Na niebie nad Kalifornią pojawiła się dziwa świetlista anomalia

Kategorie: 

Źródło: vk.com/wall-5783844_262373

W kalifornijskim mieście Stockton ludzi zaniepokoiła jasna niebiańska chmura na pochmurnym niebie. Obecnie eksperci próbują wyjaśnić przyczynę nietypowego zdarzenia.

 

Dziwną, świecącą formację w obłoku na niebie mieszkańcy Stockon w Północnej Kalifornii obserwowali w ubiegłym tygodniu w piątek. Zarówno tropiciele zjawisk paranormalnych, jak i sceptycy spekulują  teraz na temat przyczyn pojawienia się niebiańskiego otworu i przedstawiają różne teorie, starając się wyjaśnić pochodzenie poświaty.

Na razie brak logicznego i sensownego wyjaśnienia tego zjawiska. Większość Amerykanów, komentujących tą kwestię, uważa, że mamy do czynienia z  błyszczącym UFO lub innym objawem życia pozaziemskiego. Niektórzy spekulują, że musiały wystąpić jakieś anomalia pogodowe.

Jednak wersja najbardziej prawdopodobna należy do naukowców i meteorologów, którzy doszli do wniosku, że „nieszczelność w nieboskłonie” powstała w wyniku perforacji chmur samolotami. Powietrze, przepływające wzdłuż łopat śmigła lub skrzydeł, rozszerza się i ochładza szybko, co prowadzi do powstania kryształków lodu, które znajdują się poniżej chmury. Powstanie „okrągłego otworu” należy więc wiązać z dryfującymi w atmosferze cząstkami lodu, na które padły promienie słoneczne pod odpowiednim kątem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Eksperci od UFO jak zwykle

Eksperci od UFO jak zwykle sądzą że to UFO które przyleciało z zeta retikuli.  Słynni, medialni ufolodzy, jak sami to opisują, doświadczają fenomenu kosmitów jako tego, które daje im życiową radość, ucieczkę od systemu, jest to silne uczucie pozytywnego spojrzenia na kosmos, że istnieją tam gdzieś kosmici, jakaś forma inteligencji, a ta ma przylatywać tu z różnych powodów, i nie są ważne na tym etapie negatywne doświadczenia porwanych...

owszem gdzieś tam istnieje „gwiezdna” siła, a nawet jeden z członków kosmicznej lub inno wymiarowej rady Bogów (Psalm 82:1) „przybył” na Ziemię w przeszłości i skusił Ewę by ta zjadała niedozwolony owoc !

UFO to sprawa anielska. Są to jak wspomniałem głównie efekty specjalne, pisałem o tym na przykład w artykule pt.: „Wizja Ezechiela, czy statek kosmiczny – Duchowa archeologia część I”.

Duchowy aspekt UFO istot - doktor William Alnor 

https://www.youtube.com/watch?v=-SGiv7ABz-Q
Wyraz anioł pochodzi on od greckiego słowa ἄγγελος - angelos, według wymowy bizantyjskiej ánhielos, oznaczającego oryginalnie „posłaniec”, w języku angielskim to "messenger" (Zapewne stąd książka J. Vallee'go "Posłańcy dezinformacji")
http://popotopie.blogspot.com/2015/05/polskie-elity-ufologiczne-w-kontekscie.html

Biblia informuje nas, że jeden z tych bytów został strącony, nazwany został Diabłem lub Szatanem.

Słowo „diabeł” wstępuje 33 razy w Piśmie Świętym, słowo „zły duch” aż 43 razy, a słowo „szatan” 28 razy. Nie jest to więc rzeczywistość, o której Biblia całkowicie milczy. Jego prawdziwe imię demaskuje Księga Mądrości – „Śmierć weszła na świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą” (Mdr 2,24), a przede wszystkim mówi o nim ostatnia księga Pisma Świętego – Apokalipsa św. Jana (Ap 12,9). Szatan w Biblii jest zatem postacią realną, wyraźnie zarysowaną, bytem osobowym, niewidzialnym, bezcielesnym, obdarzonym poznaniem i wolnością.
 

