Naziści są na Księżycu? Zdjęcia z powierzchni tego globu zdają się to potwierdzać

Kategorie: 

Rzekoma baza w kształcie swastyki w obrębie krateru Schroedingera

Mniej więcej w 2009 roku w Internecie znalazły się zdjęcia rzekomo wykonane przez tajemniczą sondę kosmiczną Cassiopeia, która przelatywała w okolicy niewidocznej z Ziemi strony Księżyca. Zdjęcia wzbudziły duże kontrowersje wśród zwolenników teorii spisku. Pokazują one strukturę w formie swastyki w kraterze Schrödingera znajdującym się w pobliżu południowego bieguna Księżyca.

 

Fotografie te nie są wyraźne.  Wynika to z dużej odległości i zjonizowanego pyłu księżycowego. Mimo to da się na nich dostrzec zarys kształtu w postaci swastyki, który jest nieco mniejszy od krateru mającego około 1,5 km średnicy.  To nie pierwszy raz, że dziwne obiekty są wyraźnie widoczne na zdjęciach z sond kosmicznych.  Na Marsie w regionie Cydonia znajdują się nawet struktury przypominające piramidy.  Badacze nie są pewni, czy księżycowa swastyka to rzeczywisty twór czy złudzenie optyczne.

 

Odkrycie jest szczególnie intrygujące, z powodu niezwykłej formie.  Anomalia jest wyraźnie ukształtowana w formie swastyki, symbolu, który został wykorzystany, m.in., przez narodowych socjalistów w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku. Ogrom zbrodni, jakie zostały nią podpisane zdyskredytował skutecznie ten starożytny symbol. Idąc jednak tym torem i zakładając, że baza w formie swastyki faktycznie się tam znajduje można dojść do ​​wniosku, że hitlerowcy po drugiej wojnie światowej po prostu uciekli na Księżyc. 

 

Puszczając wodze fantazji można tez zadać pytanie czy struktura z południowego bieguna to nie jest dowód na istnienie w przeszłości zaawansowanej cywilizacji technicznej w starożytnych Indiach, swastyka jest tam nadal używana, jako symbol dobrobytu, szczęścia i sukcesu, setki tysięcy Hindusów rozpoczął pielgrzymkę w całym kraju. 

 

W kontekście odkrycia na Księżycu przywoływano też rzekome oświadczenie osoby z NASA, Roslyn Villacorta, która stwierdziła, że rzekome obserwacje na srebrnym globie były spowodowane zakłóceniami między satelitą a balonami meteorologicznymi. Nie dość, że tłumaczenie to jest delikatnie mówiąc niemądre to jeszcze NASA oficjalnie stwierdziła, że nikt taki w agencji nie pracuje.  

Problemów jest zresztą wiele włącznie z takim, że nie sposób znaleźć w Internecie jakiekolwiek informacje na temat sondy Cassiopeia poza tymi prowadzącymi do rzekomej swastyki. Próba zweryfikowania tego mitu tą drogą jest, zatem nieskuteczna i oficjalnie nie ma ani takiej sondy, ani oświadczeń NASA ani żadnych interesujących zdjęć przedstawiających anomalie. Potem jeszcze rozpuszczono plotkę, że rzekome znalezisko to po prostu oryginalna kampania marketingowa filmu opowiadającego historię Nazistów, który po wojnie przenieśli się na pobliski glob przygotowując swój powrót w 2018 roku.

 

Trudno nie zadać w takim razie pytania: co jest prawdą a co fikcją skoro wszystko się przenika, kłamstwa mogą być prawdą a prawdy opakowane są jak kłamstwo.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Medialny fake. Próba

Medialny fake. Próba wprowadzenia zamieszania w umysłach przeciętnego zjadacza chleba. Zdjęcie ze swastyką dało by się zapewne wyjaśnić z użyciem Antyphotoszopa ale niestety nie posiadam go.

