Nazistowskie stowarzyszenie Ahnenerbe pozostawiło po sobie na Kaukazie czaszki dziwnych stworów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W ubiegłym roku, na Kaukazie odkryto pogrzebanych pod lawiną ludzi, którzy są prawdopodobnie niemieckimi nazistami z wyprawy organizacji SS Ahnenerbe czyli Dziedzictwo Przodków. W górach znaleziono szczątki Niemców i tajemnicze artefakty, które mogą wskazywać, że zajmowali się naukami okultystycznymi, a według niektórych nawet kontaktami z obcymi.

 

Dwa lata temu Rosjanie z okolicy Góry Bolszoj w pobliżu miejscowości Tjach na Kaukazie, zorganizowali ekspedycję, której skutkiem było odnalezienie szczątków ludzi, którzy musieli zginąć pod lawiną kilkadziesiąt lat temu. Podczas wyprawy znaleziono również walizkę z napisem w języku niemieckim i charakterystycznym logo organizacji Ahnenerbe. To co jednak szczególnie zszokowało, to fakt znalezienia dziwnych czaszek niepodobnych do tych znanych u ziemskich stworzeń.

Czego mogli szukać wysłannicy Himmlera zafiksowanego na temacie starożytnych broni? Zapewne jakieś spuścizny po Atlantydzie, którą planowano wykorzystać w celu zdobycia przewagi technologicznej. Naziści uważali cywilizację Atlantydy za starożytne źródło korzeni rasy aryjskiej. Organizacja Ahnenerbe próbowała zrekonstruować historię Atlantydy. Jej eksperci zajmowali się między innymi technologią wykonywania starożytnych megalitów i ich zastosowania. Wspominało się, że mogły one być czymś w rodzaju akustycznych rezonatorów. Naziści poszukiwali zatem megalitycznych cudownych broni i być może zrozumieli zasadę działania rozpowszechnionych w Europie dolmenów.

Ahnenerbe to niemiecka organizacja, której nazwę tłumaczy się jako "dziedzictwo przodków", towarzystwo rozwijało się początkowo jako ośrodek badań nad archeologią, antropologią i historią niemieckiego dziedzictwa. W rzeczywistości ich badania mogły mieć za cel udowodnienie, że to rasa aryjska była źródłem pochodzenia narodu niemieckiego. Szybko jednak stała się przybudówką SS i jej fanatycznego lidera Heinricha Himmlera.

Od tego czasu Ahnenerbe zajęło się okultyzmem, zjawiskami paranormalnymi, UFO i tego typu dziwami. Dziwne czaszki, które odnaleziono przy Niemcach odnalezionych na Kaukazie są na tyle dziwaczne, że niektórzy zaczęli sugerować, że Naziści wzywali jakieś demony. Inna opcja jest taka, że mieli kontakt z rasami pozaziemskimi. Oczywiście może też istnieć jakieś dobre wyjaśnienie dla tych niezwykłych czaszek, ale teraz go po prostu nie znamy.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Słynny amerykański badacz

Słynny amerykański badacz zjawisk paranormalnych, zakazanej archeologii, a zwłaszcza zaginionych cywilizacji Steve Quayle, opowiada o dzisiejszej sytuacji świata w wywiadzie przeprowadzonym przez program "The Hangmann Report"  (tytuł: "Steve Quayle-Hidden History Reveals Future Plans of The New World Order" - opublikowany 23.12.2015), mówi tam, między innymi, o niezwykle ciężkiej sytuacji zachodniej Europy, pogrążającej się w coraz bardziej obserwowanym post-hitleryzmie gup trzymających władzę. Elity pragną zbudować sobie nowe ciała i nowe siedziby, również kosmiczne (O czym wspominałem w artykule "Geopolityka ponadludzka..."). Proszę zwrócić uwagę, że w pewnym momencie audycji (1godz i 36min) wspomina o Polsce, w jego ocenie nie daliśmy się ciemnym siłom, stawiliśmy opór ! Miejmy nadzieję, że tak wygląda rzeczywistość na prawdę, na chwilę obecną (po 25 latach narzucanej nam 'psy-ops' tajnych postkomunistycznych służb masonerskich !), że nie jest to tylko punkt widzenia Amerykanina, że jest to stan faktyczny, choć sytuacja jest ciągle grozna, biorąc pod uwagę zakonspirowane organizacjepolskojęzycznej agentury NWO, tworzące marsze KOD-u oraz nasyłanie lucyferian z UE ! Polecam tą audycję, jest tam mowa o najnowszej książce Quayle-go. Dyskutuje się również na temat "bałtyckiego UFO". Autor wspomina o nazistach, którym udało się zbiec z hitlerowskich Niemiec, o doświadczeniach hitlerowskich genetyków prowadzonych zaraz po wojnie, aż do dzisiaj. Efektem ich 'pracy' miało być zaobserwowanie grupy kilkuset 'ludzkich' klonów, które były widziane w pewnym miasteczku ameryki południowej ! Hitleryzm nie był zwykłym systemem śmierci, był okultystycznie napędzany - duchowo nadzorowany przez niewidoczne byty ! Niestety widać jak ponownie się odradza, jak jego idee zostają wcielane w powstający 'Nowy Babilon' ! Około 2godz. i 37min. audycji jest mowa o UFO i ich technologicznych możliwościach, o innowymiarowej technologii jaką mogli już przemycić do ziemskiego wymiaru i o innych niezwykłych tematach powiązanych z tymi bytami.

