Nic co ludzkie...nie jest "obce"

Kategorie: 

123rf.com

Odkąd człowiek odkrył że istnieje kosmos, zastanawia się czy cud życia istnieje tylko u nas na ziemi, czy na innych planetach również, oficjalnie wiemy iż na tą chwilę niemożliwe są załogowe misje na inne planety i że dotąd ludzkość nie odkryła życia nigdzie dokąd sięgają urządzenia obserwacyjne którymi się posługuje człowiek.

 

Problem jednak w tym, że co chwilę pojawiają się doniesienia o spotkaniach z UFO, zdarzają się nawet porwania a część z ludzi nawet twierdzi że Obcy mają z nimi kontakt i coś im przekazują.

 

Osobiście należę do ludzi którzy wierzą w życie nie tylko tutaj, ale i na innych planetach o których nawet nie wiemy tak są daleko jak również na tych w naszym układzie słonecznym jednak to temat na całkiem inny artykuł, skupmy się na tych obcych, z którymi mamy do czynienia tutaj na ziemi.

 

Człowiek to taka zabawna istota, że zawsze twierdził iż jest drugi po Bogu, to znaczy że Bóg stworzył go jako najważniejszą istotę na ziemi i co ciekawe, jedyną inteligentną Smile .

 

Odkąd istnieją jakiekolwiek zapiski z przeszłości, które dotyczą naszych poprzednich pokoleń, to właśnie człowiek rządził na ziemi, podporządkował sobie florę i faunę tak, aby to jemu służyła i nauczył się czerpać z niej zyski...no właśnie, ZYSKI ! I tutaj jest pies pogrzebany …

 

Człowiek to istota agresywna i drapieżna odkąd powstał dążył do tego by zdobyć panowanie nad wszystkim co jest tutaj na ziemi i nie było by problemu, gdyby to jeden człowiek panował, jednak zachcianki do rządzenia mieli prawie wszyscy a ponieważ to logiczne że rządzić wszyscy nie mogą, potworzyły się grupy silnych, którzy władali tymi słabszymi i co silniejsze plemiona podbijały te słabsze aby jeszcze bardziej rosnąć w potęgę.

 

W związku z powyższymi działaniami, na dzień dzisiejszy mamy kilkaset państw, mniejszych lub większych, które rywalizują ze sobą które lepsze, mocniejsze itd. ogrom technologi jaki istnieje dzisiaj sprawił, że o tym które państwo jest mocniejsze, nie decyduje liczba ludności i powierzchnia kraju a właśnie te technologie, mogące olbrzymie terytoria w mgnieniu oka zamienić w pył.

 

Posiadając którąś z zaawansowanych technologi, można już trochę pobawić się w Boga, można np. spowodować katastrofę naturalną , wytruć wszystko co żyje, działać odpowiednio na umysły i wiele wiele innych, które większości po prostu w głowie się nie mieści.

 

Zdobywca najnowszych technologi rozdaje karty, jednak aby takie technologie powstawały, wiele badań i eksperymentów z nimi związanych, musi być tajne...czyli po pierwsze inne kraje nie mogą wiedzieć nad czym pracuje jedno państwo, a aby jak najbardziej wyeliminować ryzyko „rozgadania wśród znajomych” nad czym pracuje nasz kraj, zwykli ludzie pracy nie mogą wiedzieć nic... ale chwila...jak pracować nad czymś co trzeba wypróbować i jest widoczne na kilometry ???

 

trzeba coś wymyślić...

 

i wtedy pojawili się „obcy” Smile

od tej chwili Obcy są odpowiedzialni za wszystko co dziwne...uprowadzenia, dziwne obiekty na niebie a nawet w kosmosie, eksperymenty na ludziach, głosy które słyszą jeszcze nieliczni i setki innych zjawisk które nie mają wytłumaczenia. Tym sposobem życie toczy się dalej, nie wszystko da się już wytłumaczyć balonami meteorologicznymi, toteż grasują ci którzy przybyli na ziemię...by z ukrycia poinformować nas że istnieją...”obcy” Smile

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Klan Ausran

Zaprawdę Indogermanie i

Zaprawdę Indogermanie i Adamici to jedno i to samo:

Anna Katarzyna Emmerich: "Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego" + "Pierwsza [pra.indo.euro.pejska vel praindogermańska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę."