Portret użytkownika Xystos

czy nazisci sa na ksiezycu

czy nazisci sa na ksiezycu czy tez nie
zalezy od sposobu podrozy,jest bardzo
prawdopodobne ze "Wielki Brat" utrzymuje
nas w niewiedzy,jest prawdopodobne ze podroze
w czasie i przestrzeni sa znane wybrancom naszej
planety,wtedy mozliwa bylaby ucieczka nazistow
na jakies inne cialo niebieskie,niekoniecznie
w naszym ukladzie slonecznym

jezeli jednego dnia ktos cos wymysli
dnia nastepnego znajdzie sie ktos
by to urzeczywistnic

J.Verne

Portret użytkownika Isabella

Piszecie ze II wojna swiatowa

Piszecie ze II wojna swiatowa juz sie skonczyla tylko dla kogo? Niemcy do dzisiaj maja podpisany tylko BEZWARUNKOWY  AKT KAPITULACJI a reszte dokumentow nie jest podpisana  ,czyli dalej podlegaja pod USA i Anglie.Nie posiadaja umow pokojowych.
Czesc wschodnia oswobodzila sie od Rosji a Bawaria jest wylaczona z tego stanu i jako jedyna jest wolna czescia Niemiec.Tak wyglada prawda co oznacza ze zachodnia czesc Polski jest Wschodnimi Niemcami.
Oznacza to takze ze wschodnie Niemcy tak naprawde sa srodkowymi. W 1991 roku Kohl ze swoja b...grupa podpisal w Polsce wszystkop co nasi chcieli, jest tylko 1 problem, on nie mial do tego zadnych praw i dlatego to jest niewazne !!!! Radio w 1991 roku podalo komunikat, ze Bundestag zawetowal sprawde na NIE
a oni i tak pojechali i podpisywali co chcieli -przez co nasze granice zachodnie nie sa pewne.
Przy najmniejszej zmianie sil w Europie moze zaskoczyc mieszkancow Polski taki tekst 30 minut  na spakowanie  i wypad , czyli powtorka z 1939 roku.
Hitler mial kontakt z przybyszami i to jest prawda , wyslal swoich naukowcow i okultystow  we wszystkie strony swiata, zeby zbierali wszystkie informacje i stare legendy. Pozniej Niemcy wszystko sprawdzali.
W XIX wieku Anglicy przetlumaczyli 500.000 wersetow WED ,byly tak opisane rozne bitwy, statki kosmiczne i bron.
Elementy piramid  w Egipcie byly przemieszczane za pomoca dzwiekow, tak samo robili mnisi w Tybecie i Anglicy to nagrali ,ale Winston Leonard Spencer-Churchill, kazal to utajnic na 50 lat ,tak samo jak wszystkie info o UFO. Pozniej nastepny premier mial zdecydowac co z tym zrobic.Pradawni zw. Slowianie uzywali jezyka -mieszaniny laciny z praniemieckim. Tego samego jezyka uzywali Majowie, Aztekowie,na Wyspach Wielkanocnych, w czesci Wegier !! Japoni ..wiele osob ,ktore spotkaly sie z przybyszami uwazaja ze mowia oni jakims dziwnym dialektem niemieckim. Niemcy robili proby statkow kosmicznych - UFO na Slasku i w Czechach.
 

Portret użytkownika gash

  Jakby koleżanka

 

Jakby koleżanka prześledziła info na temat powstawania Iron Sky, to by wiedziała, że prace nad filmem rozpoczęły się już w 2006r. Film to dość ciekawy projekt, ponieważ współpracowało przy nim wielu internautów. W 2009r. prace były już dość zaawansowane i na pewno koncepcja bazy na księżycu już istniała. Owe zdjęcie to faktycznie materiał promocyjny filmu. Poza tym nawet jeżeli by zbierano dopiero pieniądze to chyba jakoś pomysł na film trzeba było i tak przedstawić. W końcu jakoś potencjalnych wspierających trzeba zainteresować. Chyba, koleżanka nie sądzi, że twórcy w 2009 nie wiedzieli o czym będą kręcić film i że zrobienie takiej grafiki wymaga dużego nakładu czasu i pracy. Dziś gimnazjalista z photoshopem zrobi ładniejsze podróby. Zresztą w samym trailerze widać, że baza jest identyczna! Ja nie wiem jak można wierzyć w takie rzeczy i jeszcze pisać o tym brednie w postaci artykułów. Jutro Adnim wrzuci zamazane zdjęcia smerfów i będzie próbował nas przekonywać, że Gargamel naprawdę istnieje?
 
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika cierń

tak jest, swastyka używana

tak jest, swastyka używana jest w obu wersjach. Ta z tego obrazka jest nawet częstsza (być może dlatego tez skopiowaloi ją nazisci)  Swastyka nie występuje tylko w Australii i Afryce. Jeden z najstarszych symboli jakich używa ludzkość. Nikt dzis nie do konca rozume jej znaczenie ani genezę. To, że reprezentuej Słońce to tylko jedna z wielu teorii

Portret użytkownika heniow

Cos w tym wszystkim jest. Po

Cos w tym wszystkim jest. Po pierwsze informacje o tym ze IIWS nie skonczyla sie w 1945 ale toczyla sie dalej na Antarktydzie. Po drugie teraz sa informacje ze na Antarktydzie dalej cos sie dzieje. Jest wiele tajemnic o technologiach niemieckich i sa pokazywane w telewizji niemieckiej (n24, pheniks) z czasow IIWS.PZDR.