Operacje psychologiczne (PsyOps) – są to operacje planowane, by przekazać wybrane informacje i wskaźniki dla zagranicznych odbiorców oraz wpływać na ich emocje, motywacje, obiektywne rozumowanie, a ostatecznie zachowanie rządów państw obcych (lub własnego społeczeństwa), organizacji, grup i osób. Celem Polskich (postkomunistycznych) Operacji pychologicznych (PsyOps) jest skłonienie lub wzmocnienie zachowania korzystnych dla celów RP (lub oligarchii postkomunistycznej). Są one ważną częścią zakresu relacji dyplomatycznych, informacyjnych, wojskowych i działalności gospodarczej dostępnych tylko RP (masońskich telewizji TVN/Polsat). Mogą też być wykorzystywane zarówno w czasie pokoju (klęsk żywiołowych, stanów kryzysowych i alarmowych) oraz podczas konfliktu zbrojnego (wewnętrznego i zewnętrznego).

 

PsyOps mogą zachęcać do powszechnego niezadowolenia z przywództwa i opozycji, łącząc perswazję z wiarygodnego zagrożenia (nasyłani lucyferianie UE), obniżać zdolność przeciwnika do prowadzenia lub podtrzymywania operacji wojskowych. Mogą one również zakłócać lub mylić i przeciągnąć uwagę przeciwnika poprzez proces podejmowania decyzji, narażając jego dowodzenie i kontrolę. (...co miało by wymiar wsparcia wykasowania komunistycznego i postkomunistycznego "wszczepu pamięci" - [urojonej], przeprowadzonego w latach 80, i ciągle jeszcze robionego za pomocą urządzeń elektronicznej psychomanipulacji - patrz artykuł red. Ziemkiewicza)
 
W najprostszej formie 'psyops' kontrola umysłowa to zasadniczo staromodna hipnoza. Mało kto zaprzeczy, że można wywoływać stany hipnotyczne.

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

te "dziwne stwory" które

te "dziwne stwory" które pozostawiły po sobie zagadkowe zardzewiałe czaszki to nie byli nazisci z innej planety tylko niemcy... oni wymarli niedawno, bo jeszcze dziadek Tuska też miał taką czaszkę...

Portret użytkownika Homo sapiens

To już dawna sprawa w

To już dawna sprawa w internecie, proszę zobaczyć i dobrze się przyjrzeć zdjęciu tej niby "czaszki" ! Proszę mi powiedzieć gdzie jest nasada na kręgosłup ?! W którym miejscu wchodził kręgosłup do tej niby czaszki ?! Nigdzie ! To mi wygląda na fałszerstwo hitlerowców ! Przecież czaszka musiała by być przytwierdzona do kręgosłupa ? Tam gdzie wskazują czerwone strzałki !

Niestety to mi wygląda ma fałszerstwo !  Czaszki prawdziwych istot zmieszanych z anielskimi stworzeniami to te z dużymi pojemnościami, tzw. wydłużone czaszki z Paracas lub innych rejonów kuli ziemskiej !

Film zamieszczony na kanale Briena Foerstera wyjaśniający tajemnice genetyczne tych właśnie czaszek (zagadka DNA od około 3min. i 40 sek. filmiku), wiele innych niezwykle ważnych informacji: Ancient Elongated Human Skulls Of Peru: At Ideacity 2014 In Tor - opublikowany 20.06.2014

http://www.youtube.com/watch?v=HUng0wLijZY
Biblia mówi prawdę, niestety wielu ludzi jest we władaniu lucyfera i nienawidzi prawdy Biblii, tylko dlatego że jest przekazywana przez Żydów ! Jezus Chrystus był Żydem i Zbawicielem !



Najlepszą rekonstrukcją wyglądu czaszki gwiezdnego dziecka, które nie było dzieckiem tylko istotą o całkiem odmiennej genetyce, jak dowodzą badania genetyków, jest okaz Lloyda Pie ! Ten poniżej ! Tak wyglądał osobnik UFO, który przebywał na Ziemi i albo zapładniał ludzkie kobiety albo był jakimś tworem ufonautów. W mojej ocenie ta rekonstrukcja oddaje prawdziwy wygląd istoty, do której należała czaszka Lloyda Pie !



Bardzo odmienna budowa od ludzkiej ! Wręcz szokująco odmienna !

Treści o czaszkach zbieram pod tym linkiem:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika And

I po drugie, w istocie,

I po drugie, w istocie, biblia wspomina o olbrzymach i dinozaurach, ale myślę, że większość rzeczy została wycięta przez tych, którzy nie chcą, abyśmy poznali prawdę. Pozatym język biblii przypomina język ptaków lub jest też szyfrem, którego nie sposób odkodować.
Po trzecie, Jezus jest Judejczykiem, nie Żydem.
 

