Nibiru zniszczy wszelkie życie na Ziemi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Astronomowie szukają hipotetycznej Planety X, która może być mityczną Nibiru. Okazuje się jednak, że to nie jest mit, lecz rzeczywistość – twierdzą amerykańscy naukowcy, którzy przewidują rychły koniec ludzkości ze względu na zbliżanie się do Ziemi ogromnej planety.

 

 

Pracownicy United States Geological Survey uważają, że wiele katastrof, które występują na Ziemi, związane jest w pierwszej kolejności z podejściem Nibiru, czyli ogromnej, skalistej planety o masie kilkudziesięciu razy większej niż Ziemia.

 

„Trzęsienia ziemi, wulkany, globalne ocieplenie, podniesienie poziomu mórz, opady, które nigdy nie występowały na taką skalę, a z drugiej strony, susza tam, gdzie zawsze pada - to tylko niewielka część wydarzeń, poprzedzających zbliżanie się Planeta X do Ziemi" - mówi dr Trowbridge.

 

Co będzie, gdy Nibiru jeszcze bardziej zbliży się do Ziemi? Trowbridge uważa, że wtedy nadejdzie prawdziwa apokalipsa, w porównaniu z którą wszystkie obecne katastrofy to „pestka”. To wszystko będzie wynik ingerencji PlanetyX w pole grawitacyjne Ziemi.

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)Komentarze

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=_AvgY_E57W0    Pat:RZYM na: 23.37...CZAS! I porównujemy z 1.05...wp.video ...??????????????????????????????????????

 Wcześniej NIE WIDZĄC tego...napisałem w art.nastepnym(o wróżce...): "...z OTCHŁANI...pędzi ku nam w CZTEROpak ujęta..."???K: "NIBIRU !!!

Ps: Nie od rzeczy przypomnieć: 22.7.2000r Wylatowo: CZerwona Kula w 4-ropaku !!!

KURNA...22 a 7=29...a 16=4x4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   ŚZwa soDOMA?MM"M"a+b...ŚZ aCHH!

Poza tym NOSSS 4-ro(sic!)wierszowoC zapodawał:

  " będzie ...WIELKIE CIAŁO...z OTCHŁANI KOPSMOSU...przechodzić koło Ziemi..."...

SZOKwaDr.aaa MMM+"M"a+b!!!

 

Portret użytkownika wodzu13

Kiedyś miałem sen, noc i

Kiedyś miałem sen, noc i sporo ludzi na łące, patrzyli w niebo, gdy podniosłem głowę zobaczyłem coś na kształt księżyca, ale zasłaniało połowę nieba w koło niego było widać mniejsze księżyce, widok był tak nie ziemski ze nie chciałbym widzieć to w Realu

No właśnie ktoś miał sen a ktoś chce się naukowo pod to podpiąć, tak naprawdę rządą świata nie zależy na ludziach, nawet, jako rasa niewolników, ekosystem jest zagrożony, czy tak ciężko w to uwierzyć?

Portret użytkownika D.O.A.

@Angelus Maximus Rex2 jesteś

@Angelus Maximus Rex2 jesteś na dobrej drodze dedukcji, bo przecież w naszej histori był zmieniany kalendarz i jak historia przekazuje to przestawiono kilka dni https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_julia%C5%84ski  Ale.... jest jeszcze kalendarz żydowdwski który pokazuje jeszcze coś innego https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_%C5%BCydowski   Kilkanście lat temu czytałem, że tak na prawdę to astrologom udało się poprzestawiać kalendarze o kilka lub kilkanaście lat,niestety nie pamiętam gdzie to wyczytałem, jak znajdę to podeślę linka lub zródło gdzie to przeczytałem, być może to właśnie oto chodziło aby zatrzeć cos w kalendarzu i histori, a z drugiej strony to kto wie tak na prawdę jaka jest dzisiaj faktyczna data, bo może za rok będzie dopiero 2012 !!!  Wink pozdrawiam