Portret użytkownika Zenek

Za proste by było

Za proste by było prawdziwe.
 
Pomyslcie, budujecie tajna bazę na latającej Gwiezdzie Śmierci. Chcielibyście zostawiać info TU BOMBIĆ BO TU JESTEŚMY?
 
No przeca, że nie. Swoi wiedzą gdzie wlatywac a obcy wiedziec tego przecież za żadne skarby nie powinni. A do markowania podjeścia do lądowania wystarczą zwykłe "radioboje" niewidzialne z daleka, nie?

Portret użytkownika Pilipweefee

nie bądź śmieszny. gdyby

nie bądź śmieszny. gdyby Niemcy posiadali taką technologię juz w latach 30-40 to by wojny nei przegrali, bo by wyprzedzali inne kraje o CO NAJMNIEJ 20 lat. posiadaliby technologie, która by przezwycięzała wzystkie inne w tamtych czasach.

Portret użytkownika baca

to czy Niemcy nadal są na

to czy Niemcy nadal są na Księzycu to jest bardzo wątpliwe - przecież tam z powodu braku zaopatrzenia z Ziemi nie miał nawet prawa nikt przeżyć - nawet UFO nie daloby rady przedostać się przez pasy promieniowania - te ruiny w kształcie swastyki sa pewnie pełne zwłok Niemców zmarłych z głodu po pamiętnych eksplozjach jądrowych w wyższych partiach atmosfery jakie w celu eliminacji III Rzeszy z pobliskiego kosmosu przygotowali i przeprowadzili podający się za Amerykanów żydzi
ale nie ulega wątpliwości że pod koniec wojny i długo po niej Niemcy tam właśnie byli gdyż za dużo niezależnych i wiarygodnych źródeł to wzajemnie potwierdza - jak również za bardzo tak zwanym "Amerykanom" zależy na wprowadzeniu międzynarodowego zakazu lotów na... Księzyc, a ponadto dochodzi do tego wręcz skandalicznie kiepska jakość współczesnych zdjęć jego powierzychni aby nie zrozumieć że coś tam grubo śmierdzi, tak że suma sumarum potwierdza się zatem w pełni także to, że Niemcy posiadali bazę w okolicach bieguna południowego (księzycowego) o czym zresztą pisalem nie tak dawno tutaj:
//innemedium.pl/wiadomosc/ufo-brudna-prawda
tacy jak podjuszka się wówczas bardzo ostro zapienili skowycząc coś o antysemityźmie ale jestem dziś bardzo ciekaw jak zinterpretują Księżycową Swastykę bo co jak co ale do "gwiazdy dawida" albo siedmioramiennych grabi ktory syjonisci używają jako lichtarza to to nie jest na pewno podobne?
podjuszka jak masz trochę wolnego czasu to przyświeć latarką na Księzyc i... "wyjaśnij" nam tę mroczną sprawę...

