Niebieski obiekt widoczny na niebie w USA, czyżby przepowiednia Indian Hopi się sprawdzała?

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Od kilku tygodni w okolicach miejscowości Blue Springs wielu świadków obserwuje coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało jak kolejna gwiazda. Jednak nie jest to ani gwiazda, ani planeta ani też samolot. Właśnie, dlatego mieszkańcy pytają, czym to właściwie jest.

 

Obserwacje niebieskiego obiektu wzbudziły sensacje w całej okolicy i w godzinach wieczornych zbierają się tłumy pragnące dokumentować coś, co całkiem słusznie do czasu poznania innych wyjaśnień jest nazywane niezidentyfikowanym obiektem latającym.

Świadkowie twierdzą, ze obiekt mieni się kolorami, ale dominujący jest niebieski. Czyżby to, co widać na niebie Missouri można było określić, jako Niebieską Kachinę oczekiwaną przez Indian Hopi niebieską gwiazdę mająca wskazywać na to, ze nadeszły czasy ostateczne?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika cokolwiek

Może należy zadać pytanie np.

Może należy zadać pytanie np. jakie światło emituje wybuch neutronowy? Z informacji dostępnych w Internecie na temat wybuchu jądrowego. Czas trwania na przykład pierwszego etapu - a więc też gwałtownej emisji nadfioletu i widzialnego światła zależy od wielkości ładunku. Cyt. W pierwszej fazie wybuchu jądrowego utworzeniu kuli ognistej towarzyszy emisja promieniowania cieplnego. Z powodu bardzo wysokiej temperatury składa się ono z promieni ultrafioletowych (fale krótkie), jak również ze światła widzialnego i promieni podczerwonych (fale długie). Dzięki pewnym zjawiskom związanym z adsorpcją promieniowania cieplnego przez powietrze obserwuje się dwa szczyty temperatury na powierzchni kuli; pierwszy trwający bardzo krótko oraz drugi utrzymujący się znacznie dłuższy okres czasu, przy czym czas trwania szczytów wzrasta z wydajnością energetyczną wybuchu.</p>

<p>Odpowiednio do dwóch szczytów temperatury, istnieją dwa szczyty emisji promieniowania cieplnego wysyłanego przez kulę ognistą. W czasie pierwszego szczytu, trwającego dla 1-megatonowej bomby dziesiąte części sekundy, temperatury są przeważnie bardzo wysokie. W rezultacie większą część promieniowania emitowanego w okresie tego szczytu stanowią promienie ultrafioletowe. Ze względu na krótki okres trwania tego szczytu zostaje wyemitowane tylko 1% promieniowania cieplnego. Następnie promienie ultrafioletowe są w dużym stopniu pochłaniane przez powietrze co powoduje, że dawka działająca w miejscu oddalonym od wybuchu jest stosunkowo nieznaczna. Pierwszy szczyt promieniowania cieplnego nie stanowi przeważnie dla człowieka i jego otoczenia wielkiego niebezpieczeństwa. Względnie duże dawki promieniowania ultrafioletowego mogą wywołać u ludzi bolesne pęcherze, a małe dawki mogą powodować zaczerwienienie skóry.

Portret użytkownika baca

Indiańskie przepowiednie to

Indiańskie przepowiednie to moim zdaniem gruuuuuuuba przesada. bardzo gruba.
ci kolesie ścigając dzikie krowy całe życie ganiali z toporkami a kiedy przyszło co do czego sprzedali Manhattan za 26 dolarów i pozwolili się pozamykać w rezerwatach - cóż smykałkę do interesów i "spojrzenie w przyszłość" - no to... FAKTYCZNIE MIELI Smile

Portret użytkownika Andrzej1

baca--- twoja niewiedza jest

baca--- twoja niewiedza jest porażająca, powinieneś się wypowiadać na onet.pl a nie tutaj, Indianie hopi to "Ludzie Pokoju", sprzedali tą ziemie przez podstęp, poszukaj sobie w swoim google  muszę cię oświecić, że google pokazuje tobie to co chce nsa.gov (poprzez skrypty zawarte w przeglądarkach, jak je usuniesz to zobaczysz więcej wyników...), na dziś dla ciebie newsów dość.