Portret użytkownika Px

Tu się akurat zgodzę Kiedyś

Tu się akurat zgodzę Kiedyś kiedyś tam ponoć któryś król [w średniowieczu] przesunął cały kalendarz o pare dni bo mu coś nie pasowało do przodu a któryś papież o kilka lat źródła można odszukać głęboko w necie więc to by się zgadzało dlaczego 2012 nic nie było bo 2012 dopiero będzie w tym roku oficjalnie kalendarz jest przesunięty aż o 4 lata na icke też można to wykopać trzeba mieć dobrą łopatę i wszystko się znajdzie

Portret użytkownika Grey

Przecierz amerykanie to

Przecierz amerykanie to debile. Ostatnio udowodnili że rak to nic innego jak pech. A teraz ta rzekoma planeta X czy nibru jak ją nazwali. Gdyby taka planeta zbliżała się do Ziemi była by widoczna gołym okiem.

Portret użytkownika BigStan

Pożywiom, uwidim - jak mówią

Pożywiom, uwidim - jak mówią starożytni Rzymianie Smile Juz tyle razy straszono nas końcem tego łez padołu , starsi z Państwa pamiętają zapewne ze z 1999 na 2000 miała rozpętać się apokalipsa bo komputery zgłupieją , później 2012 i tak co pewien czas coś nowego jest wymyślane . . .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kimbur

Z listu Nostradamusa do

Z listu Nostradamusa do Cezara (syna)

"... proroctwa od dnia dzisiejszego [1 marca 1555] do roku 3797...      

... kiedy wszystko zginie, z wyjątkiem historii i geografii ....

... może zaniepokoić niektórych, kiedy zobaczą taką rozpiętość czasu ...

Uważam także, że nauki doznają wielkiego i nieuchronnego uszczerbku, ponieważ odkryłem, że przed wielkim pożarem wszechświata ludzkość nawiedzona zostanie przez potop i wielkie powodzie, które będą tak potężne, że niewiele pozostanie lądu nie pochłoniętego przez fale. Na długi czas trzeba będzie zaniechać spisywania cykli Księżyca i opisów miejscowości, jeżeli w ogóle wszystko nie zostanie zniszczone. Również przed i po owych potopach w różnych okolicach opady będą bardzo słabe, a w przeciwieństwie do tego z nieba spadać będzie wielki ogień, tak przemieszany z kamieniami, że nie będzie można znaleźć miejsca, w którym można by się schronić i nie zostać zabitym. Stanie się to krótko przed ostatnią katastrofą ognia, gdy planeta Mars zakończy swój cykl."

Niestety, nie znam autora przekladu. Z listu Nostradamusa do syna wynika, że to raczej nie Ziemia zostanie bezpośrednio zniszczona, a Mars. Natomiast po kolizji, zwanej pożarem Wszechświata, Ziemia zostanie zniszczona tym, co będzie z nieba spadało - pokruszony Mars i cialo niebieskie, które w Marsa uderzy. To wystarczy, by Ziemia nie nadawala się dalej do życia.

Ale groźne są również inne zapowiedzi, w tym kolejnego potopu! 

Przypominam, że Nostradamus pisał o zmienności czasu:

"Zmienność czasu, o najczcigodniejszy Królu, wymaga, aby tego typu tajemne wydarzenia przyszłości ujawniane były jedynie w języku zagadek, który dopuszcza nie tylko jeden jedyny sens i jedno jedyne zrozumiałe wytłumaczenie, jednakże nie w taki sposób, aby można było sporządzić obliczenie dwuznaczne, o podwójnym sensie." (z listu do króla Henryka II).

Portret użytkownika malkontent

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=DjfhCqFtxnI

Krótko mówiąc, ściema jak większość artykułów na tym portalu.
Jeden pożalsięboże portal rżnie od drugiego, a od niego kolejny "bo takie fajne", ale żadnemu z "autorów" do głowy nawet nie przyjdzie żeby sprawdzić czy osoba, która rzekomo (to bardzo modne słowo tutaj Wink ) wypowiedziała te słowa w ogóle istnieje.
Dobranoc.

Portret użytkownika tomasz26

Sitchin to członek iluminatów

Sitchin to członek iluminatów ( udowodnione )... co do rzetelności jego książek sprawa co najmniej wątpliwa ze sam tego nie pisał .. jego teksty trzeba mocno ,mocno przefiltrować zostanie może z 30 %suchych rzetelnych faktów reszta jak to bywa mija się z prawdą

Skomentuj