Portret użytkownika protos

Jeżeli naziści byli w stanie

Jeżeli naziści byli w stanie przenieść się na Księżyc to już nie martw się o ich zaopatrzenie w cokolwiek.Skoro Żydzi finansowali nazistów to siedzą tam razem z nimi i traktują Ziemię jako bazę zaopatrzeniową. .Syjonizm i nazizm to jak by nie było  to to samo i to  z powodu zarówno twórców tych ideii jak i sponsorów. Słowo Żyd  jako określenie nacji dawno straciło swoje znaczenie ze względu na wymieszanie narodowości. Dlatego można by się pokusić o twierdzenie, że wynikiem rasistowskich czystek wśród Zydów była II WŚ oraz późniejsze czasy pokazane w filmie "100 000 napromieniowanych" ( tu jeszcze dochodzi kwestia fizycznej likwidacji Sefardyjczyków). Nazywanie kogoś Zydem z powodu wyznawania Judaizmu to kolejna chazarska manipulacja mająca za zadanie ukrywania się tych "czystych rasowo" będących przy władzy najbogatszych Chazarów wśród masy żydowstwa i wykorzystywania tych ostatnich jako mięsa armatniego. Tworzenie wokół Żydów atmosfery nienawiści to oczywiste działanie syjonistów mające na celu konsolidowanie Żydów i izolowanie ich od reszty świata . Wytwarzaniu poczucia odrębności i wyższości służy ostanio wymyślona przez mędrców Syjonu teza o pochodzeniu Chazarów od kaukaskich neandertalczyków i lansowanie poglądu o neandertalach jako twórcach kultury europejskiej. Ciekawe że w zasadzie tylko oni sami to głoszą i również opłacane przez nich hasbarskie trolle na różnych forach. Potomkami biblijnych Izraelitów są tylko Sefardyjczycy, reszta jest takimi samymi Żydami jak Chińczycy wyznający Islam  Arabami. Dowodzą tego badania genetyczne a i chociażby róznice w odcieniu kolory skóry Sefardyjczyków i Aszkenazyjczyków. Na podstawie tylko fizycznego podobieństwa to można również udowodnić pochodzenie psa od właściciela lub odwrotnie np. mój sąsiad jest podobny do swojego owczarka podchalańskiego którego nazywa Bacą (sic) i kiedy chodzi na "czterech"  nie wiem który jest który . Wcale nie jest to jakaś osobista wycieczka , bo ten owczarek nie jest niebieski .

Portret użytkownika baca

nałykałeś sie bajeczek o

nałykałeś sie bajeczek o dobrych zydach bo oryginalnych no i o chazarach czyli tych złych - a przeciedz nie wolno tak pochopnie wszystkich żydów workować Smile
nie wiem czy wiesz ale Rotschild - właściciel i fundator Izraela oraz syjonizmu był sefardyjczykiem tak samo jak rabini ktorzy spisali sobie nadrzędne "uzupełnienie" do tory czyli talmud
nie ma zatem najmniejsego sensu szukanie lepszych lub gorszych żydów bo jedni warci drugich... - to czystej krwi neandertalczycy i taka jest ich prawidłowa nazwa - podobieństwo jest uderzające wystarczy poszukać w googlach frazy "jew + neanderthal" przełączyć na obrazki i zobaczyć na własne oczy...

Portret użytkownika protos

Czy ja napisałem że są jacyś

Czy ja napisałem że są jacyś lepsi i gorsi ? Co do podobieństwa jako dowodzie na pochodzenie to podtrzymuję to co napisałem wcześniej . Genetyka mówi sama za siebie ; w ludzkim mtDNA brak genów małpoluda neandertala więc te gatunki się nie krzyżowały, a DNA Chazarów nie odbiega od normy pomijając wady genetyczne wynikające z uprawiania seksu w najbliższej rodzinie.Chociaż w ludzkim DNA znaleziono jakieś tam ślady genów neandertala, to to o niczym to nie świadczy  gdyż wszystkie organizmy na Ziemi mają wspólną część genów. Chyba że chcesz udowodnić , że geje mogą się rozmnażać i jest to atawizm po neandertalach. Nie uprawiaj syjonistycznej propagandy.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

podobno jak pustą głową

podobno jak pustą głową stukasz w pustą ziemię to nawet ufoki na orbicie o tym wiedzą nie wspominając o twoim idolu hitlerze który przebrał się za pingwina i atakuje ziemian z antarktydy. wiesz ale wy nazisci to macie jeden problem tam na dole musicie wpi...ć surowe i do tego zamarznięte ryby. 
Gdyby hitler Żydów nie wymordował to by ich w Polsce było od cholery- tak tłumaczyłl mi kumpel absolwent prawa, W Polsce nie ma antysemityzmu, to taka Żydowska histeria, chora obsesja, ze wszyscy ich nienawidzą a przecież wcale tak nie jest. i ty wiezsz dlaczego.
w sumie nie ma się czego po tobie spodziwać boś baca a jak wiemy baca pasie barany a z kim przystajesz taki sie stajesz.

Portret użytkownika baca

sprawa tak zwanego

sprawa tak zwanego "mordowania żydów" to nie jest zajęcie dla histeryczek tylko historyków - ona może nie wiesz ale już dawno jest w pełni wyjaśniona i poparta dowodami - o tutaj masz ich kwintesencję czyli samo samiuteńkie i najistotniejsze sedno tej żydowskiej kwestii:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/04/09/66-pytan-o-holokaust/
możesz tam poudzielać odpowiedzi na które zechcesz albo nawet wszystkie pytania - to byłoby nawet mile widziane Smile
natomiast pytanie którego tutaj nieudolnie unikasz było: jak wyjaśnisz swastykę na Księżycu?
opowiedz nam jak ją "turyści z Izraela" tacy jak ty widzą?
 
