Nibiru może istnieć w rzeczywistości

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nibiru to mityczna planeta o wydłużonej orbicie, którą opisują teksty sumeryjskie. Mainstreamowa nauka do tej pory uważała to za zupełny nonsens, ale być może uczeni będą musieli zrewidować swoje nieprzejednane podejście do tej sprawy.

 

Nibiru może istnieć poza orbitą Neptuna, ponieważ właśnie ustalono, że jest tam przynajmniej dziesięć tysięcy dużych obiektów. Jak podała służba prasowa Tajwańskiego Instytutu Astronomii i Astrofizyki, zespół naukowców z Tajwanu i Kanady, używający teleskopu Canada-France-Hawaii (Teleskop CFHT), który znajduje się na szczycie Mauna Kea na wysokości 4204 metrów nad poziomem morza, na Hawajach, odkryto kilkadziesiąt nowych planet karłowatych poza Neptunem w tak zwanym obłoku Oorta.

[ibimage==20657==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Według naukowców, oznacza to, że za orbita Neptuna może być nawet dziesięć tysięcy dużych obiektów, które mogą zostać wykryte w najbliższej przyszłości za pomocą bardziej zaawansowanych teleskopów.

[ibimage==20656==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kto wie może któregoś dnia rzeczywistością stanie się nawet mityczna planeta Nibiru, jeśli orbita planety w obłoku Oorta będzie zdecydowanie wydłużona planeta taka, zbliżałaby się do Ziemi, co kilka tysięcy lat dokładnie tak jak opisują Sumerowie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

Po pierwsze 2 zdjęcie to

Po pierwsze 2 zdjęcie to wizualizacja pasa Kuipera a nie obłok Oorta. Co więcej ci chińscy astronomowie są jakoś dziwnie spóźnieni z informacjami, ale może jak to bywa w przypadku chińczyków oni wszystko kradną i upubliczniają z opóźnieniem. To że w obłoku Oorta znajduje się kilkadziesiąt tysięcy obiektów różnej wielkości wiemy od conajmniej 30 lat.
Ciekawszą sprawą jest to, że już odkryto za pasem Kuipera a przed obłokiem Oorta 5 dużch planet (conajmniej wielkości Neptuna). Zewnętrzne rubierze naszego systemu są bardzo słabo odkryte ze względu na niewielką ilość światła, bardzo małe albedo, dlatego niekiedy łatwiej odkryć planetę innego układu gwiednego niż "bliskie" obiekty.
Nubiru może istnieć tak jak święty Mikołaj czy elfy i smoki.
Ktoś tu wspomniał o obiekcie G1.9 zapraszam zainteresowanych na stronę NASA czy RKA duzo wyjaśniają, i na pewno nie jest to brązowy karzeł bo po pierwsze jest za zimny oraz za mały (około 4 razy większy od jowisza, tem. 180-200K) ale rżeczywiście istnieje i nazywa się Tyche, mniejszy jest Nemezis czy choćby "nie duża" Sedna.
Sitchin niezły interes zrobił na swoim tłumaczeniu sumeryjskich tabliczek.

Portret użytkownika han

Juszka ale ściemniasz

Juszka ale ściemniasz ,przeczytałem twój kom. jest ok ,czytam inne jest ok ,przechodzę do kolejnych tematów ,a tu widzę kolejny twój kom.Juszka do Barona cyt   "nie ma żadnych ukrytych planet, nie było i nie będzie i nie będzie na to dowodów bo na coś czego nie ma nie bedzie dowodów."  bez urazy Juszka ale zaprzeczasz sam sobie Lol

Portret użytkownika Juszka

Przestań ściemniać i pisz pod

Przestań ściemniać i pisz pod swoim nickiem.
Po pierwsze artkuł nosił nazwę "dwi niezwykłe anomalie w okolicy Słońca" czyli mówiliśmy o częsci wewnętrznej naszego układu planetarnego.
Po drugie 2 posty niżej w tamtym temacie wyjaśniłem dokładnie. 
Tak więc gdzie zaprzeczam sobie, czytaj dokładnie i ze zrozumieniem.
han Biggrin taki z ciebie baca han jak z barana inteligent.

Portret użytkownika b@ron

ty masz juszku wyraźny

ty masz juszku wyraźny problem z samooceną...jak możesz oceniać czyjąś inteligencje skoro sam masz braki...wykucie książki na pamięć nie jest objawem inteligencji ,pozatym rzuciłem ci wyzwanie, na które nieodpisałeś...(co mnie nie dziwi)...skoro uważasz że jestem głupi i piszę bzdury, co zarzucileś mi w jednym z moich artykułów ,tu zarzucasz mi brak inteligencji ...to napisz mądry artykuł...ale nie przepisany z neta czy z książki ...napisz coś od siebie ...podnieś tą rękawicę cwaniaczku, a nie chwal się rzekomą inteligencją. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika trzcina_1

kurcze ale mnie omineło przez

kurcze ale mnie omineło przez te dwa dni... " dwi niezwykłe anomalie..." Lol i też widzę że ktoś tu Bogiem się ogłosił... b@ron żeby podnieść rękawicę to trzeba mieć odwagę... a on(a) się boi nawet mi odpisać pod swoim nikiem...

Portret użytkownika Juszka

Skoro nie chcę ci odpisywać

Skoro nie chcę ci odpisywać to mozesz domyślić się, że nie jesteś godna bym z tobą rozmawiał. Nie mam zamiaru tracić czasu na tak mierne zaczepki czasu, jak twoje posty będą mądre to wtedy może porazmawiamy, bo póki to możesz sobie z baranem porozmawiać on chyba prezentuje akurat twój (na teraz) poziom.

Portret użytkownika b@ron

nie "nie chcesz

nie "nie chcesz odpisywać"...tylko uciekasz od odpowiedzi...dyskusje z twoim udziałem, zazwyczaj tak się kończą...każdy jest idiotą, kto się z tobą nie zgadza...a po rażącym twoim błędzie, poprostu uciekasz, a mylić się juszku to nie wstyd...samodzielnie, też da się myśleć...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ona i jej własne

ona i jej własne przemyślenia?
chyba Baron żartujesz - ona jedynie potrafi kopiowac cudze posty i riposty i najdalej po dwóch dniach wklejać jako wlasne Smile
czekając na jej artykuł chyba umrzesz ze starosci...
a może się doczekasz hmm... - to wtedy na bank wykorkujesz ze śmiechu...

Strony

Skomentuj