Portret użytkownika baca

Andrzej wiem doskonale że

Andrzej wiem doskonale że Indian tak jak całą reszte świata "legalnie okradziono" no ale skoro podobno są specami od przyszłosci czyli "przepowiedni" TO POWINNI KUZWA O TYM WIEDZIEC !
w realu zatem sa tak samo "skuteczni" jak Jackowski Smile
przecież nie ich jednych wydymano - Pułaski za zasługi w wojnie o niepodleglosc dostał jako nagrodę ten cholerny Manhattan i mimo to do dziś jego potomkowie muszą się z nowojorskimi żydami o niego ciagać po sądach - a z żydem jeszcze nikt w sądach nie wygrał - Egipcjanie też sie kupe lat zbieraja do procesu z Izraelem o CALY SKARB + "arkę przymierza" ktorą ci robiąc ten swoj exodus pracowicie jak mrówki z Egiptu wynieśli:
wartosc samego zlota ktore zginelo to tyle co kilkadziesiat microsoftow
arkę notabene już nie raz zreszta zrekonstruowano i REWELACA bo pasuje idealnie do pustego grobowca w wielkiej piramidzie - to było jakieś niesłychanie cenne urządzenie - byc może źrodlo zasilania tej piramidy no ale jak żydzi polozyli na tym swoją rękę - amba i nie ma
no i badz tu czlowieku żydofilem Smile

Portret użytkownika Andrzej1

Po pierwsze arka nie była

Po pierwsze arka nie była jedna a było ich kilka( mało kto potrafi kojarzyć fakty ukrywane przez żądnych władzy, do nich zaliczyłbym zarówno przedstawicieli narodu żydowskiego ale i także angoli), różokrzyżowcom udało się jedno takie urządzenie znaleźć, zabrać i schować :)..., po drugie jest to urządzenie podobne do tego jakie opisuje dr. pająk (komora oscylacyjna) tylko biedak nie słyszał nic o matematyce ........... (nie powiem, nie mogę) i dlatego są problemy z uruchomieniem tego, czas nie nastał aby publikować jak zbudować to cudo (a jest to banalne i samonapędzające się urządzenie), bo w niepowołanych rękach jest to bardzo niebezpieczna zabawka. Piramidy są wielowymiarowymi urządzeniami i wielofunkcyjnymi, zapewniam Was, że uruchomiły się ponownie po latach przestoju (w tamtym roku), urządzenie było umieszczone w piramidzie także ze względów bezpieczeństwa (można to przyrównać do dzisiejszej elektrowni atomowej, gdzie same pręty paliwowe są dobrze zabezpieczone). Tyle wystarczy.

Portret użytkownika baca

o widzisz Andrzej tego ze

o widzisz Andrzej tego ze ktos to juz odtworzyl nie wiedzialem.
moze wiec jest tak ze aby to "zadzialalo" trzeba to zainstalowac w piramidzie?
cos bowiem za energia tam sie wyzwala - bo jako sceptyk juz dawno to sprawdzilem - lipy nie ma bo kiedy bylem w armii to przez cale dwa lata golilem sie jedna i ta samą zyletką.
"samoczynnie" się ostrzyła bo trzymałem ją w specjalnej piramidzie ktora kupilem na bazarku.
proporcje miala takie jak ta z Gizy i wystarczylo ja ustawic wg stron swiata aby zyletka sie sama ostrzyla - bez konca normalnie
byc moze te Twoje urzadzenie tez zadziala kiedy sie je polaczy z piramidą, kto wie?

Portret użytkownika Homo sapiens

Ale świat jest olbrzymi !

Ale świat jest olbrzymi ! Miliardy galaktyk ! Toż to nie do wyobrażenia ! Czy to się nam w głowach mieści ? Nie mieści się dlatego jest Duch i pojmowanie duchowe świata ! Tylko Duchem można przekonwertować do umysłu ogrom i wspaniałość Wszechświata ! Tou jest film jak naukowcy chcą coś niecoś zrozumieć z otaczających nas miliardów galaktyk ! Smilehttp://www.youtube.com/watch?v=bka2EGmTXi8http://www.youtube.com/watch?v=Tn8Udphi6JA&feature=related Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?Pytanie: - Pomyślałem - rozmówca Ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty.Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello, przypomina je zaś numer 2 periodyku "NONSIAMOSOLI”. My zaś odnotujmy przy okazji, że całkiem niedawno - o czym poinformował w artykule "Odkrywana (z wolna) prawda Piotr Skórzyński - w znanym na świecie piśmie jezuitów "Etudes" ukazała się publikacja poświęcona niezidentyfikowanym obiektom latającym oraz hipotezie ich pozaziemskiego pochodzenia. "W rzeczowym artykule opisano tam wszystkie kontrowersje narosłe wokół tego, jakże goracego tematu - przypominając na końcu, że Bóg jest bogiem całego Universum".

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj