Nazistowskie stowarzyszenie Ahnenerbe pozostawiło po sobie na Kaukazie czaszki dziwnych stworów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W ubiegłym roku, na Kaukazie odkryto pogrzebanych pod lawiną ludzi, którzy są prawdopodobnie niemieckimi nazistami z wyprawy organizacji SS Ahnenerbe czyli Dziedzictwo Przodków. W górach znaleziono szczątki Niemców i tajemnicze artefakty, które mogą wskazywać, że zajmowali się naukami okultystycznymi, a według niektórych nawet kontaktami z obcymi.

 

Dwa lata temu Rosjanie z okolicy Góry Bolszoj w pobliżu miejscowości Tjach na Kaukazie, zorganizowali ekspedycję, której skutkiem było odnalezienie szczątków ludzi, którzy musieli zginąć pod lawiną kilkadziesiąt lat temu. Podczas wyprawy znaleziono również walizkę z napisem w języku niemieckim i charakterystycznym logo organizacji Ahnenerbe. To co jednak szczególnie zszokowało, to fakt znalezienia dziwnych czaszek niepodobnych do tych znanych u ziemskich stworzeń.

Czego mogli szukać wysłannicy Himmlera zafiksowanego na temacie starożytnych broni? Zapewne jakieś spuścizny po Atlantydzie, którą planowano wykorzystać w celu zdobycia przewagi technologicznej. Naziści uważali cywilizację Atlantydy za starożytne źródło korzeni rasy aryjskiej. Organizacja Ahnenerbe próbowała zrekonstruować historię Atlantydy. Jej eksperci zajmowali się między innymi technologią wykonywania starożytnych megalitów i ich zastosowania. Wspominało się, że mogły one być czymś w rodzaju akustycznych rezonatorów. Naziści poszukiwali zatem megalitycznych cudownych broni i być może zrozumieli zasadę działania rozpowszechnionych w Europie dolmenów.

Ahnenerbe to niemiecka organizacja, której nazwę tłumaczy się jako "dziedzictwo przodków", towarzystwo rozwijało się początkowo jako ośrodek badań nad archeologią, antropologią i historią niemieckiego dziedzictwa. W rzeczywistości ich badania mogły mieć za cel udowodnienie, że to rasa aryjska była źródłem pochodzenia narodu niemieckiego. Szybko jednak stała się przybudówką SS i jej fanatycznego lidera Heinricha Himmlera.

Od tego czasu Ahnenerbe zajęło się okultyzmem, zjawiskami paranormalnymi, UFO i tego typu dziwami. Dziwne czaszki, które odnaleziono przy Niemcach odnalezionych na Kaukazie są na tyle dziwaczne, że niektórzy zaczęli sugerować, że Naziści wzywali jakieś demony. Inna opcja jest taka, że mieli kontakt z rasami pozaziemskimi. Oczywiście może też istnieć jakieś dobre wyjaśnienie dla tych niezwykłych czaszek, ale teraz go po prostu nie znamy.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Słynny amerykański badacz

Słynny amerykański badacz zjawisk paranormalnych, zakazanej archeologii, a zwłaszcza zaginionych cywilizacji Steve Quayle, opowiada o dzisiejszej sytuacji świata w wywiadzie przeprowadzonym przez program "The Hangmann Report"  (tytuł: "Steve Quayle-Hidden History Reveals Future Plans of The New World Order" - opublikowany 23.12.2015), mówi tam, między innymi, o niezwykle ciężkiej sytuacji zachodniej Europy, pogrążającej się w coraz bardziej obserwowanym post-hitleryzmie gup trzymających władzę. Elity pragną zbudować sobie nowe ciała i nowe siedziby, również kosmiczne (O czym wspominałem w artykule "Geopolityka ponadludzka..."). Proszę zwrócić uwagę, że w pewnym momencie audycji (1godz i 36min) wspomina o Polsce, w jego ocenie nie daliśmy się ciemnym siłom, stawiliśmy opór ! Miejmy nadzieję, że tak wygląda rzeczywistość na prawdę, na chwilę obecną (po 25 latach narzucanej nam 'psy-ops' tajnych postkomunistycznych służb masonerskich !), że nie jest to tylko punkt widzenia Amerykanina, że jest to stan faktyczny, choć sytuacja jest ciągle grozna, biorąc pod uwagę zakonspirowane organizacjepolskojęzycznej agentury NWO, tworzące marsze KOD-u oraz nasyłanie lucyferian z UE ! Polecam tą audycję, jest tam mowa o najnowszej książce Quayle-go. Dyskutuje się również na temat "bałtyckiego UFO". Autor wspomina o nazistach, którym udało się zbiec z hitlerowskich Niemiec, o doświadczeniach hitlerowskich genetyków prowadzonych zaraz po wojnie, aż do dzisiaj. Efektem ich 'pracy' miało być zaobserwowanie grupy kilkuset 'ludzkich' klonów, które były widziane w pewnym miasteczku ameryki południowej ! Hitleryzm nie był zwykłym systemem śmierci, był okultystycznie napędzany - duchowo nadzorowany przez niewidoczne byty ! Niestety widać jak ponownie się odradza, jak jego idee zostają wcielane w powstający 'Nowy Babilon' ! Około 2godz. i 37min. audycji jest mowa o UFO i ich technologicznych możliwościach, o innowymiarowej technologii jaką mogli już przemycić do ziemskiego wymiaru i o innych niezwykłych tematach powiązanych z tymi bytami.

Operacje psychologiczne (PsyOps) – są to operacje planowane, by przekazać wybrane informacje i wskaźniki dla zagranicznych odbiorców oraz wpływać na ich emocje, motywacje, obiektywne rozumowanie, a ostatecznie zachowanie rządów państw obcych (lub własnego społeczeństwa), organizacji, grup i osób. Celem Polskich (postkomunistycznych) Operacji pychologicznych (PsyOps) jest skłonienie lub wzmocnienie zachowania korzystnych dla celów RP (lub oligarchii postkomunistycznej). Są one ważną częścią zakresu relacji dyplomatycznych, informacyjnych, wojskowych i działalności gospodarczej dostępnych tylko RP (masońskich telewizji TVN/Polsat). Mogą też być wykorzystywane zarówno w czasie pokoju (klęsk żywiołowych, stanów kryzysowych i alarmowych) oraz podczas konfliktu zbrojnego (wewnętrznego i zewnętrznego).

 

PsyOps mogą zachęcać do powszechnego niezadowolenia z przywództwa i opozycji, łącząc perswazję z wiarygodnego zagrożenia (nasyłani lucyferianie UE), obniżać zdolność przeciwnika do prowadzenia lub podtrzymywania operacji wojskowych. Mogą one również zakłócać lub mylić i przeciągnąć uwagę przeciwnika poprzez proces podejmowania decyzji, narażając jego dowodzenie i kontrolę. (...co miało by wymiar wsparcia wykasowania komunistycznego i postkomunistycznego "wszczepu pamięci" - [urojonej], przeprowadzonego w latach 80, i ciągle jeszcze robionego za pomocą urządzeń elektronicznej psychomanipulacji - patrz artykuł red. Ziemkiewicza)
 
W najprostszej formie 'psyops' kontrola umysłowa to zasadniczo staromodna hipnoza. Mało kto zaprzeczy, że można wywoływać stany hipnotyczne.

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

te "dziwne stwory" które

te "dziwne stwory" które pozostawiły po sobie zagadkowe zardzewiałe czaszki to nie byli nazisci z innej planety tylko niemcy... oni wymarli niedawno, bo jeszcze dziadek Tuska też miał taką czaszkę...

Strony

Skomentuj