Nie słabnie zainteresowanie tematyką Planety X

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Pojawienie się słynnej Planety X zapowiadano już wielokrotnie. Mimo, że nie przybyła w pierwszej dekadzie XXI wieku ani 21 grudnia 2012 roku, nadal wiele osób poszukuje informacji o tajemniczym ciele niebieskim, które pojawia się regularnie w pobliżu naszej planety powodując globalne zmiany.

 

Ludzie interesują się takimi rzeczami głównie, dlatego, że widzą zmieniająca się przyrodę i pogodę, a to wymaga wyjaśnień. Naukowcy nie zawsze są w stanie zaproponować przekonujące hipotezy objaśniające zjawiska klimatyczne, dlatego zaczynają dochodzić do głosu ci, którzy wskazują na rozmaite paranaukowe wyjaśnienia.

 

Poszukując przyczyn dziwnej pogody ludzie często dochodzą do teorii spiskowych takich jak chemtrails czy właśnie Nibiru/Planeta X. Zaczynają się pojawiać opinie, że obiekt o wydłużonej eliptycznej orbicie i o dużej masie to wyjaśnienie wielu anomalii astronomicznych notowanych na przestrzeni wieków. Niektórzy sugerują, że mityczna Planeta X to w istocie brązowy karzeł, bliźniak Słońca. Gdyby obiekt o masie większej od Jowisza zjawił się nagle w naszej okolicy wywołałoby to poważne reperkusje.

 

Wpływ takiego ciała niebieskiego na równowagę grawitacyjną w przestrzeni kosmicznej byłby oczywisty. Pytanie tylko, czy to mogłoby się objawiać zmianami klimatu? Do pewnego momentu to możliwe, ale potem wpływ takiego masywnego obiektu byłby znacznie bardziej poważny.

 

W Internecie, co jakiś czas można odnaleźć kolejne zdjęcia przedstawiające rzekomą Nibiru. Większość z nich to ewidentne efekty lens flare, towarzyszące zwróceniu obiektywu w kierunku bardzo silnego źródła światła, w tym wypadku Słońca. Ludzie robią tak, aby uchwycić drugie słońce, które nie jest powszechnie zauważane, bo większość populacji naszej planety nie ma w zwyczaju wpatrywać się w Słonce. To po prostu grozi uszkodzeniem oczu, zwłaszcza, gdy robi się to za pośrednictwem jakiejkolwiek optyki. W tym wypadku matryce CCD przestają funkcjonować prawidłowo a nieuchronne prawa fizyki powodują multiplikację silnego źródła promieniowania świetlnego.

 

Gdyby Nibiru rzeczywiście istniała nie wydaje się możliwe, aby wieść o tym mogła pozostawać w ukryciu. W kierunku nieba zwrócone są tysiące teleskopów. Wielu amatorów astronomii dysponuje dzisiaj sprzętem, który pozwala na wykrywanie nowych komet. Można założyć, że jeśli nawet wszyscy naukowcy świata byliby w zmowie to nie ma siły i astronomowie amatorzy upubliczniliby informacje o wielkim ciele niebieskim, którego przejście może zmienić wszystko w świecie, który znamy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Z tą planetą Nibiru to jest

Z tą planetą Nibiru to jest zagadka, trzeba by się nauczyć języka starożytnych sumerów, o co apeluję do młodych ludzi ! W archeologicznych magazynach oraz już niedługo w internecie pojawią się tysiące-setki tysięcy nie przetłumaczonych tabliczek starożytnych sumerów ! Proszę młodych by się uczyli tego języka, moglibyśmy odkryć wiele z tajemnic ludzkości !
Planeta Nibiru może być zakamuflowaną planetą systemu Słonecznego lub błędem w interpretacji tabliczek sumeryjskich !
Oto tajemnice dna morskiego planety Ziemia, Ziemi zmaterializowanej w ciągu 0.00114 sekundy  !
[ibimage==18911==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
[ibimage==18906==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
[ibimage==18907==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
Są to zdjęcia dna morskiego, co przedstawiają ?! Czy jest to pozostałość po pierwszej cywilizacji nadludzi żyjących 950 lat ?! Czy może pozostałość po tworzeniu planety Ziemia przez tajemniczy Super Byt ?!
tutaj link do tego odkrycia
http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2013/229/undersea-mystery-6.htm
 
oraz do blogu o tej tematyce:
http://popotopie.blogspot.com
Zdjęcie arktycznej piramidy znalezionej na antarktydzie, czy jest faktyczną piramidą czas pokaże gdy niezależni badacze się dostaną na te niedostępne tereny...
[ibimage==18910==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Jak wiecie olbrzymie kule skalne lub zrobione ze sztucznego betonu imitującego skałę są znajdowane na terenach podbiegunowych, więc nie byłoby niczym dziwnym by ukrywano przed nami piramidy na Antarktydzie !
o tym pisałem tu na stronie innego medium:
http://innemedium.pl/wiadomosc/inny-wymiar-poprzedniej-cywilizacji-czy-znacie-taka-ziemie?page=2
albo tu na tej stronie
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/wspopraca-czyli-technologia-maszynowa.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Ja prlde ;d w Eposie o

Ja prlde ;d w Eposie o stworzeniu świata (sumeryjski) macie ładnie literacko opisane stworzenie układu słonecznego, tylko że w niej planety nazwywane są bogami. 
 
W skrócie w eposie pisze tak :
Nibiru/Marduk został stworzony gdzieś daleko stąd  i pochodzi " z głębi nieba/oceanu" sugeruje to że to sztuczny twór, taka gwiazda śmierci w uproszczeniu.
 
W naszym kładzie była Tiamat która miała swój księżyc - Kingu.Planeta ta w całości była zbudowana z wody. Ogółem Nibiru/Marduk po przylocie do tego układu, został wysłany po to by Zderzyć się z Tiamat (nie wiadomo czy losowo czy bogowie się bawili) Zderzył się z nią rozrywając ją do płaszcza, tworząc pas asteroid między marsem a jowiszem. Podczas tego zderzenia druga częśc tej planety Stała się potem ziemią kierując się po zderzeniu na nową orbitę, towarzyszył jej też Kingu który stał się naszym księżycem. Nibiru/marduk podczas zderzenia zasiał na drugiej połowie czyli ziemi "nasiona życia" a " sam zajął zaszczytne miejsce z dala od wszystkich planet, na znak jego zasług"
 
To tyle ile możemy wiedzieć o Nibiru/Marduku Smile cały opis znajdzecie w googlach a warto przeczytać bo czyta się jak niezłe opowiadanie Blum 3

Portret użytkownika glacawbaca

W zasadzie to aktywność

W zasadzie to aktywność takiego oprycha jak baca wiąże się głównie
z prymitywnym rasizmem oraz próbami podsycania nienawiści ale widać
pisze w odpowiednim miejscu (a może i z tego miejcsa).
 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Jakiś czas temu czytałam, że

Jakiś czas temu czytałam, że owe  NIBIRU przywędrowało w okolice Ziemi i schowało się za Księżycem. Pojawia się dopiero jak ludzie śpią - tym stwierdzeniem został osiągnięty szczyt NIBIRUmani...

Portret użytkownika ARTUR5

Jest jeszcze opcja o której

Jest jeszcze opcja o której nikt nie wspomniał a jest ona dość prawdopodobna .Nibru to Ziemia a dziwne dżwięki i zakłócenia klimatu to wady zużytego systemu napędowego we wnętrzu Ziemi .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj