narodowych socjalistów w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku. Ogrom zbrodni, jakie zostały nią podpisane zdyskredytował skutecznie ten starożytny symbol. Idąc jednak tym torem i zakładając, że baza w formie swastyki faktycznie się tam znajduje można dojść do ​​wniosku, że hitlerowcy po drugiej wojnie światowej po prostu uciekli na Księżyc. 

 

Puszczając wodze fantazji można tez zadać pytanie czy struktura z południowego bieguna to nie jest dowód na istnienie w przeszłości zaawansowanej cywilizacji technicznej w starożytnych Indiach, swastyka jest tam nadal używana, jako symbol dobrobytu, szczęścia i sukcesu, setki tysięcy Hindusów rozpoczął pielgrzymkę w całym kraju. 

 

W kontekście odkrycia na Księżycu przywoływano też rzekome oświadczenie osoby z NASA, Roslyn Villacorta, która stwierdziła, że rzekome obserwacje na srebrnym globie były spowodowane zakłóceniami między satelitą a balonami meteorologicznymi. Nie dość, że tłumaczenie to jest delikatnie mówiąc niemądre to jeszcze NASA oficjalnie stwierdziła, że nikt taki w agencji nie pracuje.  

Problemów jest zresztą wiele włącznie z takim, że nie sposób znaleźć w Internecie jakiekolwiek informacje na temat sondy Cassiopeia poza tymi prowadzącymi do rzekomej swastyki. Próba zweryfikowania tego mitu tą drogą jest, zatem nieskuteczna i oficjalnie nie ma ani takiej sondy, ani oświadczeń NASA ani żadnych interesujących zdjęć przedstawiających anomalie. Potem jeszcze rozpuszczono plotkę, że rzekome znalezisko to po prostu oryginalna kampania marketingowa filmu opowiadającego historię Nazistów, który po wojnie przenieśli się na pobliski glob przygotowując swój powrót w 2018 roku.

 

Trudno nie zadać w takim razie pytania: co jest prawdą a co fikcją skoro wszystko się przenika, kłamstwa mogą być prawdą a prawdy opakowane są jak kłamstwo.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Medialny fake. Próba

Medialny fake. Próba wprowadzenia zamieszania w umysłach przeciętnego zjadacza chleba. Zdjęcie ze swastyką dało by się zapewne wyjaśnić z użyciem Antyphotoszopa ale niestety nie posiadam go.

Portret użytkownika Xystos

czy nazisci sa na ksiezycu

czy nazisci sa na ksiezycu czy tez nie
zalezy od sposobu podrozy,jest bardzo
prawdopodobne ze "Wielki Brat" utrzymuje
nas w niewiedzy,jest prawdopodobne ze podroze
w czasie i przestrzeni sa znane wybrancom naszej
planety,wtedy mozliwa bylaby ucieczka nazistow
na jakies inne cialo niebieskie,niekoniecznie
w naszym ukladzie slonecznym

jezeli jednego dnia ktos cos wymysli
dnia nastepnego znajdzie sie ktos
by to urzeczywistnic

J.Verne

Portret użytkownika Isabella

Piszecie ze II wojna swiatowa

Piszecie ze II wojna swiatowa juz sie skonczyla tylko dla kogo? Niemcy do dzisiaj maja podpisany tylko BEZWARUNKOWY  AKT KAPITULACJI a reszte dokumentow nie jest podpisana  ,czyli dalej podlegaja pod USA i Anglie.Nie posiadaja umow pokojowych.
Czesc wschodnia oswobodzila sie od Rosji a Bawaria jest wylaczona z tego stanu i jako jedyna jest wolna czescia Niemiec.Tak wyglada prawda co oznacza ze zachodnia czesc Polski jest Wschodnimi Niemcami.
Oznacza to takze ze wschodnie Niemcy tak naprawde sa srodkowymi. W 1991 roku Kohl ze swoja b...grupa podpisal w Polsce wszystkop co nasi chcieli, jest tylko 1 problem, on nie mial do tego zadnych praw i dlatego to jest niewazne !!!! Radio w 1991 roku podalo komunikat, ze Bundestag zawetowal sprawde na NIE
a oni i tak pojechali i podpisywali co chcieli -przez co nasze granice zachodnie nie sa pewne.
Przy najmniejszej zmianie sil w Europie moze zaskoczyc mieszkancow Polski taki tekst 30 minut  na spakowanie  i wypad , czyli powtorka z 1939 roku.
Hitler mial kontakt z przybyszami i to jest prawda , wyslal swoich naukowcow i okultystow  we wszystkie strony swiata, zeby zbierali wszystkie informacje i stare legendy. Pozniej Niemcy wszystko sprawdzali.
W XIX wieku Anglicy przetlumaczyli 500.000 wersetow WED ,byly tak opisane rozne bitwy, statki kosmiczne i bron.
Elementy piramid  w Egipcie byly przemieszczane za pomoca dzwiekow, tak samo robili mnisi w Tybecie i Anglicy to nagrali ,ale Winston Leonard Spencer-Churchill, kazal to utajnic na 50 lat ,tak samo jak wszystkie info o UFO. Pozniej nastepny premier mial zdecydowac co z tym zrobic.Pradawni zw. Slowianie uzywali jezyka -mieszaniny laciny z praniemieckim. Tego samego jezyka uzywali Majowie, Aztekowie,na Wyspach Wielkanocnych, w czesci Wegier !! Japoni ..wiele osob ,ktore spotkaly sie z przybyszami uwazaja ze mowia oni jakims dziwnym dialektem niemieckim. Niemcy robili proby statkow kosmicznych - UFO na Slasku i w Czechach.
 

Portret użytkownika gash

  Jakby koleżanka

 

Jakby koleżanka prześledziła info na temat powstawania Iron Sky, to by wiedziała, że prace nad filmem rozpoczęły się już w 2006r. Film to dość ciekawy projekt, ponieważ współpracowało przy nim wielu internautów. W 2009r. prace były już dość zaawansowane i na pewno koncepcja bazy na księżycu już istniała. Owe zdjęcie to faktycznie materiał promocyjny filmu. Poza tym nawet jeżeli by zbierano dopiero pieniądze to chyba jakoś pomysł na film trzeba było i tak przedstawić. W końcu jakoś potencjalnych wspierających trzeba zainteresować. Chyba, koleżanka nie sądzi, że twórcy w 2009 nie wiedzieli o czym będą kręcić film i że zrobienie takiej grafiki wymaga dużego nakładu czasu i pracy. Dziś gimnazjalista z photoshopem zrobi ładniejsze podróby. Zresztą w samym trailerze widać, że baza jest identyczna! Ja nie wiem jak można wierzyć w takie rzeczy i jeszcze pisać o tym brednie w postaci artykułów. Jutro Adnim wrzuci zamazane zdjęcia smerfów i będzie próbował nas przekonywać, że Gargamel naprawdę istnieje?
 
Pozdrawiam
 

Strony

Skomentuj