Niebiańskie miasto zostało uchwycone na niebie nad Haikou w Chinach

Kategorie: 

Źródło: Men in Black Conspiracy (YT)

14 lipca 2022 r. mieszkańcy miasta Haikou, stolicy południowochińskiej prowincji Hainan dostrzegli dziwne zjawisko na niebie. Materiał nagrany przez miejscowego mieszkańca wydaje się przedstawiać tajemnicze miasto unoszące się w przestworzach.

 

Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada iż jest to miraż, a więc naturalnie występujące zjawisko optyczne.  Nie każdy jest jednak przekonany biorąc pod uwagę spektakularny charakter tego wydarzenia oraz wiele podobnych zdarzeń z obszaru Chin.

Warto przypomnieć, że jeszcze 7 października 2015, równie ogromne miasto, unosiło się nad miastem Foshan w centralnej prowincji Guangdong w Chinach. Do podobnego spektaklu doszło 18 marca 2016 roku, kiedy inna formacja tego typu była widziana nad morzem wzdłuż portu Dalian w prowincji Liaoning oraz 11 września 2020 roku, kiedy to przechodnie w Jinan mogli przysiąc że widzą filmowy Hogwart ze świata Harry'ego Pottera.

Każdy z takich incydentów budzi wątpliwości i spekulacje na temat potencjalnych "okien" do innego wymiaru które ukazują te niezwykłe obrazy. Jak myślicie, czy każde z tych zdarzeń może być wytłumaczone naturalnym zjawiskiem?

@innemedium Niebiańskie miasto pojawiłosię na niebie nad Haikou w Chinach #ciekawostki #UFO #dlaciebie #paranormalne ♬ dźwięk oryginalny - innemedium

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Myślę że to jest

Myślę że to jest soczewkowanie w atmosferze. Na krótkie odległości. Ale nie jakieś tam debilne grawitacyjne bo światło gwiazd to promieniowanie elektromagnetyczne i może być zakłócone tylko polem elektromagnetycznym, identycznie jak w mikroskopie elektronowym. Nie mogę nic za to że nauka nie ma mózgu. Wpadając w naukowe środowisko musisz stać się konformistycznym debilem, inaczej możesz nie zobaczyć wypłaty w następnym miesiącu.

Skomentuj