 

Portret użytkownika kuzYn

Skoro podałeś Baca taki

Skoro podałeś Baca taki przykład, to wytłumacz mi proszĘ sens tego punktu.
2. Czy istnieją dowody na to, że 6 milionów Żydów NIE zostało zamordowanych przez nazistów?
"Dysponujemy licznymi dowodami natury sądowej, analitycznej i porównawczej, że liczba 6 milionów wymordowanych Żydów jest absurdalna. Mamy do czynienia z cyfrą zawyżoną o ok. 1000%."
Gdyby cyfra była zawyżona tylko o 100%, to by znaczyło że  żaden Żyd nie zginął.
Ale 1000% oznacza że nie zginęło również 900% jeszcze nie narodzonych Żydów.
A to już jest absurd !

 

Portret użytkownika SAH

I tak to wszystko nie trzyma

I tak to wszystko nie trzyma się całości delikatnie mówiąc . Jeżeli Niemcy mieli taką technologię by tam dolecieć i założyć bazy w 1945 roku to chyba nie byli na tyle głupi by nie pomyśleć o produkcji żywności czy dostarczaniu jej z Ziemi na Księżyc . Naukowcy niemieccy musieli i nad tym pracować , a co ma promieniowanie około ziemskie po wybuchach nuklearnych do przelotu np. statku transportowego na Księżyc . A stacji kosmicznej ISS to nie przeszkadza , tam promieniowania nie ma ??? Kończąc powiem jeszcze tylko nawet jak by tam polecieli i bazę założyli to chyba zdawali sobie sprawę z tego że nie lecą tam na tygodniową czy miesięczną wycieczkę Wink ale jak powiedziałem i myślę wszystko możliwe ........

Portret użytkownika tropheus

Juszka [ciach] jesze pare lat

Juszka [ciach] jesze pare lat i okaże sie ze na terenie Polski w obozach niemieckich mordowano tylko zydów ,bo tak naprawde jesli sie wsluchać w ten temat to tam nie było Polaków ,ruskich itp normalnie tylko żydzi . Co za propagnde szezysz  ?  Chłopie ty toniesz , za pieniądze tu piszesz ? naprawde nie moge pozbyć sie tego uczucia gdy czytam twe komentarze po róznymi artykulami ,czemu tak mysle ? bo wystepuje brak spójnosci w twych wypowiedziach ,ale wszystkie są po lini porawności politycznej ,przecierz to kluje w oczy Smile .

Portret użytkownika Juszka1980OGL

ok każdemu kto przeżył w

ok każdemu kto przeżył w jakimkolwiek obozie Polak, Żyd,Cygan Czech itd..... tamto to było uogólnienie.
w sumie to żałuje że nikt mi nie płaci za dobrą zabawę jaką mam tutaj. Szkoda że nie moge zobaczyć min nawiedzeńców którzy widząc moje posty to chyba wyrywają ze złości sobie żyły.
jeżeli ja szerzę propagandę to co powiesz o pastuchu baranów ten to już chyba osiągną mistrzostwo w otumanianiu ludu.

Portret użytkownika tropheus

Pastuch baranów ? :) nie wiem

Pastuch baranów ? Smile nie wiem co osiągnął ale ty dales sie wkrecić , do tego stopnia ze pogubiłes sie . Co do wyrywania zył dzieki temu ze ich wku... to przemysl to bo nie najlepiej na tym wychodzisz ,co zreszta sam widzisz . Moze zacznij słuchać a nie negować wszystko i wszystkich Smile swiat naprawde jest dziwny i czrodziejski Smile . Dawno powinieneś do tego dojsc czytając innych forowiczów Smile lecz nie wiedząc czemu uwarzasz ze tylko ty masz racje ,gdyz ... co ? z doswiadczenia czy z wyksztalcenia ? pierwsze odpada byc moze drugie . A dzieki takim wyrażenią o innych ----
Szkoda że nie moge zobaczyć min nawiedzeńców którzy widząc moje posty to chyba wyrywają ze złości sobie żyły.
Lub z przeszłosci o tymze--- ja(juszka ) z dziewczyną smiejecie sie z takich i innych komentarzy ,-- twe słowa z wcześniejszego okresu,i pare innych koment w stosunku do innych --- żałosne i ładnie cie przedstawia ,moze i ci nie płaca , ale to nie zmienia faktu ze zdrowego kregosłupa moralnego nie masz .

Strony

Skomentuj