Negatywne myślenie jest przyczyną wszelkich niepowodzeń i chorób

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Nawyk negatywnego myślenia to najbardziej szkodliwa rzecz dla zdrowia, jaką sobie można wyobrazić. Negatywne emocje i myśli to nie tylko gniew, złość, nienawiść, strach, ale tez podniecenie, emocje, stres, depresja i inne negatywne stany. Chociaż choroba nie pojawia się natychmiast, a czasem nawet po latach, czasami, aby się jej pozbyć musimy usunąć ją ze swoją struktury energetycznej.

Bardzo często codzienność przygnębia na tyle, że składa się głównie z negatywny doznań i niestety jedno przyciąga drugie, dlatego ludzie są czasami doświadczeni przez los nawet wielokrotnie. Gdyby wszyscy ludzie na Ziemi, wiedzieli, jaki wpływ na sukces ma ich nastawienie to staraliby się używać to w życiu. Można sobie wyobrazić, jak wyglądałby wtedy świat Jednak jeden człowiek nie może zmienić życia na całej planecie, ale może zmienić swoje życie, zastępując negatywne myślenie na pozytywnym.

 

Skoro nawet nauka przyznała, że wszystko dookoła nas jest rodzajem energii funkcjonującym w jakimś układzie odniesienia zwanym skalarnym polem Higgsa. Nasze myśli i emocje odnoszą się do naszego zdrowia. Każda myśl i uczucie, promieniuje w przestrzeni swoistą wibracją, energia o określonej częstotliwości. 

 

Czy można jakoś to kontrolować i jak to robić, aby żyć w dobrobycie i w zdrowiu? Tylko z pomocą samodyscypliny, tak, aby pozbyć się negatywnego myślenia, zmienić postawę wobec świata i sytuacji negatywnych, ponieważ twój gniew, żal lub złość niczego nie zmienia, poza zmianami energii. Medycyna hinduska znała te prawidła już od tysięcy lat, ale tak zwany Zachód dopiero odkrywa, że fizykę kwantową znano już przed tysiącami lat, tylko opisywano ją innymi wartościami niż matematyka.

 

Tak zwani racjonaliści nigdy nie dadzą się przekonać, że nauka usiłuje zrozumieć, co powoduje stawanie się świata dookoła nas. Wydaje nam się, że materia jest czymś namacalnym a w istocie może być tak, że fizycy znajdą dowody na holograficzny charakter rzeczywistości. Dlatego właśnie tak ważne jest zrozumienie, ze nasz bilans energetyczny jest istotnym elementem mogącym wpływać na coś, co nazywamy chorobami a co powstaje właśnie, dlatego, że nasza wibracja jest zaburzona. Niektórzy potrzebują różnych sztuczek, aby dokonać wyrównania takiego zakłócenia. Jednym ze sposobów może być na przykład słuchanie częstotliwości dźwiękowych znanych, jako skala Solfeggio.

W Chinach do dzisiaj stosuje się starożytną technikę przywracania wibracji z wykorzystaniem mis z brązu, które kładzie się na pacjencie i uderza się w nie wytwarzając drgania. To ta sama zasada działania.

Rzeczywiście bardzo trudno uzmysłowić sobie, jaki wielki wpływ mamy na swoje życie i jak nasze zachowania potrafią procentować pewnymi wydarzeniami. Świadomość możliwości wpływania na ten „hologram”, który powstaje wciąż w waszej bezpośredniej okolicy to największa sztuka i recepta sukcesu.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MAHAKALA

Uzdrawiam ludzi już od 1983

Uzdrawiam ludzi już od 1983 roku, zacząlem od bardzo ciężkich przypadków, czynie to do dzisiaj. Już po kilku przypadkach polapalem sie w czym rzecz, że to negatywne mysli skutkuja choroba, że złośc, gniew, smutek i zal powodują spustoszenie w organiźmie. Najfajniejsze jest to ze chorobe sobie tworzymy nieraz od dziesięcioleci, a myslimy że zapadliśmy na nia teraz. Nieraz ciężko dojść do momentu powstania choroby i oczyszczenia tarcz myślowych, trzeba w to włożyć dużo pracy. Mistrz Lao Tse mówil: "wielu ludzi przychodzi do mnie po zdrowie, a tak naprawdę chcą zeby zdjąć z nich ból i cierpienie by mogli robić dalej to co robili"
Mistrz mial rację, żeby zostać uzdrowionym to trzeba zmienić dotychczasowe życie, a to jest dla większosci nie do osiagnięcia. "Można uzdrowić każda chorobę, ale nie każdego człowieka" Lao Tse.
Pamiętajcie że demony karmia się nasza negatywna energia i sa bardzo zainteresowane tym zeby nas utrzymywać w cierpieniu, radość i śmiech je zabija, pamiętajcie też ze złe duchy pracują bez wytchnienia 24/7/365 w roku.
Pozdrawiam Mahakala

Portret użytkownika mdf

  Jeśli myślimy nad czymś, że

 
Jeśli myślimy nad czymś, że tego pragniemy i jak mocno tego pragniemy, znaczy, że z góry zakładamy, że tego nie mamy. Musimy przestawić swoje myślenie w kierunku świadomości posiadania już tego, do czego dążymy. Czucia i bycia pewnym tego, że to już mamy, cieszenia się tym. Aby zdobyć to, czego pragniemy, musimy 'przerzucić' swoją świadomość do rzeczywistości w której cel został osiągnięty.

Strony

Skomentuj