Niebawem wielki synod UFOnautyczny w Watykanie

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W dniach od 7 do 9 marca w Manaus – stolicy stanu Amazonas – odbyło się spotkanie przygotowawcze do zaplanowanego na październik 2019 Synodu Biskupów na temat Amazonii. Synod Amazoński tylko pozornie dotyczyć będzie Indian, ekologii i przyrody. Jego prawdziwym celem jest skryte wprowadzenie w nauczanie Kościoła Nowej Religii Iluminatów "Grupy Sankt Gallen". 

 

Zbliżenie do zrównania ludzi i zwierząt, pochwała szamanizmu i kontaktu z DUCHAMI, bezkrytyczne podejście do pogaństwa, niechęć do kapłaństwa urzędowego i feminizm – oto błędy teologiczne autorów dokumentu z Bogoty oraz planowanego super synodu istot innowymiarowych. Rewolucja ufonautyczno cywilizacyjna nie może się odbyć bez spacyfikowania Kościoła Katolickiego, dlatego powołano „katolicki super synod ufonautyczny„.

Jak zwykle portal PCH24 nie zawodzi, przeprowadzili dogłębną analizę ! Opublikowali wspaniałą syntezę planów „Klubu z Sankt Galen„, zmaterializowaną w postaci nowej doktryny Kościoła Frańciszkowego: „…co ujęte jest w „mantrze” papieża Fanciszka: „wszystko jest połączone”. Czwart tajemnica Fatimska się wypełnia, pędzi z zawrotną szybkością ! Momentami wydaje się, że na terenie Europy i USA już za paręlat wprowadzą wspomniany system oceny obywateli. Ilu Polaków dołączy do nowo utworzonej „Milicji obywatelskiej Nowego Porządku Światowego” ? Zapewne ci co głosują na folksdojczy… wielu z nich zostanie również wyznawcami Nowej Religii Transhumanistyczno kosmicznej doktryny statków kosmicznych i przybywających nam z pomocą Obcych(duchów), i oto już zadbali „synodianie” od Frańciszka: „Poprzez dialog Kościół musi unikać narzucania „skostniałych doktryn” (nr 38)„. 

I teraz najważniejszy przekaz od kosmicznych frńciszkowych istot „synodian”: „Należy uznać „rdzenne rytuały i ceremonie”, które „tworzą harmonię i balans między istotami ludzkimi a kosmosem” (nr 87) oraz „tradycyjne elementy, które są częścią procesów uzdrowienia” dokonywanych przez „starszych uzdrowicieli” (nr 88), których „rytuały, symbole i style celebracji” powinny być włączone w „rytuały liturgiczne i sakramentalne” (nr 126).„ A to oznacza wprost katolicką akceptację rysunków naskalnych, będących wynikiem kontaktów z Obcymi, dokonanych przez indiańskich szamanów i znachorów, jako doktryny Nowej Religii !

W rezultacie „katolickiego super synodu ufonautycznego” mamy zlać się w jeden ogólnoplanetarny umsył – ULA (ala „Borg” ze Star Treka) ! „„Koncept sumak kawsay (‘dobrego życia’) został ukuty na bazie rodzimej mądrości rdzennych ludów i narodów. Jest to pojęcie sprawdzone, starsze i bardziej aktualne, proponujące wspólnotowy styl życia, w ramach którego wszyscy CZUJĄ, MYŚLĄ i CZYNIĄ to samo”. 

Jeśli ktoś z państwa chce być asymilowany powoli, a większość rozsądnych ludzi właśnie tak myśli, to zagłosują na PiS i „pińcet+”, uroszczenia 447, elektrownie jądrowe – zamykanie kopalń, cyrografy klimatyczne i inne pisowskie CETY, natomiast ci którzy widzą Polskę walczącą z Nachaszem wybiorą Konfederację, reszta polityków filantropa to biologiczne ciała z zamieszkującymi je istotami, wszczepionymi przez kosmicznych ogrodników (proszę pamiętać: „wszczepionymi”).

Globalna duchowa rewolucja iluminatów została przepowiedziana przez Istotę Niebiańską Maryję Dziewicę w tzw. "Czwartej Tajemnicy Fatimskiej" ! Książka pt “Czwarta Tajemnica Fatimska” (Il Quarto Segreto di Fatima), pióra Antonio Socci dowodzi wniosku, że Watykan nie ujawnił formalnie całej treści Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej. Socci zaczął zbierać materiały do książki wierząc głęboko w to, że 26 czerwca 2000 roku Watykan ujawnił całą Trzecią Tajemnicę. Jednak w miarę zdobywania informacji, przekonywał się on coraz bardziej do tego, że Trzecia Tajemnica nie została jednak w pełni ujawniona, w rzeczywistości zatajona !