Portret użytkownika Dominik

UFOle bez wątpienia isnieją i

UFOle bez wątpienia isnieją i nie powinny być szufladkowane w dziale "Paranormalne" tylko zjawiska "realne". Nawet jeśli te napędy NOLi są dziełem człowieka to robią fenomenalne wrażenie (trzeba przyznać). Statki, które poruszają się z nieosiąglanymi prędkościami dla konwencjonalnych silników rakietowych. Sam wielokrotnie byłem świadkiem takich manifestacji. Nigdy nie spotkałem się z samolotami czy dronami, które skręcają pod kątem prostym nie zmieniając swojej prędkości, lecąc do tego bezszelestnie. Przeciążenia, które panują na pokładzie takich dysków musiałyby sięgać SETEK G.  Człowiek niemógłby tego przeżyć. Tym bardziej, że większość z nich dosłownie znikała z pola widzenia szybciej niż mrugnięcie okiem.  Nie wiem co, albo kto stoi za tego typu wynalazkami, ale podejrzewam, że ludzie w obecnym stopniu ewolucyjnym mogliby się uczyć na podstawie takiej technologii. Tylko w jakim celu obcy obsewują Nas tu na ziemii? i jakie są ich prawdziwe intencje? Mogę tylko wierzyć, że mają te dobre zamiary...

Portret użytkownika RW

W nocy po 1 przez 15 minut

W nocy po 1 przez 15 minut przez lornetkę widziałem 3 punkty migające podobnie jak samolot z tą różnicą ze migały w trzech różnych miejscach w trójkącie koło gwiazdy polarnej /ma początku myślałem samolot ale jak miganie pojawiło się z tyłu ,potem z boku i znowu z przodu i okresowo pojawiały sie w tym samym miejscu przestalem obserwować idąc spać ,dziś zobaczę czt też to będzie ,może ktoś też zechce sprawdzić co to ?/

Portret użytkownika Kazek12

Z tymi tajemnicami to jest

Z tymi tajemnicami to jest tak, że jeżeli odkrywa cos jedna osoba, to przestaje byc tajemnicą, bo to istnieje już w powszechnej świadomości i może to odczytac równiez inna osoba lub wiele osób. Trfzeba tylko umiec czytać w Powszechnej Świadomości.

Portret użytkownika Zenek :)

    Człowiek by był prawy

 
 
Człowiek by był prawy został przez Stwórcę wyposarzony w niewygodne i uciążliwe SUMIENIE.
 
Co ma zrobić ten jaki chce dokonać czynu mu uprzednio zabronionego a na jaki ma aż obśliniającą pejscy ochotę?
 
Znaleźć WYBIEG pozwalający na ZRACJONALIZOWANIE ZŁAMANIA PRAWA.
 
Takimi wybiegami jest:
- utwierdzanie sie u innych iż "NIE CZYNI NICZEGO ZABRONIONEGO",
- spisanie prawa "ludzkiego" gdzie ten czyn w przeciwieństwie do prawa naturalnego (boskiego) jest DOZWOLONY czy wręcz ZALECANY,
 
- może także tak "SPISAĆ" słowa boga by drażniące go czasami słówka NIE zamieniły się w magiczny sposób w DOZWOLONE.
 
Całą "biblia" to właśnie taki spisany "kodeks" mający służyć jednemu podstawowemu celowi - NIEWOLENIU INNYCH ISTOT przez robienie im siana z wyznawanego sposobu myslenia (MIND WAR).
 
Podstawowy cel bibli to wymuszenie uznania przez podbijane ludy faktu iż "bóg przeznaczył ich do podbicia, wymordowania i niewolenia". Wszystko co jest w tej rasistowskiej książeczce mogłoby być równie dobrze być wygłaszane przez Goebbbelsa "polnishe banditten" w dokładnie tem samym otępiającym ich zmysły i wolę do SAMOSTANOWIENIA celu.
 
Niestety ten fakt umyka wielu zbyt tępym by włączyć myślenie w przeciwieństwie do uporczywie czynionego walenia łbami pod krzyżem.
 
 
 
 
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj