Nibiru widoczne na tle Słońca w Szkocji?

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Ciekawa obserwacja została udokumentowana w Szkocji. Podczas zachodu Słońca obok tarczy naszej najbliższej gwiazdy widać było coś, co przez wiele osób zostało uznane za oczekiwaną planetę Nibiru wspominaną w sumeryjskich pismach.

 

Warto przypomnieć, że zwolennicy teorii Nibiru, rzekomo cyklicznie przechodzącej w pobliżu Ziemi planety, od zawsze twierdzili, że planety nie widać tylko, dlatego, że nadlatuje od strony Słońca. Tego typu obserwacje mogą to potwierdzać.

Oczywiście przy obecnym stanie techniki komputerowej łatwo można uznać każde tego typu nagranie za fałszerstwo, ale co jeśli akurat to fałszerstwem nie jest?

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 3majmysie

NIe odbija światła ponieważ

NIe odbija światła ponieważ cywilizacja zamieszkująca ową planetę-Annunaki dysponują znaną nam techniką przetważania promieni słonecznych w energię : ) z tym, że pewnie oni "pobierają" ją w duuużo większym stopniu niż My i np dlatego może byc ona póki co niewidoczna.
 
Teori jest wiele, na pewno więcej niż znanych Nam odmian Cannabis, pozdrawiam.

Portret użytkownika Krzysiek

W tamtym roku zrobiłem kilka

W tamtym roku zrobiłem kilka zdjęć, na których widać jakieś obiekty wokół słońca. Na jednym ze zdjęć naliczyłem 4. Trudno powiedzieć co to może być, może po prostu gwiazdy, znajdujące się nie obok a w  dużej odległości od słońca. Kilka dni temu znów wykonałem kilka zdjęć,  w dużym przybliżeniu, na którym widać coś podobnego jak na zdjęciu powyżej. Na zdjęciach z sondy SOHO podobny obiekt był widoczny z prawej strony sońca...

Portret użytkownika Prc

Na tym samym zdjeciu chyba

Na tym samym zdjeciu chyba naliczyłem z 3 podobnych "nibiru" do sugerowanego w kółku. mam takie zdolności, bo w dzieciństwie kiedy dużo chorowałem i może dlatego że mieszkałem w starym drewniaku, na zawilgoconych tapetach niejedno mogłem zobaczyć /jak w testach Roscharda/.

Portret użytkownika tomeck

...a mi sie wydaje ,ze Nibiru

...a mi sie wydaje ,ze Nibiru istnieje i sie zbliza.przynajmniej jej czesc.bogowie powrocili,Jezus Chrystus z archaniolem Gabryjelem,Mikael -em i zastepami aniolow zawezna nas przed Sad Bozy.Stanie sie cos ,ze duzo ludzi zginie,bardzo duzo.zmieni sie wszystko co znane ,w nowe a jednak znane nam lecz zapomniane zmysly i uczucia.dojdzie do przebiegunowania? to juz masa mixer do owocow.trzesienia,wybuchy wulkanow ,tsunami,deszcza,huragany...wszelaki dobrobyt naszej MatkiZiemii.zapomnielismy sie juz dawno temu.nieliczni, wybrani synowie Baranka rozpoczna budowe  nowego swiata  opartego na wiedzy ,braterczej milosci i tolerancji. zyjmy dla innych ,a nie dla siebie.pokoj

Portret użytkownika NEUTRINO

Witam. Osobiscie sklaniam sie

Witam. Osobiscie sklaniam sie do stwierdzenia ze to ogromny statek ufo. Pozycja w okolicy slonca utrudnia precyzyjne okreslenie z czym mamy doczynienia. Bycmoze wczesniejsze ludy interpretowaly ten obiekt jako planete. Taki ogromny obiekt po pelnym ujawnieniu mogl celowo okazac znany cud slonca. Nie pamietam dokladnie ale jakas przepowiednia mowila ze dzien przed globalna katastrofa bedzie na niebie widoczne tzw drugie slonce. Chcialbym dodac ze w moim odczuciu Blu Beam to prawdopodobnie bron przeciwko ufo. Moze byc niewesolo w tym roku. Pozdrawiam

Portret użytkownika ania

TO JEST NASZ KSIĘŻYC BO

TO JEST NASZ KSIĘŻYC BO ZRESZTĄ WIDAĆ ŻE TA NIBY PLANETA JEST PRZED SŁOŃCEM, BO GDYBY BYŁA ZA SŁOŃCEM TO NIE MIAŁABY CIENKIEGO ROGALIKA A O WIELE BARDZIEJ BYLABY OSWIETLONA. W TAKIEJ ODLEGLOSCI OD SLONCA KSIEZYCA MOZE NIE BYC DOBRZE WIDAC. 

Portret użytkownika ZIWK

NIe masz racji. Ciekawostką

NIe masz racji.Ciekawostką astronomiczną jest fakt, że Słońce i Kiężyć mają tą samą Średnicę Pozorną - czyli wielkość widzianą z Ziemii.Obiekt widoiczny na zdjęciu jest znacznie mniejsczy - więć nie jest Księżycem.

Strony

Skomentuj