„…A jeśli nawet Ewangelia nasza jest ukryta, to tylko dla tych, którzy idą na zatracenie, dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie olśnił ich blask Ewangelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga…” 2 List do Koryntian 4:4

Wyrażenie „bóg tego świata” wskazuje, że szatan ma ogromny wpływ na ludzkie umysły ! Jakim sposobem ? Za pomocą jakiej technologii, lub bardziej jakich mocy używa ?!

Myśli, koncepcje, spekulacje i różne religie świata są w zasięgu jego działania. Poglądy sporej części ludzkości wynikają z jego możliwości propagowania fałszu informacyjnego typu ewolucja, itp…

Nie oznacza to, że całkowicie rządzi światem; Bóg jest nadal suwerenny. Oznacza to jednak, że Bóg, w swojej nieskończonej mądrości, przyzwala szatanowi by działał w tym świecie, w takim zakresie na jaki mu pozwala. Gdy Biblia mówi, że szatan ma władzę nad światem, musimy pamiętać, że Bóg dał mu rządzić nad niewierzącymi. Wierzący nie podlegają władzy szatana (Kolosan1.13). Niewierzący natomiast, złapani są „w sidła szatana” (2 Tymoteusza 2.26)

Polecam w temacie działalności istot anielskich film pt.:

UFO czasów ostatecznych

 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ŚZWITT

2.16 Znam lepszy fenOmen:

2.16 Znam lepszy fenOmen: kiedy zdegustowany max...opuszczałem X UFOrum w Breslał:7.v.06 r punkTrzecia po płdniu...DOOKładnie o tej właśnie godz.I W TYM WŁAŚNIE DNIU:w DZIURZE...jaka powstała w zbitej powłoce chmur...w STRUMIENIU SUNnym...który padał idealnie na ...KLASZTOR W TRZEBINI...(z punktu widzenia ŚWIadKA:obserwaTORA i zarazem fotografa!)...zawisło(WO!HHarce:RZA+R+b...)...
     UeFOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I WY co naTO? Justyna 1894?: "Nad całą polską ziemią wiszą CZARNE chmury...PROmieŃ sun się przez nie PRZEdzie:?RA...i jesTb:
JA K...1-ŚZY(!!!) UŚ MMMieCHH...nijcie sie do chol:ERY!B uRZe nieTb: ale ... ?JAM JESTb RAK !!!
   RA AK....mówi wammm?
Na równiku niesamowity żar,
Czerwone niebo rozpala żywe pochodnie,
Ludzie, zwierzęta i rośliny giną od piekielnego gniewu Słońca,
Gotujące się rzeki nie są schronieniem dla potrzebujących,
Tylko brzegi oceanów dają jako takie schronienie życiu!
 
Przed trzecią Wielka Przestroga Stwórcy!
Ziemia będzie się trząść coraz częściej i mocniej,
Wybuchy śpiących wulkanów i kwaśne deszcze,
Wielkie huragany i oszalałe spiętrzone wody,
Raz mroźne raz ciepłe zimy, raz gorące raz chłodne lata,
Straszne choroby, powodzie, susza i głód, wszędzie zapach śmierci!
 
Wielkie Niebieskie Ciało ukradkiem przybędzie z otchłani,
Z miejsca nieba, którego nikt się nie spodziewał,
Wielki BURZYCIEL przyjdzie jak nieproszony gość,
Ochrzcić Układ i Ziemię Wielkim Ogniem rozpaczy, a nie Wodą!
 

Centuria I czterowiersz 56:
Szybko, choć i tak za późno, odczuje się wielką zmianę.
Spowoduje ona Wielki Strach, a potem próby tłumaczenia.
Bowiem, gdy Księżyc otrzyma towarzysza,
Cały firmament zacznie się chwiać!
D.N..O: 2.31 ! Iz.1.31: I stanie się MMMocaRZ...pod:PAŁKĄ...a dzieło jego ISKRĄ...!!!

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nieważny

 raczej grubo bo doszło do

 raczej grubo bo doszło do perforacji ...no i te powstanie ''okrągłego otworu'' aż amerykanom zabłyszczało przed oczami ...? no i cała ''końcówka''artykółu mr.tallina w sumie zabrzmiala jak fajny erotyk:)

Skomentuj