Portret użytkownika And

Piękna rasa. Jakby popatrzeć

Piękna rasa. Jakby popatrzeć na tę ludzką to wygląda śmiesznie, taka wykastrowana i chuda, jakby się nie rozwinęła.
Niech zarozumiałość ludzi nie podpowiada im, że są najszlachetniejszą rasą w kosmosie, bo to jest głupota.
 
"Biblia mówi prawdę, niestety wielu ludzi jest we władaniu lucyfera i nienawidzi prawdy Biblii,"
Byłeś pod wpływem lucyfera pisząc to, pewnie serce szybciej Ci biło i dostałeś nagły przypływ energii. Jest to uczucie, gdy pisze się coś bez jasnej oceny i obiektywizmu, kierując się emocjami.
Po pierwsze, biblia nie jest jedynym źródłem wiedzy, ponieważ zapiski na temat tych istot są niemal na całym świecie, a szczególnie tam, gdzie nie dotarli biali ludzie.
Czemu by nie uznać, że Jezus był jednym z dzieci gwiazd? Tych mądrzejszych od ludzi, poznał słabości ludzi i mówił, jak żyć, aby żyć?
Pisz bardziej ze spokojem, staraj się zachować spokój w sobie, to jest ważne, aby to co piszesz miało pozytywny wydźwięk.
 

Portret użytkownika Hercules Monte

Dokładnie tak ja napisaeś,

Dokładnie tak ja napisaeś, podróbka niesamowicie źle zrobiona. No chyba że głowa była przyczepina do tyłowia na rzep a płyny ustrojowe docierały do czaszki poprzez Bluetooth lub inna technologią.

Portret użytkownika Afterwiner7

Od dawna interesuję się

Od dawna interesuję się tajnymi stowarzyszeniami, zwłaszcza nazistowskimi, Vril, Thule, Ahnenerbe, a także tajemnicami: Wewelsburga (długowłose, hmm włosy to bardzo ciekawy temat, naprawdę), Montsegur, Rennes-le-Château, Rosslyn, Indii ( hinduizm, Wedy, mistyka), Tybetu (śpiący mędrcy), Przełęczą Diatłowa, Syberii ( po co rosjanie użyli broni atomowej na granicy z Mongolią? ), wyprawami admirała Byrda (i stosowaniem bomb jądrowych na pingwinach:) Highjump), Otto Rahnem, Marią Orsic itd. Wiem, że duży rozrzut tematyczny, ale wbrew pozorom te zagadnienia mają ze soba bardzo dużo wspólnego...
 
Co się tyczy Kaukazu: Wiem, że to strona typu "New Age", ale informacje z tego artykułu w większości pokrywają się z moimi:
Na Kaukazie znajduje się portal...
...Ważne jest tu, aby zrozumieć, że Chazarowie są rzeczywiście Drakonami, którzy przybyli na Ziemię w późnym okresie Atlantydy przez portal Kaukazu i od tamtego czasu reinkarnowali się w ludzkich ciałach.  Portal Kaukazu był także głównym punktem wejścia dla niewolniczej kasty reptyliańskich wojowników, którzy przybyli na Ziemię w ludzkich ciałach w okresie Atlantydy, a później w okresie neolitu podczas inwazji Kurgan...
link do całości
Nie wiem jak wyglądają Drakoni, ale ta czaszka, jeśli jest autentyczna, mogłaby należeć do jednego z przedstawicieli tego "gatunku"... PS Ten niemiec w hełmie rozwalił system;)

''Siła i honor!''

Portret użytkownika zxc

Wiem gdzie ten portal,

Wiem gdzie ten portal, sekwencja 13 dźwięków można go otworzyć (do tego celu nie jest potrzebna technologia, wystarczy lekko zmodyfikowany flet), ale bez obaw nie zrobimy tego teraz poczekamy aż zaczną chipować ludzi w Polsce - we Włoszech już zaczęli i do 2018 roku zachipują wszystkich obywateli tego kraju.
Potem otworzymy ten portal i miło będzie patrzeć jak ludzie z NWO od samego szczytu do pachołków sraj w gacie, kara będzie okrutna za zniewolenie ludzi, najlepsze jest że nawet najlepsza ziemska technologia (ta skrywana) jest daleko daleko za tą jak Wy nazywacie Drakońską.
Wy pachołki NWO którzy to czytacie poinformujcie swoich przełożonych - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Portret użytkownika baca

plejadanie, planetarne

plejadanie, planetarne wyzwolenie, zwyciestwo światla, portal do drakonów i reptilianów, galaktyczna wojna w Syrii... he he, ten "link do całości" zawiera new ageowy bełkot... po całości - ktoś tam mocno sie dopalił spiralkami na komary myśląc że to hasz, kadzidełko lub marycha...

Portret użytkownika Sio

To jest czaszka tego

To jest czaszka tego [ciach] z poprzedniego wcielenia.
Czuję to po wibracjach. Nierówno pod sufitem, antysemityzm i agresywny charakter,oszust - to on.
Mózg też zbędny, właściwie to tam go nie ma - no nie to on na 100%
 
 
 

Skomentuj