Socci pisze również, że nieopublikowana treść Trzeciej Tajemnicy najprawdopodobnie zawiera ostrzeżenia mającej nadejść jakiejś katastrofy naturalnej. (Lub pacyfikacji Watykanu przez tajną grupę rewolucjonistów iluminatów od "istot synodian", tzw. "Sankt Gallen" ! - dopisek Argonauty) Jeśli chodzi o konsekrację Rosji, Socci twierdzi, że nie została ona dotychczas przeprowadzona. Można to łatwo sprawdzić patrząc na dekadencki stan dzisiejszej Rosji i oczywiście nie można nie zgodzić się ze zdroworozsądkowym podejściem Socciego. Tylko najbardziej umysłowo ociężali publicyści mogą dalej twierdzić, że dzisiejsza Rosja z plagą aborcji, rozwodów, szerzących się UFO kultów, homoseksualizmu, jest wynikiem Zawierzenia i zbiera owoce Triumfu Niepokalanego Serca !

Niestety zachodnia cywilizacja post chrześcijańska idzie torem samozniszczenia, co jest na rękę globalnym mocom tajnych bractw, jednak musimy pamiętać, że to nie jest zwykła bitwa, ale cośco zostało przepowiedziane w Biblii, w Liście do Efezjan 6:11 "„Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich”" (cały artykuł w podanym linku)

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pegas

Czy...

Czy...

... już was wszystkich pogięło?

Religia i inne przejawy zachowań ludzkich są doskonałym polem do popisu dla wszelkich grup, które mają ogólnoświatowe cele. Czy to władza, czy to biznes, czy obłąkańcze projekty Stalinów, Leninów, Hitlerów, Napoleonów, różnych Mao, Gandhi, Mandeli, Pol-potów, Merkeli, Putinów, Wałęsów, Jaruzelskich, hgw kogo jeszcze. Jest możliwość - znajdzie się zainteresowany sytuacją. Taki Boris syn Jana, czy Makaron, czy Franek przecież sami nic nie znaczą. albo nie Reprezentują interesy tych, którzy sami nie chcą albo nie mogą zająć stołka. Za to posądzenie ich o głupotę jest nietrafione, bo dobrze wiedzą, co mają wykonać, za ile i z korzyścią dla kogo...

Potem emerytura albo odprawa. Albo hgw co i gdzie, gdy dubler przejmuje pałeczkę. Jestem daleki od SF ale nie można najpierw mówić płynnie po niemiecku, a po kilku latach czekać na tłumacza aż wyjaśni co co rozmówca miał na myśli. Chybaby po ataku afazji. Ale wtedy nie można zajmować stołka. Można też, za cenę przeżycia, oddać tron (Piotrowy?), ale... jaki to ma sens, jeśli wskazuje na brak wiary w "dalszy etap". Może takim (taką) "trzepać" ale, póki co, już tylko aby wytrzymać do wiosny, potem będzie pozamiatane. Bo czas jest bliski.

Zatem nie egzaltujcie się tak i spokojnie obserwujcie kolejne wizyty seryjnych samobójców...

Shalom

 

Portret użytkownika Kmieciu

No, wreszcie jakaś dobra

No, wreszcie jakaś dobra wiadomość! A już miałem Franka za kryptoislama... Szamanizm rulez! I MOŻE wreszcie się od kościółka doczekamy poszanowania wiary naszych ojców, po 1000 lat jej deptania. Jeszcze niech te wszystkie ciężko walnięte Faustyny, i inne schizofreniczki albo takie ćpunki New Age jak ta "pastereczka" z Medziuruguru, wyprowadzi z ołtarzy i będzie git!

 

Portret użytkownika Lolomilo

Człowieku ty z taką

Człowieku ty z taką wyobraźnią powinieneś pisać książki s-f, a nie artykuły.

Bo w to co piszesz - mniemam -  sam nie wierzysz, bo tak nieprawdopodobne są twoje rozważania.

Pisz książki i zarabiaj na tym ja Daniken! Wink

Portret użytkownika Homo sapiens

Ważny by do tego doać pewne

Ważne by do tego doać pewne zdanie, które przepowiedziała siostra Łucja, już to się wypełnia odnośnie Kościoła: "Badacz objawień z Fatimy ujawnił istnienie listu napisanego do papieża Pawła VI przez widzącą z Fatimy, siostrę Łucję de Jesus dos Santos, w którym ostrzega go przed „diabelskim buntem” wywołującym „ogólnoświatową dezorientację (...) zadręczającą Kościół”. „W swoim liście s. Łucja mówiła o diabelskim buncie, który jest pobudzany przez siły ciemności, a któremu towarzyszą błędy popełniane przeciwko Bogu, Jego Kościołowi, tego Kościoła naukom i dogmatom – powiedział Symonds „Catholic World Report. Mówiła, że Kościół przechodzi trwogę konania w Getsemani i że panuje ogólnoświatowa dezorientacja, która zadręcza Kościół. Pisała, by dodać otuchy Pawłowi VI, jako Namiestnikowi Chrystusa na ziemi, i by powiedzieć mu o swoim i innych niezłomnym trwaniu przy nim, przy Chrystusie i Jego Kościele pośród tego buntu”.

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

https://youtu.be/UywTlIZx-5Q

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj