Nibiru zniszczy wszelkie życie na Ziemi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Astronomowie szukają hipotetycznej Planety X, która może być mityczną Nibiru. Okazuje się jednak, że to nie jest mit, lecz rzeczywistość – twierdzą amerykańscy naukowcy, którzy przewidują rychły koniec ludzkości ze względu na zbliżanie się do Ziemi ogromnej planety.

 

 

Pracownicy United States Geological Survey uważają, że wiele katastrof, które występują na Ziemi, związane jest w pierwszej kolejności z podejściem Nibiru, czyli ogromnej, skalistej planety o masie kilkudziesięciu razy większej niż Ziemia.

 

„Trzęsienia ziemi, wulkany, globalne ocieplenie, podniesienie poziomu mórz, opady, które nigdy nie występowały na taką skalę, a z drugiej strony, susza tam, gdzie zawsze pada - to tylko niewielka część wydarzeń, poprzedzających zbliżanie się Planeta X do Ziemi" - mówi dr Trowbridge.

 

Co będzie, gdy Nibiru jeszcze bardziej zbliży się do Ziemi? Trowbridge uważa, że wtedy nadejdzie prawdziwa apokalipsa, w porównaniu z którą wszystkie obecne katastrofy to „pestka”. To wszystko będzie wynik ingerencji PlanetyX w pole grawitacyjne Ziemi.

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=_AvgY_E57W0    Pat:RZYM na: 23.37...CZAS! I porównujemy z 1.05...wp.video ...??????????????????????????????????????

 Wcześniej NIE WIDZĄC tego...napisałem w art.nastepnym(o wróżce...): "...z OTCHŁANI...pędzi ku nam w CZTEROpak ujęta..."???K: "NIBIRU !!!

Ps: Nie od rzeczy przypomnieć: 22.7.2000r Wylatowo: CZerwona Kula w 4-ropaku !!!

KURNA...22 a 7=29...a 16=4x4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   ŚZwa soDOMA?MM"M"a+b...ŚZ aCHH!

Poza tym NOSSS 4-ro(sic!)wierszowoC zapodawał:

  " będzie ...WIELKIE CIAŁO...z OTCHŁANI KOPSMOSU...przechodzić koło Ziemi..."...

SZOKwaDr.aaa MMM+"M"a+b!!!

 

Portret użytkownika wodzu13

Kiedyś miałem sen, noc i

Kiedyś miałem sen, noc i sporo ludzi na łące, patrzyli w niebo, gdy podniosłem głowę zobaczyłem coś na kształt księżyca, ale zasłaniało połowę nieba w koło niego było widać mniejsze księżyce, widok był tak nie ziemski ze nie chciałbym widzieć to w Realu

No właśnie ktoś miał sen a ktoś chce się naukowo pod to podpiąć, tak naprawdę rządą świata nie zależy na ludziach, nawet, jako rasa niewolników, ekosystem jest zagrożony, czy tak ciężko w to uwierzyć?

Portret użytkownika D.O.A.

@Angelus Maximus Rex2 jesteś

@Angelus Maximus Rex2 jesteś na dobrej drodze dedukcji, bo przecież w naszej histori był zmieniany kalendarz i jak historia przekazuje to przestawiono kilka dni https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_julia%C5%84ski  Ale.... jest jeszcze kalendarz żydowdwski który pokazuje jeszcze coś innego https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_%C5%BCydowski   Kilkanście lat temu czytałem, że tak na prawdę to astrologom udało się poprzestawiać kalendarze o kilka lub kilkanaście lat,niestety nie pamiętam gdzie to wyczytałem, jak znajdę to podeślę linka lub zródło gdzie to przeczytałem, być może to właśnie oto chodziło aby zatrzeć cos w kalendarzu i histori, a z drugiej strony to kto wie tak na prawdę jaka jest dzisiaj faktyczna data, bo może za rok będzie dopiero 2012 !!!  Wink pozdrawiam

Strony

Skomentuj