Nibiru sfilmowane nad Szkocją

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

W sieci Internet pojawiło się nagranie przedstawiające zachodzące Słonce i cos w jego okolicy, co wyglądało na planetę.

Trudno powiedzieć, co to jest, ale wielu powie, że to zwykły błąd obróbki wideo. Znajda się i tacy, którzy stwierdzą, że to jest to samo ciało niebieskie, które zaćmiło Słońce, co było widoczne z pokładu obserwatorium SDO.

Powyższy film został rzekomo nakręcony w Szkocji. Pojawił się w światowej sieci w dniu wczorajszym.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jacknn

Przecież to Venus. Obecnie

Przecież to Venus. Obecnie przechodzi przed tarczę słoneczną więc w kwietniu kiedy film powstawał pozycja Venus mogła być dokładnie taka. Od kilku tygodni śledzę wszystko co z Nibiru może mieć związek, i napewno to niejest to. Jej barwa opisywana jest na ciemną czerwień więc aby z tej perspektywy mieć taki rozmair musi być za słońcem, a w takim wypadku nie widoczna w ten sposob. Widoczna planeta jest zdecydowanie przed tracza zloneczną więc jak na Nibiru jest zdecydowanie za mała. To jest po prostu Venus.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tylko głupek nie zmienia

Tylko głupek nie zmienia swoich przekonań. Ja nie jestem głupkiem.Analizując:http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://cataclysm2011.blogspot.com/2011/08/nasa-nibiru-brown-dwarf-2011-simulation.htmldochodzę do wniosku, iż zgodnie z przedstawioną prze NASA  symulacją prawdopodobne jest, że przedstawione w powyższym artykule zdjęcie "czegoś" w tle Słońca może przedstawiać Nibiru. Idąc tym torem przeanalizowałem niektóre "objawienia podwójnego Słońca" w tym roku  analizując położenie Ziemi w tej symulacji i...też pokrywa się jego obraz z położeniem naszj planety w stosunku do hipotetycznej trajektorni Nibiru. Było to wcześniej w tym roku i "drugie" Słońce znajdowało się po przeciwnej prawdziwego niż teraz zaprezentowano. Czas się modlić. I tu nie chcę nikogo straszyć...Jednakze bezspornym wydaje się fakt planowanego przez "Elity" globalnego ludobójstwa dla zachowania kontroli w obliczu nadchodzącego kataklizmu i zabezpieczenia sobie niezbędnej ilości siły niewolniczej dla odtworzenia cywilizacji po armagedonie kosmicznym.  

Portret użytkownika janusz

Planeta Nibiru według róznych

Planeta Nibiru według róznych żródeł głównie channelingowych ,Kasjopeanie Projekt Cheops,itp.,miała być już widoczna w 2009 roku.To myślę jest jednoznaczny dowód na nieprawdziwośc całej tej historii.Istnienie jakiegoś tam karła gwiazdowego,towarzysza Słońca, nie jest tak do końca niedorzecznoscią,zdecydowana większośc gwiazd w Galaktce to nie są gwiazdy pojedyńcze.Jednakże cała historia z Nibiru to w moim przekonaniu kolejny wytwór internetu i kolejny element do straszenia ludzi,a przy okazji do zarabiania na ludzkiej naiwnosci niemałych pieniędzy.Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj